Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.nfl.com/videos/chicago-bears/09000d5d822400db/No-Huddle-Believe-in-Cutler

Nagyon nagy vidi 😀szaba
Köszi szaba tlg nagy,és köszi prime time te paraszt bling bling forma😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/videos/chicago-bears/09000d5d822400db/No-Huddle-Believe-in-Cutler

Nagyon nagy vidi 😀
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Sziasztok,

Hester TD ja megvolt, egészen közelről láttam😊
Igértem beszámolót a meccsről.
Most éppen munkát imitálok 😊 de amint lesz időm, megteszem.
Nagyon állat volt! Nagyon!
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nagy Hiba lenne elengedni Fortét...én nagyon bírom Bennettet is,tavaly már mutatott azért vmit,és idén még jobb lehet,de Sanzi sztem tudhatja azt amit ő tud...én csak Fortéért sírnék ha menne...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nagyon sajnálom, ami Brian-el történt. Egy családtagot sohasem jó elveszíteni. Sok erőt kívánok neki! Remélem lelkileg nem törik össze, nélküle a Bears nem az a Bears.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Brad Biggs: The situation is very delicate, obviously, but I am told Brian Urlacher plans on playing for Bears Sunday at Saints


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, becsapott a ménkű! Nagyon remélem, hogy Lach nemcsak játszik, de a felfokozott érzelmi állapota nem veti vissza a teljesítményét se. Nélküle egy kiherélt back seven lesz a pályán egy Brees ellen. Akit ugyan lehet nyomás alatt tartani, de a keze nem szokott remegni. :/

A szabadügynökök közül három ember lesz érdekes, Bennett idei éve sokat nyom a latban, Forte biztosan szabadügynök lesz, és teszteli a piacot, Harris szerintem túlértékeli majd magát. A többieknek egyelőre vagy bizonyítani kell, vagy nélkülözhetőek.

Drew Brees

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az. 19 millió dollár van elvileg (+ ugye a felszabaduló millák), ami szabad. Forte drága meló lesz, főleg a mostani hosszabbításokat figyelembe véve. Harris is kap majd annyit, mint most Meriweather. A többieknél a kérdés az lesz, hogy teljesítenek idén.

Ha Lach nem játszik az esélyeink jelentősen csökkennének. Amikor kihagyta a szezont gyak. átrohantak rajtunk az ellenfelek (bár az akkori é a mostani DL közötti különbség óriási). DeCiccot nem tudom bevállanák-e, sokkal inkább Iwuh inkább.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tudom, hogy egy "kicsit" korai, de belenéztem a szerződésekbe...jövőre izgi lesz az offseason mifelénk:

RFA: Bell, E. Williams
UDFA: Bennett, Bowman, Davis, Forte, Garza, Graham, Hanie, Harris, Idonije, Iwuh, Jennings, Meriweather, Okoye, Steltz, R. Williams
Azt pedig nem tudom, h milyenek az idei UDFA-k szerződései...azt sem, h Reed és Clutts miket írt alá...

Ez tutira 17 ember...no és Briggs a nyekergésével...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nyugodjék békében...

Ha Lach érthető okból nem játszik, akkor azért kíváncsi leszek, hogyan állunk majd fel...ha Roach MLB, akkor ki lesz SLB-ben?
Tán azt tudnám elképzelni, hogy DeCicco alapból fenn van MLB-ben, aztán nickelnél ő jön le, és Roach marad fenn...
Eléggé megzuhannának az esélyeink, ha Brian nem játszik...Bear
Vagy mégis játszik, és olyan teljesítményt nyújt mint Favre az apja halála után?

Sajnálom szegényt, megértem hogy fontosabb neki, de szerintem nélküle nem nyerünk... Ne legyen igazam.


több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Zsebpénzért nincs rivalizálás?? 😀 OK, bocs, ez dög volt... viszont elfantáziálom h milyen lehet Nálatok a GB-CHI v CHI-GB meccsnézés... laza lehet 😊Collapo
😀
nem Cicago-fan amúgy. ellentétben az öcsémmel 😊

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nyugodjék békében...

Ha Lach érthető okból nem játszik, akkor azért kíváncsi leszek, hogyan állunk majd fel...ha Roach MLB, akkor ki lesz SLB-ben?
Tán azt tudnám elképzelni, hogy DeCicco alapból fenn van MLB-ben, aztán nickelnél ő jön le, és Roach marad fenn...
Eléggé megzuhannának az esélyeink, ha Brian nem játszik...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Urlacher családi okok miatt több napra elutazott a csapattól, lehet nem fog játszani vasárnap...

Kezd kevés lenni az 5 LB, nem? 😛Delete
Édesanyja hunyt el. 😕 . Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ne játszana a hétvégén.tüsi91
Szerintem nem fog. Most adtak ki egy közleményt, h a temetéssel kapcsolatos teendők miatt nem biztos, h pályára lép a hétvégén. Nem lehet könnyű most neki
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Urlacher családi okok miatt több napra elutazott a csapattól, lehet nem fog játszani vasárnap...

Kezd kevés lenni az 5 LB, nem? 😛Delete
Édesanyja hunyt el. 😕 . Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ne játszana a hétvégén.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
😀 és hogy van az h Packers szurkoló apja Bears meccsre jár?😊 Unokatesom Chicagoban született,ott él és sajtfej,nem a szomszédok kedvence....anfernee
😀
Chicagoba ment egy haverja, és kb meghívta 😊. De azért hozott nekem Packers sapit. Mondta, hogy mintha a Ferenc körúton venne Újpest-sálat
dave: átadom 😉Szobi22
Zsebpénzért nincs rivalizálás?? 😀 OK, bocs, ez dög volt... viszont elfantáziálom h milyen lehet Nálatok a GB-CHI v CHI-GB meccsnézés... laza lehet 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
😀 és hogy van az h Packers szurkoló apja Bears meccsre jár?😊 Unokatesom Chicagoban született,ott él és sajtfej,nem a szomszédok kedvence....anfernee
😀
Chicagoba ment egy haverja, és kb meghívta 😊. De azért hozott nekem Packers sapit. Mondta, hogy mintha a Ferenc körúton venne Újpest-sálat
dave: átadom 😉

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Hali!
Egy kérdésem lenne hozzátok: a TD, amit nem adtak meg, és challange is volt, bent volt szerintetek? Csak mert nem láttam a meccset, (igazság szerint videot nem keresgéltem, szóval ha valakinek beugrik, hogy látott egyet, azt is megköszönném,) és apa kint látta élőben (ja..), és ott neki úgy tűnt, hogy igen; csak azért nem vágja tökéletesen a dolgokat.
köszi előre isSzobi22
először is a családfőt innen is üdvözöljük kis irigységgel vegyülő 😊 -val, biztos nagy élmény lehetett...

Ha Hester TD-jére gondol amit nem adtak meg: élőképből azt mondtam hogy biztos nincs meg mert kilépett de a lassításon látszódott hogy nem lépett ki csak kiesett az end zone mellé de közben (sztem) benyújtotta. Megszólaltattak vmi szakértőt a bírók központjából a FOX-on az is azt mondta ha jól értettem hogy TD volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hali!
Egy kérdésem lenne hozzátok: a TD, amit nem adtak meg, és challenge is volt, bent volt szerintetek? Csak mert nem láttam a meccset, (igazság szerint videot nem keresgéltem, szóval ha valakinek beugrik, hogy látott egyet, azt is megköszönném,) és apa kint látta élőben (ja..), és ott neki úgy tűnt, hogy igen; csak azért nem vágja tökéletesen a dolgokat.
köszi előre isSzobi22
Nem volt bent,Hestert időben kilökték,de mind1 volt,megcsinálták a srácok utána...anfernee
köszi 😊
és nem ezért kérdeztem, csak apa nem tudta nagyon elmondani a helyzetetSzobi22
😀 és hogy van az h Packers szurkoló apja Bears meccsre jár?😊 Unokatesom Chicagoban született,ott él és sajtfej,nem a szomszédok kedvence....

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hali!
Egy kérdésem lenne hozzátok: a TD, amit nem adtak meg, és challenge is volt, bent volt szerintetek? Csak mert nem láttam a meccset, (igazság szerint videot nem keresgéltem, szóval ha valakinek beugrik, hogy látott egyet, azt is megköszönném,) és apa kint látta élőben (ja..), és ott neki úgy tűnt, hogy igen; csak azért nem vágja tökéletesen a dolgokat.
köszi előre isSzobi22
Nem volt bent,Hestert időben kilökték,de mind1 volt,megcsinálták a srácok utána...anfernee
köszi 😊
és nem ezért kérdeztem, csak apa nem tudta nagyon elmondani a helyzetet

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hali!
Egy kérdésem lenne hozzátok: a TD, amit nem adtak meg, és challenge is volt, bent volt szerintetek? Csak mert nem láttam a meccset, (igazság szerint videot nem keresgéltem, szóval ha valakinek beugrik, hogy látott egyet, azt is megköszönném,) és apa kint látta élőben (ja..), és ott neki úgy tűnt, hogy igen; csak azért nem vágja tökéletesen a dolgokat.
köszi előre isSzobi22
Nem volt bent,Hestert időben kilökték,de mind1 volt,megcsinálták a srácok utána...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hali!
Egy kérdésem lenne hozzátok: a TD, amit nem adtak meg, és challenge is volt, bent volt szerintetek? Csak mert nem láttam a meccset, (igazság szerint videot nem keresgéltem, szóval ha valakinek beugrik, hogy látott egyet, azt is megköszönném,) és apa kint látta élőben (ja..), és ott neki úgy tűnt, hogy igen; csak azért nem vágja tökéletesen a dolgokat.
köszi előre is

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Urlacher családi okok miatt több napra elutazott a csapattól, lehet nem fog játszani vasárnap...

Kezd kevés lenni az 5 LB, nem? 😛


több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Én tegnap láttam először a meccset. Nagyon jó és örömteli volt ilyen szezonnyitót látni!
Igazából mindent elmondtatok a meccsel kapcsolatban, O jó, D brutál, a DL felszántotta a pályát. Úgy látszik kezd beérni a Martz-féle O, még úgy is finoman szólva is voltak gyengélkedései az OL- nak (Webb...), viszont a TE jól blokkoltak szinte végig.
Ha a formánkat tartani tudjuk (mind O, mind D), a futójátékot képesek leszünk megnyomni, nem lesz gond a Saints ellen se.
Az újságíróknak: az ESPN már tegnap este 7. helyre rangsorolt minket a Power Rankingjén, úgyh nekünk van a leggyengébb Olineunk. No comment....

Martz: Ha ez kell ahhoz, h mindig továbbra is így játsszon az O, akkor le se jöjjön onnan. Már csak Ticenak kellene valami helyet keresni a stadionban..... 😊

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Tegnap megnéztem újra a meccset, hát jobb volt mint elsőre 😀

Williams, Spaeth, Clutts jó volt, Reed játéka is nagyon tetszett. PS-ből jött fel ha jól hallottam, remélem megmarad a lendülete.

Mit szóltatok hozzá hogy Martz fent ült a kakasülőn a meccs alatt? Én most láttam először így, eddig mindig a pálya szélén volt nem?

Vasárnap a NO elleni meccset adja 7-től az ESPN America :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Tudtok olyan oldalt, ahol a statoknál a támadó fal emberek statjai is ott vannak?proki
Üdv, itt van egy ilyen, ha erre gondoltál http://hosted.stats.com/fb/findplayer.asp?type=position&position=95

Amúgy grat, a győzelmetekhez, Jimmy: idén sajna nem jövünk, szal a kérdés egyelőre nyitott marad 😀Wyatt
Igen erre, köszi.