Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Webb - CWill - Garza - Louis - Carimi ???? Hát ez ultrafosul hangzik.
1 fokkal jobb a Webb - CWill - Spencer - Garza - Carimi.

Van olyan érzésem, hogy preseason meccsekkel beleszámítva is az szezon első fele megint variálással lesz tele már ami az OLt illeti.

Nálam egyébként ez lenne a kezdő 5ös: Omiyale - CWill - Spencer - EWill - Carimi.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
faszom öccse Tice

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tice nyilatkozta (azok kedvéért, akik nem beszél kicsi angol):""I feel athletically Webb is more suited to be over there, although they both want to play on the left side. I wanted to give them two days in shorts to look at movement skills. I don't want to play games like we did last season."

Fizikálisan Webb alkalmasabb, noha mindketten bal oldalon akarnak játszani. Két napot akar nekik adni, hogy megnézze a mozgásukat. Nem akar tavalyihoz hasonló hacacárét.

Mikor Webbet draftolták, minden scout azt mondta, hogy atletikusan milyen jó, milyen gyors a drilleknél, meg mekkora karjai vannak. Akkor klónozzanak egy velociraptorba oltott orángutánt. Annyi értelme van ennek, hogy a csapat szeret jobbra futni - holott balra sokkal eredményesebbek voltak tavaly - és ha Carimi képes már most megoldani a jobb oldalt, akkor maradjon ott, legalább egy poszt rendben lesz. Annak semmi értelme, hogy Carimi vajúdik a balon, Webb a jobbon, két szék között a pad alá.

Jennings és Bowman a kezdőért :o :o :o :o :o Voldemort, bazmeg, visszatér!!!!!!!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
köszi a linket Gabez, mi vszínű akkor innen rendeljük a jegyet, szállás + repülőnk már van. Már csak a United-Cityre kell szerezni jegyet és megvan a tökéletes hétvége 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Updating previous items, the Bears have now decided to move J'Marcus Webb to left tackle full-time.
"I feel athletically Webb is more suited to be over there," explained OL coach Mike Tice. First-round pick Gabe Carimi will man the right side, with Frank Omiyale now in the "swing" tackle role. The Bears are really rolling the dice that Webb will take a leap as a pass protector this season. He struggled badly at right tackle last year, and that's supposedly an easier position.

Szerintem feladtam én is annak megértését, h Webb mivel zsarolja Tice-t és Lovie-t... Nagyon jól tud nyalni az biztos.... máshol a keretszűkítést sem érné meg, nálunk stabil kezdő LT-ként számolnak vele??? Mi van?soma80
Booooom headshooooot!!!!

Bekekszelek, ha így marad minden. Ha adnak neki néhány snapet edzésen, azzal semmi bajom sincs, sőt. De ha otthagyják.....

Smith stressed that Bears players were being moved around to different positions for evaluation purposes and cautioned reporters to “keep everything in pencil” in terms of lineup changes.

“When you have a rookie coming in, you just want to see how they move, so we just feel like right now that we want to look at Gabe on the right side,” Smith said. “Of course, he can play both."


Kösz az infót, Gabez. No, akkor kell egyszer 124ezer, emellé pedig enni, inni, meg mindenféle kütyüket vásárolni..... alsó hangon úgy 150e. :/ Szívesen kimennék, ha közelebb lenne, megmondom őszintén, ráérek vénségemre spórolni, de egyszerűen utálok utazni, és félek a repüléstől is. Mindenesetre ha valaki ilyen kétágyas szobába lakótársat keres egy éjszakára, akkor egye fene.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Peppers exploiting Bears' OL weakness
DE Julius Peppers provided a reminder of the offense's weakness at left tackle in Monday's practice by beating OT J'Marcus Webb to the outside repeatedly in pass rush drills

Szerintetek nem fog elmacskásodni az öreg, ha ilyen Webb-félékkel kell kiállni gyakorolni? Úgy lenne tisztességes, ha Julius hátrateszi az egyik kezét, és fél lábon áll...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ezt nem is tudom minősíteni....TE JÓ ÉG!!!.....2 nap után kiderült a 1.round pickről, hogy alkalmatlan LTnek? :o
Na elmennek a francba...Webb persze alkalmas...RT-ként 10 sack felett szopott....azt javaslom Cutlernek innen, hogy csomagolja be a kedvenc plüssmackóját, kispárnáját és miegyéb szükséges holmikat előre a sporttáskába, hogy már ne kelljen azzal szarakodni, amikor viszik a kórházba...mert viszik, az fix...
Rajtunk valóban a csoda segíthet innentől fogva....
Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok leírni: Omit a kezdőbe! Omit a kezdőbe!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Updating previous items, the Bears have now decided to move J'Marcus Webb to left tackle full-time.
"I feel athletically Webb is more suited to be over there," explained OL coach Mike Tice. First-round pick Gabe Carimi will man the right side, with Frank Omiyale now in the "swing" tackle role. The Bears are really rolling the dice that Webb will take a leap as a pass protector this season. He struggled badly at right tackle last year, and that's supposedly an easier position.

Szerintem feladtam én is annak megértését, h Webb mivel zsarolja Tice-t és Lovie-t... Nagyon jól tud nyalni az biztos.... máshol a keretszűkítést sem érné meg, nálunk stabil kezdő LT-ként számolnak vele??? Mi van?
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
nos, kis helyzetjelzés London ügyben, egy utazási iroda elkészítette az ajánlatát az útra:

http://www.broadwayholiday.hu/index.php?page=groups&gr=15444

Némi levélváltás után pedig ezt a tájékoztatást kaptam tőlük:

Chicago Bears-Tampa Bay Buccaneers
NFL alapszakasz mérkőzés
2011.10.23.
Wembley stadion, London, Nagy-Britannia

A csomag tartalma:
2011. 10.23-24., 2 nap/ 1 éjszaka

Részvételi díj: 84 800 Ft/fő

A részvételi díj tartalmazza:
- 1 éjszaka szállás reggelivel a 3 csillagos St. Giles Hotelben kétágyas elhelyezésben
- 1 db NFL lower sideline belépőjegyet


Repülőjegy ajánlatunk:
Wizzair

2011. 10.23. Budapest London Luton 06:00 07:30
2011. 10.24. London Luton Budapest 14:20 17:45
Ár: 37 600 Ft/fő repülőtéri illetékkel feladott poggyász nélkül ( 1 db feladott poggyász felára 11 000 Ft)

A londoni Luton repülőtérről busszal lehet bejutni a városközpontba (Victoria Station, kb. 1,5 óra). Ennek díja: 5900 Ft az oda-vissza útra.

A Hotel a Victoria Stationtól 3 metró megállónyira, 1 átszállással található.

A szállodától a stadionig metróval, illetve busszal lehet eljutni. Utazási idő: kb. 50-60 perc.

Tehát összesen repülőjeggyel, szállással, belépőjeggyel: 122 400 Ft/fő a részvételi díj.

Most már csak össze kéne kaparni rá a lóvét, ami a magyar dübörgő gazdaságot ismerve egyenértékű lenne egy Copperfield mutatvánnyal.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Olin Kreutz is in great shape and can absolutely still play at a high level in NFL, according to Roberto Garza. JD

Garza nagyon nem akar az első csapattal játszani.... ahelyett, h üzengetnének és nyilatkozgatnak, talán csendbe kéne maradni és odatenni magát a pályán....soma80
Persze mert Garza már most be van fosva h lehet neki kell kezdenie majd C-nek😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Olin Kreutz is in great shape and can absolutely still play at a high level in NFL, according to Roberto Garza. JD

Garza nagyon nem akar az első csapattal játszani.... ahelyett, h üzengetnének és nyilatkozgatnak, talán csendbe kéne maradni és odatenni magát a pályán....
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A kedvencem a Kreutz vs. Cutler témában, mikor a 49ers ellen Jay 5 picket dobott. Mindenki azzal volt elfoglalva (köztük magic Oli, aki szerint Cutler egyedül vesztette el a meccset), arról senki sem beszélt, hogy jó néhány snapet Jay a földről szedett össze köztük az utolsót is. Azután a meccs után szólt be Kreutz Jaynek. Persze a válasz is ütős volt. 😛
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears sign C Chris Spencer (2 years): TBA Grade
Contract details aren't known, but I'm not a big fan of this signing. The Bears made this move because they were unwilling to give Olin Kreutz $500,000 more than he asked for. Sure, Kreutz is old, but continuity is paramount this year because of the shortened offseason. Chris Spencer isn't a bad center, but as Seahawk fans can attest, Spencer cannot stay healthy.

walterfootball

Kreutz az isten.Bazzani
😀

Utánanéztem, az elmúlt 5 évben 7 meccset hagyott ki. Volt egy törött ujja, amiatt centerből átrakták guardnak. Csak dögösen hangzik, hogy Kreutz 10 szezonban minden meccset végigjátszott. Közben meg az a kifogás, hogy azért játszott szarul, mert volt egy rakás sérülése. Mindig túlértékeltnek tartottam, akkora vezért volt,hogy Fred Miller állkapcsát eltörte, amikor azt mondta neki, hogy menjen a picsába, látott ő már különb centert is nála. Akit csak lehetett, terrorizált, Grossman, meg Orton meg se mert szólalni, hány szar snapet adott fel, ezt is külön gyakoroltatta Tice vele, mert kezdett gyanússá válni, hogy Cutler se tudja megfogni azt a laszit, pedig neki akkora tenyere van, mint egy utánfutó. Két éve ki kellett volna rúgni, tisztességes edzőket hozni, újrakezdeni az egészet. Most megy a kapkodás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Értem, a vezetőség a hülye a félmiska miatt. Angeloék odadobtak egy ajánlatot, majd arra rátéve ajánlották a 4milliósat szombati határidővel. Persze Kreutz is annyira, de annyira maradni akart... Komolyan úgy gondolja, h máshol megkapná akár csak a 4milliót. Nagyon el van tévedve ő istensége. Előttem nagyon elásta magát. Legyen már vki tisztában a korával, előző évi teljesítményével és helyével a ligában....

Nem is értem ezt a felhajtást Kreutz körül. Oké, vezér volt az öltözőben, de azért még most is ott van Briggs és Urlacher. Ha ők nem tudnak rendet csinálni, akkor menjen mindenki amerre akar... Ennyi erről a műbalhéról a véleményem.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bears sign C Chris Spencer (2 years): TBA Grade
Contract details aren't known, but I'm not a big fan of this signing. The Bears made this move because they were unwilling to give Olin Kreutz $500,000 more than he asked for. Sure, Kreutz is old, but continuity is paramount this year because of the shortened offseason. Chris Spencer isn't a bad center, but as Seahawk fans can attest, Spencer cannot stay healthy.

walterfootball

Kreutz az isten.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Semmi temetői hangulat nincs szerintem, pusztán kicsit érdekesnek tartom hogy nem tömködik be a most meglévő lyukakat akkor később amikor a jelenleg megoldott posztokra is kell igazolni akkor mit fognak tenni? pont azt kéne megelőzni hogy temetői legyen később a hangulat... nem értem ezt a managementet de ez az én bajom úgy tűnik, remélem az eredmény őket fogja igazolni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jó ez a temetői hangulat. Lassan szólok aláírás topikba, hogy egy 0-16-os, esetleg 1-15-ös NFC legrosszabb csapata siget dobjanak már össze. 😀
tüsi91
Azt nehéz nekem megemészteni, hogy egy domináns falemberre vagyunk attól, hogy ez a keret valami nagyot alkosson. Szerintem domináns csapat lesz a Bears az NFC-ben a következő 6-8 évben, ha a támadófal bal oldalát rendbe tudja tenni, minden évnek komoly esélyesként fogunk nekivágni. Peppers pótlása lesz majd nagyon nehéz, Urlacheré könnyebb.

Egyelőre Carimi két edzés minden tapasztalatával van felvértezve, CWill... olyan, amilyen. Némi előrelépést várok tőlük, de igazad van, a részemről én ezt lezártam, ezzel főzünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó ez a temetői hangulat. Lassan szólok aláírás topikba, hogy egy 0-16-os, esetleg 1-15-ös NFC legrosszabb csapata siget dobjanak már össze. 😀

Támadófal szar. Kiveséztük 6*10^23 hszben. Ez van. Azon kívül futó poszton jók vagyunk, WR posztra hoztak egy olyan embert, aki az adott offenzív koordinátor irányítása alatt remek volt (nem mellékes szempont). Egyben tartották a defenset, hoztak a falba volt 1. körös játékosokat, akik itt magukra találhatnak.

Safety poszt az nálam is vékony viszont. Oda egy ember elférne még depthnek, sőt akár kezdőnek is.

Amúgy én realista ember lévén a szezonra tippelek egy 9-7et (esetleg 10-6) harcban a WC helyekért.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A GB "csak" a drafton erősödött, és néhány emberét újraigazolta, szal ott "csak" a SB-győztes csapat maradt... 😀
Vikes valóban nem törte magát össze, de a Lions brutál...Bear
Meg azért tavaly a Pékersznél volt a legtöbb sérülés,ha idén megússzák berakhatunk ebbe a mondatba még pár "csak"ot😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A GB "csak" a drafton erősödött, és néhány emberét újraigazolta, szal ott "csak" a SB-győztes csapat maradt... 😀
Vikes valóban nem törte magát össze, de a Lions brutál...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
. A piacon jelenleg még ott van Langston Walker, Gaither (mi a fene lehet ezzel a csávóval??), Locklear, Waters, Dockery, akár Davis. füligjimmy
Gaither ha jól tom Oaklandben nem ment át a fizikai felmérőn


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Egyetértünk, tényleg nem lehet egy év alatt a teljes csapatot rendbe rakni, nekem csak az volt a minimális elvárásom hogy egy posztot legalább az OL-ban oldjunk meg egy NFL-szinten is kipróbált, megfelelő játékossal + ha lehet ugyanez a safety-knél is. Nem tudom nálam tavalyról ez maradt meg leginkább, ha 2 ilyet sikerült volna (sajnos neveket nem tudok mondani mert nem értek annyira hozzá) én már elégedett lennék a piac alakulásával. A többiek egyértelműen erősödtek (talán a Vikes nem annyira) mi meg érdemben nem. Kiváncsi vagyok mi lesz így, nagy feladat lesz vsz az edzőknek újra a tavalyi szezon második felében látott szintre felhozni a csapatot - már az elejétől, mert idén nem húzzuk be 5-1el a csoportot az fix és akkor már nem fér bele 2 olyan hazai meccs mint volt a SEA és a WAS ellen...

Ja és jól érzem hogy a vezetőség megint 4 évig ebből a PO-ból akar élni? nem fog menni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Köszi Bear! Ebből a keretből nekem az jön le hogy egy centivel nem vagyunk előrébb mint tavaly :odavemayer
S is komoly gond lehet, ha az üveglábú a második meccsen kidől...akkor jön az újonc, vagy a szöszmösz?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Williamsről azért mondjuk el, hogy soha nem kezdett, és fejezett be egy szezont ugyanazon a poszton. Azért így nem lehet felépíteni egy játékost se.füligjimmy
Tudod, h nekem a barátom, ezért annyit elmondanék, h RT-ben, és LT-ben olyan bűn rossz volt, h sikítva vették ki onnan...(egy meccse volt épkézláb, amikor levette J. Allent 2009-ben)
Amikor esélyt sem látnak arra, h rendben lesz, azért az már rég rossz....főleg úgy, h Webbnél igen... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem a támadófalon kívűl azért rendben van a csapat. A secondary fiatal (ha anyira nem is kiváló), urlacher addig játszik, amíg bír, a védőfal nagyon mély. Fiatal elkapók, fiatal irányító, fiatal RB. A védelemben két pótolhatatlan játékos van, aki harmincon felüli, a támadóknál egy sincs. Támadófal szar. Tavaly szezon közepén is sejtettük, hogy idén is az lesz, ekkora trágyahalmot nem lehet egy év alatt ellapátolni. A piacon jelenleg még ott van Langston Walker, Gaither (mi a fene lehet ezzel a csávóval??), Locklear, Waters, Dockery, akár Davis. De ha úgy vágunk neki a szezonnak, hogy Carimi-CWill-Spencer-Garza-Webb, hát egye fene. Jó lenne, ha 16 héten keresztül ők is lépnének pályára, nem kellene öt variációt kipróbálni. Azért ez is hatalams szerepet játszott. Williamsről azért mondjuk el, hogy soha nem kezdett, és fejezett be egy szezont ugyanazon a poszton. Azért így nem lehet felépíteni egy játékost se. Természetesen továbbra is férfiasan panaszkodni fogok emiatt, de nem lehet minden posztra két egyforma képességű játékost igazolni, ez nem foci, ez sisakos foci.

Joshua Moore idén a kezdő posztért versenyben lesz, halljátok szavam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson