Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
😀. Jó nem bírom megjegyezni, hogyan van ez a 3as kombináció. Paea a helyes, de szerintem még páran elrontjuk néhányszor.
Unga már nincs rosteren.

szerk.: megnéztem Briggs vasárnapi kompozícióját. Hát nekem sem nyerte el a tetszésem. Az meg, hogy szívből jön-e különösebben nem érdekel. Tegye oda magát, játsszon úgy, ahogy fénykorában tudott.

Jimmy: az amerikai cégre gondolsz vagy a kínai másolatra? 😂 😉. Amúgy reebok.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
2.kör Stephen Peae DTtüsi91
😀 😂 ha direkt volt, ha nem 😀

Unga még a rosteren van nem? legalábbis ezt találtam róla:
http://blogs.suntimes.com/bears/2011/08/bears_receive_roster_exemption.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
tüsi nagy riszpekt,szép munka,kommentek 100%ban állnak...kegyetlen milyen munkát végeztek endzsiék,2007es draftért fejeknek kellett vna hullaniuk...azt h hova jutottunk nem írom le már sokadszor...kegyetlen azért tlg így együtt látni ezt a sok ordasnagy bustot.anfernee
Hullottak is a fejek, az összes scout, meg personel csávó le lett cserélve. A kirakatember persze maradt. 2001 óta itt van, és mai napig nem tudom, hogy vajon mennyit lehet az ő nyakába varrni. Mikor idekerült, Jauront szerintem a háta közepére nem kívánta, csoportgyőzelem után azért nem lehetett kirúgni. Végre megkapta az emberét, Big Love azért elég keresett edző volt, néhány sabadügynök, elkezdte a csapatot a szája íze szerint formálni, jöttek is az eredmények. Aztán Big Love kapott több hatalmat, mint amivel elbírt. Megint három év szopó, folyamatosan cserélték az embereket szinte minden poszton, tavaly ismét megkapta a vezérürünek járó kolompot, ismét jött az eredmény. Draftolni nem tud, ezzel vitatkozni nem lehet. Például Bill Polian se nagyon tud (vagy elfelejtett), mégis a legnagyobb koponya hírében áll. Amíg szabadügynököket ügyesen kaparászik, addig együtt lehet ezzel élni. És én személy szerint örülök, hogy se Briggs, se Forte nem kapott új szerződést. Briggs nem érdemli meg, az egy dolog. Forte megérdemli, de egyrészt tesztelje csak nyugodtan a piacot, ha többet kap, mint amit ajánlottak, megeszem a kalapom, másrészt egy RB-nek odaadni a nagy lóvét elég necces. Inkább áldozzuk be ezt az évet, de ennek a hisztinek megálljt kell parancsolni. Ezt ugye Kreutz kezdte, aki, miután visszanyomták egy párszor, most a Saints öltözöjében a vezér, aztán Olsen, aki a TE-k között nem volt benne a legjobb tucatban se, most Briggs..... az emlékkesztyűs történeten csak én húzom el a számat? Ha nem mondaná el hatszor, hogy Rebook (vagy Reebok, azt se tudom, hogy írják), még el is hinném, hogy ez tényleg szívből jön.

Matt Ryan, aka Matty Ice

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az éjjeli meccsen figyelgettem Kreutz teljesítményét, mint újdonsült Saint. Hát, nem változott a játékának minősége egy hangyányit sem sztem. Néha nagyon durván benézett dolgokat, bár sacket nem kaptak róla, ha jól láttam.

Tüsi, nagyon alapos voltál, anferneehez csatlakozva, riszpekt!Melehov
Köszi mindenkinek. Nem nagy kunszt amúgy, csak írtam mindenkihez, ami eszembe jutott.

A Saints topikba már én is írtam, hogy Kreutz szerintem tré volt. Shotgunból életveszély, ahogy feladja a snapet. Emellett sokszor könnyen arrébb tették, blitzek ellen is voltak gondjai.

Garza nem lesz rosszabb.
több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Az éjjeli meccsen figyelgettem Kreutz teljesítményét, mint újdonsült Saint. Hát, nem változott a játékának minősége egy hangyányit sem sztem. Néha nagyon durván benézett dolgokat, bár sacket nem kaptak róla, ha jól láttam.

Tüsi, nagyon alapos voltál, anferneehez csatlakozva, riszpekt!

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
tüsi nagy riszpekt,szép munka,kommentek 100%ban állnak...kegyetlen milyen munkát végeztek endzsiék,2007es draftért fejeknek kellett vna hullaniuk...azt h hova jutottunk nem írom le már sokadszor...kegyetlen azért tlg így együtt látni ezt a sok ordasnagy bustot.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reméljük a legjobbakat, ha kikapunk sem dől össze a világ de a legjobb lenne egy "good start-finish strong" közte egy Wembley-s hosszabbításos győzelemmel :cool: (mondjuk 48-42 ide 😀 )davemayer
Basszus, úgy rémlett, hogy ezt a Green Bay/New Orleans topicban láttam, még akartam is mondani, hogy ez azért úgy az utolsó másodpercekben eléggé reálissá vált 😀

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jerry Angelo 2001ben érkezett meg Chicagoba, mint General Manager. Röviden áttekintek a draft munkásságát a 2005. évi drafttól kezdve. A korábbi évekről csak annyit, hogy David Terrell, Michael Haynes az első körökből 2001-ben illetve 2003-ban. Ha nem csengenek jól ezek a nevek nem a ti hibátok. Persze akadtak jó húzások is: Charles Tillman, Lance Briggs, Tommie Harris (?), Nate Vasher (?)

Szóval kezdjük 2005-ben:
1. kör: Cedric Benson RB. Manapság Bengals. Mondom azt, hogy nem jött be. Legalábbis nálunk, mert ellenünk azért odatett egy majd bő 100 yardos meccset. Thomas Jones-al elvileg nagy párost kellett volna alkotnia. 06-ban nem volt rossz a duó. No persze a személyi problémák súlyos gondok. A vége Matt Forte draftja 08-ban. Bust.
2. kör: Mark Bradley WR. Nos ő sem örvendítette a nagyérdeműt emlékezetes megmozdulásaival. Pár fellángolás. A vége cut. Bust.
4.kör: Kyle Orton QB. Na ő róla megoszlanak a vélemények. Van ellentábor és van KiP. Nem rossz irányító, sima game-manager QB. Első szezonjában bedobták, nem volt túl jó. 08-ban különösebb panasz nem volt rá, a Rexy idők után szinte felüdülés volt. Cutler trade keretében Bronco lett.
5. kör: Airese Currie WR. Who??? Nos róla még halvány emlékem sincs. Endzsi-féle ijesztően sikeres középső kör.
6.kör: Chris Harris S. Na ő bejött. Nem is kicsit. Jót tett neki a carolinai kitérő. A secondra legbiztosabb pontja Peanut mellett. Bravó Jerry.
7.kör: Rodriques Wilson DB. Passz.

Osztályzat: C-

2006:
2.kör: Daniel Manning S. Remek atléta, a játékában vannak gyenge pontok. Utolsó 2 évére stabil kezdő. Átlagos teljesítmény. Jó returner. Többen örültek(tünk) a fórumól, hogy a Texanshoz távozott nagy lovéért.
2.kör: Devin Hester WR/KR: CBből átképzett WR, aki returnernek lett hozva igazából. 06-07 pazar, 08-09 szar, 10 remek. Röviden ennyi a returner pályája a rekordtartónak. Mint WR egy átlagos célpont. Nem túl jó kéz, nem túl jó route runner.
3.kör: Dusty Dvoracek DT. Az örök sérült. Igazából sohasem tudtuk meg mire képes.
4.kör: Jamar Williams LB. Special Team tagságnál sohasem vitte többre. 1 emlékezetes meccse volt, mikor a Rams ellen játszott Briggs helyén. Ennyi nem több. Párduc lett.
5.kör: Mark Anderson DE. One year wonder. 12 sack szituációs pass rusherként 2006ban. Amikor a D# csúcson volt. Aztán nem lett belőle semmi. Kicsit karcsú a poszthoz, futásnál rendszerint eltolták. Érdekes.
6. kör: JD Runnels RB
Tyler Reed G. A közös, hogy egyikükből sem lett semmi.

Osztályzat: C+.

2007:
1.kör: Greg Olsen TE. Na, hogy első kör végét nem érte meg az biztos. Jó keze van, de blokkolni nem tudott, nem egy igazi kemény legény. Jó kis célpont volt, de 1. körért többet vár az ember. Kaptunk érte egy 3. kört. Ha normálisan feltudná használni a GM megérné. Nem szokta.
2.kör: Dan Bazuin DE. Na erre megint mit lehet írni. Sok sérülés. Bust.
3.kör: Ámokfutás.
Garrett Wolfe RB. NIUban nagy király volt, de egy alul méretezett semmire sem használható játékos. Illetve STben jó volt, de oda meg nem 3. körben kell választani.
Michael Okwo LB. Na itt nem tudnék Angieről a jó ízlés határain belül nyilatkozni. Kettő darab 3. kört (ahol azért akadnak bőven használható, JÓ játékosok így elba**ni. Aaargh.
4.kör: Josh Beekman G. Nyújtott egy átlagos teljesítményt LGbe 2008-ben. Mindenki megvolt győződve róla, hogy 1 évvel később se lesz másként. Másképp lett. A sokak által Kreutz utódjának tartott srác előbb kikerült a kezdőből, majd a csapatból is. Érdekes ez is.
5.kör: Kevin Payne S. 2008-ben végig kezdett SS poszton Mike Brown safety párjaként. Nem is volt rossz. (Jó se). Aztán áttették FS-be. Na ott botrány volt. Majdnem kaptunk érte egy 7.kört.
5.kör: Corey Graham CB. Eredeti posztján reméljük azért sűrűn nem látjuk. Mint gunner azonban all-pro.
7.kör: Trumaine McBride CB. Ha emlékeim nem csalnak egy alkalommal szerzett egy INT-et a Vikings ellen. Aaron Brant tackle eltűnt a süllyesztőben.

Osztályzat: D+

2008:
1.kör: Chris Williams T. Hivatalosan LT. LT --> RT --> LT --> LG. Dobálták el-vissza. Nem is lesz belőle jó játékos.
2.kör: Matt Forte RB. Remek újonc év. Visszafogott második és harmadik eleje. A vége viszont remek lett. Abszolút nyerő húzás.
3.kör: Earl Bennett WR. Tipikus 2-3. számú receiver. Tavaly voltak egész kiemelkedő meccsei. Ő is a jó pickek közé tartozik.
3.kör: Marcus Harrison DT. Végre kirúgták. Súly és mentalitásbeli gondok. Az első éve még nem volt rossz. De a többi...
4.kör: Craig Steltz S. A szőke herceg. Valahogy mindig túléli a roster szűkítést. Sima ST játékos, idén a pre meccseken jó volt, meg is sérült. Talán lesz belőle valami. De inkább nem...
5.kör: Zackary Bowman CB. Mindenki kedvence. 😀. Volt olyan év, mikor 6 INT fűződik a nevéhez. A hibák száma sajnos a 6 négyzetének az x szorosának a köbe.
5.kör: Kellen Davis TE. Igazából idén derül ki mire képes. Meglátjuk. Pozitívum, hogy a magassága megvan.
7.kör: Erwin Baldwin DE, Chester Adams G, Joey LaRocque LB, Kirk Barton T, Marcus Monk WR. Egyikükből sem lett semmi.

Osztályzat: C. (Williams miatt nem lehet jobb)

2009:
Cutler trade miatt nincs 1. kör. 2.ból letrade.
3.kör: Jarron Gilbert DE. Tulajdonképpen nem is igazán láttuk mit tud. Kuka.
3.kör: Joaquin Iglesias WR. Dettó. Bravó Jerry. Pazar 3. kör volt. Ugye a jelszó az volt, hogy több idő jut így feltérképezni a középső-hátsó körös pickeket. Ennyit a scoutok munkájáról.
4.kör: Henry Melton DE. Ahhoz képest mennyire pesszimista voltam vele szemben 1 éve... Pozitív. Átképezték DT-be. Meglátjuk. Az ő éve lehet.
4.kör: DJ Moore CB. Na ez ott van. Jó kis nickelback, remekül blitzel. Vak tyúk is talál szemet esete...
5.kör: Johnny Knox WR. Érdekes. Én hihetetlenül piapa vagyok rá sokszor, mert rengeteg INT van róla, csak azért mert töketlen. Nem 1. számú WR az biztos.
5.kör: Marcus Freeman LB. Ahhoz képest, hogy kint potenciális startert láttak benne mikor draftoltuk... Cut lett belőle.
6.kör: Al Afalava S. 1 évig kezdő egy széteső defenseben. Harris érkeztével nem is marasztalták. Payne gyengébb kiadásban.
7.kör: Lance Louis G. Óriási talány, hogy ő hogyan lehet kezdő. Rossz játékos. Reméljük hamar kikerül idén is.
7.kör: Derek Kinder WR. Passz.

Osztályzat: C-. De lehetne D is.

2010:
Cutler trade nincs 1.kör. Gaines Adamsért kiadott pick kidobott lett. Isten nyugasztalja!
1 év távlatából annyira nem lehet még véleményt formálni.
3.kör: Major Wright S. Idén Harris párjaként ő kezd, aztán, hogy Vödör kiszorítja-e az más tészta.
4.kör: Corey Wootton DE. Sajnos sérült, pedig idén biztos több szerepet kap, mint tavaly. Még bármi lehet belőle. Egy sackje van, igaz az több mint emlékezetes.
5.kör: Josh Moore CB. Nem láttuk. Kidobtuk.
6.kör: Dan LeFevour QB. A Bengals elvitte waiver listáról. Nagy húzás volt.
7.kör: J'Marcus Webb T. Na srácok. Ha Bowmannél azt mondtam mindenki kedvence. Ki is ő? Jah megvan a pro bowler vak oldali tackle. oooo My God.
Supplemental Draft (7.kör): Harvey Unga RB. Nincs a csapatnál.

Osztályzat: C

2011:
Az idei anyag.
1.kör Gabe Carimi T
2.kör Stephen Peae DT
3.kör Chris Conte S
5.kör Nathan Enderle QB
6.kör JT Thomas LB

No igaz, ami igaz feltehetjük a kérdést mi lett volna az offense játékosokkal, ha nem olyan hulladék edzők kezei alatt dolgoznak, mint akik megfordultak Chicagoban. Ezt se tudjuk meg.

A végére csak egy Bravó Jerry! Nagy zseni vagy.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 123 — Saturday Night Lights
If I was coaching the Bears, we'd at least get ten wins
Ten wins, Dennehy on the old line, Berenger at tight end, Berenger

http://www.youtube.com/watch?v=oqrtoFWglMY

Szezonkezdésre minden Bears-fannak 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
GO TO LONDON!!!
😀ChesterPapa
ME TOO!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.Bazzani
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.Antman
Hát ha nektek már ez is imponál...
Nekem az imponál ha jó játékkal legyőzünk egy erős ellenfelet.Bazzani
Nekem a nagy csöcsök imponálnak. Ezzel a meccsel kapcsolatban nekem végig az volt az érzésem, hogy most aztán nagyon meg akarják mutatni. Nem FG-t rúgni, hanem nekimenni negyedikre, meg tízyardos passz helyett negyven yardos passzok.... aztán a végén majdnem becsúszott a csoki, pedig a Lions egész meccsen 200 yardot se szerzett, a mackó ment kétszer annyit szerintem a turnover mutatót is megnyerték, így sikerült majdnem kikapni, ez azért művészi teljesítmény volt a maga nemében. Már-már imponáló. A Falcons ellen is ott a bizonyítási kényszer, kíváncsi leszek. :/

Amúgy hol a Lázár-riport??????

Matt Ryan aka Matty Ice

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.Antman
Hát ha nektek már ez is imponál...
Nekem az imponál ha jó játékkal legyőzünk egy erős ellenfelet.Bazzani
Ilyenre te nem emlékezhetsz a Lions-szal kapcsolatban
😊ehh
Mehehehe
A tavalyi Tampa elleni idegenbeli azért hasonló volt,meg anno a Denver elleni negyvenakárhány-3as győzelem is szép emlék.
De valóban mi inkább nyögvenyelünk. 😀

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.Bazzani
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.Antman
Hát ha nektek már ez is imponál...
Nekem az imponál ha jó játékkal legyőzünk egy erős ellenfelet.Bazzani
Így van,az minden volt csak nem imponáló...megatron catch/drop itélet nagyon gáz volt,így nyerni a soldieren nekem minden volt csak nem az.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.Bazzani
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.Antman
Hát ha nektek már ez is imponál...
Nekem az imponál ha jó játékkal legyőzünk egy erős ellenfelet.Bazzani
Ilyenre te nem emlékezhetsz a Lions-szal kapcsolatban
😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.Bazzani
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.Antman
Imponálni (tiszteletet kelteni, bámulatba ejteni stb.) a külvilágot lehet a saját teljesítménnyel. Nekem ez sokkal inkább megkönnyebbülés, hogy nem a mi szánkat használta a Sors brokija.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.Bazzani
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.Antman
Hát ha nektek már ez is imponál...
Nekem az imponál ha jó játékkal legyőzünk egy erős ellenfelet.

több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.Bazzani
Éppen ezért volt imponáló, mert végre nem mi voltunk a broki rossz oldalán.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly egy imponáló sikerrel kezdtünk a Lions ellen. tüsi91
Hm...
Én nem pont erre emlékszem.
Tavaly egy nagyon nyögvenyelős győzelmet arattatok,egy kezdő irányítóját vesztő Lions ellen.
Nem mellesleg egy azóta is kérdéses bírói ítélettel.

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Gene Chamberlain of AOL.SportingNews confirms Marion Barber's calf injury is not serious.
Per Chamberlain, the injury is not a reason to keep Chester Taylor around. Barber will be held out of the preseason finale, but he should be fine to enter the season as Matt Forte's primary backup.

kb ezt írják mindenhol,Forté mögött ott lesz 1ső meccsen,mivel semmi hír róla már jó rég óta szerintem nincs vele semmi baj...anfernee
Oké, köszi!laby
Sry,pont erre tegnap benyögik h Barber kihagyja az első meccset...eddig hallgatás volt...anfernee
Nem gond, pihen a padon akkor 1 hetet. 😊 Köszi az infókat, neked is "Delete".

több mint 12 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
GO TO LONDON!!!
😀
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Szevasztok!

Fantasy liga miatt kérdezem, Barber mikor lesz 100%-os és mi van a sérülésével?? Valamint ha felépül akkor a futások hány %-át kaphatja kb Forte mögött??laby
Gene Chamberlain of AOL.SportingNews confirms Marion Barber's calf injury is not serious.
Per Chamberlain, the injury is not a reason to keep Chester Taylor around. Barber will be held out of the preseason finale, but he should be fine to enter the season as Matt Forte's primary backup.

kb ezt írják mindenhol,Forté mögött ott lesz 1ső meccsen,mivel semmi hír róla már jó rég óta szerintem nincs vele semmi baj...anfernee
Oké, köszi!laby
Sry,pont erre tegnap benyögik h Barber kihagyja az első meccset...eddig hallgatás volt...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Szevasztok!

Fantasy liga miatt kérdezem, Barber mikor lesz 100%-os és mi van a sérülésével?? Valamint ha felépül akkor a futások hány %-át kaphatja kb Forte mögött??laby
Gene Chamberlain of AOL.SportingNews confirms Marion Barber's calf injury is not serious.
Per Chamberlain, the injury is not a reason to keep Chester Taylor around. Barber will be held out of the preseason finale, but he should be fine to enter the season as Matt Forte's primary backup.

kb ezt írják mindenhol,Forté mögött ott lesz 1ső meccsen,mivel semmi hír róla már jó rég óta szerintem nincs vele semmi baj...anfernee
Nem fog játszani vasárnap.


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Nekem nagyon kettős érzéseim vannak ezzel a szezonnyitóval kapcsolatban... Lehet ez egy végtelenül sima vereség ( sajnos ezt valószínűbbnek érzem) de lehet bravúr győzelem is. Az hogy ezt a W-t simán behúzza a csapat az előjelek illetve a rosterek összehasonlítása után elképzelhetetlennek tartom, ahhoz mindennek klappolnia kéne nálunk a Falcons-nak meg akadoznia rendesen.

1. Forte-val hogy a tökömbe nem képesek megállapodni? van hely bőven még arra is hogy idén többet adjanak neki, vagy annyira sokat kér?

2. Kíváncsi vagyok Briggs teljesítményére (és ezáltal a front sevenre) mennyire nyomja rá a bélyegét ez a pofázása, remélem nem "kurvul" el végleg hanem visszatér a régi önmagához - jó lenne ha a szezon után azon kéne imádkozni hogy egyezzenek meg vele 😉

3. Szokás szerint mindenki lesajnál minket, kicsit joggal sajnos mert jelen állás szerint legerősebb csoport a ligában vsz az NFC North és abban mi max. a második helyért küzdhetünk a rosterek alapján. Ezen lendíthetne ha Tice & Martz megint kitalálna vmit, különben lehet csalódás is (5-11, 6-10) ez a szezon.

4. A tavalyi detroit elleni meccset próbálom azóta is elfelejteni, sok minden(ki...) kellett ahhoz hogy azon a meccsen nyerjünk. Otthon Falcons, utána idegenben Saints. Hát ebből jelen állás szerint lehet könnyedén 0-2 az meg nem sok jót jelent de nem is a világ vége, viszont véleményem szerint mivel a csoportban körbeverést várok előzetesen így kiemelt fontosságú az hogy a többi meccsből ki hozza ki a legtöbbet. Megmondom őszintén így előre ha vki azt mondja hogy 1-1-el fogunk állni én aláírnám...

Reméljük a legjobbakat, ha kikapunk sem dől össze a világ de a legjobb lenne egy "good start-finish strong" közte egy Wembley-s hosszabbításos győzelemmel :cool: (mondjuk 48-42 ide 😀 )

Most így szezon előtt azt mondom hogy 8-8 mert nem is vagyunk erősek de igazán gyengék sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na lassan közeleg a szezonnyitó. Csodálom, hogy még senki sem postolt róla. Tavaly egy imponáló sikerrel kezdtünk a Lions ellen, az eredmény hétvégére is megfelelő lenne. 😂 . No persze a Falcons más tészta. Ők vannak kikiáltva esélyesnek, szokás szerint underdogok vagyunk. Jó is ez. NFL.com szakértői közül senki sem mondott minket PO helyre.

Ezek a dolgok gondolom spanolják a csapatot. Nincs minden rendben Forte ügy, Briggs rinya, offense fal (bár utóbbi már megszokott). Ettől függetlenül itthon bőven meglehet ez a meccs.

S akkor meg se említem, hogy Cutlerben is lehet ambíció keményen azokért, amit kapott a Conf. döntő. Legutóbb 2szer kikaptunk a Georgia domeban (először vmi egész balfasz módon). No persze mi az NFL történelem egyik legszarabb csapata vagyunk. 😉
több mint 12 éve
kutya23c 223
Bears have signed FB Tyler Clutts to 53-man roster off Browns practice squad.

Úgy néz ki mégse Adams lesz a FB.Delete
Én érzem csak úgyhogy "picit" csapongó a kiválasztási rendszer és nem átgondolt, eltervezett dolog? 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."