Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mehehehe
9-7el nem nyerjük meg a csoportot.
Márha arra gondolsz mackó elvtárs. 😀Bazzani
Egyrészt, másrészt gondoltam te, mint a hódmezővásárhelyi Lázár János fanclub alelnöke vágod ezt a poént. Nem lemondunk, megmagyarázzuk. 😀

A tribune cikke szerint töb játékos nem érzi, hogy a klub méltányosan bánna vele. Három éven keresztül a szerszám szerencsétlenebbik felét nyaldosta miattuk az egyszeri drukker, egyiket se hallottam, hogy visszaadta volna a fizetését. olt egy jó évük, egyből megy az ugatás. Briggs húzon a picsába, Iwuh alig várja, hogy bizonyítson, Peppers most kapott nagy lóvét, Urlacher komolyan veszi ezt a csapat arca dolgot (amikor nem akarják kitúrni onnan), a többi védő kapásból pótolható. Támadóknál nem tudom, ki merészeli verni a nyálát. Erre a semmire.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindössze azt kell hangoztatnom, hogy (például) Bazza sokal nagyobb hülyeségeket mond, és képzeljük el mekkora katasztrófa fog történni, ha a Lions nyeri a csoportot. Minimum egy sáskajárás dögvésszel súlyosbítva. Csak te messzire költöztél 😀
füligjimmy
Mehehehe
9-7el nem nyerjük meg a csoportot.
Márha arra gondolsz mackó elvtárs. 😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Pofás az 53as előrejelzésed, bár a FB poszt sztem még kérdés....és az uccsó helyen OL helyett simán el tudom képzelni, hogy még egy TE-t, vagy RB-t tartunk meg....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mai az első szűkítés határnapja. Tegnap ugye megtörténtek a szükséges cutok. 80 fős a keret. Szeptember 3. pedig igencsak a nyakunkon van.

Offense
QB: Cutler, Hanie, Enderle
RB: Forte, Barber, Bell
FB: Eddie Williams
TE: Davis, Spaeth, Clark
WR: RW, Bennett, Hester, Knox, Hurd, Sanzi
OL: Webb, CWill, Garza, Spencer, Louis, Carimi, Omiyale, Edwin Williams

Defense
DL: Peppers, Izzy, Adams, Toeiana, Melton, Wootton, Okoye, Paea
LB: Urlacher, Briggs, Roach, Thomas, Iwuh
CB: Tillman, Jennings, DJ Moore, Josh Moore, Bowman, Graham
S: Harris, Wright, Steltz, Conte

Special Team:
LS:Mannelly
K: Gould
P: Podlesh

Ez 50 ember. Akik sztem biztosak. A maradék 3 helyre.
LB sorba egyértelműen valaki. WLB: Briggs, Iwuh. SLB: Roach, Thomas. MLB: Urlacher, ??? (talán DeCicco)
DL-be egy end. Talán Addison, vagy vki a cutok után. Harrisont remélem kivágják.
OL: dehogy ki arra passzolok.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Taylorért sztem nem kapunk semmit, de max én is egy 7. kört tudnék elképzelni...estleg vmi csereembert DE/LB posztra talán...
Gholston ennyi volt, de legalább Okoye és Barber jónak tűnik eddig, szal így is sem volt eredménytelen a kukázás...
DE-poszt igen karcsú lett ezzel...a kezdők mögött Wootton, akiről nem tudjuk, hogy van a térde, Addison, aki nem csinált semmit, és ezzel még ő mozgott a legjobban, Reed, aki LB méretekkel rendelkezik...annyi...Melton meg 295 font...vicces lenne ekkora DE...gyorsasága elméletileg lenne hozzá...(Marinéni mondjuk kijelentette, h nem rakja át...mondjuk ha a muszáj lesz, akkor nincs választása...)
Én azért nézném a cutokat....lehet, h kihalászunk vkit megint...főleg onnan, ahol átálltak idén 3-4-re...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Taylor várható volt. 3 futó bőven elég, tavaly Bell így is inaktív volt az összes meccsen. Gholstonból meg végleg elbukott. Ha itt nem, akkor sehol.
DE poszton érdekes azért a helyzet: Peppers, Izzy, Melton???, Wootton sérült. Ha csak ez az Addison csóka nem váltja meg a világot.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szóval Chestert még nem vágtuk ki hivatalosan, próbáljuk elcserélni vmicske cetliért...soma80
Nem hiszem hogy kapnánk érte bármi használhatót is. Bár még egy 7. kör is több a semminél.Delete
Nem egy nagy lóvé van hátra a szerződéséből, ettől kevesebbet szabadügynökként se kapna, talán van csapat, aki nem akar kockáztatni. Talán.

Bell lejátszotta az előszezonban, és a fullbackek nagyon zúznak!! Tafu és Williams is kitett magáért, kíváncsi leszek, kit tartanak meg.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Szóval Chestert még nem vágtuk ki hivatalosan, próbáljuk elcserélni vmicske cetliért...soma80
Nem hiszem hogy kapnánk érte bármi használhatót is. Bár még egy 7. kör is több a semminél.


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
monnyálle!Helmut Zimmer
Et tu, Helmut? Mikor a padlóra küldtek, akkor rúgsz belém?????? Amúgy errefelél senkinek nem kell lemondania, csak azért mert hülye, vagy nem ért valamihez. Mindössze azt kell hangoztatnom, hogy (például) Bazza sokal nagyobb hülyeségeket mond, és képzeljük el mekkora katasztrófa fog történni, ha a Lions nyeri a csoportot. Minimum egy sáskajárás dögvésszel súlyosbítva. Csak te messzire költöztél 😀

Clinton???? Egyrészt nem szivarozok, másrészt lényegesen jobb ízlésem van macák terén. Borisz Jelcin, ő igen. Benne volt "dusa".... kicsit túl is tengett.

Megnéztem az első félidőt. Az elkapók elbújhatnak a gyepszőnyeg alá, Bennett kivételével. A támadófalon meglepődtem, Webb a strandszezon végére kinyitotta a palacsintázót??? Williams egy blitzet teljesen benézett, Carimi az elején nagyon döcögött, Louis ennyit tud, de összeségében jó volt. Mondjuk a titans front seven szerintem elég rossz lesz idén (nevek alapján). A védőfaltól semmi pass rush nem volt, ami gáz. A secondaryt párszor megfirkálták, Wright a TD futás előtt nemkicsit betlizett, nem fogják érte megdícsérni. 6 pontot a pályán hagytunk (a vége elég ciki volt), az elejtett labdáktól agyvérzést kaptam, éles meccsen ez megengedhetetlen. Teniszben ezekre mondják, hogy ki nem kényszerített hiba.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears announce that defensive end Vernon Gholston has been released.

Vernon Gholston also headed out the door. He got a $250,000 signing bonus as a door prize. #Bears cutting down to 80-man limit.

#Bears also cutting DT Tank Tyler, QB Trevor Vittatoe, C JC Brignone and LB Tanner Antle

Sajnos csak az első meccsen voltak fellángolásai, de Marinelli sem tudott csodát tenni vele...

Már nem tudom, hányadszorra szerkesztem újra...

No official word on Taylor from the club, but league source confirmed he's not returning. #Bears could work to trade him, but word is out.

Szóval Chestert még nem vágtuk ki hivatalosan, próbáljuk elcserélni vmicske cetliért...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bears released RB Chester Taylor.
Taylor is 31, averaged 2.4 yards per carry last season and the Bears added Marion Barber as their power back. The ex-Viking even got outplayed by Kahlil Bell this preseason. We're skeptical that Taylor will ever be productive again, even as a backup.

Preseason alapján nem meglepő, Barber jobb volt, élt a lehetősséggel, neki meg sem adták mondjuk, de Barberben több most a kakaó, az biztos....

That means two-thirds of the blockbuster free-agent signings from 2010 are out the door. Taylor & Brandon Manumaleuna made $13.105 million

Hát igen, legalább Peppers bevált, de ő mondjuk nagyon...soma80
Nagyjából azonnal lesz csapata sztem.
Barber leigazolása után tutira vettem,hogy elküldik.

több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears released RB Chester Taylor.
Taylor is 31, averaged 2.4 yards per carry last season and the Bears added Marion Barber as their power back. The ex-Viking even got outplayed by Kahlil Bell this preseason. We're skeptical that Taylor will ever be productive again, even as a backup.

Preseason alapján nem meglepő, Barber jobb volt, élt a lehetősséggel, neki meg sem adták mondjuk, de Barberben több most a kakaó, az biztos....

That means two-thirds of the blockbuster free-agent signings from 2010 are out the door. Taylor & Brandon Manumaleuna made $13.105 million

Hát igen, legalább Peppers bevált, de ő mondjuk nagyon...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
füligjimmy = Bill Clinton 😂

Amúgy meg mindenki mond olyat amit később az élet megcáfol, az a gáz ha vki szembesít is vele 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Erre gondolsz??? "Én nem látom ilyen szörnyűnek az OL-t. Williams semmit nem tudott kezdeni az emberével, de mindenki a helyén volt, a futásnál már sokkal jobban blokkoltak. Hívtak kb. 10-15 különböző játékot, éles meccsen elő nem fordu, hogy 1 az egyben így otthagynak egy falembert ha nem megy neki, a többiekkel nem volt gond. Kramer is álandóan hajtogatta, még inkonzisztens mindenki, kicsit rozsdásak, Wiliamset jópárszor megverték, voltak dropplt passzok is, de a falban nem váltották el magukat, a belső hármas egészen jó, Omi sokkal jobb T, mint G, az elkapók normáisan megfutják a route-okat. Viszont szerintem a védelem maximum közepesen rossz lesz idén, és még optimista vagyok." Ez a régi nfl.hu uccsó hsze amit te írtál. 😀
Illetve a 27. hsz a topikban: " A fal most jobb volt, miattuk edig se idegeskedtem túlzottan"

😀tüsi91
Meh, nem mindenki rendelkezik a jövőbelátás áldott-átkozott képességével. Amúgy x év alatt megtanulhattam volna, hogy támadókról jót nem mondok, csak magamat égetem vele. El se hiszem így utólag, hogy ilyeneket írtam. Valami masszív töményet fogyaszthattam előtte.füligjimmy
monnyálle!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Erre gondolsz??? "Én nem látom ilyen szörnyűnek az OL-t. Williams semmit nem tudott kezdeni az emberével, de mindenki a helyén volt, a futásnál már sokkal jobban blokkoltak. Hívtak kb. 10-15 különböző játékot, éles meccsen elő nem fordu, hogy 1 az egyben így otthagynak egy falembert ha nem megy neki, a többiekkel nem volt gond. Kramer is álandóan hajtogatta, még inkonzisztens mindenki, kicsit rozsdásak, Wiliamset jópárszor megverték, voltak dropplt passzok is, de a falban nem váltották el magukat, a belső hármas egészen jó, Omi sokkal jobb T, mint G, az elkapók normáisan megfutják a route-okat. Viszont szerintem a védelem maximum közepesen rossz lesz idén, és még optimista vagyok." Ez a régi nfl.hu uccsó hsze amit te írtál. 😀
Illetve a 27. hsz a topikban: " A fal most jobb volt, miattuk edig se idegeskedtem túlzottan"

😀tüsi91
Meh, nem mindenki rendelkezik a jövőbelátás áldott-átkozott képességével. Amúgy x év alatt megtanulhattam volna, hogy támadókról jót nem mondok, csak magamat égetem vele. El se hiszem így utólag, hogy ilyeneket írtam. Valami masszív töményet fogyaszthattam előtte.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavalyi preseasonban is jó volt az OL. Aki nem hisz nekem olvasson vissza. Nem lesz nehéz, mert elég a topik elejét végignyálazni. Briggs meg most mi az anyámat veri a hepajt? Tavaly olyan közepes volt, még véletlenül sem jó. 30 éves. Imádom meg minden, de ne durculjon már. Amúgy megint lusta voltam felkelni....tüsi91
Tavaly előszezonban elég fika volt az OL. Azért emlékszem rá, mert a Raiders elleni meccs után még védtem, hogy a szezonban ez sokkal jobb lesz. Hehehe.......füligjimmy
Erre gondolsz??? "Én nem látom ilyen szörnyűnek az OL-t. Williams semmit nem tudott kezdeni az emberével, de mindenki a helyén volt, a futásnál már sokkal jobban blokkoltak. Hívtak kb. 10-15 különböző játékot, éles meccsen elő nem fordu, hogy 1 az egyben így otthagynak egy falembert ha nem megy neki, a többiekkel nem volt gond. Kramer is álandóan hajtogatta, még inkonzisztens mindenki, kicsit rozsdásak, Wiliamset jópárszor megverték, voltak dropplt passzok is, de a falban nem váltották el magukat, a belső hármas egészen jó, Omi sokkal jobb T, mint G, az elkapók normáisan megfutják a route-okat. Viszont szerintem a védelem maximum közepesen rossz lesz idén, és még optimista vagyok." Ez a régi nfl.hu uccsó hsze amit te írtál. 😀
Illetve a 27. hsz a topikban: " A fal most jobb volt, miattuk edig se idegeskedtem túlzottan"

😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tavalyi preseasonban is jó volt az OL. Aki nem hisz nekem olvasson vissza. Nem lesz nehéz, mert elég a topik elejét végignyálazni. Briggs meg most mi az anyámat veri a hepajt? Tavaly olyan közepes volt, még véletlenül sem jó. 30 éves. Imádom meg minden, de ne durculjon már. Amúgy megint lusta voltam felkelni....tüsi91
Tavaly előszezonban elég fika volt az OL. Azért emlékszem rá, mert a Raiders elleni meccs után még védtem, hogy a szezonban ez sokkal jobb lesz. Hehehe.......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
kutya23c 223
Jó azt én sem gondolom, hogy az O-line elbírna mondjuk a Lions D-line-al vagy a Packers blitzeivel, de a nagyon szarból a gyenge közepes felé haladás is haladás.

Briggs nevetséges és ez a hozáállása nekem a játékát is kérdésessé teszi-mi fogja motiválni?
Forténak meg adják már oda amit kér hát könyörgöm!!!
Bowman szerintem már csak a vizes fiú poszton tud nagyot alkotni: bubis? bubimentes?jégkocka?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavalyi preseasonban is jó volt az OL. Aki nem hisz nekem olvasson vissza. Nem lesz nehéz, mert elég a topik elejét végignyálazni. Briggs meg most mi az anyámat veri a hepajt? Tavaly olyan közepes volt, még véletlenül sem jó. 30 éves. Imádom meg minden, de ne durculjon már. Amúgy megint lusta voltam felkelni....
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért várjuk ki, hogy mi van akkor, ha tengernyit blitzelnek ellenük...és van egy olyan gyanúm, h a 3-4 ellen nehezebben fognak boldogulni, mint 4-3 ellen....
Bowman kegyetlen gyenge volt...
Okoye végre újra feltűnt....vele jó fogást csináltunk szerintem....
A DE-ink viszont gyengusok...
Bennett király volt...Bear
Jah, én is kíváncsi leszek, a zone blitzek ellen mit fognak kezdeni. Tavaly is minimum egy tucatot szoptak blokkolatlanul, ami azért vastagon edzőkérdés. Persze Tice majd előhúzza a ceruzáját a füle mellől. Haine pedig beárazza saját magát. Nagyjából világos, miért nem kínálta meg egy csapat se szerződéssel.

Briggs meg húzzon a picsába. Rosenhaus ügyfelet nem is igazolnék, nem is tartanék a csapatnál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Briggs has made it clear he will demand a trade if he doesn't get a new deal before the season ends.

Majd jövőre eltradeljük ha nem tetszik neki amit kap. Jobb lenne azért ha maradna.Delete
Valóban jobb lenne, de az, h megint csinálja a parádét, eléggé idegesítő...
A falra visszatérve: Louis sajna megint halvány lett a végefelé...Klug akkor ütötte, amikor akarta, pedig sokkal kisebb...a runblocking egész faszán ment...mindenfelé....Bell pedig továbbra is meggyőzött arról, h Chester nem kell, illetve akkor nem, ha Barber rendben lesz...
Forté szerződése pedig haladhatna, jó lenne nem smucigoskodni megint....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Briggs has made it clear he will demand a trade if he doesn't get a new deal before the season ends.

Majd jövőre eltradeljük ha nem tetszik neki amit kap. Jobb lenne azért ha maradna.


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Azért én (annak ellenére h sokak szerint tavaly haloványabb volt) nem örülnék ha elmenne, főleg így közvetlenül a regular előtt. Nagyon nem tenne jót a csapatnak a hiánya vsz.

Ja szóval jövőre. Akkor gyűrűvel mehet amerre lát :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát komolyan mondom, elég idegesítő...főleg úgy, hogy Forténak tényleg kell emelés....
Most talán kapnánk Briggsért vmi komoly picket...Lofa meg jönne weakside-ra... 😊 Nem is rossz ötlet.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-0828-briggs-bears-titans-chicago--20110828,0,327233.story

Briggs bevágta a durcit, és több pénzt szeretne keresni idén... 3év van még a szerződéséből 30éves... Ha nem kap új szerződést, több pénzt, akkor tradet akar... Szánalmas...