Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megkésve ugyan, de úriember módjára méltóképpen köszöntök egy hölgyet, erre itt gyerekeskedtek....... korunk legnagyobb gondolkodóját, Eric Cartmant idézve: "Érettebb spanok kellenek, Clyde béka!"

No, megnéztem a meccs első félidejét, végre használtam valamire ezt a tízezres oldalt. Jobb érzés volt nézni ezt a verés, mint a Bills elleni győzelmet. Újabb klasszikus idézve, Cutler nem súgta minden Giants védő fülébe, hogy a pisztolyod nyomja a csípőmet. Alap four man rusht fogtak általában, de azért ez is előrelépés. Carimi Tuck ellen elég jó volt. Garzát, mint centert nem tudom értékelni. Webb olyan, amilyen, CW dettó. De messze Louis volt a legrosszabb. Legaláb kétszer csúnyán megverték egy az egyben, egy elképesztően nyilvánvaló blitzet teljesen blokkolatlanul elengedett, futás ellen pedig abszolút súlytalan, persze elvileg azért tartják, mert akkor jobb, csak szólok. Erőből idén semmit se fog a fal megoldani. A védelem pocsék volt (a negyed végétől azért Pepp, Lach csücsült, Briggs, Adams be se öltözött), az ST szintén (DeCiccolina mekkorát hibázott), ők a következő meccsre összekapják magukat. Iwuh jól játszott, Jennings szintén, ez jó hír.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
[

A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀füligjimmy
😀 😀 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
[

A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀füligjimmy
Jimmy... Te gazember még az előző tartásdíjjal is lógsz 😀
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
[

A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀füligjimmy
😊))
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen, így neki is egyszerűbb... nem kell visszaolvasni meg videót nézni 😊

Más: amúgy mi változott az OL-ben, hogy most csak talán ha 1 sack jött?Collapo
😂 😂 😂

Nem volt fent Merriman Kyle Will és Dareus 😂 😂 😂 (mióta várok erre a mondatra)Helmut Zimmer
Örülök hogy segíthettem 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Igen, így neki is egyszerűbb... nem kell visszaolvasni meg videót nézni 😊

Más: amúgy mi változott az OL-ben, hogy most csak talán ha 1 sack jött?Collapo
😂 😂 😂

Nem volt fent Merriman Kyle Will és Dareus 😂 😂 😂 (mióta várok erre a mondatra)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen, így neki is egyszerűbb... nem kell visszaolvasni meg videót nézni 😊

Más: amúgy mi változott az OL-ben, hogy most csak talán ha 1 sack jött?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hoppá. 😀. Így egy kicsit félreérthető az irigykedésem. 😂 😂 😂

Nem, nem volt félreérthető😊

Én is külön jó szórakozást kívánok. Minden amfoci drukker hölgy megsüvegelendő, de a csaj Bears fanok az IGAZIAK😊

Nagyon köszönöm, és igen, a Bears fan csajok az igaziak😊

Ui:Milyen képről beszéltek????

profilkép😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
http://www.chicagobears.com/photos/index.asp?SECTION_ID=439

A képgyűjtőknek a hétfői meccsről már felrakták a képeket!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.tüsi91
Haverom az Államokba repülés előtt egy éjszaka alatt végignézte a Légi katasztrófák összest. 😀 Na akkor aztán minden pici apróságon összerezzent pedig repült már eleget. :]salander
Ilyen hibát nem követek el😊
Repülés elötti éjszaka...hmmmm...alszom...inkább😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀

Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀

/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../Bear
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Hoppá. 😀. Így egy kicsit félreérthető az irigykedésem. 😂 😂 😂tüsi91
Én is külön jó szórakozást kívánok. Minden amfoci drukker hölgy megsüvegelendő, de a csaj Bears fanok az IGAZIAK😊

Ui:Milyen képről beszéltek????

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
[

A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊frozee
Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀

Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀

/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../Bear
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Hoppá. 😀. Így egy kicsit félreérthető az irigykedésem. 😂 😂 😂
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.tüsi91
Szia,

igyekszem jó képeket csinálni és megosztom veletek, természetesen😊
Annyit olvaslak Titeket hogy haverok vagytok😊)))

Én hálistennek nem parázok a repüléstől, imádom.
Tavaly amszterdamból 8 óra volt chicago, most parizson keresztül 9 lesz...
De bírom, én elvagyok, és amúgy is a cél lebeg a szemem elött😊
Megyek a Bears meccsre 😊
Chicagóban ilyenkor kicsit megáll az élet, mindenhol valami Bears motívumot látni...
Persze van Bears-es szerelésem, mégsem mehetek oda valami sima T-shirt-ben😊)))))))

Az hogy pont szeptember 11-én van a meccs, számít, biztos lesz valami megemlékezés, de majd elmesélem.
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊frozee
Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀

Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀

/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../Bear
Szivesen írok beszámolót, de nem leszek túl szakszerű, ezt igérhetem.
Inkább élményszintű leírást tudok produkálni 😊
Képeket is persze, ezer milliót😊

A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Fácking Dzsámárkusz

http://www.youtube.com/watch?v=I90AMhWpK_w&feature=youtu.befüligjimmy
Mekkora.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fácking Dzsámárkusz

http://www.youtube.com/watch?v=I90AMhWpK_w&feature=youtu.be

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.tüsi91
Haverom az Államokba repülés előtt egy éjszaka alatt végignézte a Légi katasztrófák összest. 😀 Na akkor aztán minden pici apróságon összerezzent pedig repült már eleget. :]
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊frozee
Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀

Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀

/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂

Köszi a jókívánságokat😊
Hidd el, nem arcoskodom, rohadás boldog vagyok hogy látom Őket élőben.
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hú basszus :o Jobb lehet mint Londonba menni 😊

Nem tudom.
Remélem😊
Tavaly ősszel amikor 2,5 hete tartózkodtam Chicagóban lemaradtam Bears meccsről.
Most 5 napra és csak a meccs miatt megyek😊
Ennyi jár a Bearsnek😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Néhány dolog a tegnapi meccsről:

Az Oline-nal kezdeném: össze sem lehet hasonlítani a mostani teljesítményt a Buffalo-meccsel....kifejezetten rendben volt a fal, néhány apróbb hiba persze volt, de pl. a sack Cutleré, nem a falé...Webb sem dolgozott rosszul, bár még mindig lomha egy kicsit, viszont Carimi megint meggyőző volt...mindkét T csinált büntiket, de asszem jó úton haladunk...most a futásblokkolás nem ment igazán....(olyan nagyon nem keverte a Giants Dline a kártyákat, alapcsomagot használtak...)
A legjobban tán C.Willt verték a DT-k....
Cutler és a WR-ek felváltva tötyögtek, hol Jay dobott erőset/magasat, hol drop(Roy élen járt a töketlenkedésben)....Hester és Bennett volt a legjobb innen...tetszett a Hester blokk, asszem Forte futásánál...
RB: Forte gyak. csak megmutatta magát, Chester meg szintén nem csinált az égvilágon semmit...

Dben:
Kulcsplayeket szoptunk be, nagyjából ez a magyarázat arra, h miért is kapott 10 pontot a 1. def....
Wright nem volt a helyzet magaslatán...misstackle, Jacobs, TD....
CB-ben Jennings egész jól mozgott, asszem a battle Bímennel eldőlt....def törzsgárda túl nagy pörgés nélkül játszott, semmi extra, Julius passzióból szopatta a Giants falát...Iwuh felemás volt, ha muszáj, akkor játszon, de jobb lenne itt az öreg Briggs...
A TD-nél Meltont és Toet erősen odébbrakták, szal nem leszek szomorú, ha Adams visszajön...Melton azért veszélyes volt, de Toe nem volt Adams szint NT-ben...Peppersen kívül nem jött igazi nyomás a DL-től...

Ami még gázabb, hogy a csere Dline mintha a pályán sem lett volna...ritka gyenge volt itt mindenki...Carr azt csinált, amit akart...Okoyét és Paeát nem is vettem észre, hogy a pályán vannak...Harrisont észrevettem, hozta ami várható tőle: semmit....
A legnagyobb gond, h a DE-k - élen Gholstonnal - teljesen súlytalanok...nem lepődnék meg, ha a final cut után kukáznánk vkit ide....Woottonnak gyorsan mielőbbi teljes gyógyulást...

ST: tán még sosem ment ilyen rosszul...pont egy harmatos Giants spec ellen, de nem hinném, h különösebben aggódnunk kéne, ők szerintem rendben lesznek a kezdésre...(tömérdek Giants-pont szárad a lelkükön)
DeCicco simán átengedte Jonest, ebből lett a blokkolt punt...egyébként ez a Lanning nem rossz gyerek, remélem, h vhol máshol kap majd lehetőséget...

Red zone offense egyenlő a nullával, csak Bellnek sikerált megoldania a dolgot a 3. NY def ellen...
Rövidyardosok dettó mint az előbb...

Hogy vmi jót is mondjak: Barber továbbra is nagyon meggyőző, ha nem omlott be teljesen a fal, akkor ő elment...jól kapott el, pofásan blokkol, ha egészséges tud maradni, akkor nagy steal volt a FA-piacról...
A másik pozitívum az UDFA Szenci....nagyon jól futja a route-okat, biztos a keze, szal a srácban nem kevés potenciál van...
A legnagyobb meglepi és pozitív csalódás nekem Steltz volt...annyira jól látott a pályán...gyorsabban reagál, megcsinálja a tackle-t, tudja, hova kell figyelni, és oda is ér....nem is ismertem rá...már a Bills ellen is feltűnt, de most nem lehetett nem észrevenni....ha Wright betlizik, szerintem könnyen a kezdőben találhatja magát, ha ezt így folytatja...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
kutya23c 223
A kezdő defense mennyit játszott? Tehát Peppers, Urlacher, Chris Harris? 😀

Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂tüsi91
Peppers, Urlacher csak az első negyedben, Chris Harris asszem félideig.Delete
Az első negyedben nem is volt rossz a def. én úgy hallottam-cáfoljatok ha nem így volt.

Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."