Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Gholstonnak szerintem voltak kifejezetten jó megmozdulásai(mind DE-ként, mind spec teamben) én egyáltalán nem írnám le még...occó póló, úgyhogy max. nyerhetünk vele...és ha Wootton nem épül fel gyorsan, akkor ő az elsőszámú csere DE-ben...
Meltonnal kapcsolatban akkor tökéletesen egyetértünk...ha a reg. seasonben is ezt hozza, akkor Peppel karöltve agyba-főbe ütik majd az ellent....na ja, csak 3&out után jöhetnek vissza újra....uncsi lesz...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
St Clair Metcalf,hova jutottunk úristen...shoot me

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jobb lenne egy run heavy offense-en elgondolkodoni, különben Cutler kórház...Bear
Martzot talán elrabolták az ufók, és teljesen megváltozott a szemlélete. Mindegy, nem tudjuk, hogy mit akarnak egyelőre, ami elég szomorú. Az átszik, hogy a route-ok és az elkapók teljesen rendben vannak, ha lesz protekció, lesz elit passzjáték. A D pöpec, szerintem a csere LB-k odatették magukat, a védőfal pedig zúzda. Gholston ugyan majdnem semmi, de Okoye nagy fogás lehet, Melton elképesztően nagyot fejlődött, tavaly futás ellen akárki eltolta. Josh Moore akár idén előreléphet, de jövőre mindenképpen kezdőbe várom. Három poszton vagyunk nagyon gyengék, de ez ki is heréli az egész csapatot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem hiszem, h hozzányúlnak a Giants előtt...majd ha megint kapunk 15 sacket, akkor elfilóznak remélem....
Komoly szopacs lehet ebből, tekintve, hogy gyereklányokból álló alakulatokkal kezdünk az első 3 héten... 😀
a futás azonban biztató volt...(jó, azért nem élesben ment, az igaz) Jobb lenne egy run heavy offense-en elgondolkodoni, különben Cutler kórház...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kíváncsi leszek, hogy megbolygatják e már a Giants ellen, vagy hagyják így még egy hétig, lesz ami lesz alapon. Nem hiszem, hogy négy edzés alatt világot lehet váltani, de egyre joban kicsúszik a csapat az időből. A szezon eleje kínkeserves lesz, most látszik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Emlékszem, mikor elkezdtem fórumozni 08ban, hogy anyáztunk St. Clair miatt. Hogy a bánatba lehetett ő starter. No Metcalfot meg se említem. Előző komoly upgrade lenne, de még tán utóbbi is.

Nincs mese. Webb helyett Omiyale. Spencert bekell tenni centerbe, Garza meg megy valamelyik szerencsétlen helyett guardba. Így is szar lesz a fal, de legalább minimalizálnánk a veszteséget.tüsi91
Na igen, a jó öreg Terrence, milyen jól jönne most...atyaég, miket kell leírnom... 😂


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Emlékszem, mikor elkezdtem fórumozni 08ban, hogy anyáztunk St. Clair miatt. Hogy a bánatba lehetett ő starter. No Metcalfot meg se említem. Előző komoly upgrade lenne, de még tán utóbbi is.

Nincs mese. Webb helyett Omiyale. Spencert bekell tenni centerbe, Garza meg megy valamelyik szerencsétlen helyett guardba. Így is szar lesz a fal, de legalább minimalizálnánk a veszteséget.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy nehéz nevelni, hogy csupa szerencsétlen alkotja a line-t...most végre jött egy komolyabb képességű gyerek, de ő is csak 1 az 5-ből....fiatalítani úgy szokás, hogy az éppen távozó helyére egy megfelelő képességű fiatal játékos érkezik...ez lenne az optimális...a Tait-Brown-Kreutz-Garza-Miller 5öst engedtük kiöregedni, aztán meg csak bámulunk magunk elé, hogy a 7.körösök, meg az UDFA-k nem válnak be...micsoda meglepetés... :o (Vagy húzunk egy ordas bustot...CWillnek a búrájára van írva a bárgyúság...én már akkor is Bakert szerettem volna...Sam nem egy PB-Tackle, de nem is lehet egy lapon említeni a kettőt)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az Olineról: röhej....ennél csak jobb lehet...Omit vissza kéne tenni LT-be, még mindig nagyobb esélyünk van vele...
Szeretem a dumát, h össze kell szokni...persze, aláírom, ez sok esetben így is van, na de egy az egyben szopni a bránert, az nem összeszokás kérdése...Webb büntetés volt (nekünk)...ha nem holding, akkor sack róla...Merriman a valagába dugta az egyik kezét, nekisétált: sack...
Carimiről azért süt, h róka, de sokkal biztatóbb volt, mint a társa...
A két G vicc...Garza valóban okés, de nekem eddig is vele volt a legkevesebb gondom...előbb utóbb Spencer bekerül a kezdőbe, és vmelyik nagytehetségű G leül a padra...Bear
Megettük megint a felhajtást, ezúttal Tice körül, hogy ő milyen szuper. Ilyen felkészületlenül érkezni egy meccsbe..... Louis és Webb mégiscsak itt vannak 2010 áprilisa óta, és ilyen technikai hiányosságaik vannak, hogy nekem szúrja a szemem? Pocsék a lábmunkájuk, a karjukat állandóan rosszul helyezik, és most még nem is láttunk egy blitzet se, pedig azokat se tudják sokszor felvenni. És arról nem is beszéltünk, hogy nem nehéz olyan védőt találni náluk, aki gyorsabb és erősebb. Chris Williams volt a legjobb a három nővér közül, ez mit mond el a másik kettőről? Az a terv, hogy inkább építenek egy falat, és nem vásárolnak. Felfogtam. De nem működik, ezt nekik kellene felfogni. Lassacskán három éve ugatjuk, hogy rossz a fal.füligjimmy
Majd ha Cutler megsérül akkor észbe kapnak.
Ha Suh agresszivitását nézem (szegény Dalton mit kapott) akkor nem is kell sokáig várni erre.

szerk: Megnéztem az összefoglalót,hát tényleg botrány az az OLine...

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az Olineról: röhej....ennél csak jobb lehet...Omit vissza kéne tenni LT-be, még mindig nagyobb esélyünk van vele...
Szeretem a dumát, h össze kell szokni...persze, aláírom, ez sok esetben így is van, na de egy az egyben szopni a bránert, az nem összeszokás kérdése...Webb büntetés volt (nekünk)...ha nem holding, akkor sack róla...Merriman a valagába dugta az egyik kezét, nekisétált: sack...
Carimiről azért süt, h róka, de sokkal biztatóbb volt, mint a társa...
A két G vicc...Garza valóban okés, de nekem eddig is vele volt a legkevesebb gondom...előbb utóbb Spencer bekerül a kezdőbe, és vmelyik nagytehetségű G leül a padra...Bear
Megettük megint a felhajtást, ezúttal Tice körül, hogy ő milyen szuper. Ilyen felkészületlenül érkezni egy meccsbe..... Louis és Webb mégiscsak itt vannak 2010 áprilisa óta, és ilyen technikai hiányosságaik vannak, hogy nekem szúrja a szemem? Pocsék a lábmunkájuk, a karjukat állandóan rosszul helyezik, és most még nem is láttunk egy blitzet se, pedig azokat se tudják sokszor felvenni. És arról nem is beszéltünk, hogy nem nehéz olyan védőt találni náluk, aki gyorsabb és erősebb. Chris Williams volt a legjobb a három nővér közül, ez mit mond el a másik kettőről? Az a terv, hogy inkább építenek egy falat, és nem vásárolnak. Felfogtam. De nem működik, ezt nekik kellene felfogni. Lassacskán három éve ugatjuk, hogy rossz a fal.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Akkor a tegnapiról kicsit....
Melton rendben lesz, tényleg nem lett lassabb, viszont sokkal nagyobb a srác, kíváncsian várom, mire lesz képes élesben, most jó volt...
Barber, Bell futottak a rosterért, Chesternek kifelé áll a rúdja jelen állás szerint...
Gholston egy csomót játszott, ígéretes dolgai voltak, rotációra tökéletes, uúgy, mint Okoye, ő még ennél is meggyőzőbb volt....védelemben domináltak a cseréink a buffalo-i legények ellen...rendben voltak a safety-k is, mind az 1. csapatban, mind a 2.-ban...mindent megcsináltak, amit kellett...Wright nagyon bizonyítani akart, de Conte és Steltz is kifejezetten jól mozogtak szerintem....
Az Olineról: röhej....ennél csak jobb lehet...Omit vissza kéne tenni LT-be, még mindig nagyobb esélyünk van vele...
Szeretem a dumát, h össze kell szokni...persze, aláírom, ez sok esetben így is van, na de egy az egyben szopni a bránert, az nem összeszokás kérdése...Webb büntetés volt (nekünk)...ha nem holding, akkor sack róla...Merriman a valagába dugta az egyik kezét, nekisétált: sack...
Carimiről azért süt, h róka, de sokkal biztatóbb volt, mint a társa...
A két G vicc...Garza valóban okés, de nekem eddig is vele volt a legkevesebb gondom...előbb utóbb Spencer bekerül a kezdőbe, és vmelyik nagytehetségű G leül a padra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a meccs tökéletes volt arra, hogy meglássuk a hiányosságokat. Szemernyi kétség nem volt ahhoz, hogy Webb nem kezdő szintű játékos, főleg nem a futball egyik legfontosabb pozíciójában. Most kaptunk képi megerősítést is erről. Garza korrekt volt centerben. Cariminek meg sokat kell fejlődnie. A második félidő alapján elmondható, hogy Spencer nem sokáig lesz "pados".

Barberben van fantázia és nagyon odatette magát, akárcsak Bell. Taylornak felkell kötnie a gatyóját.

A defense meg a spec team jó. Gholston és Okoye elég sokat játszottak, kezdők nem lesznek, csereként viszont sokat segíthetnek nekünk.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Tipikus preseason meccs volt.

Az OL teljesítménye a kezdő Bills D ellen kiábrándító volt (pedig nem várunk sokat alapból)
Enderle, BELL és Barber kiemelhető, főleg Barberben van sok fantázia, ha ilyen agresszív marad és tud yardokat hozni ott ahol Forte már "belefekszik" a tackle-ba akkor hasznos lehet, jobban mint Taylor volt tavaly.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ha Dzsámárkusszal szemben még Maybin is felbukkan, az epic lesz.füligjimmy
...eredménye doublecut lesz... Maybin képes vont 228 fonttal jelentkezni a tc ben...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/07/12/2010-offensive-line-rankings-part-1/

Kellemes lista....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
anfernee ment PM

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami érdekel az az olinetek,és a dlinenk harca. Érdekel, hogy tényleg annyit fejlődött e Carrington (állítólag monster) . Persze az Lb sorunk produkciója is érdekes lesz. Szerintem az Onk bénázni fogHelmut Zimmer
Jaja, engem is ez érdekel a legjobban (és nagyjából minden mackó drukkert szerintem). Remélem a kezdőnek kikiáltott ötös legalább egy negyedet a pályán marad. Carimira nagyon kíváncsi vagyok, Louis is egyből tesztelve lesz. Webb Merriman ellen, ez elárul majd néhány dolgot mindkettőről. Ha Dzsámárkusszal szemben még Maybin is felbukkan, az epic lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Konqueror: Köszönet az összefoglalóért! Igaz most még csak a Bears részt olvastam el, de holnap azért sort kerítek a teljes írásra. Igaz most a bátyám 30., anyukám 50. születésnapját ünneplem 😊 de hát a Bear Nation azért Bear Nation 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Azért 5 nél egy picit több... De mindegy is egy egykori első körös évek óta kezdő játékosnál... 😀Helmut Zimmer
Ja, hát x év alatt több, mint öt. Mióta itt van Mackóföldén, a tegnapival együtt hat, mert negyedike óta két nap edzés nélkük telt. Amúgy idén gyűjti a vezetőség az elsőkörös buktákat. Bár ha azt a teljesítményt tudná hozni, amit a rájátszásban, az előrelépés lenne. Ellenünk teljesen korrekt munkát végzett.

Előszezon meccset remélen nézed te is. A fenőköre már ráköptem, lassan a kaszát elkezdem élezni......füligjimmy
Nézem! Kiváncsi is vagyok! Remélem látunk valamit. Jó erős csapatok ellen készülni, ebből mi csak profitálhatunk.
Szerintem jó irányba építkezünk, persze nagyOn rövid volt a közös munka, ahhoz, hogy bármilyen komoly következtetés levonható legyen.

Ami érdekel az az olinetek,és a dlinenk harca. Érdekel, hogy tényleg annyit fejlődött e Carrington (állítólag monster) . Persze az Lb sorunk produkciója is érdekes lesz. Szerintem az Onk bénázni fog
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért 5 nél egy picit több... De mindegy is egy egykori első körös évek óta kezdő játékosnál... 😀Helmut Zimmer
Ja, hát x év alatt több, mint öt. Mióta itt van Mackóföldén, a tegnapival együtt hat, mert negyedike óta két nap edzés nélkük telt. Amúgy idén gyűjti a vezetőség az elsőkörös buktákat. Bár ha azt a teljesítményt tudná hozni, amit a rájátszásban, az előrelépés lenne. Ellenünk teljesen korrekt munkát végzett.

Előszezon meccset remélen nézed te is. A fenőköre már ráköptem, lassan a kaszát elkezdem élezni......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Azért 5 nél egy picit több... De mindegy is egy egykori első körös évek óta kezdő játékosnál... 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most olvastam, hogy Spencer annyira nem vált be. 😐Helmut Zimmer
Számításaim szerint eddig volt 5 darab edzése. Ami egy dolog, de Cutler lenyilatkozta, hogy ő biza megszerette, hogy Garza a center. Ez a szeretet valszeg csak addig tart, amíg nem táncolnak a védők a tökein. Mindenesetre számomra is meglepő.

Höh, Drake rendesen kiakadt. Állítólag Lovie elbeszélgetett Biggsel, hogy talán nem kellene minden marhaságot kitalálnia. A dagadék egyébként botrányos munkát végez az elmút hónapokban, az ESPN hamarabb tudósít a csapat híreiről, mint ő, a cikkei pedig röhejes spekulációk. Közben Olsen letagadta, hogy valaha is cserét kért volna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Asszem 52 dollár volt, ami végül tízezerpárszáz forintot jelentett. A paypallal seperc átutalhatod, és tényleg nagyon jó a minősége.

Amúgy olvastátok, Martz mit mondott KnoxrólNagyon ritkán hallani őszinte beszédet, ez is egy nagyon finoman megfogalmazott nyilatkozat, de ott volt a lényeg: nem áll készen, hogy kezdő elkapó legyen.füligjimmy
Az a baj h tavaly sem állt készen,nálunk mégis kezdő volt jobb híján😊
Én most Nfl networkot néztem,az 5usd/hó,50 az éves...vmi kellene,elegem volt a free streamekből...anfernee
NFL Network adó benne van a live kínálatában, így értelemszerűen az jobban megéri.Deny
Live247 normál ibcast szolgáltató, vagy csak egy olyan kalóz, akinek tisztességes aktív hálózati eszközéi vannak? Ha az utóbbi a helyzet, akkor érthető a különbség.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Drake-nél lement a roló... 😀

http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4671184/podcast-bears-drake-rants-at-reporters


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
40 dolcsi fél évre kuponnal. Amúgy 50.Delete
Asszem 52 dollár volt, ami végül tízezerpárszáz forintot jelentett. A paypallal seperc átutalhatod, és tényleg nagyon jó a minősége.

Amúgy olvastátok, Martz mit mondott KnoxrólNagyon ritkán hallani őszinte beszédet, ez is egy nagyon finoman megfogalmazott nyilatkozat, de ott volt a lényeg: nem áll készen, hogy kezdő elkapó legyen.füligjimmy
Az a baj h tavaly sem állt készen,nálunk mégis kezdő volt jobb híján😊
Én most Nfl networkot néztem,az 5usd/hó,50 az éves...vmi kellene,elegem volt a free streamekből...anfernee
NFL Network adó benne van a live kínálatában, így értelemszerűen az jobban megéri.