Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Végre sikreült a meccset vagy hat részletben megnézni, egy hét késéssel, hát mit mondjak. Az ember ránéz a lőlapra, gondolja, hogy nem volt egy fáklyásmenet, de minden szinten szinte minden pocsék volt. Mérgezett volt a Gatorade, vagy a Packers drukkerek is megtanultak vuduzni, de az elkapók nem tudnak elkapni, a futók futni, a védők védeni, a lovaglók lovagolni...... ez is meglehetett volna, de egyszerűen ennyi hibát jó csapat ellen elkövetni nem lehet. Ilyenkor egy bírói hiba is duplán fáj, egy elejtett labda megöli a momentumot, egy elrontott szerelés mindig a legrosszabbkor jön. Csank János örökbecsűjét idézve: pekkünk vót.

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears S Chris Harris had a setback with his hamstring Wednesday, according to source. Expected to be sidelined a few more weeks.
Na bmeg...Delete
Nem lenne ez akkora gáz, ha lenne pass rush. De nincs. Nem hiszem el, mennyire nokedli teljesítményt nyújtott a DL a legutóbbi két meccsen. Ez az egyik. A másik, hogy 2 meccsen gyakorlatilag négy hiba került ilyen-olyan formában 28 pontba. Sok.

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hát ha az alapból hiányposztokon lévő néhány értékelhető játékos is megsérül akkor nem tudom mi lesz ezzel a szezonnal de nem sok az tuti...

Nekem nagyon rossz előérzetem van a Panthers elleni meccs előtt, kicsit olyan hogy ezen a meccsen csak a Bears bukhat és ez rá nyomhatja a bélyegét a játékra. Márpedig egy felszabadult Newton könnyedén szétdobálhat minket és akkor újra futhatunk az eredmény után ami finoman szólva sem fekszik a csapatnak. A legfontosabb az lenne (ami tavaly is volt ilyenkor...) hogy meg kellene találni végre (újra...) az összhangot a playek között, az egyensúlyt a játékban + jó helyzetekben húzni néhány váratlan playt. Amit Martz tavaly összekapart ment a levesbe, mintha nem is lett volna- legalábbis ő biztosan elfelejtette mivel sikerült tavaly javulni a bye után. Kiváncsi lennék mivel magyarázza azt hogy ez a probléma újra előjött úgy hogy elméletileg ami az offense-ben változás volt az ő döntése volt, az ő rendszerét segíti...

Valahogy nyerjünk aztán induljunk el felfelé...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears S Chris Harris had a setback with his hamstring Wednesday, according to source. Expected to be sidelined a few more weeks.
Na bmeg...Delete
Hát ez nem jó, nagyon nem. Futás ellen fontos láncszem, passz ellen nem kevésbé, Steltz - Meriweather kombó pedig nem éppen a legbiztosabb páros. Remljük csak elővigyázatosságból nem edzett és hétvégén jó lesz neki. Bár inkább pihenjen , minthogy rásérüljön. Idén kaptunk 6 passzolt TDt 3 meccsen, nem tudom pontosan tavaly mennyit kaptunk az alapszakaszban, de a közelében járunk már. Bár az NFC talán 2 legjobb csapatával játszottunk legutóbb, de 57 pont az sok. Remélem felpiszkálták a defenset. Newton (nem láttam még teljes meccsen), de várakozáson felüli, igaz ilyen stílusú védelemmel még nem találkozott, mint a mienk. Nagyon pontosan kell dobálnia a zónákba, az meg talán még nem az erőssége. Tavaly Vicket relatív jól megoldottuk (bár ott a DL irgalmatlan jó volt), szerintem ő vele se lesz gond. Mindegyik meccsen 100+ yardot futottak ellenünk, hát ehhez sem szoktunk hozzá tavaly.

Az offense terén meg futtatni kell a labdát, bármennyire is nem megy. Mert röhej, hogy Forte összvissz 19 carryt kapott 2 meccs alatt, ennyit egy meccsen is kell. Tavaly a Panthers ellen csodával határos módon életre kelt a futójáték. Idén nem várom ezt (tavaly se vártam igaz), de legalább egy 3,5 körüli átlagot összekapirgálhatnánk 20+ futásból. Nem sok olyan meccset nyertünk, mikor Cutlernek 40+ kellett passzolnia...

Louis úgy néz ki egészséges és harcra kész. Nem, mintha Spencer megváltotta volna a világot, de remélem nem teszik vissza. Elég, hogy CWill kezdő...
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears S Chris Harris had a setback with his hamstring Wednesday, according to source. Expected to be sidelined a few more weeks.
Na bmeg...


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chicago Bears cipő a Reebok nagymúltu Pump Omni lite szériájában: http://www.kicksonfire.com/2011/09/29/reebok-pump-omni-lite-chicago-bears-new-photos/
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/09/27/walterpayton.book/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a2
Ez nagyon durva... Bennem egy világ omlott össze. Úgy tekintettem rá pedig mint valami szentre. 😕Delete
Hmm bennem ez semmit nem változtat.Amit tett a csapatért és a közösségért,azt semmi nem árnyékolja be,főleg nem egy ilyen szarság a halála után.. egy ilyen hozzá képest senki tollából meg végképp nem,nevet és pénzt szerezni nem így kell.Ennyi nekem pont elég volt ami Si-n van,még sok is.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions-lufit 😊 kipukkasztjukcsi77
Ez már tuti?Bazzani
Jah, tutira töktuti! Egyelőre kicsit elfoglalt vagyok (isten látja lelkem, a macák széttépnek, bárcsak én is nős ember lennék, egy tündéri kislannnyal megáldva), de hamarosan ráérek vasárnaponként koncentrálni. Szégyen, hogy ezt a meccset se láttam, és valszeg a párducok ellenit se fogom, és azt se tudom, mikor lesz a Lions elleni. Azért.....

Cam Newtonfüligjimmy
A jövő hétvégi MNF.
Egy nő sem állhat közéd és a csapat közé! 😉

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/09/27/walterpayton.book/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a2
Ez nagyon durva... Bennem egy világ omlott össze. Úgy tekintettem rá pedig mint valami szentre. 😕


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lions-lufit 😊 kipukkasztjukcsi77
Ez már tuti?Bazzani
Jah, tutira töktuti! Egyelőre kicsit elfoglalt vagyok (isten látja lelkem, a macák széttépnek, bárcsak én is nős ember lennék, egy tündéri kislannnyal megáldva), de hamarosan ráérek vasárnaponként koncentrálni. Szégyen, hogy ezt a meccset se láttam, és valszeg a párducok ellenit se fogom, és azt se tudom, mikor lesz a Lions elleni. Azért.....

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Panthers is nehéz meccs lesz, bár hazai pályán ha nem hozzuk nincs miről beszélgetni. Olsen azért gondolom élete meccsét fogja most játszani, hogy utána a kö**ög újságírók újra verhessék a mellüket. A Lions meg szerintem is nagyon jó. Futás elleni védekezésben vannak problémáik, de mi meg nem vezetjük a ligát ebben a műfajban. 😊. Arról nem beszélve, hogy Stafford igazán még nem is játszott ellenünk. 2 éve a szünet után jött be Culpepper (24/36 296y, 1TD, INT, 1 fumble), a Ford Fielden az ucsó héten nem játszott. Tavaly Peppers lecsapta a félidő végén (11/15 83y, 1 fumble). Detroitban megint nem játszott. Johnson ellen úgy se tudsz mit tenni, mert olyan fizikai fölényben van és olyan jó keze van, hogy szinte sansztalan az aktuális CB. De ennyire ne szaldjunk előre.

A hétvégit kell behúzni. Nem láttam Newtont az összefoglalókat leszámítva, kíváncsi vagyok, mit produkál ellenünk.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Sziasztok!

Én nem temetném a szezont, tekintve, hogy 2 utolsó bajnokkal, meg az NFC tavalyi alapszakasz győztesével játszottunk és ebből egyet megnyertünk.
Nyilván a mutatott játék nem sok bizakodásra ad okot, de az Atlanta ellen minden bejött, remélhetőleg ezt az arcát mutatja sűrűbben majd a csapat. A GB ellen a támadófal jobban megvédte Cutlert, mint szokta, de most az elkapókkal volt gond a változatosság kedvéért. A védelem közepesen teljesített az első két GB drive-ot leszámítva, ennél azért több kell.
Néztem a schedule-t, az októberi négy meccsből (Panthers o, Lions i, Vikings o, Tampa i) hármat be kéne húzni, hogy a Po-ról álmodozhassunk. A Pantherst meg kell ütni, akármilyen jó most a támadósor, a Lions-lufit 😊 kipukkasztjuk, a másik kettőből egyet hozunk és pozitív mérleggel várjuk a gyilkos novembert (Eagles i, Lions o, Chargers o, Raiders i) 😀csi77
Lions és a Tampa necc,Lions nem lufi...láttam a meccseiket,és tlg jók.Most vikes ellen első félidőt átaludták de utána Megatron és Pettigrew szétszopatták őket,hasonlított ahhoz ahogy minket Finley...szval nehéz ügy...offense részről megint nincs értelme kiemelni a wr corpst,mindenki fogalmatlan volt Martztől elkezdve végig.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions-lufit 😊 kipukkasztjukcsi77
Ez már tuti?

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!

Én nem temetném a szezont, tekintve, hogy 2 utolsó bajnokkal, meg az NFC tavalyi alapszakasz győztesével játszottunk és ebből egyet megnyertünk.
Nyilván a mutatott játék nem sok bizakodásra ad okot, de az Atlanta ellen minden bejött, remélhetőleg ezt az arcát mutatja sűrűbben majd a csapat. A GB ellen a támadófal jobban megvédte Cutlert, mint szokta, de most az elkapókkal volt gond a változatosság kedvéért. A védelem közepesen teljesített az első két GB drive-ot leszámítva, ennél azért több kell.
Néztem a schedule-t, az októberi négy meccsből (Panthers o, Lions i, Vikings o, Tampa i) hármat be kéne húzni, hogy a Po-ról álmodozhassunk. A Pantherst meg kell ütni, akármilyen jó most a támadósor, a Lions-lufit 😊 kipukkasztjuk, a másik kettőből egyet hozunk és pozitív mérleggel várjuk a gyilkos novembert (Eagles i, Lions o, Chargers o, Raiders i) 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azért ez a Sanzenbacher gyerek nem volt olyan rossz, ha egy kicsit érik még, akkor egész jó elkapó lehet belőle.Gabez
az ilyen fejlődési szintű WR-erekből van nálunk 4, nem vehetjük fel úgy a versenyt a csoportban hogy nincs legalább 1 igazán jó és kész WR-ünk. Ha más nem ez a mostani GB-meccs ezt fényesen bizonyította. De persze az offseason nagyon jól alakult és kurva jó minden.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
Azért ez a Sanzenbacher gyerek nem volt olyan rossz, ha egy kicsit érik még, akkor egész jó elkapó lehet belőle.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csak én hiányoltam a játékotokból a Forte/Rice féle screen játékot? Collapo
Nem csak Te, a futás mellett azt se erőltették...

De szép...Dörmi
nem is lehetett. Alig blitzeltek. Én inkább a 3 lépéses passzokat hiányoltam... Bár ahhoz is több összetevő kell.
több mint 12 éve
Dörmi 8
Csak én hiányoltam a játékotokból a Forte/Rice féle screen játékot? Collapo
Nem csak Te, a futás mellett azt se erőltették...

De szép...

TYT CHI

Run, Jay! Run!
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
faszomöccse Mike Martz,azthittem tanult valamit a tavalyi hülyeségeiből de úgylátszik nem...ahogy játszunk még Olsen is leszed majd 2 TD-t és vigyorogni fog kamerákba vasárnap...de ne legyen így...Newtonra kell a voodoo

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Így másnap már másként látom a meccs bizonyos elemeit.

Kezdjük a Defensel. Hát. Valahol vártam, hogy az első drive sima lesz, csakúgy, mint a NFC döntőn. Az is lett. Az egész első félidő elég gyenge volt. Inkonzisztens sajnos a játékuk. A DL-t nagyon simán eltakarították, Grant erőből szétfutott minket. Urlacher a pick ellenére nem játszott jól, Chris Harris rettenetesen hiányzott futás ellen. Rodgers jó passzban van, Jennings pedig mindent elkap, ami feléje megy. Klasszis nincs más szó. A második félidő egy fokkal jobb volt. Azt nem bírjuk el, ha Peppers és Lach nem játzsik jól, plusz Harris sérült. A 2 safetytől féltünk, okkal, de nem csak rajtuk ment el. Briggsnél is a remek és a rossz megmozdulások váltakoztak, de ő volt sztem a legjobb tegnap. 27 pont sok. Ennyivel a Bears ritkán nyer meccset.

Offense:
9/2. Ez sok mindent megmagyaráz. Tavaly volt egy szintén gyenge Seahawks elleni meccs, amikor vitáztam azon, hogy kell-e futni vagy sem. Akkor azt mondtam felesleges. Változik a véleményem. Kell, mert csak passz az halál.
Cutler tegnap sem játszott jól. 1. INTnél rátolták a zsebet, 2.nál túl dobta RWt. Sok pontatlan passza volt, amikből a túl oldalon lett volna elkapás, nálunk nem. A Packers nem blitzelt sokat, ezzel a screen játékok végrehajtása is limitálva volt. Az OL pass protection nem volt annyira szörnyű. Idén legalább a 4 man rusht sikerül jobbára megtartani. Webb kövezzetek meg sztem jó volt, CWill viszont botrány. Amit viszont run block néven előadtak az minősíthetetlen. A Packers 7-8 emberrel védekezte gyakorlatilag a passz játékok tömkelegét. Így nehéz. Dühömben rávertem sok mindent Knoxra és Hesterre. Sokat nem változott a véleményem. Knox kulcs pillanatokban rendre hibázik. Azt írtam, hogy képtelenek elszakadni, nos ezt átgondolva nem teljesen fedi a valóságot. Ettől függetlenül ez a 2 ember nem alkalmas 1-2. számú WRnek. RW fenn volt pár playnél, róla szedtek 2 INTet, egyikhez sem volt köze, droppolt egyet az endzoneban, amit elkell kapni. Sanzi nem rossz, de a csodát nem tőle várom. Davist összvissz 2x dobta Cutler. 1 drop, és egy szép TD. Most már szívom a fogam Olsen hiánya miatt.

Összességében azt mondom, hogy ez az 1-2 az első 3 csapatot látva még szezon előtt is benne volt. Az mindenképp lelombozza az embert, hogy nagyon nem lehetett érezni azt a gép előtt ülve, hogy ezt a meccset megnyerhetjük. S a Saints ellenire is igaz ez. Nagyot kell javulni a labda mindkét oldalán, ha akarnak vmit a szezonban. Ha marad ez, akkor egy 7-9,8-8as mérleggel befutunk a Vikes előtt a csoportban. De innen csak feljebb visz az út. Én bízok továbbra is a csapatban. A tavalyi NFC döntőt se a tavak felől érkező szél fújta össze. Hétvégén jön Cam Newton és a Panthers. Látva őket nem lesz egy pajzán majális.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
2. vki látott vmit az utolsó TD-nél hogy mit csinált szerencsétlen Graham? Mert amit én láttam így fél 2kor a szemüvegemen keresztül az az volt hogy 5 yardon belül nem áll mellette senki akit holdingolhatott volna...davemayer
Mike Pereira: On Knox punt return, #21 held the gunner and he grabs and pulls him from behind early in the kick, you can only see it in the live shot.

Bears GM Jerry Angelo said no team did more to improve its O-line, but results suggest otherwise.
LOL... Anyád hogy van Jerry?


több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
2 kérdés:
1. azért Hester PF-ja elég durva volt nem? vagy csak én érzem úgy hogy nem csak ő volt ott a vétkes?
2. vki látott vmit az utolsó TD-nél hogy mit csinált szerencsétlen Graham? Mert amit én láttam így fél 2kor a szemüvegemen keresztül az az volt hogy 5 yardon belül nem áll mellette senki akit holdingolhatott volna...
davemayer
őszintén szólva ugyanígy láttam én is
(mondjuk a PR-nél arra tudok gondolni, hogy rossz számot mondtak, de tényleg fogalmam sincs. fura volt, hogy ahogy jött le Graham a pályáról, egyáltalán nem csodálkozott, hogy ráfújták)

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Egyetértek az előttem szólókkal a meccsel kapcsolatban (sajnos...)

2 kérdés:
1. azért Hester PF-ja elég durva volt nem? vagy csak én érzem úgy hogy nem csak ő volt ott a vétkes?
2. vki látott vmit az utolsó TD-nél hogy mit csinált szerencsétlen Graham? Mert amit én láttam így fél 2kor a szemüvegemen keresztül az az volt hogy 5 yardon belül nem áll mellette senki akit holdingolhatott volna...

Ja és ne várjon senki komoly eredményt a (regnáló bajnok) GB ellen ha 2 driveból 2 TD-t kap az első 2 támadásból a D. Legszivesebben már ott kikapcsoltam volna az egészet. Külön idegesítő volt látni hogy ugyanúgy belealudt a meccsbe a GB mint tavaly a főcsoportdöntőben és most sem büntettük őket- simán megtehették. Sec egy szánalom volt, nem NFL szint.

GB 3-0, Lions 3-0, mi 1-2, Vikes 0-3. Aki figyelte az offseasont annak ez nem meglepetés, már csak azt kéne megkérdezni a vezetőségtől ők mit gondoltak, ELÉG 3. HELY?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Na szóval: nincs falunk, az elkapóinkon röhög az egész NFL, borzalmasak a játékhívások. Nem fog ez így menni. A védelem meg az ST nem tud egymaga meccset nyerni, pedig nagyon próbálkoznak (az a Knox punt return zseniális volt, kár hogy visszafújták). Nem hiszem hogy Martz maradni fog jövőre is... Így aztán fasza volt eltradelni Olsent... Legalább ő el tudott kapni valamit is...


több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Csak én hiányoltam a játékotokból a Forte/Rice féle screen játékot?
Azzal azért eddig elég jól elvoltatok... persze futni kellene, de néztem, hogy
a meccsen az első mérkőzésen kiválóan teljesítő játékosok jelentős hányada
inaktív volt... gondolok itt Woottonra, Paeare, Carimire, Barberre... azért
nem mindegy hogy ki van fenn a pályán... Roy sérüléssel küzd, kicsit hasonló
ez így nektek, mint nekünk Lee esete, a baj nálatok annyi, hogy ő lenne
az első Wr, így meg az nincs... azért remélem nem a csop 3. lesz a tiétek...Collapo
Pedig eddig úgy néz ki de sok van még hátra...bár nem tudom merre tovább...
Akiket felsoroltál nem játszottak még idén kivéve Carimi,de nem ő hiányzott...sokkal inkább Bennett,de nem ezen múlt,az Offense fogalmatlan,egyoldalú,kilátástalan,szar gameplan,szarul végrehajtva.Pedig a Martz féle offense mindig jobb második évében...meg már mindent gondolkodás nélkül csinálnak,ismerik a rendszert bla bla bla bla bla

"Do or Do not. There is no try."