Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valahogy nekem úgy tűnik, hogy az OL kb olyan mostohakölök, mint a sec a védelembenBear
Ha az Ol is olyan mostohakölyök lenne, akkor nem itt tartanánk. Az elmúlt 6 évre homályosan visszaemlékezve tuti mindig jött a 2-5 körökben egy DB. Ez még kiegészítve néhány szabadügynökkel. Oké, nem feccöltek bele soha olyan irgalmatlan nagy lóvét, de folyamatosan próbálnak javítani rajta. Valaki szar, mehet isten hírével, vagy marad a padon. Támadófalnál???? És most olvasom, hogy nem is érdeklődnek Waters iránt (34 évesen is lenyomja Williamset félkézzel), és Martz ugyan szeretne még egy falmebert, de csak cserének, a biztonság kedvéért. Ha ez igaz, én eléggé csalódott vagyok. Ha odamennének angelohoz, hogy te, igazold már le nekem ezt, vagy ha nem jön össze, akkor emezt, biztos megteszi. De Tice annyira bízik magában, hogy az lassan röhejes. Majd ő kiedzi Louisból a szart is. Emlékszik még rá mindenki, mint TE érkezett a 7. körben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte+Barber+Chester>Best+LeShoure
Talán így még igaz isAntman
De az én apukám sokkal erősebb. Nah......

Osi maholnap 30 éves lesz. Legszebb férfikorban van ő is, akárcsak én. De azért a pályán már nem mai csirke. Ha a Giants kérné Izzyt (amin meglepődnék), akkor oké. De én egy 2. kört se adnék, ráadásul a fizetési igényeiből is le kellene adnia.füligjimmy
he is soft!Helmut Zimmer
Kiiiiiiiiiiiiiiii???????????? Az apukám, vagy Osi??? Mert a fater kőkemény. Osi meg nem véletlenül nem kap akkora szerepet Fewellnél, mint szeretne. Szituációs pass rusher (mondjuk annak nagyon patent), nem 3rd down DE, ebben teljesen egyetéertünk.

Fater > Osi

Amúgy én már nagyon várom, hogy Dockeryt leigazolják, el sem hiszem, hogy Tice elégedett ezekkel a nímandokkal. :/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Forte+Barber>Best+LeShoure
Egyelőre,de nem vagyok benne biztos,hogy szezon végén is ezt mondjuk majd.
Nagyon falfüggő a dolog.Bazzani
Forte+Barber+Chester>Best+LeShoure
Talán így még igaz isAntman
De az én apukám sokkal erősebb. Nah......

Osi maholnap 30 éves lesz. Legszebb férfikorban van ő is, akárcsak én. De azért a pályán már nem mai csirke. Ha a Giants kérné Izzyt (amin meglepődnék), akkor oké. De én egy 2. kört se adnék, ráadásul a fizetési igényeiből is le kellene adnia.füligjimmy
he is soft!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte+Barber>Best+LeShoure
Egyelőre,de nem vagyok benne biztos,hogy szezon végén is ezt mondjuk majd.
Nagyon falfüggő a dolog.Bazzani
Forte+Barber+Chester>Best+LeShoure
Talán így még igaz isAntman
De az én apukám sokkal erősebb. Nah......

Osi maholnap 30 éves lesz. Legszebb férfikorban van ő is, akárcsak én. De azért a pályán már nem mai csirke. Ha a Giants kérné Izzyt (amin meglepődnék), akkor oké. De én egy 2. kört se adnék, ráadásul a fizetési igényeiből is le kellene adnia.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Valahogy nekem úgy tűnik, hogy az OL kb olyan mostohakölök, mint a sec a védelemben....csak azt nem veszik észre, hogy feldaraboltatják Cutlert így...bár most igazából kizárólag blokkoló TE-k fognak játszani, nyilván pass protban hasznosabbak lesznek Olsennél...

Más: Melton nagybátyjával, Ray Crockettel készült a lockout alatt. Remélem, h jól megnézte az öreg két gyűrűjét és ő is akar majd egy olyat idén... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Adott egy nagyon rossz OL és egy elég jó DL. Nálam nem logikus hogy kussolnak amikor ki lehetne tölteni pár lyukat jó, kipróbált NFL játékosokkal az OL-nál, de a DL-ba meg tradelnek akár pick árán is. Jó üzletnek ígérkezhet és tényleg brutális lehet ha összejön, az a bizonyos DE azért ott van nálam még mindig.

Vagy nagyon hülyék és elcseszték a szezont az OL miatt vagy korszakos zsenik ha ebből egy végig(!) ütőképes falat tudnak csinálni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Vacchiano a NY Daily News riportőre jelezte, hogy beszálltunk a versenybe Osiért....mondjuk most nem úgy tűnik, h lenne/lehetne üzlet, de látnék benne fantáziát...szerintem a 3. kör+Izzy megérné (a Giants az elején egy 1. kört akart, de ezt senki nem adta meg)....a Giantsnek is jó lenne a capjük miatt és azért, mert kapna egy viszonylag okés DE-t, nekünk pedig azért, mert van rá pénzünk, és a Peppers-Osi duó borzalmas pusztításra lenne képes....kegyetlen lenne a fal....Bear
Basszus pont ma reggel dumáltunk 1 haverral Osiról, hogy elférne itt és hogyan lehetne.
Mi egy 2. köröset + Izzyt prognosztizáltuk. 😀Antman
Én meg smucig vagyok 😊 ...ha tovább húzódik a szutyok, akkor lassan mehet majd lefelé az ár...első köröst nem ér, mert ahhoz azért már koros...2. simán ér, de nekünk akkor Izzy feleslegessé válik....ő is összeharácsolt 8 sack-et, és pöpecül játszott...nyilván nem olyan ász, mint Osi, de szerintem van olyan értékes, hogy egy 3. körrel megspékelve kelljen a Giantsnek cserébe...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Vacchiano a NY Daily News riportőre jelezte, hogy beszálltunk a versenybe Osiért....mondjuk most nem úgy tűnik, h lenne/lehetne üzlet, de látnék benne fantáziát...szerintem a 3. kör+Izzy megérné (a Giants az elején egy 1. kört akart, de ezt senki nem adta meg)....a Giantsnek is jó lenne a capjük miatt és azért, mert kapna egy viszonylag okés DE-t, nekünk pedig azért, mert van rá pénzünk, és a Peppers-Osi duó borzalmas pusztításra lenne képes....kegyetlen lenne a fal....Bear
Basszus pont ma reggel dumáltunk 1 haverral Osiról, hogy elférne itt és hogyan lehetne.
Mi egy 2. köröset + Izzyt prognosztizáltuk. 😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Vacchiano a NY Daily News riportőre jelezte, hogy beszálltunk a versenybe Osiért....mondjuk most nem úgy tűnik, h lenne/lehetne üzlet, de látnék benne fantáziát...szerintem a 3. kör+Izzy megérné (a Giants az elején egy 1. kört akart, de ezt senki nem adta meg)....a Giantsnek is jó lenne a capjük miatt és azért, mert kapna egy viszonylag okés DE-t, nekünk pedig azért, mert van rá pénzünk, és a Peppers-Osi duó borzalmas pusztításra lenne képes....kegyetlen lenne a fal....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Forte+Barber>Best+LeShoure
Egyelőre,de nem vagyok benne biztos,hogy szezon végén is ezt mondjuk majd.
Nagyon falfüggő a dolog.Bazzani
Forte+Barber+Chester>Best+LeShoure
Talán így még igaz is

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Forte+Barber>Best+LeShoure
Egyelőre,de nem vagyok benne biztos,hogy szezon végén is ezt mondjuk majd.
Nagyon falfüggő a dolog.

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Best+LeShoure>>>>>Forté
+Azért az a front 7 ha beérik... Na az nagyon combos lesz 😊Wyatt
Ez az Rb kérdés azért még eléggé eldöntendő...Forté többet rakott le azért az asztalra...meg nem egyedül lesz😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Best+LeShoure>>>>>Forté
+Azért az a front 7 ha beérik... Na az nagyon combos lesz 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Húú, ez egy nagyon masszív vitaindító. Remélem te is leírod majd a véleményedet.
1. Front seven. Mivel a Packers teljesen eltérő sémát játszik, nézzük így. Mindenhol van minimum két playmaker. Mindenhol ugyanaz a séma az elmúlt években. Capers miatt azt mondom, a Packers, a depht miatt azt mondom, a Bears. A Lions erősödött, a Vikings eléggé meggyengült. Legyen Packers - Bears holtverseny, mögöttük szorosan a Lions, leszakadva a Vikings (a védőfal fele távozott).
Ez az amiben a legkevésbé tudok azonnal dönteni. Egyértelműen a Vikingsé a leggyengébb most (húúúú pedig talán a legjobb volt évekig). A másik 3 csapaté sztem közel azonos erejű. Az összeszokottság miatt legyen Packers,Bears,Lions,Vikings a sorrend. De sztem az év végére a mi brigádunk a másik kettő előtt lesz.

2. Secondary. Egyértelmű Packers, amíg Woodson játszik. Aztán Vikings, Bears, majd Lions, mert tavaly botrány volt,az új igazolások pedig még nem léptek pályára.
A Packers a legjobb,alighanem ez nem vitatéma,de nálam Lions,Bears,Vikings a további sorrend. Tavaly amúgy sem volt botrányos a Lions sec,ebben nem értünk egyet.

3. Irányító. Egyértelmű Packers, aztán Bears, Lions, Vikings
Nagyjából egyetértek,de ha Staff nem sérül meg,akkor akár jobb is lehet mint Cutler.

4.Futók. Vikings, Bears, Lions, Packers (assetudom, ott ki a kezdő RB, csak Kuuuuuuuuuuuuuuhn)
Píííííítersonék a legjobbak,majd holtversenyben a mi fiatal tandemünk Fortéékkal (kicsit talán Bears fölénnyel),majd Kuuuuuhnék.

5. Támadófal. Egyértelmű Bears..... Viccen kívűl, ezt nem tudom. Ezt az egységet egyik csapat se teszi kirakatba, a Lionsé marad változatlan tudtommal, de a tavalyi év szerintem túlteljesítés volt. Erre nem mondanék semmit.
Nehéz mert 4pocsok falat kell összehasonlítani. Rodgers állandóan a földön van, Stafford kapja az ütéseket (na jó egyet,mert attól megsérül), Favre egy percre sem volt biztonságban, a Bearsnál meg kétszer nem is játszottak ugyanabban a felállásban tán.
Nálam Lions,Packers,Vikings,Bears a sorrend.

6. WR+TE: Itt Packers-Lions holtversenyt hirdetek. Aztán leszakadva Bears, Vikings.
Megatron utánozhatatlan,a többiek is nagyon jók első hely a miénk. Hangyányival (vagy annyival sem) mögöttünk a Packers,majd Bears és Vikings.

Ha ma kezdődne a szezon akkor:
1.Packers
2.Lions
3.Bears
4.Vikings
sorrendet tippelnék.
Tudom,hogy kicsit elfogult vagyok magunkal,de ennyi szar év után jöhet talán egy jobb is.
Mackóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem tudom, a miénk magasabban van és 33 ezer, de legalább nem kell izgulnom lesz-e jegyem, valaki itt írta hogy elég gyorsan telnek a szektorok, így nem nekem kell vele foglalkozni. Szerintem drágultak is a jegyek tavaly óta (de biztos nem ennyire), minél közelebb vagy a gyephez annál drágább, ebből a tendenciából elég elképzelhetetlen hogy 35ért szól a bejáróhoz (ami azért még ha a sarokban is van elég jó hely vsz).

A repjegyet sem értem igazán, talán az is számít mikor mész a héten, azért drágább nekünk mert mi úgymond 7végén utazunk (péntek-hétfő)?

amúgy be fognak szólni hogy van erre egy külön topic 😂davemayer
Szóljanak,másik accountomat vmi 7évre bannolták😀 De igaz ez az utolsó offf ide a többiekre való tekintettel...szval sarokban volt az biztos,láttam a képeket,és 35 volt...Eagles forumból Greengoék...de idén lehet már más...repjegy erőssen függ melyik nap mész,hétköznap csomo jegy van 10990 ért oda is vissza is...off vége sry srácok

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
http://media.ticketmaster.co.uk/tm/en-gb/tmimages/venue/maps/uk4/13510s.gif
Ezen látszik hogy hova mennyibe kerülnek a jegyek.


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Nem tudom, a miénk magasabban van és 33 ezer, de legalább nem kell izgulnom lesz-e jegyem, valaki itt írta hogy elég gyorsan telnek a szektorok, így nem nekem kell vele foglalkozni. Szerintem drágultak is a jegyek tavaly óta (de biztos nem ennyire), minél közelebb vagy a gyephez annál drágább, ebből a tendenciából elég elképzelhetetlen hogy 35ért szól a bejáróhoz (ami azért még ha a sarokban is van elég jó hely vsz).

A repjegyet sem értem igazán, talán az is számít mikor mész a héten, azért drágább nekünk mert mi úgymond 7végén utazunk (péntek-hétfő)?

amúgy be fognak szólni hogy van erre egy külön topic 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.davemayer
Haveromék tavaly csak szeptemberben kezdtek vakarózni és repjegy még simán volt 25ért,wembley jegy a lényeges...nekem szállásom van,jegyet kellene szerezni csak vmi játékoskijárat mellé...anfernee
hát a játékoskijárat mellé kissé drága nem? középre láttunk ajánlatot az első sorokba az 170 e volt...

repjegyről annyit hogy múlt héten néztük a wizz airt akkor 30 e volt náluk a jegy, tegnap ugyanez volt 39 e... easyjetest találtunk 29e-ért így.davemayer
n pár napot ráhúzok,vsz csütörtökön mennék és kedden jönnék,úgy most jelenleg 22 a wizznél oda vissza...
35ért volt tavaly a kijáróhoz jegyük,srác megkapta 1ik broncosos kesztyűjét...ők közvetlen nfl.uk ról rendeltek...regeltem oda én is,hátha...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szállásom nekem is van csak a jegy kéne. NFLUK-n néztem a jegy árakat és középre van jegy 100 fontért. Csak az a baj hogy addig nem akarok repülőjegyet venni míg nincs meg a meccsre a jegy, azt pedig csak szeptemberben kezdik árusítani. 😕
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.davemayer
Haveromék tavaly csak szeptemberben kezdtek vakarózni és repjegy még simán volt 25ért,wembley jegy a lényeges...nekem szállásom van,jegyet kellene szerezni csak vmi játékoskijárat mellé...anfernee
hát a játékoskijárat mellé kissé drága nem? középre láttunk ajánlatot az első sorokba az 170 e volt...

repjegyről annyit hogy múlt héten néztük a wizz airt akkor 30 e volt náluk a jegy, tegnap ugyanez volt 39 e... easyjetest találtunk 29e-ért így.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.davemayer
Haveromék tavaly csak szeptemberben kezdtek vakarózni és repjegy még simán volt 25ért,wembley jegy a lényeges...nekem szállásom van,jegyet kellene szerezni csak vmi játékoskijárat mellé...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
köszi a linket Gabez, mi vszínű akkor innen rendeljük a jegyet, szállás + repülőnk már van. Már csak a United-Cityre kell szerezni jegyet és megvan a tökéletes hétvége 😊davemayer
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!Gabez
3-an megyünk.

ma lefoglaltuk és kifizettük a rep jegyeket az egyik fapadosnál( asszem easy-jet ha van ilyen), 29 e HUF volt fejenként oda-vissza. Ebben nincs benne a bőrönd-díj, az + 10 e HUF (...), így egy kézipoggyászt vihetsz csak de sztem az elég lesz bőven, a Bears- pulóverem rajtam lesz már úgyis a gépen 😀

holnap megyünk lefoglalózni a meccsjegyeket annál az irodánál amit belinkeltél, ez fejenként 33600 HUF lesz, ez lesz a helyünk: http://www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#seat:534

Eddig itt tartunk, unokatesóm kinézett egy szállást (apartman-szerű) ez kb még 20-25 ezer HUF.

Péntek délután megyünk, hétfő délután jövünk vissza.

A United meccs még képlékeny, az irodák csak a prémium helyekre adnak egyelőre (60 e -...), a hivatalos honlap szerint a jegyeket szept 9-től kezdik el árusítani. Ha ott is sikerül találni jegyet 20-25ért akkor elégedett leszek a szervezésünkkel 😀

Tehát a mi utunk fejenként (ha minden összejön) 115-120 e HUF + költőpénz. Ahogy hallottam ennyit megér, főleg a 2 kedvenc csapatom meccse 1 hétvégén. Szombaton Old Trafford városi rangadó 83 ezer emberrel, vasárnap levezetésként Wembley 90 ezerrel :cool:davemayer
Hú ilyenre én is elmennék. Egyetlen különbség van, hogy a Bears csak második kedvenc az NFL-ben a PIT után...... Remélem kijuttok a Manutd meccsre is és alázzák a City, a jó szájíz kedvéért!!!

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szenci mester ténykedéséről a Sunyitájmz:

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/08/rookie_wr_sanzenbacher_making_.htmlBear
Mi meg amilyen mamlaszok vagyunk szépen cutoljuk...
RW, Hester, Bennett, Knox, ??? (Hurd, Szenci vagy vki más) 6 WR soha a büdös életben nem lesz rosteren.tüsi91
Hurd a spec team miatt...mondjuk mikor idejött bevette azt a maszlagot h WR ként számítunk rá...Szbakkert sajnálnámanfernee
Miért ne lehetne 6 WR? Tavaly a rosteren volt 5 WR, 4 RB, 4 TE. Most lesz 6, 4, 3. Örülök, hogy Dez aláírt, tavaly kifizették a bónuszait, mégis a fakóba került, idén talán rosteren marad, mint 3. számú TE.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!Gabez
davemayer
Mármint szombat felvezetés, a főmeccsre 😀Wyatt
Jaaa, igen, persze 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal