Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
Fennmaradtam az idény eddigi legnagyobb meccsére hajnalig, de nem sok örömem volt benne, még az utolsó negyedben is reménykedtem, hogy na most mellénk áll a szerencse, de hiába volt Urlacher interception-je, sajnos nem cáfoltuk meg a hírünket. Cutler egyedül maradt magával, az elkapók bénézésa hihetetlen, ezen a szinten megengedhetetlen, nem tudom miket kaptak az öltözőben, de biztos nem tették zsebre és elsősorban Cutler lehetett a plafonon. A pontatlan dobásai ellenére is próbálkozott, de nem volt kinek adni a labdát.
Az egész furcsa élmény volt, a múlt heti Pets meccsekhez képest olyan volt, mint ha két külön ligáról lenne szó. Lehet, hogy még csak most áll össze a csapat, de ugyanazt látom, mint a múlt évben, a védelem odateszi magát, míg a támadófal ötlettelen és csak totyorog, ez az idény atom kemény kezdéséhez elég kevés. Igen, a harmadik hely a pontos mérlegünk és ha továbbra sem költünk kicsivel többet normális játékosok felkutatására, akkor nincs mit keressünk a pályán, mert ez ide harmat gyenge ezzel a garnitúrával.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csak én hiányoltam a játékotokból a Forte/Rice féle screen játékot?
Azzal azért eddig elég jól elvoltatok... persze futni kellene, de néztem, hogy
a meccsen az első mérkőzésen kiválóan teljesítő játékosok jelentős hányada
inaktív volt... gondolok itt Woottonra, Paeare, Carimire, Barberre... azért
nem mindegy hogy ki van fenn a pályán... Roy sérüléssel küzd, kicsit hasonló
ez így nektek, mint nekünk Lee esete, a baj nálatok annyi, hogy ő lenne
az első Wr, így meg az nincs... azért remélem nem a csop 3. lesz a tiétek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Simán kikaptunk. A defense az első félidőben elmaradt a várakozásoktól, a második már jobb volt, de erős a hiányérzet. Ez az OL semmire nem jó, a pass prot még úgy ahogy megvolt, run block az 0.

DE az elkapók a legnagyobb 0-k. Knox és Hester elég szomorú, hogy kezdők. Bennett jobb mindkettőnél, RW meg sérült, csak pár playt játszott, az alatt 1 drop., meg 2 INT aminél esélye se volt.

Jelen helyzet alapján a csoport 3. hely a realitás.tüsi91
Nem akartalak a hihetetlen szakmaiságommal terhelni Titeket, ezért nem is írtam a meccs elött, közben.
Én pontosan erre számítottam, ezek a női megérzések😊

Tavaly bántottam magamban Cutlert, és úgy éreztem egy jobb irányítóval előrébb lennénk sokkal.
Tegnap viszont úgy éreztem hogy Jay nem tud mit kezdeni ezzel az új felállással hogy védik...
Megszokta hogy lenyomják.
Mintha már az elején az első igen csak gyorsan kapott TD után azt mondtuk volna, ennyi....
Nekünk harangoztak.
Pedig a GB sem volt formában.
Megverhetők lettek volna, csak nem nekünk.

Na ettől függetlenül, én maradok a Bears-nél, értelemszerűen😊

Eddig úgy láttam innentől jó a sorsolás.....hát most kicsit lejjebb adom😊frozee
Az a baj, hogy hiába véd egész jól a fal és hiába dob "viszonylag" pontosan a kb ha az elkapható labdák 90 %-át a WR-ek droppolják.Ez egy vicc. Az meg hogy nem tudunk futni...
A secondary is elég gyengusz volt. Lesz ez jobb is remélhetőleg.kutya23c
Ez az egész jól véd a fal azért volt,mert 1,1 yardot futottunk átlagban,1 dimenzio,8 ember rohant hátra az elkapókkal minden playnél kb mert mindenki tudta h pass lesz,szval 3 ember ment passrush...nem az O-line volt szolid...ami szánalom...Wr-ek meg mit művelnek nem hiszem el tlg.Cutler meg Forté csak vesztegetik itt az idejüket nálunk.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
kutya23c 223
Simán kikaptunk. A defense az első félidőben elmaradt a várakozásoktól, a második már jobb volt, de erős a hiányérzet. Ez az OL semmire nem jó, a pass prot még úgy ahogy megvolt, run block az 0.

DE az elkapók a legnagyobb 0-k. Knox és Hester elég szomorú, hogy kezdők. Bennett jobb mindkettőnél, RW meg sérült, csak pár playt játszott, az alatt 1 drop., meg 2 INT aminél esélye se volt.

Jelen helyzet alapján a csoport 3. hely a realitás.tüsi91
Nem akartalak a hihetetlen szakmaiságommal terhelni Titeket, ezért nem is írtam a meccs elött, közben.
Én pontosan erre számítottam, ezek a női megérzések😊

Tavaly bántottam magamban Cutlert, és úgy éreztem egy jobb irányítóval előrébb lennénk sokkal.
Tegnap viszont úgy éreztem hogy Jay nem tud mit kezdeni ezzel az új felállással hogy védik...
Megszokta hogy lenyomják.
Mintha már az elején az első igen csak gyorsan kapott TD után azt mondtuk volna, ennyi....
Nekünk harangoztak.
Pedig a GB sem volt formában.
Megverhetők lettek volna, csak nem nekünk.

Na ettől függetlenül, én maradok a Bears-nél, értelemszerűen😊

Eddig úgy láttam innentől jó a sorsolás.....hát most kicsit lejjebb adom😊frozee
Az a baj, hogy hiába véd egész jól a fal és hiába dob "viszonylag" pontosan a kb ha az elkapható labdák 90 %-át a WR-ek droppolják.Ez egy vicc. Az meg hogy nem tudunk futni...
A secondary is elég gyengusz volt. Lesz ez jobb is remélhetőleg.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Simán kikaptunk. A defense az első félidőben elmaradt a várakozásoktól, a második már jobb volt, de erős a hiányérzet. Ez az OL semmire nem jó, a pass prot még úgy ahogy megvolt, run block az 0.

DE az elkapók a legnagyobb 0-k. Knox és Hester elég szomorú, hogy kezdők. Bennett jobb mindkettőnél, RW meg sérült, csak pár playt játszott, az alatt 1 drop., meg 2 INT aminél esélye se volt.

Jelen helyzet alapján a csoport 3. hely a realitás.tüsi91
Nem akartalak a hihetetlen szakmaiságommal terhelni Titeket, ezért nem is írtam a meccs elött, közben.
Én pontosan erre számítottam, ezek a női megérzések😊

Tavaly bántottam magamban Cutlert, és úgy éreztem egy jobb irányítóval előrébb lennénk sokkal.
Tegnap viszont úgy éreztem hogy Jay nem tud mit kezdeni ezzel az új felállással hogy védik...
Megszokta hogy lenyomják.
Mintha már az elején az első igen csak gyorsan kapott TD után azt mondtuk volna, ennyi....
Nekünk harangoztak.
Pedig a GB sem volt formában.
Megverhetők lettek volna, csak nem nekünk.

Na ettől függetlenül, én maradok a Bears-nél, értelemszerűen😊

Eddig úgy láttam innentől jó a sorsolás.....hát most kicsit lejjebb adom😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Simán kikaptunk. A defense az első félidőben elmaradt a várakozásoktól, a második már jobb volt, de erős a hiányérzet. Ez az OL semmire nem jó, a pass prot még úgy ahogy megvolt, run block az 0.

DE az elkapók a legnagyobb 0-k. Knox és Hester elég szomorú, hogy kezdők. Bennett jobb mindkettőnél, RW meg sérült, csak pár playt játszott, az alatt 1 drop., meg 2 INT aminél esélye se volt.

Jelen helyzet alapján a csoport 3. hely a realitás.
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Inactive for the Packers today: RB Alex Green, CB Davon House, S Nick Collins, LB Frank Zombo, T Derek Sherrod, DE Mike Neal, LB Vic So'oto.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chris Harrist se tákolták össze. Jön a Meriwather-Steltz duó. :/

Inaktívok: Harris, Wright, Wootton, Peae, Bennett, Carimi, Barber
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Barber megint nem játszik... Roy Williams viszont igen. La Canfora szerint Carimi jövő hétre már visszatér, na mondjuk az szép lenne, bár sztem esélytelen.


több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
holnap este rántott sajtot vacsorázunk, hehehe megesszük őket
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elég nagy probléma, hogy tavaly Knoxra, mint első számú WR-re kellett tekintenünk. Martz megmondta nyáron, nincs még kész erre a feladatra. Knox kiakadt. Kérdem én mire is? Tavaly vagy 5 olyan INT született róla, ahol ha erőszakosabb max incomplete... Hester meg jobb esetben is 4. számú kellene legyen. Durva keze is van, a routeket sem futja pontosan stb. RW-t láttuk egy meccsen, nem volt rossz. Magas, erős WR. Istenem mióta vártunk egy ilyenre. (Berrian, bár ő szinte csak fly-ra volt jó 😀). Bennett meg ahogy Soma írta tud küzdeni. Saints ellen akkora ütés kapott, hogy még nekem is fájt, még is megtartotta a labdát. De tavaly is láttuk, hogy pl. Hesternél szvsz jobb. No meg Cutler előszeretettel keresi rövid szituknál.

Barber szerintem a saját anyjának is nekifutna. Forteval brutál párost alkothatnának, főleg ha normális futásblokkolás is lenne.

Harris meg kellene, mint egy falat kenyér. Nincs bajom Steltzel, de azért még is. A preseasonben jó meccsei voltak, de az megint más tészta. Meriweathertől sohasem voltam elájulva, Wright meg csak idő kérdése volt, mikor sérül meg.
több mint 12 éve
kutya23c 223
Az NFL csapatok hazai szurkoló lányai szépségversenyét asszem hoztuk.kutya23c
Erre tekinthetünk axiómaként is. Én ezúton fejezném ki tengermély tiszteletemet.
füligjimmy
Köszönöm😊

Amúgy belelestem a sajtosok injury reportjába, "hál isten" náluk is vannak gondok:

"Clifton, Chad T Knee LP FP - -
Collins, Nick S Neck Out Out - -
Finley, Jermichael TE Ankle FP FP - -
Green, Alex RB Achilles FP FP - -
House, Davon CB Ankle LP FP - -
Matthews, Clay LB Quadricep DNP DNP - -
Neal, Mike DE Knee Out Out - -
Pickett, Ryan DE Foot LP LP - -
So'oto, Vic LB Back LP FP - -
Williams, Tramon CB Shoulder LP LP - -
Woodson, Charles CB Foot DNP DNP - -
Zombo, Frank LB Shoulder Out Out - -"

Szóval jó meccs lesz ez!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Az NFL csapatok hazai szurkoló lányai szépségversenyét asszem hoztuk.kutya23c
Erre tekinthetünk axiómaként is. Én ezúton fejezném ki tengermély tiszteletemet.


nah úgynézki Steltz-Meriweather combo lesz SS és FS...anfernee
Azt mondják arrafelé az ilyesmire, hogy fákk. Az elején három passzal biztos megnézik őket. A többi sérültről van valami hír? Nincs időm átböngészni a híreket.

Helm: gyere haza tanárnak, kötnek veled egy tízhónapos szerződést bruttó száznegyvenért, egyből nem a tengeri sólymok hazai meccsei lesznek a legnagyobb problémáid. Fene a jó dógát egyeseknek 😛füligjimmy
Gabe Carimi and Earl Bennett officially out on Sunday.

Roy Williams, Chris Harris, Major Wright, Lance Louis and Marion Barber all expected to be listed as questionable.

Harris, Williams, Barber kellene nagyon.

Fortenak nem kéne majd egész meccsen fent lenni, ha nincs fent, akkor Bell egy rakás .... volt, pont erre lesz jó Barber, aki neki megy mindennek és volt is benne újra kakaó anno a előszezonban.

Williams nélkül nem voltak elkapóink a Saints ellen... Knox, Hester nem tud küzdeni a labdáért... Bennett és Willams a két valamire való WR most...

Steltz Vödör páros nem tudom. Én a szöszke királyfitól tartok, anno előző évben is voltak jó megmozdulásai, de nem véletlenül nem kezdett sokat... Harris kell a secondarybe, az biztos
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az NFL csapatok hazai szurkoló lányai szépségversenyét asszem hoztuk.kutya23c
Erre tekinthetünk axiómaként is. Én ezúton fejezném ki tengermély tiszteletemet.


nah úgynézki Steltz-Meriweather combo lesz SS és FS...anfernee
Azt mondják arrafelé az ilyesmire, hogy fákk. Az elején három passzal biztos megnézik őket. A többi sérültről van valami hír? Nincs időm átböngészni a híreket.

Helm: gyere haza tanárnak, kötnek veled egy tízhónapos szerződést bruttó száznegyvenért, egyből nem a tengeri sólymok hazai meccsei lesznek a legnagyobb problémáid. Fene a jó dógát egyeseknek 😛

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
nah úgynézki Steltz-Meriweather combo lesz SS és FS...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Obama meghívta a 85-ös Bearst a Fehér Házba, mivel akkoriban kimaradt a látogatás Challenger katasztrófája miatt. Ideje volt már ennek, jó hogy Bears fan az elnök 😂


több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d82241c3d/Sound-FX-Week-1-sights-and-sounds

Sound Fx week 1...Forté meg egy pillanatra Urlacher és Cutler is benne...ma jön ki a week 2...anfernee
Megnéztem, köszi 😊
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d82241c3d/Sound-FX-Week-1-sights-and-sounds

Sound Fx week 1...Forté meg egy pillanatra Urlacher és Cutler is benne...ma jön ki a week 2...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Bocsánat az elárasztásért, milliót tudnék küldeni😊

És végül Én😊

frozee
Grat és kösz! Szerintem a Soldier Fielden azóta sem tértek magukhoz... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
kutya23c 223
Bocsánat az elárasztásért, milliót tudnék küldeni😊

És végül Én😊

frozee
Ez a kép akkor se lehetne jobb ha Hester mosolyogna rajta. Valahogy így jobb az öszhang! 😀Antman
Az NFL csapatok hazai szurkoló lányai szépségversenyét asszem hoztuk.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Bocsánat az elárasztásért, milliót tudnék küldeni😊

És végül Én😊

frozee
Ez a kép akkor se lehetne jobb ha Hester mosolyogna rajta. Valahogy így jobb az öszhang! 😀

több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat, mondom én mindig hogy jó veletek😊
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Nah ezt a képet übereljék bármelyik csapatfórumban😊
Köszi frozee az egészet...Bears fan csaj...és így...na jó nem is mondom tovább😊 Irigylés van.anfernee
A múlt hétvégi meccsen én is irigyeltem az 1 héttel korábbi önmagamat😊
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Nem lehetne, hogy nem állsz bele a szoldzsör nagytotálba?! 😂
köszi a képeket

amikor még én éltem ott(már nem a stadionban, hanem nem messze), akkor éppen renoválták, soha nem is láttam készen!
De nagyon jó város ez..... 😊Helmut Zimmer
A szoldzsörös nagytotál így 100 %-os, velem 😛

Nagyon állat lett amúgy, jól passzolnak a régi és új megoldások benne.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ehh. Köszi Frozee! 😀. Egyszer én is kimegyek majd valahogy, valamivel 😀.

Na de rátérve a hétvégire. Omi elég gyengén szállt be a Saints ellen, most 1 hétig gyakorolhat. Ez a Carimi sérülés mindenkinek rossz. Webb-CWill-Garza-Spencer-Omi. Cutler egyszer igazán játszhatna már jól a Packers ellen. Eddigi 5 meccsén nem sikerült. Jóval több carryt kellene adni Fortenak, gyakorlatilag MVP formában játszik eddig. RoyW meg igazán játszhatna, mert ez a Knox-Hester duó elég ergya volt.

Valami olyan meccsre számítok, mint a tavaly MNF. Sok punt, kevés punt, remélem szűk győzelem.