Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Köszi Bear! Ebből a keretből nekem az jön le hogy egy centivel nem vagyunk előrébb mint tavaly :o

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ahogy a helyzet áll, tippelek egyet az 53-asra, mivel erősen kétlem, h jön még vki....

QB: Jay, Hanie, Enderle
RB: Forte, Barber, Bell (szerintem Chester cut, Unga PS)
TE: K. Davis, Spaeth, legjobb UDFA--(Andre Smith)
WR: Hester, RW, Knox, Bennett, Hurd, Szenci (vagy az összehordott UDFA-k közül vki más, esetleg Fantuz, de legnagyobb esélye szerintem neki van)
Oline(ezeket leírni is szörnyű): Spencer, Garza, CWill, Webb, Carimi, Omiyale, Louis, EWill

DT: Adams, Paea, Big Toe, Okoye, Melton
DE: Izzy, Peppers, Wootton, Gholston
LB: Brian, Briggs, Roach, Thomas, Iwuh, legjobb UDFA
CB: J. Moore, DJ, Bowman, Graham, Peanut, Jennings
S: Harris, Conte, Steltz, Wright
LS: Mannelly, P: Podlesh, K: Gould

Ez eddig 51 ember, hozzájuk jöhet még a maradék 2 helyre R. Jones UDFA CB, egy Olinemen, M. Harrison (uram bocsá' Tank Tyler), ha mégis 4 RB-nk lesz, akkor Chester (bár ez valószínűtlen), Unga, vagy vmelyik másik FB (úgy, hogy TE-ből is 3 van), esetleg egy UDFA S...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nekem a legnagyobb bajom az hogy nem látok egy olyan koncepciót ami alapján lehetne tudni hogy hogy lesz az évek alatt rendbe téve a csapat (azon belül is az OL a legégetőbb főleg azért amit Bear is írt az előbb). Már azzal is elégedett lennék ha azt látnám hogy az egyik részét a problémának rendesen megoldják és nem kell vele (elvileg) foglalkozni évekig de semmi ilyen jellegű előrelépést nem látok. Ami problémákat érintettünk tavaly, azt érintjük most is és ha így haladunk jövőre jön ugyanez a lemez. Ha draftból nem megy meg FA-ról sem akkor honnan lesz megerősítve NORMÁLISAN a csapat? a tavalyi teljesítmény nem lesz elég idén ebben a csoportban ezt csak a vak nem látja vsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nekem igazából az a bajom, h összetöretik Cutlert...."a fiatal falemberek csak úgy fejlődnek, ha a pályán vannak"
Ez valóban szentigaz, csak mire kifejlődnek, tolószékes lesz a franchiseQB...
Én abban reménykedtem, h 1 évet kap, mögötte pedig padoztatnak egy fiatal C-t, utána meg bedobjuk a mélybe...de egy 29 éves istenharagjával mit akarnak? Oké, az tény, h nem is igazán volt más színvonal a piacon, de ez megint nem megoldás, megint nem hosszútáv...bár tán ők sem gondolják...2 éves szerződés...sokat rimánkodjunk, hogy vagy Linnenkohl, vagy Brignone pöpec legyen, mert akik most C-re pályáznak, nem azok...Bear
Nah igen,addigra lesz falunk mire Jay 35 lesz és tolókocsiból nézi a meccseket...de legalább nincs Qb kérdés😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem igazából az a bajom, h összetöretik Cutlert...."a fiatal falemberek csak úgy fejlődnek, ha a pályán vannak"
Ez valóban szentigaz, csak mire kifejlődnek, tolószékes lesz a franchiseQB...
Én abban reménykedtem, h 1 évet kap, mögötte pedig padoztatnak egy fiatal C-t, utána meg bedobjuk a mélybe...de egy 29 éves istenharagjával mit akarnak? Oké, az tény, h nem is igazán volt más színvonal a piacon, de ez megint nem megoldás, megint nem hosszútáv...bár tán ők sem gondolják...2 éves szerződés...sokat rimánkodjunk, hogy vagy Linnenkohl, vagy Brignone pöpec legyen, mert akik most C-re pályáznak, nem azok...
Nyilván nem idénre gondoltam C-ügyben, hanem jövőre....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ebben a Kreutz dologban Jimmy teljesen egyetértrek...veszteni valónk nincs,azért kirakni 4millát hogy a többi szerencsétlen Kreutz szoknyája mögé bújhassanak miután Cutlert lemészárolták...úgy sír a sajtó mintha nem egy 34 éves kiöregedő centerről hanem vmi 25 év körüli franchise player lenne...azt megértem h hiányozni fog a tapasztalata,meg az öltözőböl,de úgyis max 1-2évig játszott vna még...ha meg tlg annyira hiányozni fog amit nem hinnék,akkor legalább jővőre muszáj lesz investálni a falba...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Louis, CWill, Garza hármashoz képest fényévekkel jár előrébb....azért láttuk tavaly az atlantai falat, azt is, hogyan blokkolnak futásnál, és azt is, hogy védik Ryant...onnan mindenki upgrade ide...

Tényleg nem marad más, csak a bizakodás...de elég szomorú, hogy személy szerint előbb tenném be a nebraskai UDFA Henry-t G-be, mint bármelyik jelenlegi "veteránt"....mondjuk azért az is merész, hogy 1 hónapnyi kocogás után egy újonctól várjuk a megváltást...sokat elmond a falról...(és tegyük hozzá, hogy sajnos a közelébe sem ér az elődjének a srác, gondolok itt Joe Thomasra...legalábbis collegeon nem tette, reméljük, itt majd megmutatja....)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy, itt idézik Angelot:

http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bears-gm-dont-tell-me-about-our-problems-give-me-solutions-20110731,0,3581055.story

Elég fura....aszongya: give me names....Blalock....csak elbasztad....1 heted volt rá, h 2010-ben az egyik legjobban játszó, fiatal G-t idehozd...

Iwuhnak örülök, a spec team csak erősödik vele, és beugrónak is rendben van, láthattuk tavaly....sikerült eltalálni.... 😀

Jammal Brownról nem hallottam....csak Bushrodról....az meg jó, h nem sikerült.... 😀

Kreutz nyilatkozik, rendkívül szimpatikus, nekem azért hiányozni fog....lassan Urlacher is követi majd....

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/07 … for_t.htmlBear
A 30 éves Kreutz hiányozni fog. A tavalyi már nem.

Blalocktól én nem voltam annyira lenyűgözve, de ehhez ki kellene "videóznom", amit nem teszek. 6 év 38 millió, hátazért..... nem tudjuk, milyen lesz a hatása az új cap-szabályoknak. Bár Colonnak majdnem ilyesmit ajánlottak, én óvatos lennék, őszintén megmondom. Így is a két legfontosabb helyen változik a fal. Az elrontott draftoknak az árát a szabadügynök-piacon kell(ene) megfizetni, remélhetőleg Carimi megbízható LT lesz.

Angelo helyében kedvesebb lennék a sajtóhoz, én megtehetem, hogy különösebb következmény nélkül lefitymálom őket. Ő is megteheti, de ha érezteti velük, hogy annyit érnek, amennyit, akkor ott rúgnak bele, ahol tudnak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jimmy, itt idézik Angelot:

http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bears-gm-dont-tell-me-about-our-problems-give-me-solutions-20110731,0,3581055.story

Elég fura....aszongya: give me names....Blalock....csak elbasztad....1 heted volt rá, h 2010-ben az egyik legjobban játszó, fiatal G-t idehozd...

Iwuhnak örülök, a spec team csak erősödik vele, és beugrónak is rendben van, láthattuk tavaly....sikerült eltalálni.... 😀

Jammal Brownról nem hallottam....csak Bushrodról....az meg jó, h nem sikerült.... 😀

Kreutz nyilatkozik, rendkívül szimpatikus, nekem azért hiányozni fog....lassan Urlacher is követi majd....

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/07 … for_t.html


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Angelo believes the only way to allow his young OL to improve is to play them.

Brad Biggs: From the sounds of things, Jerry Angelo & Bears are not in market for any more offensive linemen.

Angelo takaroggy. Világ vicce lenne ha nem vágnánk ki ezt az idiótát. Mehetne utána a fél banda is. Ennyi inkompetens barmot egy helyen.Delete
Hagyjuk már a fenébe ezeket az újságírókat, meg a röhejes spekuláláskat. Az a nyáladzás, amit most rendeznek Kreutz miatt.... asszongyák, hogy vissza kellett volna igazolni, hogy stabilizáljuk a liga legrosszabb támadófalát, aminek ő volt a vezére. Ezt így leírják, bazmeg. És egyiknek se tűnik fel, ez mekkora röhej. Mi a legrosszabb dolog, ami történhet? Marad a liga legrosszabb támadófala? Azt nem írják le, hogy Kreutz mindig idézhető volt, az ügynöke is időnként csöpögtetett információkat, cserébe szépeket írnak róla. Mert ezeknek van egy sajtóigazolványuk, oszt ennyi erővel állhatnék ott én is. Mert a munkájukat így végzik, az tuti. Valamelyik hülye feltette twitterre, ami ugye most menő, hogy nem is ajánlottak 4 milliót (Kreutz ügynöke lehet a forrás, össze is pisálták magukat). Erre mindegyik rácuppant, hogy igaz, mert nem is lehet összeveszni szaros félmillión. Kiáll Angelo egy órával később, igen, 4 milla volt az ajánlat, félmillión bukott a biznisz. Olsen kérte, hogy tavaly cseréljék. Erről úgy nem hallottunk semmit. Felröppent a pletyka, Olsen tagadott, Angelo nem mondott semmit. Erről se tudtunk semmit, amíg most le nem nyilatkozták. Komolyan mondom, ezeknek a kenyérpusztítóknak egy kurva petákot nem fizetnék, három egyetemista elvégezné diákmunkában, kell nekik egy diktafon, egy sajtóigazolvány, meg egy olyan kütyü, amivel az ESPN-t idézhetik a twitteren. Annak picsáért nem járnak utána, hogy mennyi pénz elkölthető még, jövőre mekkora kiadásokkal kell számolni, és Forte szerződése hol tart, mire számíthat? Ja, aézrt dolgozni kellene, meg tisztességesen értelmezni az új CBA-t, mert ha Lombardi, vagy Schefter nem magyarázza meg, hogy Roy Williams miért igazolható cut után, azt se tudják. Waterst szívesen láttam volna egy új center, és egy újonc között, de van egy olyan érzésem, hogy Forte emelése még belefér, és szép csendben elfogyott a zseton. Egymillió itt, kétmillió amott, volt, nincs.

Ja, amúgy piacon voltak Colonért, és Jammal Brownért (ezen meglepődtem), szóval lehet, hogy még érkezik valaki. Saját pontatlan számításaim szerint olyan 10-15 millió körül lehet költeni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavaly is sírtunk és ha nincsenek a többi meccsen a szerencsés eredmények (csak kettő: Lions üti a Packerst + a Vikes üti idegenben a Phillyt) akkor azért alakulhatott volna sokkal rosszabbul is az a szezon. A keretet elnézve a tavalyi eredmény pozitív kilengés nálam, ha olyan sérüléshullámmal néztünk volna szembe mint a Packers akkor negatív eredménnyel zártuk volna az alapszakaszt.
davemayer
Alakulhatott volna rosszabbul is persze. Főleg úgy, hogy kikaptunk nem megbántva itthon olyan gyenge csapatoktól, mint a Seattle, ahol bealudt az egész csapat. Azután rögtön meg sikerült likvidálni magunkat a Redskins ellen, ahol a második félidőben több labdát adtunk el, mint az Adidas bolt.

2009es szezonban meg nekünk volt sérüléshullámunk. 7-9 lett a vége, úgy, hogy egy rakat meccset buktunk el kevesebb, mint egy TD különbséggel. 2010ben Jay és a defense ezeket megoldotta és nyertünk.

Vsz elég sok mindent próbáltak orvosolni ebben a rövid offseasonben. Persze komoly fekete pont még egy OL ember hiánya. Martz elkezdett vmit felépíteni hozzá válogatja az embereit. Az OL a szezon vége felé futásblokkolásban azért előrelépett, ennek is volt köszönhető, hogy a passzjáték is javult. Kreutz nagyon tré volt, Spencer rosszabb nem lehet (sőt), addig meg kilehet okoskodni, hogy EW vagy Linnenkohl beválik-é vagy kell szerezni vkit. Barber jó passprotban + goal line szituknál, Spaeth is főleg a blokkolás miatt jött. RW meg legalább arra képes, hogy szabaddá játssza magát, s Cutlert nem verik pofán. Tavaly ugye nem 1 alkalommal előfordult, hogy 2 elkapó összefutott egymással (!).
Én azt látom az offense igazolásokról, hogy Martz továbbra is igyekszik a futójátékot előtérbe helyezni, és olyan embereket hozott, akik ebben segítségre lehetnek. RW meg Martz keze alatt remek WRnek számított, miért ne lehetne ismét.

A defense más tészta. 4-3-as védelemhez híven próbálják a falat renoválni erősíteni. Harrist kicsapták (harrisonnal is megtehetnék). Jött Peae draftról, Okoye volt elsőkörös, és egy gigabust Gholston, aki ugye visszatér abba a sémába, ahol egyetemen villogott. Marinéni jól összekapta a falat tavaly, elit egység volt, most érkeztek az öregekhez tehetségek gyakorlatilag bagóért. LB sor adott Briggs-Urlacher-Roach. Iwuh-t visszahozták, örülök is neki, minőségi csere, tavaly amikor játszott jobb volt, mint Briggs. Ja igen tavaly Briggs szvsz nagyon tré volt, főleg a sérülése után. A secondary meg olyan amilyen. Na oda elfért volna még ember. Tillman, Harris OK, Wright ki tudja, Jennings meg a kevésbé rossz Bowmannel szemben.

ST állat, Graham maradt, Hester RW érkeztével még inkább visszakerül returnerbe, Gould stabil rugó, Podlesh meg upgrade.


Meglátjuk mi lesz a szezonban. Packers a legjobb a divizióban, mögötte bármely 3 csapat jó lehet egy WC helyre.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Angelo believes the only way to allow his young OL to improve is to play them.

Brad Biggs: From the sounds of things, Jerry Angelo & Bears are not in market for any more offensive linemen.

Angelo takaroggy. Világ vicce lenne ha nem vágnánk ki ezt az idiótát. Mehetne utána a fél banda is. Ennyi inkompetens barmot egy helyen.


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjukanfernee
nem, mert iszonyat rossz Cbraxa88
Ha én írom ezt, kitör a háború.... 😀
E. Williamsnél még mindig jobb lesz szerintem (inkább remélem)...de Kreutzot ilyen körülmények között kifejezetten sajnálom...
Jól emlékszem, h a szezon végére azért belejött?Bear
Ha akkora truváj lenne, akkor nem lenne szabadügynök 😀 Régen voltak a meccsek, elfelejtette mindenki, hogy Kreutz milyen rossz volt. Nekem le van töltve néhány, gyorsan átpörgettem kettőt (Vikings itthon, Lions idegenben), hát botrány volt. És azok még a jobb meccseik közé tartoztak.

Az ilyen macákkal, mint Cavalari, tartani kell a tempót, megértem, ha elfogyott a szufla, élsportoló létére. Eleinte klassz az ilyen, de két hónap után... valaki hétköznap dolgozik, az isten szerelmére!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjukanfernee
nem, mert iszonyat rossz Cbraxa88
Ha én írom ezt, kitör a háború.... 😀
E. Williamsnél még mindig jobb lesz szerintem (inkább remélem)...de Kreutzot ilyen körülmények között kifejezetten sajnálom...
Jól emlékszem, h a szezon végére azért belejött?Bear
nem nagyon. inkább a többiek miatt volt jobb az OL (Okung, Gibson, Polumbus)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjukanfernee
nem, mert iszonyat rossz Cbraxa88
Ha én írom ezt, kitör a háború.... 😀
E. Williamsnél még mindig jobb lesz szerintem (inkább remélem)...de Kreutzot ilyen körülmények között kifejezetten sajnálom...
Jól emlékszem, h a szezon végére azért belejött?

Csak, hogy milyen faszán mozgunk a piacon:

Falcons agreed to terms with LG Justin Blalock.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjukanfernee
nem, mert iszonyat rossz C
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...Bear
Spencer has started 70 games in Seattle the past five years, but the Seahawks were all too willing to let him walk this offseason. He graded out as a bottom-tier run blocker -- along with Kreutz -- in Pro Football Focus' ratings.

Vmennyi... 70meccs, nem olyan rossz. Az más kérdés, h mint ember, valószínűleg senki nem pótolhatja Kreutz-ot. Állítólag elég fagyos volt a hangulat a szöszi elcserélése után is az öltözőben... Remélem profiként fognak gondolkodni...

Amire kíváncsi leszek, h Jay mennyire fogja most összekapni magát. Legjobbkor dobta a nője és fújták le pár napja az esküvőt is...soma80
amúgy ő dobta a nőjét😊anfernee
amúgy igen, mert Kristin nem volt hajlandó lemondani a bulizós estekről, míg Jay inkább az otthon ülős típus. Mindegy, számomra a lényeg, h fejben most már legyen egy jó éve....
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...Bear
Spencer has started 70 games in Seattle the past five years, but the Seahawks were all too willing to let him walk this offseason. He graded out as a bottom-tier run blocker -- along with Kreutz -- in Pro Football Focus' ratings.

Vmennyi... 70meccs, nem olyan rossz. Az más kérdés, h mint ember, valószínűleg senki nem pótolhatja Kreutz-ot. Állítólag elég fagyos volt a hangulat a szöszi elcserélése után is az öltözőben... Remélem profiként fognak gondolkodni...

Amire kíváncsi leszek, h Jay mennyire fogja most összekapni magát. Legjobbkor dobta a nője és fújták le pár napja az esküvőt is...soma80
amúgy ő dobta a nőjét😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjuk

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...Bear
Spencer has started 70 games in Seattle the past five years, but the Seahawks were all too willing to let him walk this offseason. He graded out as a bottom-tier run blocker -- along with Kreutz -- in Pro Football Focus' ratings.

Vmennyi... 70meccs, nem olyan rossz. Az más kérdés, h mint ember, valószínűleg senki nem pótolhatja Kreutz-ot. Állítólag elég fagyos volt a hangulat a szöszi elcserélése után is az öltözőben... Remélem profiként fognak gondolkodni...

Amire kíváncsi leszek, h Jay mennyire fogja most összekapni magát. Legjobbkor dobta a nője és fújták le pár napja az esküvőt is...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears agree to terms with Chris Spencer on 2-yr deal.

Lovie: "Spencer is a good football player. I cannot compare him to Olin."

Lovie: "You try to negotiate, sometime it doesn't work out."

Lovie: "We have a lot of leaders on our football team that we feel good about."

Lovie: "We can't continue talking about the past. We're talking about now."

Angelo is fog sajtótájékoztatót tartani még ma...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears could be close to signing former #Seahawks C Chris Spencer

hát Kreutz-ról lemondtak volna végleg?soma80
could be... ez azt jelenti, hogy eme bejegyzés írójának sincs semmi információja, csak betippelte, a már közismert Ruskell-Spencer kapcsolat miatt. Kreutz és niners is nagyon csendes, szeintem az öreg a visszavonuláson is gondolkodik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears could be close to signing former #Seahawks C Chris Spencer

hát Kreutz-ról lemondtak volna végleg?
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Csak vicceltem, szerintem se kérdés. 😊


Amúgy elnézve a sorsolást, kutya-kőkemény menet lesz, csoda lenne, ha ebből a divizióból ketten jutnának rájátszásba sajnos...