Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Note to self: részegen nem fórumozni.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Új név a kalapban. Carmichael Jr.
Azért a Saintsnél nem ő az, aki összepusszantotta azt az offense-t. Payton más tészta lenne... 😊Bear
Tom Clements Green Bay OC is a jelöltek közt.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Új név a kalapban. Carmichael Jr.
Azért a Saintsnél nem ő az, aki összepusszantotta azt az offense-t. Payton más tészta lenne... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
szbalazs1990 Chicago Bears TCU Horned Frogs 7
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
A Texans-t mi basztuk el! Köze nem volt a játékhoz az ellenfélnek szerintem ott...a frisco igen, ott nekünk nem volt közünk a játékhoz! A green bayt utálom, de ők se úgy nyertek, hogy fölényes, magabiztos játékkal! szbalazs1990
A "mi basztuk el" és a "nem sikerült mutatni semmit" közötti lényegi különbségre világts már rá, légy olyan drága. picidzé
Talán az, hogy pl. az utolsó green bay meccsen se játszottunk olyan rosszul! Az hogy kikapott a csapat, az nem feltétlen azt jelenti, hogy nem sikerült semmit felmutatni! 😊

http://www.thefantasyreport.net/wp-content/uploads/2015/07/Alshon-Jeffery-Detroit-Lions-v-Chicago-Bears-YWGJahw669Sl.jpg
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
A Texans-t mi basztuk el! Köze nem volt a játékhoz az ellenfélnek szerintem ott...a frisco igen, ott nekünk nem volt közünk a játékhoz! A green bayt utálom, de ők se úgy nyertek, hogy fölényes, magabiztos játékkal! szbalazs1990
A "mi basztuk el" és a "nem sikerült mutatni semmit" közötti lényegi különbségre világts már rá, légy olyan drága.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
szbalazs1990 Chicago Bears TCU Horned Frogs 7
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
A Texans-t mi basztuk el! Köze nem volt a játékhoz az ellenfélnek szerintem ott...a frisco igen, ott nekünk nem volt közünk a játékhoz! A green bayt utálom, de ők se úgy nyertek, hogy fölényes, magabiztos játékkal!

http://www.thefantasyreport.net/wp-content/uploads/2015/07/Alshon-Jeffery-Detroit-Lions-v-Chicago-Bears-YWGJahw669Sl.jpg
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
extra pont volt és 2 pontot hozott a konyhára, azelőtt és azután sem láttam ilyet a Bearstől, kétlem hogy az ő keze lett volna a dologban 😊davemayer
De a fake-et eltaláltam :Đdcsicsak
A zsidó vicc is megvolt, Carimi és Podlesh. 😛

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
extra pont volt és 2 pontot hozott a konyhára, azelőtt és azután sem láttam ilyet a Bearstől, kétlem hogy az ő keze lett volna a dologban 😊davemayer
De a fake-et eltaláltam :Đ
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni. davemayer
Nem emlékszem már melyik meccsen, de mintha idén futottunk volna mi is egy fake fg TD-t. Jimmy még egy "zsidóviccet" is megpróbált elsütni utána..

Vagy rosszul emlékszem?! 😀dcsicsak
extra pont volt és 2 pontot hozott a konyhára, azelőtt és azután sem láttam ilyet a Bearstől, kétlem hogy az ő keze lett volna a dologban 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni. davemayer
Nem emlékszem már melyik meccsen, de mintha idén futottunk volna mi is egy fake fg TD-t. Jimmy még egy "zsidóviccet" is megpróbált elsütni utána..

Vagy rosszul emlékszem?! 😀dcsicsak
Fake return TD is volt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni. davemayer
Nem emlékszem már melyik meccsen, de mintha idén futottunk volna mi is egy fake fg TD-t. Jimmy még egy "zsidóviccet" is megpróbált elsütni utána..

Vagy rosszul emlékszem?! 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Egy kis emlékeztető arról amit valaki (köszönet érte) beírt ide egy-két hete kb: A Bears lehet a második olyan csapat 1990 óta aki képes volt leolvadni 7-1ről, eddig 52 csapat állt így de csak egy volt aki nem jutott PO-ba. Ha csak ezt az egy tényt veszem alapul hogy értékeljem Lovely munkásságát már akkor is rezeg a léc...

Több év állt a rendelkezésére ahhoz hogy az ő általa(!) kiválasztott és irányított coaching staff kijavítson bizonyos hibákat. Ez nem történt meg, az esélyt a bizonyításra az új GM-től megkapta, nem élt vele - ez volt a logikus döntés, semmi nem indokolja hogy továbbra is hinni kéne a választásaiban. Igazából már Tice kinevezésekor is taslit érdemelt volna(amit itt páran ki is osztottunk neki), ki gondolta hogy ez működni fog amúgy?

Mivel semmivel nem tudja garantálni hogy nem követi el ugyanazokat hibákat mint az elmúlt 8 évben ezért váltani kellett. Nekem nagyot nőtt a szememben Emery, ez egy elég komoly döntés, szerintem már a szezon elején lefektette hogy csak PO esetén tartja meg Lovely-t és mivel nem lett ezért betartotta a (magának vagy másnak is tett) ígéretét.

Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni.

A Bearsnél egy nagyon érdekes korszak veszi kezdetét:
lehet ez egy nagy bukás is negatív szezonokkal, csúnya vereségekkel de lehet egy olyan átalakulás kezdete is ami sosem látott magasságokba emelheti a klubot.
Nekem a legfontosabb most az lenne hogy csapat arculatát tartsuk meg és ahhoz építsük fel a többi részt. Harapó D, karcoló O a gyengébbek kedvéért 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Azzal én is vitatkoznék hogy az OL-ről nem tehet, mert mióta az eszemet tudom szar ez a fal. Tice kinevezése is hiba volt, de annyi összetevője lehet egy ilyen kinevezésnek, hogy mi innen a székből elképzelni nem tudjuk. Jött MRI, Martz-ot keményen fúrhatták belülről.
Azzal is vitatkoznék hogy rossz döntés az elküldése, főleg MRI sajtótájékoztatóját hallgatva, iszom a szavait. De ezt az idő dönti el. Nem feltétlen a következő, de a következő 3 év biztosan.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Senki nem vitatja, hogy jó edző, és helye van a ligában. De.
Nem feltétlen Lovie Smith hibája, hogy nincs egy épkézláb O-lineja a Bearsnek és az sem, hogy évente váltogatták az OC-t! 2 év alatt nem sikerült összehozni egy normális falat!
szbalazs1990
9 év alatt nem talált egy olyan koordinátort, aki a mezőny aljából kimozdította volna az offenset. Terry Shea, Ron Turner. Alja mindkettő. Mike Martz alatt legalább valami megmozdult, ő ment, Lovie pedig odaadta annak Mike Ticenak a stafétát, aki az elmúlt 3 évben a támadófalért felelt. S ez Lovie Smith nagy hibája, s ezért kellett mennie. 10 győzelem ellenére, teljesen jogosan.

Másnak is vannak sérültjei, 7-1ről leolvadni. Égő. 9 év alatt nem tudott felépíteni egy normális offenset. Nem folytatom, mert Jimmy, Bear, Soma, én és a többiek már lerágtuk ezt a csontot.

Emery reálisan látja a problémát. S ő nem Lovie Smitht látja a megoldásnak. Én sem.
több mint 11 éve
szbalazs1990 Chicago Bears TCU Horned Frogs 7
Teljesen egyet értek veled kovi! Nem feltétlen Lovie Smith hibája, hogy nincs egy épkézláb O-lineja a Bearsnek és az sem, hogy évente váltogatták az OC-t! 2 év alatt nem sikerült összehozni egy normális falat! Másrészt, az idei szezonban is a 7-1es állás után erősen belejátszott, hogy csomó kezdő játékos sérült le! Én azt mondom, hogy ha Cutler nem hagy ki meccset, Bennett nem hagy ki meccset, Jennings...és sorolhatnám, tuti biztos ott lett volna a csapat a playoffba! Személy szerint én kedveltem Loviet, szerintem egy jó edző volt, és ahogy olvasgatom az nfl.com-ot ott is azt hangoztatják jobban, hogy ez nem feltétlen volt jó döntés...de hát reméljük a legjobbakat, kíváncsian várom a következő szezont! Go Bears!!!

http://www.thefantasyreport.net/wp-content/uploads/2015/07/Alshon-Jeffery-Detroit-Lions-v-Chicago-Bears-YWGJahw669Sl.jpg
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Mindentől függetlenül azt gondolom Lovie-nak helye van a ligában! Ő egy jó vezetőedző, aki mellé egy kreatív OC kell. Neki a keze alá kell játszani. Bizonyította hogy egy nagyon jó mentor, az öltözőben mindig rend volt amíg itt volt, a játékosok nagyon ragaszkodtak hozzá ahogy kiderült(Jennings, Hester, stb sírnak..). Egy szar-hugy társaságot húzott fel azért a Bearsből is, döntőt játszott, és a mai napig vallom hogyha Cutler 2 éve nem sérül meg, akkor még egy döntőt játszik, persze ez nem tartozik ide.
Csak kell mellé egy rendes OC, meg valaki aki tud draftolni 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem véletlenül ilyen belterjes ez a szakma, legalább tudod, hogy mit kapsz a pénzedért. Nagyon kevés az innovátor, nagyon kevesen ismerik fel, és adnak lehetőséget a tehetségeknek. Tipikus kockázatkerülő magatartás. füligjimmy
Szerintem ezért is olyan látványos a különbség az NFL és az NCAA között. Utóbbiban több a bátorság, meglepetés, bevállalás, fun.
picidzé
Így van. Mondjuk négyszer annyi csapat van, de aki tehetséges, lehetőséget kap. Egyre több olyan fiatalamber kapja meg a lehetőséget, aki már tudatosan készült edzői karrierre, nem azért, mert játékos volt, vagy az apukája valahol sameszkodott. Ezzel kapcsolatban, aztán ettől teljesen elkanyarodva.

Remélem sokan láttak tegnap a Wisconsin-Stanford bowl meccset. A Stanford támadókoordinátora az a Pep Hamilton, aki 3 évig edzősködött nálunk Ron Turner keze alatt (akinek egyébként hamarabb felajnánlották ezt a posztot, elfogadta, aztán egyből ment a Coltshoz). Nyilván Shaw, előtte Harbaugh az igazi koponya. De Hamilton egyre elismertebb, és inkább előbb, mint utóbb NCAA vezetőedző lesz. Mike Tice is itt volt 2 évig, mielőtt Lovie kinevezte volna. Nyilván nem lehet mindenki Bill Parcells, vagy Mike Holmgren. De ez a teljes fogalmatlanság?

És ha a Bills munkát nem kapja meg, Lovie Smith idén nem lesz vezetőedző ebben a ligában! Nincs helye! Ő egy 4-3 one gap védelem guru, aki az igazi fundamentális, old school focit tudja (amúgy ha a Panters vezetésének esze van, Riverát kirúgják, és őt nevezik ki a helyére). A Vikings az egyetlen olyan csapat a rájátszásban, ahol az irányító miatt vakarhatják a fejüket. És kimaradt Eli Manning, Big Ben, Romo, Newton, Brees, Stafford! Nincs hely egy olyan edzőnek, aki nem tud felnevelni egy irányítót! Egyelőre.

Talán nem túlzás kijelenteni, ha az egyetemek továbbra is ilyen ütemben ontják magukból a tehetségeket irányítóposzton, és jönnek velük a fiatal, innovatív, éhes edzők, akkor hamarosan a 4000 passzolt yados szezonok átlagossá válnak, amikor már nem lesz nagy szó 26 pontot átlagolni szezononként, akkor ismét felragyoghat a védelmi guruk csillaga. Hiszen mégiscsak a védelem nyeri a bajnokságot 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nem véletlenül ilyen belterjes ez a szakma, legalább tudod, hogy mit kapsz a pénzedért. Nagyon kevés az innovátor, nagyon kevesen ismerik fel, és adnak lehetőséget a tehetségeknek. Tipikus kockázatkerülő magatartás. füligjimmy
Szerintem ezért is olyan látványos a különbség az NFL és az NCAA között. Utóbbiban több a bátorság, meglepetés, bevállalás, fun.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mivel ezzel a csapattal kell nyernie jövőre az új HC-nak(ez MRI célkitűzése a sajttáj. alapján), ezért azt tartom valószínűnek, hogy a Def-et és az St-t MRI is egyben akarja tartani. Olyan figurát szeretne ide, aki pont ugyanígy gondolja, és hajlandó az itt maradt stábbal dolgozni, de egy rendes O. összerakására azonnal képes. Nekem ez így elsőre tutira O-minded HC-t vetít előre. Az is érdekes, hogy def-es edző neve még csak fel sem merült...
(Mondjuk ha Lovie munkát talál, lehet, h viszi Marinénit is.)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak én nem vagyok elájulva ezektől a nevektől (kivéve McCoy)?Bazzani
Dettó. Most értem haza szilveszterről, átpörgettem vagy 10 oldalt a topicban, hát egyikre sem mondtam hogy NA Ő AZ! McCoy-t azért nem bánnám..kovi470
Véges mennyiségű szabadidővel rendelkező drukkerek vagyunk. Guglizás nélkül mond meg nekem, ki a Patriots DC-je! Vagy ki a Bengals ST edzője! Azért kérdezem, mert én se tudom. Pedig mindössze 32 csapat van, annál 96 koordinátori állás. És ebbe már vegyük bele azokat, ahol a HC hívja a játékokat. Ha kiveszed ebből a kalpaból azokat, akik már komolyat buktak, és még hozzácsapod az elérhető NCAA edzőket, akkor kapsz nagyjából 100 nevet. Annyira nem sok. De aki ezt tudja követni, az sürgősen keressen munkát.

u.i.: Újév első napja, atyaisten, valaki lőjön le... füligjimmy
Nem akarok szőrszálhasogatónak tünni, pláne nem veled jimmy, de már a második napja van. Bocs. 😕Antman
Áh, igazad van, így újév első napján még kicsit kótyagos vagyok.

kovi: De még 50 embert se lehet meghallgatni. Leszűkíted egy tucatra, oszt reméled a legjobbakat. Nem véletlenül ilyen belterjes ez a szakma, legalább tudod, hogy mit kapsz a pénzedért. Nagyon kevés az innovátor, nagyon kevesen ismerik fel, és adnak lehetőséget a tehetségeknek. Tipikus kockázatkerülő magatartás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Csak én nem vagyok elájulva ezektől a nevektől (kivéve McCoy)?Bazzani
Dettó. Most értem haza szilveszterről, átpörgettem vagy 10 oldalt a topicban, hát egyikre sem mondtam hogy NA Ő AZ! McCoy-t azért nem bánnám..kovi470
Véges mennyiségű szabadidővel rendelkező drukkerek vagyunk. Guglizás nélkül mond meg nekem, ki a Patriots DC-je! Vagy ki a Bengals ST edzője! Azért kérdezem, mert én se tudom. Pedig mindössze 32 csapat van, annál 96 koordinátori állás. És ebbe már vegyük bele azokat, ahol a HC hívja a játékokat. Ha kiveszed ebből a kalpaból azokat, akik már komolyat buktak, és még hozzácsapod az elérhető NCAA edzőket, akkor kapsz nagyjából 100 nevet. Annyira nem sok. De aki ezt tudja követni, az sürgősen keressen munkát.

u.i.: Újév első napja, atyaisten, valaki lőjön le... füligjimmy
patríciát pont tudtam, de valszeg ha 30 más csapatba kérdeznél bele nem nagyon menne 😀
A száz névből 50et lesöpörhetsz, MRI sajtótájékoztatója rendesen megszűrte, hogy kikkel hajlandó beszélni is.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Csak én nem vagyok elájulva ezektől a nevektől (kivéve McCoy)?Bazzani
Dettó. Most értem haza szilveszterről, átpörgettem vagy 10 oldalt a topicban, hát egyikre sem mondtam hogy NA Ő AZ! McCoy-t azért nem bánnám..kovi470
Véges mennyiségű szabadidővel rendelkező drukkerek vagyunk. Guglizás nélkül mond meg nekem, ki a Patriots DC-je! Vagy ki a Bengals ST edzője! Azért kérdezem, mert én se tudom. Pedig mindössze 32 csapat van, annál 96 koordinátori állás. És ebbe már vegyük bele azokat, ahol a HC hívja a játékokat. Ha kiveszed ebből a kalpaból azokat, akik már komolyat buktak, és még hozzácsapod az elérhető NCAA edzőket, akkor kapsz nagyjából 100 nevet. Annyira nem sok. De aki ezt tudja követni, az sürgősen keressen munkát.

u.i.: Újév első napja, atyaisten, valaki lőjön le... füligjimmy
Nem akarok szőrszálhasogatónak tünni, pláne nem veled jimmy, de már a második napja van. Bocs. 😕

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak én nem vagyok elájulva ezektől a nevektől (kivéve McCoy)?Bazzani
Dettó. Most értem haza szilveszterről, átpörgettem vagy 10 oldalt a topicban, hát egyikre sem mondtam hogy NA Ő AZ! McCoy-t azért nem bánnám..kovi470
Véges mennyiségű szabadidővel rendelkező drukkerek vagyunk. Guglizás nélkül mond meg nekem, ki a Patriots DC-je! Vagy ki a Bengals ST edzője! Azért kérdezem, mert én se tudom. Pedig mindössze 32 csapat van, annál 96 koordinátori állás. És ebbe már vegyük bele azokat, ahol a HC hívja a játékokat. Ha kiveszed ebből a kalpaból azokat, akik már komolyat buktak, és még hozzácsapod az elérhető NCAA edzőket, akkor kapsz nagyjából 100 nevet. Annyira nem sok. De aki ezt tudja követni, az sürgősen keressen munkát.

u.i.: Újév első napja, atyaisten, valaki lőjön le...

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Csak én nem vagyok elájulva ezektől a nevektől (kivéve McCoy)?Bazzani
Nem biztos, hogy a falu legszebb ribancából lesz a legjobb feleség. Mike Tomlin, Pagano, John Harbaugh, azt se tudták kicsoda, Belichik, Coughlin ugye előtte bukott. Értsen a focihoz. füligjimmy
Nem gondolnám egyik felmerült névről sem, hogy nem ért a focihoz. Smith is értett a focihoz, és Tice is. Aki itt van mindenki letett valamit az asztalra. Minőségbeli különbség nyilván van.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k