Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjukanfernee
nem, mert iszonyat rossz C
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...Bear
Spencer has started 70 games in Seattle the past five years, but the Seahawks were all too willing to let him walk this offseason. He graded out as a bottom-tier run blocker -- along with Kreutz -- in Pro Football Focus' ratings.

Vmennyi... 70meccs, nem olyan rossz. Az más kérdés, h mint ember, valószínűleg senki nem pótolhatja Kreutz-ot. Állítólag elég fagyos volt a hangulat a szöszi elcserélése után is az öltözőben... Remélem profiként fognak gondolkodni...

Amire kíváncsi leszek, h Jay mennyire fogja most összekapni magát. Legjobbkor dobta a nője és fújták le pár napja az esküvőt is...soma80
amúgy ő dobta a nőjét😊anfernee
amúgy igen, mert Kristin nem volt hajlandó lemondani a bulizós estekről, míg Jay inkább az otthon ülős típus. Mindegy, számomra a lényeg, h fejben most már legyen egy jó éve....
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...Bear
Spencer has started 70 games in Seattle the past five years, but the Seahawks were all too willing to let him walk this offseason. He graded out as a bottom-tier run blocker -- along with Kreutz -- in Pro Football Focus' ratings.

Vmennyi... 70meccs, nem olyan rossz. Az más kérdés, h mint ember, valószínűleg senki nem pótolhatja Kreutz-ot. Állítólag elég fagyos volt a hangulat a szöszi elcserélése után is az öltözőben... Remélem profiként fognak gondolkodni...

Amire kíváncsi leszek, h Jay mennyire fogja most összekapni magát. Legjobbkor dobta a nője és fújták le pár napja az esküvőt is...soma80
amúgy ő dobta a nőjét😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
2éves szerződés...Jensen azt írja a Seahawkst egyáltalán nem is érdekelte és ez azért aggasztja...meglátjuk

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...Bear
Spencer has started 70 games in Seattle the past five years, but the Seahawks were all too willing to let him walk this offseason. He graded out as a bottom-tier run blocker -- along with Kreutz -- in Pro Football Focus' ratings.

Vmennyi... 70meccs, nem olyan rossz. Az más kérdés, h mint ember, valószínűleg senki nem pótolhatja Kreutz-ot. Állítólag elég fagyos volt a hangulat a szöszi elcserélése után is az öltözőben... Remélem profiként fognak gondolkodni...

Amire kíváncsi leszek, h Jay mennyire fogja most összekapni magát. Legjobbkor dobta a nője és fújták le pár napja az esküvőt is...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Legalább valaki, aki már komolyabb időt töltött a pályán...nem egy ász úgy önmagában, de itt természetesen upgrade...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears agree to terms with Chris Spencer on 2-yr deal.

Lovie: "Spencer is a good football player. I cannot compare him to Olin."

Lovie: "You try to negotiate, sometime it doesn't work out."

Lovie: "We have a lot of leaders on our football team that we feel good about."

Lovie: "We can't continue talking about the past. We're talking about now."

Angelo is fog sajtótájékoztatót tartani még ma...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears could be close to signing former #Seahawks C Chris Spencer

hát Kreutz-ról lemondtak volna végleg?soma80
could be... ez azt jelenti, hogy eme bejegyzés írójának sincs semmi információja, csak betippelte, a már közismert Ruskell-Spencer kapcsolat miatt. Kreutz és niners is nagyon csendes, szeintem az öreg a visszavonuláson is gondolkodik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears could be close to signing former #Seahawks C Chris Spencer

hát Kreutz-ról lemondtak volna végleg?
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Csak vicceltem, szerintem se kérdés. 😊


Amúgy elnézve a sorsolást, kutya-kőkemény menet lesz, csoda lenne, ha ebből a divizióból ketten jutnának rájátszásba sajnos...
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Kell még falember ez nem kérdés. Amúgy nálam pesszimistább ember nem nagyon van a világon....

Állítólag: The Chicago Tribune expects the Bears to at least inquire about free agent CB Kelvin Hayden.

Remélem vezetőség a nagy kivárás közepette csak idehoz még egy-két falembert és a secondary-t sem hanyagolják..
több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Ez a pesszimizmus, ami itt érezhető, szerintem ez csak az átlagos szurkolói lét lélektanából következik. Egy szurkoló soha semmikor nem lesz elégedett 100%-ban a csapata körüli dolgokkal. Mindig lesz valami, ami nem tetszik.

Ez persze nem jelenti azt, hogy a Bearsnél oktalan lenne a pesszimizmus, szerintem is van alapja... Szerintetek kellene még a csapatba támadó falember, vagy jó így? 😊
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azt, hogy férfiasan panaszkodtok, én mélységesen megértem.
De van még OL a piacon aki upgrade lenne ebbe a falba, mégpedig Nick Kaczur.
A Pats csak a magas fizetése miatt vágat ki (nem ment bele az újra tárgyalásba, ha jól emlékszem).
Matt Light-tal sincs még megegyezés,HanSolo
Starks,Jamal Brown OT
Blalock,Waters OGBazzani
Starks-ot ki lehet húzni. Azért lett cutolva, mert 400 fontot súrolta csütörtökön (nyaksérülése utáni offseason kanapé-kúra) és nem a cap-helyzetünk miatt. Nem tudom milyen állapotban van a nyaka, le tud-e fogyni egy hónap alatt 50 fontot, de én nem építeném rá nemhogy egy QB blindside védelmét, de a jobb oldalt sem. Week1-ra valószínűleg nem lesz OK, pláne TC nélkül.

Kaczur, Mankins és Brown mellett esetleg Langston Walker vagy Tausher? Egy próbát talán megérne.
És azért ez a kivárásra játszás nem teljesen igaz, mert Colonnál bepróbálkoztatok.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Michael C. Wright: Also hearing from agents w/OLs that the Bears have been in contact, but have put all of them on a holding pattern. The theory is the Bears are waiting for the market 2 dry up somewhat, which might make experienced OLs get desperate & take bad deals. Also hearing it's not just the Bears doing this. Lots of teams are, which in turn slows down OL movement all over.Delete
Okés....tegyük fel a kérdést: van-e erre idő úgy, h ilyen fos a line, és egy hónap van a szezonkezdetig? Szerintem nincs...bár az tény, h legfeljebb 4-ig elhúzhatjuk a dolgot...addig Ticék is képet kapnat arról, h mi a helyzet (mintha nem tudnák...)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Michael C. Wright: Also hearing from agents w/OLs that the Bears have been in contact, but have put all of them on a holding pattern. The theory is the Bears are waiting for the market 2 dry up somewhat, which might make experienced OLs get desperate & take bad deals. Also hearing it's not just the Bears doing this. Lots of teams are, which in turn slows down OL movement all over.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem az a baj, h nem lenne ember, akivel erősíthetnénk, hanem az, h úgy tűnik, nem is akarunk....ez a baj....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ezek nevek, nem bears-szerelést hordó és edzésen megszakadó játékosok egyelőre...

kicsit kevésnek érzem a mostani offseasont arra hogy CSAK kivárásra játsszunk de cáfoljatok rám.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt, hogy férfiasan panaszkodtok, én mélységesen megértem.
De van még OL a piacon aki upgrade lenne ebbe a falba, mégpedig Nick Kaczur.
A Pats csak a magas fizetése miatt vágat ki (nem ment bele az újra tárgyalásba, ha jól emlékszem).
Matt Light-tal sincs még megegyezés,HanSolo
Starks,Jamal Brown OT
Blalock,Waters OG

több mint 12 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Azt, hogy férfiasan panaszkodtok, én mélységesen megértem.
De van még OL a piacon aki upgrade lenne ebbe a falba, mégpedig Nick Kaczur.
A Pats csak a magas fizetése miatt vágat ki (nem ment bele az újra tárgyalásba, ha jól emlékszem).
Matt Light-tal sincs még megegyezés,
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak, hogy tiszta legyen: tavaly 14 meccsen 6 penalty, 2 false start, 4 holding, és csináltak róla 10.50 sacket....nekem is ő jut eszembe ha a PB-re gondolok...Bear
Az igazi vicc, hogy az ő tavalyi teljesítményével utaztak már Hawaii-ra néhányan. Lehet, hogy jobb lesz, előtte valami texasi játszótéren királykodott, az NFL onnan elég nagy ugrás volt. de attól függetlenül elég gyenge, meg elég buta.

Amúgy én nem rinyálok, férfiasan panaszkodok. Óriási a különbség. Óriási.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Offensive tackle J'Marcus Webb, a seventh-round draft pick in 2010 who became a starter as a rookie last season, is hoping to make even bigger strides this year.

''Definitely the Pro Bowl,'' Webb said.

Tessék....és ettől ne legyek ideges... 😀Bear
😂

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Offensive tackle J'Marcus Webb, a seventh-round draft pick in 2010 who became a starter as a rookie last season, is hoping to make even bigger strides this year.

''Definitely the Pro Bowl,'' Webb said.

Tessék....és ettől ne legyek ideges... 😀

Csak, hogy tiszta legyen: tavaly 14 meccsen 6 penalty, 2 false start, 4 holding, és csináltak róla 10.50 sacket....nekem is ő jut eszembe ha a PB-re gondolok...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Roy W. símán no.1WR.
Nem tudom,hogy miért nem bíztok benne.Bazzani
először szeretném látni azt a teljesítményt ami feljogosítja őt erre a címre...

amúgy nem nagyon ismerem de a többiek reakciójából ítélve sem lehet no 1, remélem a szezonja rám cáfol.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Roy W. símán no.1WR.
Nem tudom,hogy miért nem bíztok benne.Bazzani
Az a gond, h Dallasban igen gyengus volt...nem kevés droppal....de ahogy fent is írtam, vele csak beljebb vagyunk, hiszen nem távozott senki komoly(Olsent leszámíva), ő pedig jött...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Roy W. símán no.1WR.
Nem tudom,hogy miért nem bíztok benne.