Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Megnéztem én is az Emery interjút, ez az ember nagyon meggyőző, remélem a döntései őt fogják igazolni. Jó sokszor elhangzott a championship szó amúgy tőle 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha a Cowboys kirakja Romot, és behúzzák idén Tannehillt? Mennyivel jobbak lennének, nem kéne köpködni, hogy ismét buktak egy eliminációs meccset.

Lewan néha elfelejti, hogyan kell használni a lábait. Joeckel eléggé kiemelkedik az idei OT felhozatalból. Bár OG poszton jó a class. Kétlem, hogy idén draftról megoldanánk az LT gondjainkat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok, ne temessük Jayt, könyörgöm. Szar volt idén sokszor...láttuk...azért ez a fos O. nem könnyített a helyzeten...playcalling, csodás fal, kiváló TE-játék, stb...félre ne értsetek, nem ettől volt szutyok, de azért segített rá...
Adjatok a csávónak egy viszonylag működő rendszert, legyen benne 2-3 évig, és SB-közelbe jutunk...
Azért képzeljük már el, h Rodgers mire menne ilyen körülmények között? Minden évben új O. rendszer, új OC, meg nem értett zsenik és félidióták perverz katyvaléka, ami neki jutott...és igen, az a denveri védelem egy rakás szutyok volt...úgy is nehéz nyerni, ha a túloldal silány...
Elég uncsi, hogy ez az "utálom Jayt, mert ilyen szörnyű, olyan nyámnyila" lassan olyan sztereotípiává válik, mint az a kép, amelyen a nagypocakú, pödörtbajszos, kalapos magyar gazda pörköltszaftos pofával ücsörög a tölgyasztalnál és pirospozsgás, elégedett ábrázattal kortyolgatja a vörösbort...
Mindkettő marhaság...(már bocsánat, de én így látom)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ditka meg elmehet a sunyiba. Buddy Ryan volt ott az ész. Az idióta hozzáállása az irányítókhoz is bőven ok volt arra hogy nem lettünk dinasztia.Delete
Emberanyag is kellett hozzá. SB után Ryan nélkül is 14 győzelemmel zárt a Bears.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Miért nem cserélitek el Cutlert? Elsőkörös símán jönne érte.
Még több is.Bazzani
Idén nem biztos h van nála jobb elérhető alternatíva.empty taxi
Ez igaz, bár az év végi játéka kiábrándító volt.
Jövőre FA lesz. Adnál neki nagy lóvét? Jövőre olyan helyen draftolsz ahol tudsz franchise QB-t húzni?Bazzani
A csávó a rájátszásban Otto Graham rekordját döntötte meg. Csakhogy kicsit perspektívába rakjuk az újonc megváltókat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Miért nem cserélitek el Cutlert? Elsőkörös símán jönne érte.
Még több is.Bazzani
Idén nem biztos h van nála jobb elérhető alternatíva.empty taxi
Ez igaz, bár az év végi játéka kiábrándító volt.
Jövőre FA lesz. Adnál neki nagy lóvét? Jövőre olyan helyen draftolsz ahol tudsz franchise QB-t húzni?Bazzani
Ki tudja. Lehet én vok konzervatív, de nem cserélném el, csak abban az esetben, ha olyasmi trade lesz, mint amiért idejött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem cserélitek el Cutlert? Elsőkörös símán jönne érte.
Még több is.Bazzani
Idén nem biztos h van nála jobb elérhető alternatíva.empty taxi
Ez igaz, bár az év végi játéka kiábrándító volt.
Jövőre FA lesz. Adnál neki nagy lóvét? Jövőre olyan helyen draftolsz ahol tudsz franchise QB-t húzni?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Miért nem cserélitek el Cutlert? Elsőkörös símán jönne érte.
Még több is.Bazzani
Idén nem biztos h van nála jobb elérhető alternatíva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem cserélitek el Cutlert? Elsőkörös símán jönne érte.
Még több is.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még 2 dolgot hozzá tennék. Az, hogy besül egy támadás az ellenfél 35-40sén. Nálunk is besült. De még hányszor. OK. Puntolj, berakod 10-en belülre. Aztán kaptak majd 30at átlagban. Következtetek arra, hogy szépen lassan, hosszú driveokkal végig masíroztak rajtuk...

A másik, hogy az a Denver D egy 1 TDt tudott felmutatni. Az idei Bears D 9-et.

Viszont, ahogy írtam korábban számomra Cutler idei visszaesése a legnagyobb csalódás. Tavaly sokkal jobb volt összképet nézve. Ha 2013ban sem mutat semmi jobbat nem kell vele hosszabbítani. Pont jókor jön az új vezetés. 1 év. Teljesíts vagy mész.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jaja a 2008as Denver defense átlagban majd 30 pontot kapott, 9szer kaptak 30 vagy annál több pontot... Szóval lehet kevés pont, sok yard, de valamikor a korrekt pontszám is kevés volt.tüsi91
Nem volt jó az a D, de rekordidőt voltak a pályán, éppen az ellenfél 35-ösén, 40-esén befulladt támadások miatt!
Emléxem arra a szezonra! volt az első 3 meccs, amikor 40 pont körül szórt a Broncos, aztán jött a fekete gyász , és 8-8 lett a vége, és akkor már nem nagyon szórt 40 pontokat a Broncos, inkább ilyen 21-24 pontokat!
Most is emléxem, a Chargerst elverték az első meccsen (szokásos karikatúra is eszméletlen volt, Rivers kikötözve a póznához és a paci szájba nyilazta wc pumpával!) De emlékszem a visszavágóra is! 52-21 lett oda! És az is megvan, hogy mi volt a Bills ellen!
Az a nagy helyzet, hogy a félpályán túl, már szűkül a tér, és az egy m2-re eső védők számának növekedése exponenciális zuhanást hoz a produktivitásban, már ami a ponterősséget illeti!

Sajnálom, én így látom!Helmut Zimmer
Az én kérdésemre még nem válaszoltál. Rakjuk ki, és draftoljuk Tyler Wilsont? Vagy őt rakjuk egy tisztességesen felépített rendszerbe?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jaja a 2008as Denver defense átlagban majd 30 pontot kapott, 9szer kaptak 30 vagy annál több pontot... Szóval lehet kevés pont, sok yard, de valamikor a korrekt pontszám is kevés volt.tüsi91
Nem volt jó az a D, de rekordidőt voltak a pályán, éppen az ellenfél 35-ösén, 40-esén befulladt támadások miatt!
Emléxem arra a szezonra! volt az első 3 meccs, amikor 40 pont körül szórt a Broncos, aztán jött a fekete gyász , és 8-8 lett a vége, és akkor már nem nagyon szórt 40 pontokat a Broncos, inkább ilyen 21-24 pontokat!
Most is emléxem, a Chargerst elverték az első meccsen (szokásos karikatúra is eszméletlen volt, Rivers kikötözve a póznához és a paci szájba nyilazta wc pumpával!) De emlékszem a visszavágóra is! 52-21 lett oda! És az is megvan, hogy mi volt a Bills ellen!
Az a nagy helyzet, hogy a félpályán túl, már szűkül a tér, és az egy m2-re eső védők számának növekedése exponenciális zuhanást hoz a produktivitásban, már ami a ponterősséget illeti!

Sajnálom, én így látom!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jaja a 2008as Denver defense átlagban majd 30 pontot kapott, 9szer kaptak 30 vagy annál több pontot... Szóval lehet kevés pont, sok yard, de valamikor a korrekt pontszám is kevés volt.tüsi91
Azért az az Off ugyanannyi pontot szerzett, mint a Bears, csak 1600 yard-dal többet kellett hajtania érte. Illetve ugyanennyi yard-ból a Saints 100 ponttal többet hozott ki.tomi-tomi
Az az Offense tudott meccset nyerni, ez nem. Az az offense tudott meccset nyerni 25-30 pont szerzésével éles meccsen. Ez nem. Itt a defense nyert meg idén vagy 5 meccset. Ott nem.

S ezzel nem védem Cutlert, mert számomra ő az idei szezon legnagyobb offense csalódása, de azért az a Broncos O messze jobb volt a Bears O-nál.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jaja a 2008as Denver defense átlagban majd 30 pontot kapott, 9szer kaptak 30 vagy annál több pontot... Szóval lehet kevés pont, sok yard, de valamikor a korrekt pontszám is kevés volt.tüsi91
Azért az az Off ugyanannyi pontot szerzett, mint a Bears, csak 1600 yard-dal többet kellett hajtania érte. Illetve ugyanennyi yard-ból a Saints 100 ponttal többet hozott ki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
persze lehet falat építeni, de született már olyan rendszer, amelyben Cutler franchise QB-ként működött, vagy amivel boldog volt 😕 ??!

Helmut Zimmer
A Shanny-éra végén azért sztem volt.empty taxi
Igen, de a Denver nem ment be a rájátszásba! Most is emléxem TTT szavaira: sok yard kevés pont! Helmut Zimmer
De a denveri teljesítményével itt minimum egyszer bajnokságot nyerünk. És ha nem teszel tönkre egy 4500 yardos irányítót, soha nem derül ki, milyen kib@szottul inkompetens az edzői stáb. Martzot tényleg sajnáltam, de Johnny Knox nem Torry Holt. Plusz a támadófal, istenem, azóta nyögjük, amit akkor Tice összerakott. Ha pedig nem jó, akkor egy új edzői stáb remélem felépíti az utódját. De még mindig jobb megoldás elé adni egy támadófalat, és egy playbookot a kezébe, mint draftolni Glennont, és remélni a legjobbakat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jaja a 2008as Denver defense átlagban majd 30 pontot kapott, 9szer kaptak 30 vagy annál több pontot... Szóval lehet kevés pont, sok yard, de valamikor a korrekt pontszám is kevés volt.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
persze lehet falat építeni, de született már olyan rendszer, amelyben Cutler franchise QB-ként működött, vagy amivel boldog volt 😕 ??!

Helmut Zimmer
A Shanny-éra végén azért sztem volt.empty taxi
Igen, de a Denver nem ment be a rájátszásba! Most is emléxem TTT szavaira: sok yard kevés pont!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
persze lehet falat építeni, de született már olyan rendszer, amelyben Cutler franchise QB-ként működött, vagy amivel boldog volt 😕 ??!

Helmut Zimmer
A Shanny-éra végén azért sztem volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
#Bear GM Phil Emery: "We want to win now. We want to win that championship now. It is about now."
VS.
Phil Emery: "I see Jay (Cutler) as a franchise quarterback. We have to build around him."
Bear
Zavart érzek az erőben, ez egy oximoron! 😊
Helmut Zimmer
Egy nyár alatt is sok mindent fel lehet építeni. Akár egy támadófalat is. Ezt elmúlt 4 meccsen, és most nem viccelek, a offensive snapek kb 80%-ában két játékot futtattunk. Kicsit felrázva, néha keverve, de ugyanazt a két szájbalökött játékot. A kivételek, amikor Marshall bement a slotba, akkor jött egy inside slant, nem is tudták levédekezni. füligjimmy
Jimmy,

persze lehet falat építeni, de született már olyan rendszer, amelyben Cutler franchise QB-ként működött, vagy amivel boldog volt 😕 ??!
Denverben elképesztően jó fala volt, ott is fájt az élet! Itt már a 3. OC-t fogyasztja!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
#Bear GM Phil Emery: "We want to win now. We want to win that championship now. It is about now."
VS.
Phil Emery: "I see Jay (Cutler) as a franchise quarterback. We have to build around him."
Bear
Zavart érzek az erőben, ez egy oximoron! 😊
Helmut Zimmer
Egy nyár alatt is sok mindent fel lehet építeni. Akár egy támadófalat is. Ezt elmúlt 4 meccsen, és most nem viccelek, a offensive snapek kb 80%-ában két játékot futtattunk. Kicsit felrázva, néha keverve, de ugyanazt a két szájbalökött játékot. A kivételek, amikor Marshall bement a slotba, akkor jött egy inside slant, nem is tudták levédekezni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Komolyra fordítva a szót, ahogy látom, olyan HC-t kerestek, aki tudja, milyen egy normális támadófal (ergó össze is tud hozni egyet). Bővebb véleményemre így várnotok kell, FA piac és draftig sajna. Meglátjuk, hogy frissül a játékosállomány.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
#Bear GM Phil Emery: "We want to win now. We want to win that championship now. It is about now."
VS.
Phil Emery: "I see Jay (Cutler) as a franchise quarterback. We have to build around him."
Bear
Zavart érzek az erőben, ez egy oximoron! 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
1-15

Trollala!😊Go Vikings!
A 2013-as Vikes-rekordot vizionálod? 😊
Valóban kiváló gondolat...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
1-15

Trollala!😊Go Vikings!
Már megérte benézned ide 😀
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
1-15

Trollala!😊Go Vikings!
élvezzétek ki a mostani állapotot, mert nem minden évben fogja AP a hátán vinni nálatok sem az O-t...