NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Tudtok olyan oldalt, ahol a statoknál a támadó fal emberek statjai is ott vannak?proki
Üdv, itt van egy ilyen, ha erre gondoltál http://hosted.stats.com/fb/findplayer.asp?type=position&position=95

Amúgy grat, a győzelmetekhez, Jimmy: idén sajna nem jövünk, szal a kérdés egyelőre nyitott marad 😀Wyatt
tudtam hogy ezt egy Patses nem fogja szó nélkül hagyni 😂 :mad: :mad: 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudtok olyan oldalt, ahol a statoknál a támadó fal emberek statjai is ott vannak?proki
Üdv, itt van egy ilyen, ha erre gondoltál http://hosted.stats.com/fb/findplayer.asp?type=position&position=95

Amúgy grat, a győzelmetekhez, Jimmy: idén sajna nem jövünk, szal a kérdés egyelőre nyitott marad 😀

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears picked up their 63rd win in home openers, the most in NFL history.

Bears have won 52 games on Kickoff Weekend, tied with Packers for most wins all-time on Kickoff Weekend.

Idén is döntjük a rekordokat úgy látom 😀


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mivel tegnap csak a 3. negyed közepén kapcsolódtam be, most végre megnéztem a vágott verziót (végre használom ezt az előfizetést). Támadófal sejtettük, hogy nem lesz túl nagy parádé. Azért jobb, mint amit vártam. 3 sec általában van, a negyedikre már odaérnek. 5 sack sok (erőltetetten lehetne ebből kettőt Cutler nyakába varrni), de kevés ütést kapott. Louis kurva gáz. Nagydarab, ez az előnye. Igazolják már le a nagynénémet, két széket kell összetolni, hogy leüljön, az elég széles. Igaz, egy nagygenerál ráfér, mert a lába visszeres, a válla ízületi gyulladásos, meg asztmája is van, és magas vérnyomása, és ő lenne a legöregebb újonc a liga történetében, de nagyobb potenciált látok benne, mint ebben a rasztahajú nímandban. Egy kántorjánosi kocsmában biztos ő lenne a legerősebb, de a pályán ő a leggyengébb. remélem a héten Spencer, vagy Williams végleg bejátssza magát a csapatba. Carimi és Webb eléggé zötyögött, de nem volt rossz. Gyakorlatilag két újonc egy az egyben tartotta az Abraham/Edwards duót, 6-7 alkalommal megverték őket, ezzel bőven együtt lehet élni. Garza hatalmas előrelépés Kreutzhoz képest!!! Cutler azt hozza, amit a tavalyi szezon utolsó 7 meccsen hozott, ez nem tudom, miért meglepetés sokaknak. Roy Williamsen nagyon meglepődtem, de a többiek is jók voltak, tavalyhoz hasonlóan mindenki blokkolt a másiknak (Clutts Forte TD-jénél, egyből két csávót borított meg), ilyen egy igazi edző hatása. Mert a blokkolás elszántság, és koncentráció kérdése. Futójáték nem nagyon ment, minő meglepetés.

A védelem pirított a red zone-ban. Peppers pótolhatatlan, de amúgy két majdhogynem egyforma képességű játékos van mindhárom posztra, ez milyen már???? És ki az a Nick Reed???? Atyagatya, miket mondtam Marinelliről.... mindent visszaszívok. Semmi Tampon2 többé, kőkemény Bears D, az van. Persze lehet rinyálni, hogy nincs 6. számú LB, és Jennings a kezdő corner. Húúúúúúúúú, én ki se állnék így senki ellen. Nincs 6. számú LB, így nekivágni a szezonnak, húúúúúúúújujuj. Szakértők..... ha értenének hozzá, egy csapat alkalmazná őket ötször annyiért. Ha Carimi és Webb elkapja a fonalat, a Bears egy Top5 csapat. Ha nem, akkor "csak" Top10. Hazai pályán pedig kíváncsi vagyok, ki fog mindket bedarálni.

Drew Brees

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Gratula a győzelemhez.
Kicsit lebecsültelek titeket.
Nagy harcban leszünk egymással.Bazzani
Kösz! 😊


Előzetesen ez egy bravúr győzelem kategória volt, a meccs alapján meg sima hazai. 😊

A védelem SB szintet hozott, Urlacher szerzett egy INT-et, sőt futott egy TD-t is. 😊 Peppersnek is csodálatos megmozdulásai volt, meg úgy alap elfojtották az Atlanta támadóegységét... Cutler klasszis volt, Matt Forte pedig lehet megkapja az új szerződését... 😊

Összeségében nagyon rendben voltunk, csak így tovább!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Gratula a győzelemhez.
Kicsit lebecsültelek titeket.
Nagy harcban leszünk egymással.Bazzani
látod pedig én még fogadtam is rátok a tampa ellen, te meg így hálálod meg 😂

Nagy harc lesz, ezt lehetett előre is tudni.
Igazán akkor lesz érdekes ha nyerünk esetleg New Orleans-ban is valahogy mert akkor van rá esély hogy megismétlődjön a tavalyi helyzet ahol a 2-0-ás Bears fogadta a 2-0-ás GB-t és (most pont a Sport tv vasárnap esti idősávjában) ...hm... 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gratula a győzelemhez.
Kicsit lebecsültelek titeket.
Nagy harcban leszünk egymással.Bazzani
Egyelőre az ajnározott South három zakót kapott a Northtól, a Panters pedig az acélosnak nem nevezhető Cardinalstól kapott ki. A Tampa idén max 8-8 lesz, a Panthers vastagon negatív. A Falconsnál hiányzott a kezdő center, azt nagyon kihasználtuk, ráadásul ők csarnokban játszanak, szóval benne volt, hogy akár nagy különbség is lehet, csak az ember nem meri elkiabálni. Persze raktuk fel a táblára a pontokat, pörgettük az órát, ahogy illik (emlékezzünk a Superbowlra, ahol Turner annyira meg akarta mutatni a világnak..... meg is mutatta).

A következő két meccset szerintem felezzük, Saints ellen most szoros zakó jön, nem fognak 0-2-vel indulni, a Packerst most szorosan mi verjük, aztán lesz 2-1 a mérleg.

Annyit még hozzátennék, hogy Cutler vasárnaponként kikanalazza a húslevest, azt lefojtja két szelet rántott hússal, és átlagban megkapja azt a verést, amit ma Ryannek kiosztottak. Na, ennyit számít, ki előtt van igazi támadófal.

Drew Brees

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Tudtok olyan oldalt, ahol a statoknál a támadó fal emberek statjai is ott vannak?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratula a győzelemhez.
Kicsit lebecsültelek titeket.
Nagy harcban leszünk egymással.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Újságírás Chicagoban?? 😀 hagyjuk.

Ami nálunk OL néven megy az gyötrelem. A fal jobb oldala még elmegy (Cariminek azért voltak godnjai, főleg még amikor Louis volt mellette, de Spencerrel sem ment vmi fényesen). Garza OK, nem rosszabb, mint Kreutz. No de ez a CWill-Webb balszárny. Ez botrány. Webb annyira fájdalmasan lassú..... Cutler érezte a zsebet, ha nem lett volna így kb 10 sackel jön le. Amúgy az elkapók is elemükben voltak, volt néhány bravúros elkapás, Forte ott folytatja, ahol tavaly abba hagyta. Martz is nagyon rendben volt.

A def. meg tényleg pazar. Az első fi.-ben a DL sztem még nem játszott jól, de a másodikban komoly zúzás volt. Lachnak is nagy meccse volt, bár 1-2 alkalommal könnyen arrébb tették és Turner futásnál is főludas volt. Briggs sok vizet nem zavart. A secondary pedig rendben volt. De ha van passrush ez nem újdonság.

Összességében nagy győzelem, váratlanul sima győzelem. Megyünk NO-ba, a tegnapi alapján bőven van keresni valónk. Én a Saintset azért jobb csapatnak tartom a Falconsál (sztem kicsit túlértékeltek). De a Packers megmutatta, hogy bőven van lyuk a védelmükben. S nem beszélve arról, hogy Kreutz egy normális snapet alig bírt feladni Breesnek. Meghát amúgy is. Remélem Meltonék sokszor beszopatják.

Jah igen Wootton felkötheti majd a gatyáját, ha visszaakar kerülni.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A legfontosabb, valahogy el kell intézni, hogy Webb Pro Bowl résztvevő legyen.

Drew Brees

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
kocsog Peter King a legjobb ma:"Don't see how a team can be more impressive than the Bears were Sunday, and they'll give the Pack a run if they can keep Jay Cutler relatively clean."

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/09/11/week.1/index.html#ixzz1Xk15lZ7x

pfejjjjjjjjj

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
vicc amúgy amit újságírás címén előadnak... Ha jó az eredmény Cutler király, ha nem vagy gyengébb akkor meg menjen a fenébe. Tegnapi meccset meg kell még néznem újra de így első blikkre jól játszott, amikor volt esélye játszani, bár volt sackje ami vsz az ő lelkén is szárad (későn akart szabadulni a labdától)

remélem a lendület megmarad... 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Dave Cutlert ma szétistenítik 1 meccs után...nem hiszem el ezeket a féreg újságírókat tlg...de ez nem újdonság...
Lényeg a lényeg nagyon jó gameplan volt,jól végrehajtva,offense néha dadogott,nem értettem minek kell meccs végén jaynek még bent lennie,főleg így h mindig leeresztünk ilyenkor,és megy az alibi,amit utálok...de erre van Hanie mondjuk...D ről nem tudok tlg rosszat mondani,ahogy írtátok a 4man rush nagyon ült,1x 1x elnézték Brianék a playt mikor Ryan áthívta...de ennyi,levették secondaryről a terhet rendesen...de le a kalappal Lovieék előtt,jól felkészítették a csapatot az első meccsre.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Hát ez egy igencsak meglepő győzelem volt, de annyira nem bántam 😀

Urlacher INT-jénél mekkorát "repült" :cool:

Ez a Falcons 6 O-pontra volt jó ellenünk hát ha valaki ezt mondja kiröhögöm annak ellenére hogy a D-nk eléggé ott van alapból is.

Óriási eredmény és óriási dominancia, ma (a Cutler sackek kivételével) az volt a pályán amit nagyjából látni szeretnénk nem igaz?! Remélem a Cutlert szidók meg egy kicsit elhallgatnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hát engem meggyőzött az egész...elméletileg ez a "fantasztikus" Atlanta, ahová már csak Julius Jones kellett...mint utolsó hiányzó részlet...egy rohadt offensive TD-t nem tudtak csinálni...lesz majd olyan elemzés, hogy hát ez még nem az Atlanta akit érdem megverni, de nekem tetszett....igen, komoly bajok vannak O-line ügyileg, de amíg Cutler ezeket lábon ilyen jól manageli lábon addig nincs baj...csak nem kellene megöletni a kezdő QB-t....én Urlachernek örültem...ráfért az öregre egy olyan meccs,a mi részben róla is szól...
Mellesleg el sem hittem hogy ilyen jó a D-line...hihetetlen...ahogy azt már korában megírták: évek óta nem láttam ilyen gyorsan futni a 91-es játékost...jól ment neki...KiP
Jaja elsőre én is néztem h 91,az nem lehet😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát engem meggyőzött az egész...elméletileg ez a "fantasztikus" Atlanta, ahová már csak Julius Jones kellett...mint utolsó hiányzó részlet...egy rohadt offensive TD-t nem tudtak csinálni...lesz majd olyan elemzés, hogy hát ez még nem az Atlanta akit érdem megverni, de nekem tetszett....igen, komoly bajok vannak O-line ügyileg, de amíg Cutler ezeket lábon ilyen jól manageli lábon addig nincs baj...csak nem kellene megöletni a kezdő QB-t....én Urlachernek örültem...ráfért az öregre egy olyan meccs,a mi részben róla is szól...
Mellesleg el sem hittem hogy ilyen jó a D-line...hihetetlen...ahogy azt már korában megírták: évek óta nem láttam ilyen gyorsan futni a 91-es játékost...jól ment neki...
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
így kell kezdeni a szezont...Reed Melton mekkorák már...Brian meg Brian...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
O-linet kivéve minden tökéletesen rendben van. Remélem Roy Williams sérülése semmi komoly.

Persze majd jöna szakértőktől hogy az Atlanta nem vette komolyan, rossz gameplan blablabla. Azért ha 3-0-val kezdenénk megmutatnánk kik is vagyunk 😀


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A pick six nagy hiba volt, egy srceenpassz időzítése volt elontva, Cutler meg belecsapata az emberbe, ami pont úgy pattant, ahogy. De le van szarva, a védőfal hatalmasat játszott, meg is nyerték a meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Várakozást felülmúló győzelem.
OL: vegyes. Webb botrány. A többiek az offenseből nagyon is rendben vannak.

A defense nagyon karcol. Sok yardm kevés pont. Turnoverek, sackek, TD. Volt pár komolyabb hiba, de nagyon rendben volt. 6 engedett pont.... rohadtul meggyőző.

ST meg azért jó, de bebaszna ha nem lenne az.
több mint 12 éve
kutya23c 223
A def eddig hatalmasat játszik!2 turnover!!!Egy int Urlachertől-imádtam- Fumble recoverből TD-t vitt-Nálam Ő az MVP!!!!




GO BEARS

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears inactives: Enderle, Barber, Ed. Williams, Hurd, Paea, Addison, Wootton

#Falcons inactives: CB Darin Walls, RB Antone Smith, LB Spencer Adkins, G Mike Johnson, DT Corey Peters, DE Cliff Matthews

Matt Toeaina will start for #Bears at NT over Anthony Adams

Na, hát eljött a gameday. Most már jó lenne, ha a szoros meccsből, amiket mostanában a Falcons ellen játszunk, mi kerülnénk ki győztesen! Minden a két falunkon fog múlni. Futás illetve Cutler megvédése az egyik oldalon és Ryan nyomás alá helyezése, különben szétkaphatja simán a secondaryt. Turnover csatát is jó lenne megnyerni...

Hazai pálya mellettünk szól....
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Hát akkor eljött végre! GOOO BEAAAAAARS!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
nem leszek gépközelben meccs közben úgyhogy előre is jó meccset mindenkinek és remélem sok szép dolgot látunk

BEARS!!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal