Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rosszabbak nem lettünk vele az biztos, sőt. A safety-k elég jó teljesítményt nyújtottak a preseson meccseken, főleg Steltz tűnt ki, persze le is sérült rögtön, meg Conte is maródi azt hiszem. Venable is ezért fért sztem rosterre.

Harris alap kezdő, mellé azonban szabad a vásár. Ismét egy volt első körös.

PS brigádot mire kell összeállítani?tüsi91
Jah, de ettól függetlenül ő nem egy cover2 safety. Persze Pro Bowl részvétel az nála is befigyel, ami jelzi az egész hacacárénak a színvonalát.

Amin meglepődtem, hogy J.T. Thomas miért került IR-re? Szokásos kamu húzódás, így nem kerül waiverre. De főleg a Briggs szituációt figyelembe véve szerintem elfért volna. Remélem nem fordul meg senki fejében, hogy új szerződést adnak annak a pénzéhes hímringyónak, meg a stricijének, mert az egy igen csúszós lejtő.

Matt Ryan, aka Matty Ice

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rosszabbak nem lettünk vele az biztos, sőt. A safety-k elég jó teljesítményt nyújtottak a preseson meccseken, főleg Steltz tűnt ki, persze le is sérült rögtön, meg Conte is maródi azt hiszem. Venable is ezért fért sztem rosterre.

Harris alap kezdő, mellé azonban szabad a vásár. Ismét egy volt első körös.

PS brigádot mire kell összeállítani?
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
mindenesetre jobb, ha a CB-itek vigyáznak, mert néha akaratlanul is saját emberre vadászik 😀
(ugyebár mi sem az eszéért szerettük)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears have agreed to terms with S Brandon Meriweather on a one-year contract.

Nem tudom, h mit szóljak hozzá. Tény, h vékonyak voltunk S fronton, de majd a hozzáértők megmondják, h örüljek-e neki vagy nem?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meriweather 1 évre itt

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tofifi nyerte a preseason harcot az FB helyért. Örülök neki, mert 2 éve küzd mindig érte, most megkapja a lehetőséget. Esküszöm megtanulom leírni a nevét. Ta'ufo'ou. Marad Tofifi. 😂

10 DL ember... Sztem innen lesz vki kivágva ha jön valaki az LB sorba.

5 UDFA maradt a keretben. Nem szokott ennyi.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
...Dez Clark...még 2

szerk.: Horn is...

Thomas IR....úgy néz ki, kész mára...de úgyis fogunk még kotorászni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hughes, Trahan cut...lassan megleszünk...

Henry, Walters, A. Smith, K. Adams, Miller dettó...

Ha jól számolom, még 3


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Sajnos egyikük sem meglepetés. Taylor gyenge és drága volt. Harrison pedig súlyproblémákkal küzdött egész előszezon során,.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chester Taylor a 2.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Marcus Harrison tweetje alapján a mai első távozó 😀


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
ezaz jimmy, ha ezt látom nálad tudom hogy mindjárt gameday 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vérlázító...passzoljuk el gyorsan a francba....amíg még ér valamit...első kört nem kapunk érte, de tán másodikat igen....Tatuput meg hozzuk ide...kész...Rottenhaus pedig mehet a búsba a kölkeivel együtt...
Sztem az Eaglest vagy a Brownst még komolyabb árért is érdekelné...Bear
Mivel nem igazán van LB, talán. De áron alul fog elmenni, ha elmegy, már alig lehet csapatba építeni.Deny
Mindenkivel egyetértek. Egyrészt vérlázító, másrészt szart se fogunk kapni érte. Ne feledjük, aki átveszi, annak új szerződést kell elérakni. Sose kedveltem Briggset túlságosan, de ez.....

Matt Ryan, aka Matty Ice (metti ájsz, a legidegesítőbb becenév a ligában, mindig elkezd viszketni a hátam közepe, ha meghallom)

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jó hamar elkezdték nálatok a cutokat.Bazzani
Nem szoktak vele tüttyögni...sztem készülünk a kukázásra... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó hamar elkezdték nálatok a cutokat.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eddie Williams sem lesz fullback. Kyle Adams az első számú várományos, hacsak Tofifi.. 😀
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
+Josh Davis, Chris Johnson, Spencer Lanning, Alex Linnenkohl, Eddie Williams, Jimmy Young.Delete
Azért Williamsre ilyen hirtelen nem számítottam...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
+Josh Davis, Chris Johnson, Spencer Lanning, Alex Linnenkohl, Eddie Williams, Jimmy Young.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Cut: Laptad, Fantuz, O. Jones, R. Jones, Minor, Baptiste, Asiata, Bryan

Nincs meglepi eddig...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Skins is mindig benne van ilyen bizniszekben😀 anfernee
most az eagles az új 'skins... (haladj a korral 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Briggsel kapcsolatban:
Tradeljük el a fenébe... Hátha kapunk érte egy 1. köröset, aztán jövőre első körben jöhet egy WR meg CB.Delete
Kizártnak tartom, hogy első kört kapjatok érte. Csak meg kell nézni, kik voltak azok, akik megértek egy első kört új csapatuknak. Pedig őket többnyire nem 1 héttel szezon előtt cserélték el.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Pár dolog a meccsről:
Hanie nagyon jó volt, a TD passz Knoxnak gyönyörű volt. Enderlét azért a büntetések mentették meg, dobott volna vagy 2 INT-et. Egyáltalán nem észleli a nyomást, Martznak lesz majd még mit dolgoznia vele.
C. Taylor nem volt rossz, de ha Bell sérülése komoly se hiszem hogy maradni fog. Hughes inkább esélyesebb, szép megmozdulásai voltak.
FB poszt lesz az érdekes. Eddie Williams, Ta'ufo'ou, Kyle Adams. Adams TE ugye, lehet ezért mellette döntenek. Én jobban örülnék Williamsnek, jó blokkokat adott, ST-ben is használhatónak tűnik.
Sanzenbacher tuti rosteren marad, nem elég hogy remek elkapó, de még visszahordásban is jeleskedett (kár hogy visszafújták azt a TD-t).
Kezdő O-line alig volt fent, Spencer volt a C, nyomás nem volt rajtuk.
Akkor Reed vagy Addison közül szeretnénk hagyni valakit... Reed nagyon nyomta neki, de Addisonban többet látnak, nemtom ki mellet döntenek végül.
DeCicco, Minor jól játszottak. DeCicconak van csak esélye a csapatba kerüléshez, de szerintem egy veterán mellett döntünk majd.
Conte és Steltz is megsérült... Steltzé komolynak néz ki... Venable egész preseasonben "remekelt", ő mellett dönthetünk még.

Briggsel kapcsolatban:
Tradeljük el a fenébe... Hátha kapunk érte egy 1. köröset, aztán jövőre első körben jöhet egy WR meg CB.


több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Vérlázító...passzoljuk el gyorsan a francba....amíg még ér valamit...első kört nem kapunk érte, de tán másodikat igen....Tatuput meg hozzuk ide...kész...Rottenhaus pedig mehet a búsba a kölkeivel együtt...
Sztem az Eaglest vagy a Brownst még komolyabb árért is érdekelné...Bear
Skins is mindig benne van ilyen bizniszekben😀 de azért ekkora patkányságot h így preseason meccsek vége felé talál ki ilyet,még akkor is ha rövid volt az offseason...eléggé fals

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vérlázító...passzoljuk el gyorsan a francba....amíg még ér valamit...első kört nem kapunk érte, de tán másodikat igen....Tatuput meg hozzuk ide...kész...Rottenhaus pedig mehet a búsba a kölkeivel együtt...
Sztem az Eaglest vagy a Brownst még komolyabb árért is érdekelné...Bear
Mivel nem igazán van LB, talán. De áron alul fog elmenni, ha elmegy, már alig lehet csapatba építeni.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Vérlázító...passzoljuk el gyorsan a francba....amíg még ér valamit...első kört nem kapunk érte, de tán másodikat igen....Tatuput meg hozzuk ide...kész...Rottenhaus pedig mehet a búsba a kölkeivel együtt...
Sztem az Eaglest vagy a Brownst még komolyabb árért is érdekelné...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)