Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kb. két perccel ezelőtt fizettem elő a PFF prémium statjaira. Hamár Emery is emlegette őket, és a Moneyball végre menőnek számít. A számításaik szerint Peppers volt a 6. legjobb a védelemben, de az egyik legkiegyensúlyozottabb. Nem csalt a szemünk, Melton volt az egyik legrosszabb futás ellen. Ha valakit érdekel konkrétan valami, igyekszem kiböngészni, el kell tölteni valamivel az offseasont is.

Izzy jobb szezont futott (meglepő), Mekk Elek kb. semmilyet, és a legrosszabb kezdőjátékos (dobpergés), Brian Urlacher, de annyival, hoyg azt nem lehet valami statisztikai hibának, vagy figyelemtlenségnek betudni. Egyedül pass coverben volt pozitív a mutatója.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem nem kérdés, meg kell tartani...max piszkálják át a zsozsót...Peppers egyáltalán nem romlik, és pusztán azért kitenni vkit, mert 32 évesen keres marha sokat, nem pedig 28 évesen, nem igazán okos gondolat... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rövid okfejtés Peppersről és az ő horribilis fizetéséről:

Peppers is scheduled to be the Bears’ highest paid player in 2013 with a salary of $12.9 million, and a cap number of $16.3 million.
He is 32-years old, but cutting Peppers seems like a stretch. It would save the Bears money, but it would leave for a messy salary cap situation.
If the Bears cut Peppers before June 1, he would count $9.5 million against their 2013 salary cap. If they cut him after June 1, he would count $3.18 against the 2013 cap and $6.36 against the 2014 cap. There also is a “June 1 designation” they could use to cut him before that date and push off $6.36 million to 2014, but in order to do that they still would have to carry his $16.3 million cap number until June 1, which would limit their offseason flexibility.
And if Peppers plays in 2013 like he did in 2012, he would bring real value to the defense. Peppers finished the season with 11.5 sacks, the fourth highest total among NFL defensive ends.

szerk.: Arians továbbra is kórházban, ugorhat az interjú.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
...zseniális a csávó konkrétan!
4-3 ban is dolgozott...nem mintha akármennyit is számítana!

na jó, itt már nem bírok tovább magammal, szeretnék valamit megérdeklődni, szóval feszegetem a pofonládát.

Miért elv, hogy 4-3-ból jöjjön a HC?
Ok nélkül nem fog a D alapsémához hozzányúlni. Miért szedne szét valamit, ami működik? Ha meg nem annyira működik, akkor miért ne szedné szét! Ok értem én a tradíciót. DE Mike Tomlin a Vikings 4-3-as védelmét futtatta, és eszébe nem jutott hozzányúlni a Steelers alapsémához.

Amúgy egy vezetőedzőnek nem lesz ideje arra, hogy el kezdjen DC-t játszani, mert az a tuti bukta! Helmut Zimmer
Ezt még azelőtt írtam, mielőtt az egész edzőkeresés elkezdődött, és tízből hét jelölt ilyen. Nekem végig az volt az érzésem, Emery olyan jelöltet akar, aki az egész rostert átlátja. Nemcsak ezt a felét, vagy azt a felét, az egészet egytől ötvenháromig. Nem kell még egy "féloldalas" vezetőedző. Ne kezdjen el DC-t játszani, de azért tudjon hozzászólni egy game planhez. Ezért jó a 4-3 háttér, főleg ha egy kiemelkedő védelem mellől érkezik valaki, látta ezt is, tudja azt is. Marinelli azért nem a legfényesebb villanykörte az edzői stábban, kell neki a segítség. Nem mondom, hogy nálam mínuszról indul, aki saját maga hívja a játékokat, de sokszor összecsaptak az újonc edzők feje felett a hullámok. Egy vezetőedző legyen vezetőedző. A hosszútávú sikerességnek szerintem ez a titka, persze lehet egy vezetőedzőként megbukott védelmi gurut is kinevezni magad mellé, mostanában ez a divat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem ízlik neki a ZB, idén már nem hibrid a blokkolási séma, fel is javult, Pat Hill személyében mondjuk nem szar az OL-coach sem. A sérüléseit ha minden igaz maga mögött hagyta, kopp-kopp.empty taxi
Vagy most hogy szerződése lejár játszik, egyébként meg elvan. Vagy csak sérült, vagy csak a ZB, vagy csak akármi.
Hívjuk ezt akár B kategóriának vagy akárminek, de a kockázat nagyobb benne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Ha olyen edzőt keresünk, aki 4-3 védelem mellett dolgozott, és az irányítókkal való munkája is sikeres, akkor várhatjuk még Jay Gruden, és Bewell interjúztatását is. A futottak még kategóriában ott lehet a kis Schotty. füligjimmy
Bewell jön interjúra. füligjimmy
Ki ő, mi ő? Google csak "Be well", meg valami Newell buszgyárat dob ki 😀dcsicsak
Azért mert Bevell a becsületes neve 😊 Seahawks offensive coordinator.empty taxi
De legalább konzisztensen tudtam rosszul. 😀 De komolyan, pedig a hírt is elolvastam, mégse tűnt fel. Hát az újév első napján....

De támadófalat ő se hoz magával. Sajnos neki is olyan rendszere van, amihez tudni kell blokkolni. Szerintem egyszerűbb lenne a ligától szabálymódosítást kérni. füligjimmy
...zseniális a csávó konkrétan!
4-3 ban is dolgozott...nem mintha akármennyit is számítana!

na jó, itt már nem bírok tovább magammal, szeretnék valamit megérdeklődni, szóval feszegetem a pofonládát.

Miért elv, hogy 4-3-ból jöjjön a HC?
Ok nélkül nem fog a D alapsémához hozzányúlni. Miért szedne szét valamit, ami működik? Ha meg nem annyira működik, akkor miért ne szedné szét! Ok értem én a tradíciót. DE Mike Tomlin a Vikings 4-3-as védelmét futtatta, és eszébe nem jutott hozzányúlni a Steelers alapsémához.

Amúgy egy vezetőedzőnek nem lesz ideje arra, hogy el kezdjen DC-t játszani, mert az a tuti bukta!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az általad B-kategóriásnak nevezett Baker idén all-pro kaliberű szezont futott 😊empty taxi
Okés, de nézzük meg a karrierjét...mivel a kedvencem volt a classában anno, ezért engem nem kell meggyőznöd...de sajnos nagyon sok gond volt vele az elmúlt években...Bear
Nem ízlik neki a ZB, idén már nem hibrid a blokkolási séma, fel is javult, Pat Hill személyében mondjuk nem szar az OL-coach sem. A sérüléseit ha minden igaz maga mögött hagyta, kopp-kopp.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az általad B-kategóriásnak nevezett Baker idén all-pro kaliberű szezont futott 😊empty taxi
Okés, de nézzük meg a karrierjét...mivel a kedvencem volt a classában anno, ezért engem nem kell meggyőznöd...de sajnos nagyon sok gond volt vele az elmúlt években...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az általad B-kategóriásnak nevezett Baker idén all-pro kaliberű szezont futott 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Böngészgetve a FA-falembereket, még a szódával elmegy szintűek is komoly erősítést jelentenének, szal én nem lepődnek meg, ha min. egy T és egy G jönne, majd később a drafton is legalább egy új lineman-re számítok. 3 új ember biztosan lesz. Louis felépülése most jobban kéne, mint bármikor...szerintem egyébként Garzához nem fognak hozzányúlni, bárki is jön...nem azért, mert ász, hanem mert kell vmi stabilitás és leadership a falba...Bear
Szerintem draftról nem tudjuk megoldani az LT kérdést, nálam ezért egyből Garza a leggyengébb láncszem. Már lassan besegíteni se tud, idén már mozogni is alig bír, szóval zb játékoknál se vesszük hasznát.füligjimmy
Ettől függetlenül ő fog maradni tutira a falban(sokat hibázott, szerintem is)...mier mi jövünk, addigra a komoly LT-k kimennek, az valószínű...Webbhez képest viszont számtalan lehetőségünk lesz... 😊
A legjobb 3 FA LT: Long, Clady és Albert...közülük max. 1 ha kijön a piacra, na oda kell virítani a lóvét (Long)...de még a B-kategória is upgrade: Baker, vagy mondjuk RT-be Vollmer....mindegy, csak jöjjön vki, mert ezekkel kár nekimenni 2013-nak...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Böngészgetve a FA-falembereket, még a szódával elmegy szintűek is komoly erősítést jelentenének, szal én nem lepődnek meg, ha min. egy T és egy G jönne, majd később a drafton is legalább egy új lineman-re számítok. 3 új ember biztosan lesz. Louis felépülése most jobban kéne, mint bármikor...szerintem egyébként Garzához nem fognak hozzányúlni, bárki is jön...nem azért, mert ász, hanem mert kell vmi stabilitás és leadership a falba...Bear
Szerintem draftról nem tudjuk megoldani az LT kérdést, nálam ezért egyből Garza a leggyengébb láncszem. Már lassan besegíteni se tud, idén már mozogni is alig bír, szóval zb játékoknál se vesszük hasznát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Böngészgetve a FA-falembereket, még a szódával elmegy szintűek is komoly erősítést jelentenének, szal én nem lepődnek meg, ha min. egy T és egy G jönne, majd később a drafton is legalább egy új lineman-re számítok. 3 új ember biztosan lesz. Louis felépülése most jobban kéne, mint bármikor...szerintem egyébként Garzához nem fognak hozzányúlni, bárki is jön...nem azért, mert ász, hanem mert kell vmi stabilitás és leadership a falba...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha olyen edzőt keresünk, aki 4-3 védelem mellett dolgozott, és az irányítókkal való munkája is sikeres, akkor várhatjuk még Jay Gruden, és Bewell interjúztatását is. A futottak még kategóriában ott lehet a kis Schotty. füligjimmy
Bewell jön interjúra. füligjimmy
Ki ő, mi ő? Google csak "Be well", meg valami Newell buszgyárat dob ki 😀dcsicsak
Azért mert Bevell a becsületes neve 😊 Seahawks offensive coordinator.empty taxi
De legalább konzisztensen tudtam rosszul. 😀 De komolyan, pedig a hírt is elolvastam, mégse tűnt fel. Hát az újév első napján....

De támadófalat ő se hoz magával. Sajnos neki is olyan rendszere van, amihez tudni kell blokkolni. Szerintem egyszerűbb lenne a ligától szabálymódosítást kérni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha olyen edzőt keresünk, aki 4-3 védelem mellett dolgozott, és az irányítókkal való munkája is sikeres, akkor várhatjuk még Jay Gruden, és Bewell interjúztatását is. A futottak még kategóriában ott lehet a kis Schotty. füligjimmy
Bewell jön interjúra. füligjimmy
Ki ő, mi ő? Google csak "Be well", meg valami Newell buszgyárat dob ki 😀dcsicsak
Azért mert Bevell a becsületes neve 😊 Seahawks offensive coordinator.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha olyen edzőt keresünk, aki 4-3 védelem mellett dolgozott, és az irányítókkal való munkája is sikeres, akkor várhatjuk még Jay Gruden, és Bewell interjúztatását is. A futottak még kategóriában ott lehet a kis Schotty. füligjimmy
Bewell jön interjúra. füligjimmy
Ki ő, mi ő? Google csak "Be well", meg valami Newell buszgyárat dob ki 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha olyen edzőt keresünk, aki 4-3 védelem mellett dolgozott, és az irányítókkal való munkája is sikeres, akkor várhatjuk még Jay Gruden, és Bewell interjúztatását is. A futottak még kategóriában ott lehet a kis Schotty. füligjimmy
Bewell jön interjúra.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Véget ért a McCoy interjú. A felek négy órán kersztül gyűrték egymást, ma még az Eagles van számára beiktatva egy 3 órás interjúra. Úgy tűnik, hogy a csapatok még az interjú hosszát is meghatározhatják.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Jól emlékszem, h van lehetőség még egy beszélgetésre azokkal is, akik a PO-ban továbbjutottak? Az első interjúra emlékszem, de hogy még egyet nyomathatunk, ráadásul Chicago-ban, arra nem esküdnék meg. Ugye van rá lehetőség? Erősítsetek meg lécci.
Csak mert ha rosszul emlékszem, akkor a PO-ban a jövő héten szereplők (Dennison, McCoy, Clements és esetleg Arians) kiesetek a buliból...Bear
"A még versenyben levő, de Wild Card körben bye-os csapatok segédedzői a Wild Card kör végéig (idén január 6-ig) mehetnek interjúzni HC posztért.
A még versenyben levő, és Wild Card körben nyertes csapatok segédedzői a Wild Card mérkőzés és a Divisional Playoff mérkőzés között (idén január 6-13.) mehetnek interjúzni HC posztért.
Ha egy csapat a Super Bowlig jut, akkor annak segédedzője második HC interjún vehet részt a Super Bowl előtti kéthetes szünet első hetében (idén január 20-27.)."

Az infók a  www.profootballbusiness.com oldalról vannak.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért azt nem hinném, hogy olyan emberek, akik már számtalanszor sikeres O-t "tettek le az asztalra", hirtelen nem tudnák ezt megismételni pusztán azért, mert hC-k lettek....nyilván befürödhetnek, de ennyi erővel kinevezhetnének engem is... 😊
DC-t nem szeretnék HC-nek most, mert ezt a működő védelmet nem szeretném, ha szétszednék. Én azt támogatnám, hogy pofozzuk helyre az Offense-t, a másik kettőt pedig tartsuk egyben.
Emlékezzünk arra, amikor Jones-t a semmiért elkótyavetyélték, és Riverát kitették Babichért...ne piszkáljuk, ami működik....szerintem ez ebben a ligában a sikeresség kulcsa...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Senki sem életbiztosítás...nekem a sikeres OC-k kizárólag azért szimpatikusak, mert össze tudnak rakni egy NFL-szinten sikeres Offense-t. Pusztán ezért szeretnék egyet közülük. A többi úgyis elválik, de legalább egy olyan tulajdonságuk biztosan van, ami nekünk kell. Bear
Még ez se feltétlenül igaz, sőt, szerintem lehetne sikeresen érvelni amellett, hogy egy DC kinevezése sokkal nagyobb hatással van a védelemre, mint egy OC kinevezése a támadóoldalra. Mert ha egy ex-DC-t eltávolítottak, az sose azért volt, mert rossz a védelem, hanem mert semmit nem tudtak kezdeni az irányítókkal. Ha egy OC-t kirúgtak, hát sose a pass rush miatt 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Senki sem életbiztosítás...nekem a sikeres OC-k kizárólag azért szimpatikusak, mert össze tudnak rakni egy NFL-szinten sikeres Offense-t. Pusztán ezért szeretnék egyet közülük. A többi úgyis elválik, de legalább egy olyan tulajdonságuk biztosan van, ami nekünk kell.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jól emlékszem, h van lehetőség még egy beszélgetésre azokkal is, akik a PO-ban továbbjutottak? Az első interjúra emlékszem, de hogy még egyet nyomathatunk, ráadásul Chicago-ban, arra nem esküdnék meg. Ugye van rá lehetőség? Erősítsetek meg lécci.
Csak mert ha rosszul emlékszem, akkor a PO-ban a jövő héten szereplők (Dennison, McCoy, Clements és esetleg Arians) kiesetek a buliból...Bear
Én úgy tudom, hogy van egy interjúra lehetőség, amikor a jelölt utazhat. Emery valószínűleg azért ment személyesen mindenkihez, hogy a végső jelentkezőket a Halasba hívhassa.

 espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/8818040/rick-dennison-houston-texans-interview-chicago-bears-job-sources

"Under NFL rules, assistants on teams that win first-round playoff games are eligible to interview after the following Thursday for head coaching jobs."


Nem volt olyan nehéz kitalálni a jövő hét végét, ha azt akarja, hogy az East-West meccsen már legyen HC, akkor túl sokat nem tökölhet.

Dennison 2009-ben mint OC kellett volna, nem itt tartanánk. Mostmár mindegy. Írtam, hogy felmerülhet a neve, de sztem ő nem HC matéria.

Ma McCoy interjú, holnap Trestman (ezzel kicsit előre szaladtunk, azt hittem, már megtörtént), és ezek szerint Dennison leghamarabb kedden, valamint ott van még Clements, az lehet szerda.

Ha visszanézel a liga elmúlt 10-20 évére, olyan távol maradsz McCoy-tól, amilyen messze csak tudsz 😀 Hányszor buktak ezek a csodakoordinátorok, te jó ég!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mi se jutottunk volna előrébb...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hát ezért érdemes volt a vikingeknek PO-ba jutni....

HC kérdésben én soha senkit nem mondanék előre bust-nak (hacsak nem bukott öt másik csapatnál), mert nem tudod mit hoz ki a tieidből.
Arians-nek mindenesetre én örünék....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jól emlékszem, h van lehetőség még egy beszélgetésre azokkal is, akik a PO-ban továbbjutottak? Az első interjúra emlékszem, de hogy még egyet nyomathatunk, ráadásul Chicago-ban, arra nem esküdnék meg. Ugye van rá lehetőség? Erősítsetek meg lécci.
Csak mert ha rosszul emlékszem, akkor a PO-ban a jövő héten szereplők (Dennison, McCoy, Clements és esetleg Arians) kiesetek a buliból...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)