Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Soma! Nem Neked szólt, hanem a névre írtam...
Srácok! Oké, én is tudom róla ezeket...szerintem nem most kéne ilyen urak előásásával foglalkoznunk...ha jövőre oda akarunk csapni, akkor nem ez az út, amin mennünk kell szerintem. Olyan embert, aki kb. 10 éve volt utoljára az NFL közelében, nem most kéne visszahozni, és nem nekünk...ezt tartom...én így látom...Bear
Én pedig pont jónak tartanám, ha olyasvalaki jönne, aki épp nincs belekövülve az NFL-be. College, CFL, vagy épp jazzbalett, szarok rá, csak lássak ötleteket, unortodoxiát, dinamikát. picidzé
Azért nem hiszem, h pl. McCoy, vagy Arians szürke...róluk legalább tudjuk, hogy képben vannak a mostani focival az NFL-ben, és nyerni is tudnak. A kérdés már csak az, h HC-nek milyenek lennének...ez minden jelöltnél kb. uolyan lutri....Bear
Persze, ebben tök igazad van. Reálisabb is. Amit írtam, az csak a személyes ízlésem / érzelmi állapotom az utóbbi évek teljesítménye után. picidzé
Én ezektől a college-srácoktól azért félek, mert általában (hangsúlyozom: általában...tudom, van ellenpélda) nagy örömtüzek közepette bevonulnak a városba, aztán - jobb esetben - 2 év múlva csendben távoznak a hátsó ajtón a kisbőrönddel...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Soma! Nem Neked szólt, hanem a névre írtam...
Srácok! Oké, én is tudom róla ezeket...szerintem nem most kéne ilyen urak előásásával foglalkoznunk...ha jövőre oda akarunk csapni, akkor nem ez az út, amin mennünk kell szerintem. Olyan embert, aki kb. 10 éve volt utoljára az NFL közelében, nem most kéne visszahozni, és nem nekünk...ezt tartom...én így látom...Bear
Én pedig pont jónak tartanám, ha olyasvalaki jönne, aki épp nincs belekövülve az NFL-be. College, CFL, vagy épp jazzbalett, szarok rá, csak lássak ötleteket, unortodoxiát, dinamikát. picidzé
Azért nem hiszem, h pl. McCoy, vagy Arians szürke...róluk legalább tudjuk, hogy képben vannak a mostani focival az NFL-ben, és nyerni is tudnak. A kérdés már csak az, h HC-nek milyenek lennének...ez minden jelöltnél kb. uolyan lutri....Bear
Persze, ebben tök igazad van. Reálisabb is. Amit írtam, az csak a személyes ízlésem / érzelmi állapotom az utóbbi évek teljesítménye után.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Soma! Nem Neked szólt, hanem a névre írtam...
Srácok! Oké, én is tudom róla ezeket...szerintem nem most kéne ilyen urak előásásával foglalkoznunk...ha jövőre oda akarunk csapni, akkor nem ez az út, amin mennünk kell szerintem. Olyan embert, aki kb. 10 éve volt utoljára az NFL közelében, nem most kéne visszahozni, és nem nekünk...ezt tartom...én így látom...Bear
Én pedig pont jónak tartanám, ha olyasvalaki jönne, aki épp nincs belekövülve az NFL-be. College, CFL, vagy épp jazzbalett, szarok rá, csak lássak ötleteket, unortodoxiát, dinamikát. picidzé
Azért nem hiszem, h pl. McCoy, vagy Arians szürke...róluk legalább tudjuk, hogy képben vannak a mostani focival az NFL-ben, és nyerni is tudnak. A kérdés már csak az, h HC-nek milyenek lennének...ez minden jelöltnél kb. uolyan lutri....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Soma! Nem Neked szólt, hanem a névre írtam...
Srácok! Oké, én is tudom róla ezeket...szerintem nem most kéne ilyen urak előásásával foglalkoznunk...ha jövőre oda akarunk csapni, akkor nem ez az út, amin mennünk kell szerintem. Olyan embert, aki kb. 10 éve volt utoljára az NFL közelében, nem most kéne visszahozni, és nem nekünk...ezt tartom...én így látom...Bear
Én pedig pont jónak tartanám, ha olyasvalaki jönne, aki épp nincs belekövülve az NFL-be. College, CFL, vagy épp jazzbalett, szarok rá, csak lássak ötleteket, unortodoxiát, dinamikát.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Soma! Nem Neked szólt, hanem a névre írtam...
Srácok! Oké, én is tudom róla ezeket...szerintem nem most kéne ilyen urak előásásával foglalkoznunk...ha jövőre oda akarunk csapni, akkor nem ez az út, amin mennünk kell szerintem. Olyan embert, aki kb. 10 éve volt utoljára az NFL közelében, nem most kéne visszahozni, és nem nekünk...ezt tartom...én így látom...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.cbssports.com/nfl/story/12399910

Egy elfelejtett karrierről sikerült a port kicsit lefújni, ami mindenképp említeést érdemel. Ha még mindig Raiders, vagy Dolphins OC lenne, senki nem kapná fel a fejét.

Angelo akarta szerződtetni Sabant, aki a legendák szerint 4 milliót kért egy évre, és teljes kontroltt az 53-as rostre fölött. Jelölt volt még ugye Lovie Smith, Romeo Crennell, és talán Mike Nolan. Nem rossz névsor, ugye? 😀 A 4 millára pedig nem csoda, hogy nemet mondtak, Big Love volt a liga legkevesebbet kereső vezetőedzője.

Upsz?
 www.torontosun.com/2012/12/13/russell-wilsons-time-is-now

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó, oké hogy montreálban nyomja a faszi pont ugyanolyan eredményeket elérve a csapattal mint elődei, de azért az NFL-ben is megfordult már pár csapatnál. QB coach és OC-ként is, Rich Gannon pl. két legjobb évében ő volt előbb a QB coacha majd 2002-ben mikor a Raidersé volt a no1 total offense akkor volt ő ott az OC. A 49ersnél is OC volt, abban az évben ők szerezték a legtöbb pontot, és a legtöbb passzolt yardot, de a Cards, Lions és Browns QB edzője illetve OC-jaként is egész jó offenseket vezetett, játékosai rekordokat értek el. Ahogyan egyetemen is előfordult.

Félreértés ne essék, fogalmam sincs, hogy jó HC lenne-e, de azért egyáltalán nem komolytalan a felvetés, nem egy noname lófaszjóskáról van szó.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Újabb HC-jelölt:

Interjúra érkezik a Montreal Alouettes HC-ja, Marc Trestman. Trestman készítette fel anno Cutlert a draftra.

On his personal Web site, Marc Trestman advertises that he worked with #Bears QB Jay Cutler prior to 2006 NFL draft.soma80
Na igen, bréking nyúz:
A Hirtelengöröngyösi Lótetűk OC-ját is meginterjúvoljuk a HC-pozíció betöltésére...ne már, bakter...több komolyságot...Bear
Beírtam valamit amit olvastam... se többet, se kevesebbet. Remélem ezzel nem az én értelmi szintemet kívántad kommentálni...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Újabb HC-jelölt:

Interjúra érkezik a Montreal Alouettes HC-ja, Marc Trestman. Trestman készítette fel anno Cutlert a draftra.

On his personal Web site, Marc Trestman advertises that he worked with #Bears QB Jay Cutler prior to 2006 NFL draft.soma80
Na igen, bréking nyúz:
A Hirtelengöröngyösi Lótetűk OC-ját is meginterjúvoljuk a HC-pozíció betöltésére...ne már, bakter...több komolyságot...Bear
Trestman az egyik legelismertebb QB edző, még én is hallottam róla, ha ez jelent valamit. Semmivel sincs rosszabb önéletrajza, mint bárki másnak. Esetleg szerencséje kevesebb volt, hát jó helyen is kell lenni jó időben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Újabb HC-jelölt:

Interjúra érkezik a Montreal Alouettes HC-ja, Marc Trestman. Trestman készítette fel anno Cutlert a draftra.

On his personal Web site, Marc Trestman advertises that he worked with #Bears QB Jay Cutler prior to 2006 NFL draft.soma80
Na igen, bréking nyúz:
A Hirtelengöröngyösi Lótetűk OC-ját is meginterjúvoljuk a HC-pozíció betöltésére...ne már, bakter...több komolyságot...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Újabb HC-jelölt:

Interjúra érkezik a Montreal Alouettes HC-ja, Marc Trestman. Trestman készítette fel anno Cutlert a draftra.

On his personal Web site, Marc Trestman advertises that he worked with #Bears QB Jay Cutler prior to 2006 NFL draft.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most hallgatom csak az uccsó Jay Cutler show-t. Elég meredek, ahogy élő adásban van Cutler, ahogy jönnek a hírek, hogy a csapat engedélyt kér HC interjúkra, majd végül, hogy Lovie-t tényleg kirúgták.
 espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8798049
Ha voltmár, akkor bocs.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Régi idők nagy focija, avagy hogyan szerepelt Da Coach (és társai) a pozitív mérlegű csapatok ellen.

 chicago.cbslocal.com/2013/01/03/wisch-how-did-ditka-fare-against-winning-teams/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én nagyon nem akartam Reidet hozzánk HCnak ha Schwartzot kibasszák.
Mellé Shurmur mint OC, hááát akkor inkább Linehan.
Kíváncsi vagyok nálatok mit hoznak össze.Bazzani
Azért Shurmur nemcsak mint Reid samesza érkezett a Brownshoz. Akinek a keze alatt elsőkörös irányító jól átszik, azt ki fogják nevezni NFL vezetőedzőnek. És Bradford utoljára az ő keze alatt mutatott komolyabb életjeleket. Vezetőedzőként persze összecsaptak a feje felett a hullámok, de a Browns például akkora világröhej, hogy - az utolsó sajtótájékoztatója alapján - azt se mondták meg neki, hogy ki van rúgva, egyszerűn nem beszéltek vele. Most odamegy Kelly, szerintem nem döntött rosszul, sokkal kisebbek az elvárások.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Tüsi! Ez nagyon király. Ha Nyíregyházán jársz vendégem vagy egy jóféle (52fokos) Kálmánházáról származó alma pálinkára. (Meg persze minden Bears-fan.)😊promax
Nem igazán vagyunk szomszédvár, de ha arra járok, szívesen beugrom hozzátok. 😊

Tüsi, tényleg király lett!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Tüsi! Ez nagyon király. Ha Nyíregyházán jársz vendégem vagy egy jóféle (52fokos) Kálmánházáról származó alma pálinkára. (Meg persze minden Bears-fan.)😊
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Tüsi for prezident, csak mondom.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Pöpec az értékelés.
McClellinnel még várjunk, sokan semmit sem tudnak nyújtani első évükben, főleg ezen a poszton...inkább 1-2 év múlva érjen be, mint csináljon egy Mark Andersonos első szezont, aztán meg nyekeregjünk 3 éven át annak a feléért...
AJ rendben lesz, no és persze Roddal kapcsolatban nagyon kíváncsi lennék, mit is tud, ha komolyan számolnak vele a passzjátékban is....most nem azért de hány flat route-ot futtattak vele, ami után meg is kapta a labdát? Amit csinált, azt Clutts is lehozta volna simán...erre felesleges volt 4. kört áldozni...(most nem őt fikázom, hanem a rendkívül kreatív O-playbookot) Az már tuti, hogy a srác kiváló blokkoló, és ha elkapónak csak fele ilyen lenne, már platinává vált az a 4. körös pick.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Röviden értékelem az újoncokat.

1. kör Shea McClellin DE, Boise State
14 meccs, 14 szerelés, 2,5 sack, 2 negatív yardos szerelés
Most arra nem szeretnék ki térni, hogy Emery egyeltalán akarta-e, vagy hogy Big Love erősködött ennyire. Emery azt mondta, úgy érezte a belső 3as oké, gondolom ezért nem jött DeCastro... Már mindegy.
Maga a teljesítmény: jól kezdett, az első 3-4 meccs kifejezetten biztató volt, aztán elszürkült. Elég sok snapet töltött a pályán, LDE, RDE, zónázott is tényleg minden, még 3-4es variáció is volt. De ennél azért többet vártam, lehet, hogy ahogy Jimmy írta "ezermester" a srác, de egy 1. körös újonctól nekem ez kevés. Ilyet találtál volna 2 körrel lejjebb is. Sebességéből próbál élni, de egy picit rutinosabb tackle leradírozza, szerintem annyira nem is technikás, gyors spin move azon kívül semmi. Erőből kevés.Valaki látott idén olyan jeleket, hogy ez a csávó megbízható starter lehet? Én nem.

2. kör Alshon Jeffery WR, South Carolina
10 meccs, 24 elkapás, 367 yard, 17 first down, 3 TD
A legjobb picknek tartottuk, bár voltak vele kapcsolatban negatív kritikák, lejáratások. Lehetett volna jobb éve... Kihagyott 6 meccset, a Packers ellen nagyon kipécézték (joggal). Drake munkáját nem győzöm fikázni... Remélhetőleg új rendszerben, új edzők keze alatt (igen egy jó WR edző nagyon kellene) tudja azt hozni, ami a képességei alapján benne van. Szörnyen jó fizikai paraméterek, jó kezek, a routekat talán nem futja olyan jól. De benne idén is látszott, hogy ott a potenciál, hogy Marshallal nagyszerű duót alkossanak. Jövőre 800-900 yard környékét várok tőle.

3. kör Brandon Hardin S, Oregon State
IR
TC-ben küzködött, kamu IR. Még mindig kérdés, hogy az első ütközésnél fel tud-e állni... A srác üveg volt az egyetemen, abból ritkán lesz vasbeton. Fizikai paraméterei elképesztőek, gyors, játszott CB-t is collegeban. Nickel poszton is bevethető. Meglátjuk.

4. kör Evan Rodriguez FB, Temple
12 meccs, 4 elkapás, 21 yard, 2 first down
Anyáztunk, szitkozottunk, köpködtünk áprilisban. A legjobb újoncunk lett. A srác mindent tud, amit egy FB-nek kell. Látványos blokkokat oszt, igazi lead-blocker a srác, van esze a játékhoz, tudja kit kell megcsapni (blitzeket sem vesz fel rosszul). Erőteljes. Talán az új OC passzjátékba is jobban bevonja.

5. kör Jeffery trade miatt a Ramsé lett. Pedig egy CB-t húzhattunk volna itt.

6. kör Isiah Frey CB, Nevada
PS. Lehet nem is lesz több.

7. kör Greg McCoy CB, TCU
Valamelyik sarki vegyes boltban eladó kb. (Arizona PS).

UDFA:
Joe Anderson WR, Texas Southern
Aktiválva a 14. héten. Egy látványos ST tackle.

James Brown OG, Troy
Aktiválva 11. héten, 4 meccsen kezdő. A Packers és a Vikings ellen botrányos volt. A Cards és a Lions ellen közepes.


2013: 1/20, 2/20, 4/20, 5/20, 6/20
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nagyon nem akartam Reidet hozzánk HCnak ha Schwartzot kibasszák.
Mellé Shurmur mint OC, hááát akkor inkább Linehan.
Kíváncsi vagyok nálatok mit hoznak össze.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
azért azt szerintem te sem gondolod hogy valaki még foglalkoztatni fogja ezt az embert Chicagoban 😛
davemayer
Dehogy gondolom, csak szimplán addig nem nyugszik a lelkem, amíg nem olvasom valami twitter-csatornán vagy újságban, hogy Tice eltűnt a városból, a házát meg a szurkolók ledózerolták és behintették sóval. 😊

Legalábbis Tice kirúgásáról hírt még nem láttam/hallottam.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Andy Reid tavaly is, idén is nagyot bukott. Isten nyugosztalja Jim Johnsont, a halála után semmit nem tudott kezdeni a védelemmel, pedig nem sajnálták a pénzt. Balhék, rossz döntések sorozata. A Chiefs vezetése kivonult elé a reptérre, elcipelték valami irodába, és megkérdezték tőle, hogy mit kér. Teljes személyi kontroll, plusz ha van a fiókban néhány millió dollár, azt még dobják bele egy felesleges szatyorba. Oké, kicsit filóztak, oszt kirúgták Piolit, meg valszeg mindenki mást, adtak Reidnek még néhány milliót, hogy szerződtesse le az embereit.

Közben Lovie Smith interjúra megy a Billshez, és állítólag a Chargers gondolkodik, hogy behívják e, vagy sem. Hm.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Azt egyébként ugye jól gondolom, hogy egy új HC érkezésének egyenes következménye lesz egy Tice alakú lyuk a Halas Hall oldalán? De felőlem egy új csillag is felkerülhet az égre, Chuck Norris beledobhatja a Napba, vagy amit csak akartok 😀dcsicsak
azért azt szerintem te sem gondolod hogy valaki még foglalkoztatni fogja ezt az embert Chicagoban 😛

nincs kérdés, nem kell többet Ticeról beszélni - hálistennek.

Nekem nincs jelöltem mert nem igazán ismerem egyiket sem (kivéve a Coltsos csere-HC-ot, ő jó benyomást tett mindenkire idén) úgyhogy majd a reakciókból fogom leszűrni hogy örüljek-e vagy sem 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mike Sullivan lehet a sötét ló, Emery olyat keres, akivel tud együtt dolgozni, a katonai háttérrel mindkettő

Csöcsökkel addig tudom ellátni a jónépet, amíg engem ellát az internet. Jelen állás szerint ez nagyjából 2052 májusa

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azt egyébként ugye jól gondolom, hogy egy új HC érkezésének egyenes következménye lesz egy Tice alakú lyuk a Halas Hall oldalán? De felőlem egy új csillag is felkerülhet az égre, Chuck Norris beledobhatja a Napba, vagy amit csak akartok 😀