Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szbalazs1990 Chicago Bears TCU Horned Frogs 7
OT és WR kell nekünk...nem lehet mindent Marshallra bízni, Bennett is jó elkapó szerintem, de Knox jobb volt, nem tudom, hogy mennyire biztos a visszatérése, én reménykedem benne, mert nagyon bírom! Hester vissza vonul, mindenféleképpen kell a WR is! De elsősorban OT!

http://www.thefantasyreport.net/wp-content/uploads/2015/07/Alshon-Jeffery-Detroit-Lions-v-Chicago-Bears-YWGJahw669Sl.jpg
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki nézegetett már esetleg mock-okat, hogy kiket mondanak hozzánk? Bár edző nélkül, nem tudom érdemes-e még erről beszélni.proki
OT és ILB mindenhol.
Nevek összevissza.

több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Valaki nézegetett már esetleg mock-okat, hogy kiket mondanak hozzánk? Bár edző nélkül, nem tudom érdemes-e még erről beszélni.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Minden vicc nélkül, azon játékosok névsora, akit évekig tartó kemény munkával, és odafigyeléssel sikerült felépíteni: Webb, Kellen Davis, Devin Hester, Lance Louis. füligjimmy
Louist meg kell védjem, idén sokkal jobb volt a posztján, mint a többi úriember, akiket leírtál...a srác valóban fejlődött...a másik háromról nem írok semmit...ráadásul Webb puszta említésétől is kiráz a hideg 😊
Fakutyáztatnám a Balaton közepén, hátha vizes lesz... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Negyedik legjobb pozícióból támadhatott a Bears idén és a negyedik legkevesebb yardot tette meg támadásonként. Támadásonkénti pontszerzésben 22. hely. Itt lehet még drive statokat bogarászni.DoM
Én azt hittem arról beszélünk, hogy a védelem hány 80+ yardos TD drive-ot engedett.

De az O tényleg nem csinált túrót se. Mondjuk ebben a szezonban számoltam 8 elejtett TD passzt, és egyet visszafújtak. Ezek mondjuk olyan droppok voltak, amikor 20+ yardos tökéletes passzok repültek, és az elkapók keze közül csúszott ki a laszti. Mondjuk marha nehéz úgy elkapni egy ilyen labdát, ha a corner ott liheg a nyakakban, és vált ki rád a safety, mert ugye ez volt az összes játékunk, hogy egyenesen előre. És hány drive-ot heréltek ki az OL büntetések! Kellen Davis, és Devin Hester!!! Minden vicc nélkül, azon játékosok névsora, akit évekig tartó kemény munkával, és odafigyeléssel sikerült felépíteni: Webb, Kellen Davis, Devin Hester, Lance Louis. füligjimmy
Természetesen a komplett O teljesítményérő értekeztem itt, nem emeltem ki senkit. Az, hogy a cornerrel a nyakában kell elkapni a labdát, az az NFL-ben mással is előfordult már, aztán mégis elkapta. Megjegyzem, Marshallnak azért sikerült is egyszer- kétszer.....
A legszebb a többszöri center false start volt (egyébként nem csak nálunk). Azt hogy a manóba lehet elkövetni?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Negyedik legjobb pozícióból támadhatott a Bears idén és a negyedik legkevesebb yardot tette meg támadásonként. Támadásonkénti pontszerzésben 22. hely. Itt lehet még drive statokat bogarászni.DoM
Én azt hittem arról beszélünk, hogy a védelem hány 80+ yardos TD drive-ot engedett.

De az O tényleg nem csinált túrót se. Mondjuk ebben a szezonban számoltam 8 elejtett TD passzt, és egyet visszafújtak. Ezek mondjuk olyan droppok voltak, amikor 20+ yardos tökéletes passzok repültek, és az elkapók keze közül csúszott ki a laszti. Mondjuk marha nehéz úgy elkapni egy ilyen labdát, ha a corner ott liheg a nyakakban, és vált ki rád a safety, mert ugye ez volt az összes játékunk, hogy egyenesen előre. És hány drive-ot heréltek ki az OL büntetések! Kellen Davis, és Devin Hester!!! Minden vicc nélkül, azon játékosok névsora, akit évekig tartó kemény munkával, és odafigyeléssel sikerült felépíteni: Webb, Kellen Davis, Devin Hester, Lance Louis.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Negyedik legjobb pozícióból támadhatott a Bears idén és a negyedik legkevesebb yardot tette meg támadásonként. Támadásonkénti pontszerzésben 22. hely. Itt lehet még drive statokat bogarászni.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
Most csúnya és gonosz leszek. Ezzel az Offense teljesítménnyel sajnos a 8-8 lett volna szerintem az elvárható maximum. A védelem extra terület-, labda- és pontszerzései emeltek ki minket a középcsapatok sorából.A Houstont a Minnesota konkrétan szarrá verte, mi pedig......

Idén talán kettő meccset nem láttam élőben, őszintén megmondom, nem emlékszem 2-nél több olyan drive-ra, amely a saját 20-ról indulva TD-vel fejeződött be. Jelentkezzen aki többre emlékszik! 😊
Ennél többre lenne szükség, ebben reménykedem az új esztendőben. csi77
A Lions ellen szerintem kapásból volt 3 80 yardos TD drive. A Seahawks csak a végén vezetett kettőt. Panthers egyet dettó. Vikings ellen ilyennel nyitottunk!!!!

Lovie Smith keze alatt ugye labdaszerzés labdaszerzés hátán, ez nyilvánvaló. De ennyi visszahordott TD azért mázli is. A védelem egy sporttörténelmi szezont futott, és semmire nem volt elég!!! Meddig vesztegetjük még az Ő idejüket?? Super Bowl kaliber a védelem, és nemcsak Lovie Smith miatt!! Öntjük bele a pénzt és a draftcetliket!!! 5 évig tartott összerakni egy secondaryt, 5 évig tartott összerakni egy védőfalat!!!! Még szerencse, hogy ez az erősségünk!!

szerk: És nagyon úgy néz ki, Lovie Smith állás nélkül marad idén. 7 üres hely van, még csak 3. számú jelöltnek se kell sehova. Egy legendás filozóst idézve: "Upsz."

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
Most csúnya és gonosz leszek. Ezzel az Offense teljesítménnyel sajnos a 8-8 lett volna szerintem az elvárható maximum. A védelem extra terület-, labda- és pontszerzései emeltek ki minket a középcsapatok sorából.A Houstont a Minnesota konkrétan szarrá verte, mi pedig......

Idén talán kettő meccset nem láttam élőben, őszintén megmondom, nem emlékszem 2-nél több olyan drive-ra, amely a saját 20-ról indulva TD-vel fejeződött be. Jelentkezzen aki többre emlékszik! 😊
Ennél többre lenne szükség, ebben reménykedem az új esztendőben.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Minél messzebbre nézel hátra, annál messzebre látsz előre - Józsi bácsi, gépjárművezető szakoktató

Nen emiatt a szezon miatt lett kirúgva. Minden évet meg lehet indokolni, mért nem sikerült. De ha egy egész évtizeden keresztül csak magyarázkodni kell, akkor ideje váltani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Note to self: részegen nem fórumozni. picidzé
pont meg akartam kérdezni milyen tudatmódosítót sikerült összegereblyézni tegnap este 😀

A sorsolást tekintve egyébként a 7-1-ről 10-6 ugyanúgy gáz, a Seahawks hazai és a Vikes idegenbeli simán hozható lett volna, a Texans hazai nem különben amennyit ott mutatott a Houston. És mindjárt nem 10-6 hanem 13-3, ha bevesszük az egy buktát 12-4, ami 7-1ről ilyen sorsolásnál reális.
A GB hazait nem veszem ide mert mindig lenyomtak minket fejben az utóbbi években+ akkor elkezdenék megint bírózni... Ja és ha a fent említett 3ból csak 1 megvan akkor nekünk van PO-unk. Remélem úgy fogok visszagondolni erre a szezonra hogy a PO elmaradása szükséges rossz volt mert most nagyon fáj hogy nem látok szeptemberig Bears-meccset.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Note to self: részegen nem fórumozni.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Új név a kalapban. Carmichael Jr.
Azért a Saintsnél nem ő az, aki összepusszantotta azt az offense-t. Payton más tészta lenne... 😊Bear
Tom Clements Green Bay OC is a jelöltek közt.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Új név a kalapban. Carmichael Jr.
Azért a Saintsnél nem ő az, aki összepusszantotta azt az offense-t. Payton más tészta lenne... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
szbalazs1990 Chicago Bears TCU Horned Frogs 7
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
A Texans-t mi basztuk el! Köze nem volt a játékhoz az ellenfélnek szerintem ott...a frisco igen, ott nekünk nem volt közünk a játékhoz! A green bayt utálom, de ők se úgy nyertek, hogy fölényes, magabiztos játékkal! szbalazs1990
A "mi basztuk el" és a "nem sikerült mutatni semmit" közötti lényegi különbségre világts már rá, légy olyan drága. picidzé
Talán az, hogy pl. az utolsó green bay meccsen se játszottunk olyan rosszul! Az hogy kikapott a csapat, az nem feltétlen azt jelenti, hogy nem sikerült semmit felmutatni! 😊

http://www.thefantasyreport.net/wp-content/uploads/2015/07/Alshon-Jeffery-Detroit-Lions-v-Chicago-Bears-YWGJahw669Sl.jpg
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
A Texans-t mi basztuk el! Köze nem volt a játékhoz az ellenfélnek szerintem ott...a frisco igen, ott nekünk nem volt közünk a játékhoz! A green bayt utálom, de ők se úgy nyertek, hogy fölényes, magabiztos játékkal! szbalazs1990
A "mi basztuk el" és a "nem sikerült mutatni semmit" közötti lényegi különbségre világts már rá, légy olyan drága.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
szbalazs1990 Chicago Bears TCU Horned Frogs 7
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan. picidzé
A Texans-t mi basztuk el! Köze nem volt a játékhoz az ellenfélnek szerintem ott...a frisco igen, ott nekünk nem volt közünk a játékhoz! A green bayt utálom, de ők se úgy nyertek, hogy fölényes, magabiztos játékkal!

http://www.thefantasyreport.net/wp-content/uploads/2015/07/Alshon-Jeffery-Detroit-Lions-v-Chicago-Bears-YWGJahw669Sl.jpg
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szép testvéreim, azért ezt a 7-1 leolvadást ne dimenzionáljuk túl. Megvertük a Rákosfalva alsót, Bélapátfalvát és Markotabödögét, aztán jöttek a komolyabb csapatok. Jól nézett ki a sorsolás a szezon feléig, aztán kellett volna mutatni valamit. Nem ment. És nem a sérülések miatt. Én is drukker vagyok, de nézzük azért reálisan.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
extra pont volt és 2 pontot hozott a konyhára, azelőtt és azután sem láttam ilyet a Bearstől, kétlem hogy az ő keze lett volna a dologban 😊davemayer
De a fake-et eltaláltam :Đdcsicsak
A zsidó vicc is megvolt, Carimi és Podlesh. 😛

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
extra pont volt és 2 pontot hozott a konyhára, azelőtt és azután sem láttam ilyet a Bearstől, kétlem hogy az ő keze lett volna a dologban 😊davemayer
De a fake-et eltaláltam :Đ
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni. davemayer
Nem emlékszem már melyik meccsen, de mintha idén futottunk volna mi is egy fake fg TD-t. Jimmy még egy "zsidóviccet" is megpróbált elsütni utána..

Vagy rosszul emlékszem?! 😀dcsicsak
extra pont volt és 2 pontot hozott a konyhára, azelőtt és azután sem láttam ilyet a Bearstől, kétlem hogy az ő keze lett volna a dologban 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni. davemayer
Nem emlékszem már melyik meccsen, de mintha idén futottunk volna mi is egy fake fg TD-t. Jimmy még egy "zsidóviccet" is megpróbált elsütni utána..

Vagy rosszul emlékszem?! 😀dcsicsak
Fake return TD is volt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni. davemayer
Nem emlékszem már melyik meccsen, de mintha idén futottunk volna mi is egy fake fg TD-t. Jimmy még egy "zsidóviccet" is megpróbált elsütni utána..

Vagy rosszul emlékszem?! 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Egy kis emlékeztető arról amit valaki (köszönet érte) beírt ide egy-két hete kb: A Bears lehet a második olyan csapat 1990 óta aki képes volt leolvadni 7-1ről, eddig 52 csapat állt így de csak egy volt aki nem jutott PO-ba. Ha csak ezt az egy tényt veszem alapul hogy értékeljem Lovely munkásságát már akkor is rezeg a léc...

Több év állt a rendelkezésére ahhoz hogy az ő általa(!) kiválasztott és irányított coaching staff kijavítson bizonyos hibákat. Ez nem történt meg, az esélyt a bizonyításra az új GM-től megkapta, nem élt vele - ez volt a logikus döntés, semmi nem indokolja hogy továbbra is hinni kéne a választásaiban. Igazából már Tice kinevezésekor is taslit érdemelt volna(amit itt páran ki is osztottunk neki), ki gondolta hogy ez működni fog amúgy?

Mivel semmivel nem tudja garantálni hogy nem követi el ugyanazokat hibákat mint az elmúlt 8 évben ezért váltani kellett. Nekem nagyot nőtt a szememben Emery, ez egy elég komoly döntés, szerintem már a szezon elején lefektette hogy csak PO esetén tartja meg Lovely-t és mivel nem lett ezért betartotta a (magának vagy másnak is tett) ígéretét.

Ez csak az én magánvéleményem de én nem szerettem annyira Smith-t, nem tud meccselni, 0 kreativitás szorult szegénybe, nálunk elképzelhetetlen lenne egy olyan fake FG mint amiből a TD-t kaptuk (azt hiszem döntetlen állásnál...) a GB ellen. Lesz ő még vezetőedző máshol de az tuti hogy nagyobb sikereket egy ilyen szellemű ligában már nem fog elérni.

A Bearsnél egy nagyon érdekes korszak veszi kezdetét:
lehet ez egy nagy bukás is negatív szezonokkal, csúnya vereségekkel de lehet egy olyan átalakulás kezdete is ami sosem látott magasságokba emelheti a klubot.
Nekem a legfontosabb most az lenne hogy csapat arculatát tartsuk meg és ahhoz építsük fel a többi részt. Harapó D, karcoló O a gyengébbek kedvéért 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Azzal én is vitatkoznék hogy az OL-ről nem tehet, mert mióta az eszemet tudom szar ez a fal. Tice kinevezése is hiba volt, de annyi összetevője lehet egy ilyen kinevezésnek, hogy mi innen a székből elképzelni nem tudjuk. Jött MRI, Martz-ot keményen fúrhatták belülről.
Azzal is vitatkoznék hogy rossz döntés az elküldése, főleg MRI sajtótájékoztatóját hallgatva, iszom a szavait. De ezt az idő dönti el. Nem feltétlen a következő, de a következő 3 év biztosan.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k