Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szállásom nekem is van csak a jegy kéne. NFLUK-n néztem a jegy árakat és középre van jegy 100 fontért. Csak az a baj hogy addig nem akarok repülőjegyet venni míg nincs meg a meccsre a jegy, azt pedig csak szeptemberben kezdik árusítani. 😕
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.davemayer
Haveromék tavaly csak szeptemberben kezdtek vakarózni és repjegy még simán volt 25ért,wembley jegy a lényeges...nekem szállásom van,jegyet kellene szerezni csak vmi játékoskijárat mellé...anfernee
hát a játékoskijárat mellé kissé drága nem? középre láttunk ajánlatot az első sorokba az 170 e volt...

repjegyről annyit hogy múlt héten néztük a wizz airt akkor 30 e volt náluk a jegy, tegnap ugyanez volt 39 e... easyjetest találtunk 29e-ért így.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.davemayer
Haveromék tavaly csak szeptemberben kezdtek vakarózni és repjegy még simán volt 25ért,wembley jegy a lényeges...nekem szállásom van,jegyet kellene szerezni csak vmi játékoskijárat mellé...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Köszi Darth, remélem én is, most azt mondom hogy ha nem nyer a MU akkor is jó lesz a szájízem, mégis csak Old Trafford 😀

(aztán persze ha odajutunk akkor mérges lennék egy L után nagyon 😂 )

Egyébként akinek van ideje meg pénze szerintem ha most eldönti még meg tudja szervezni, nekünk is csak tegnap sikerült az első lépés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
köszi a linket Gabez, mi vszínű akkor innen rendeljük a jegyet, szállás + repülőnk már van. Már csak a United-Cityre kell szerezni jegyet és megvan a tökéletes hétvége 😊davemayer
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!Gabez
3-an megyünk.

ma lefoglaltuk és kifizettük a rep jegyeket az egyik fapadosnál( asszem easy-jet ha van ilyen), 29 e HUF volt fejenként oda-vissza. Ebben nincs benne a bőrönd-díj, az + 10 e HUF (...), így egy kézipoggyászt vihetsz csak de sztem az elég lesz bőven, a Bears- pulóverem rajtam lesz már úgyis a gépen 😀

holnap megyünk lefoglalózni a meccsjegyeket annál az irodánál amit belinkeltél, ez fejenként 33600 HUF lesz, ez lesz a helyünk: http://www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#seat:534

Eddig itt tartunk, unokatesóm kinézett egy szállást (apartman-szerű) ez kb még 20-25 ezer HUF.

Péntek délután megyünk, hétfő délután jövünk vissza.

A United meccs még képlékeny, az irodák csak a prémium helyekre adnak egyelőre (60 e -...), a hivatalos honlap szerint a jegyeket szept 9-től kezdik el árusítani. Ha ott is sikerül találni jegyet 20-25ért akkor elégedett leszek a szervezésünkkel 😀

Tehát a mi utunk fejenként (ha minden összejön) 115-120 e HUF + költőpénz. Ahogy hallottam ennyit megér, főleg a 2 kedvenc csapatom meccse 1 hétvégén. Szombaton Old Trafford városi rangadó 83 ezer emberrel, vasárnap levezetésként Wembley 90 ezerrel :cool:davemayer
Hú ilyenre én is elmennék. Egyetlen különbség van, hogy a Bears csak második kedvenc az NFL-ben a PIT után...... Remélem kijuttok a Manutd meccsre is és alázzák a City, a jó szájíz kedvéért!!!

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szenci mester ténykedéséről a Sunyitájmz:

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/08/rookie_wr_sanzenbacher_making_.htmlBear
Mi meg amilyen mamlaszok vagyunk szépen cutoljuk...
RW, Hester, Bennett, Knox, ??? (Hurd, Szenci vagy vki más) 6 WR soha a büdös életben nem lesz rosteren.tüsi91
Hurd a spec team miatt...mondjuk mikor idejött bevette azt a maszlagot h WR ként számítunk rá...Szbakkert sajnálnámanfernee
Miért ne lehetne 6 WR? Tavaly a rosteren volt 5 WR, 4 RB, 4 TE. Most lesz 6, 4, 3. Örülök, hogy Dez aláírt, tavaly kifizették a bónuszait, mégis a fakóba került, idén talán rosteren marad, mint 3. számú TE.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!Gabez
davemayer
Mármint szombat felvezetés, a főmeccsre 😀Wyatt
Jaaa, igen, persze 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
köszi a linket Gabez, mi vszínű akkor innen rendeljük a jegyet, szállás + repülőnk már van. Már csak a United-Cityre kell szerezni jegyet és megvan a tökéletes hétvége 😊davemayer
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!Gabez
3-an megyünk.

ma lefoglaltuk és kifizettük a rep jegyeket az egyik fapadosnál( asszem easy-jet ha van ilyen), 29 e HUF volt fejenként oda-vissza. Ebben nincs benne a bőrönd-díj, az + 10 e HUF (...), így egy kézipoggyászt vihetsz csak de sztem az elég lesz bőven, a Bears- pulóverem rajtam lesz már úgyis a gépen 😀

holnap megyünk lefoglalózni a meccsjegyeket annál az irodánál amit belinkeltél, ez fejenként 33600 HUF lesz, ez lesz a helyünk: http://www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#seat:534

Eddig itt tartunk, unokatesóm kinézett egy szállást (apartman-szerű) ez kb még 20-25 ezer HUF.

Péntek délután megyünk, hétfő délután jövünk vissza.

A United meccs még képlékeny, az irodák csak a prémium helyekre adnak egyelőre (60 e -...), a hivatalos honlap szerint a jegyeket szept 9-től kezdik el árusítani. Ha ott is sikerül találni jegyet 20-25ért akkor elégedett leszek a szervezésünkkel 😀

Tehát a mi utunk fejenként (ha minden összejön) 115-120 e HUF + költőpénz. Ahogy hallottam ennyit megér, főleg a 2 kedvenc csapatom meccse 1 hétvégén. Szombaton Old Trafford városi rangadó 83 ezer emberrel, vasárnap levezetésként Wembley 90 ezerrel :cool:davemayer
Mármint szombat felvezetés, a főmeccsre 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
köszi a linket Gabez, mi vszínű akkor innen rendeljük a jegyet, szállás + repülőnk már van. Már csak a United-Cityre kell szerezni jegyet és megvan a tökéletes hétvége 😊davemayer
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!Gabez
3-an megyünk.

ma lefoglaltuk és kifizettük a rep jegyeket az egyik fapadosnál( asszem easy-jet ha van ilyen), 29 e HUF volt fejenként oda-vissza. Ebben nincs benne a bőrönd-díj, az + 10 e HUF (...), így egy kézipoggyászt vihetsz csak de sztem az elég lesz bőven, a Bears- pulóverem rajtam lesz már úgyis a gépen 😀

holnap megyünk lefoglalózni a meccsjegyeket annál az irodánál amit belinkeltél, ez fejenként 33600 HUF lesz, ez lesz a helyünk: http://www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#seat:534

Eddig itt tartunk, unokatesóm kinézett egy szállást (apartman-szerű) ez kb még 20-25 ezer HUF.

Péntek délután megyünk, hétfő délután jövünk vissza.

A United meccs még képlékeny, az irodák csak a prémium helyekre adnak egyelőre (60 e -...), a hivatalos honlap szerint a jegyeket szept 9-től kezdik el árusítani. Ha ott is sikerül találni jegyet 20-25ért akkor elégedett leszek a szervezésünkkel 😀

Tehát a mi utunk fejenként (ha minden összejön) 115-120 e HUF + költőpénz. Ahogy hallottam ennyit megér, főleg a 2 kedvenc csapatom meccse 1 hétvégén. Szombaton Old Trafford városi rangadó 83 ezer emberrel, vasárnap levezetésként Wembley 90 ezerrel :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
köszi a linket Gabez, mi vszínű akkor innen rendeljük a jegyet, szállás + repülőnk már van. Már csak a United-Cityre kell szerezni jegyet és megvan a tökéletes hétvége 😊davemayer
Szívesen, ti számoltátok már a költségeket? hányan mentek? jó lenne valahogy kijutni rá!
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Szenci mester ténykedéséről a Sunyitájmz:

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/08/rookie_wr_sanzenbacher_making_.htmlBear
Mi meg amilyen mamlaszok vagyunk szépen cutoljuk...
RW, Hester, Bennett, Knox, ??? (Hurd, Szenci vagy vki más) 6 WR soha a büdös életben nem lesz rosteren.tüsi91
Hurd a spec team miatt...mondjuk mikor idejött bevette azt a maszlagot h WR ként számítunk rá...Szbakkert sajnálnám

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szenci mester ténykedéséről a Sunyitájmz:

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/08/rookie_wr_sanzenbacher_making_.htmlBear
Mi meg amilyen mamlaszok vagyunk szépen cutoljuk...
RW, Hester, Bennett, Knox, ??? (Hurd, Szenci vagy vki más) 6 WR soha a büdös életben nem lesz rosteren.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szenci mester ténykedéséről a Sunyitájmz:

http://blogs.suntimes.com/bears/2011/08/rookie_wr_sanzenbacher_making_.html


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Michael C. Wright: Bears still beating the bushes for o-linemen, I hear.
Ajánlom is.Delete
Most, h lassacskán már csak az alja marad...bár az igaz, h itt majdnem mindenki upgrade... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Clark újraigazolása nekem is nagy kérdés...

A sorrendek nálam:
Front7: 1. Bears-Packs, 3. Lions, 4. Vikes
Sec: Packs, Bears, Lions, Vikes
OL: Packs, Lions, Vikes, Bears
QB: Packs, Bears, Lions, Vikes
RB: Vikes, Bears, Lions, Packs
TE-WR: Packs-Lions, Vikes, Bears


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hoppá Dez Clark újraigazolva.Delete
Erre nincs ötletem, hogy miért tették. Tavaly egész szezonban szinte végig inaktív volt, öreg is. Passz.
Sanzenbacherről meg sokan mondták, hogy nagy fogás lehet köztük én is. 😊

Bazzani ha nem bánod én is írok egy sorrendet.
Divizió eredmény: Packers simán nyeri. Én azt mondom, hogy a Bears és a Lions (ha Staffordot nem ütik ki) a WC helyekért erősen harcban lehet. vikingst kicsit gyengébbnek érzem, de franc tudja, tavaly épp mi voltunk hasonlóan lesajnálva. Bár nálunk jött minőségi erősítés.

Front seven: Packers, Bears, Lions, Vikings
Secondary: Packers jó messze kb holtverseny a maradék 3 közt. Talán a Lions a végén.
OL: 😀. Packers, Vikings, Lions, Bears
QB: Rodgers, Cutler=Stafford, McNabb, ha Staff out, akkor helycsere
RB: Vikings, Bears=Lions, Packers
WR+TE: Lions, Packers, Bears=Vikings

ST: Bears, Vikings, Lions, Packers.

Vasárnapig megyek nyaralni, remélem jó hírekre térek vissza.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hoppá Dez Clark újraigazolva.


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Húú, ez egy nagyon masszív vitaindító. Remélem te is leírod majd a véleményedet. Bontok egy sört, megolajozom az agytekervényeimet.

1. Front seven. Mivel a Packers teljesen eltérő sémát játszik, nézzük így. Mindenhol van minimum két playmaker. Mindenhol ugyanaz a séma az elmúlt években. Capers miatt azt mondom, a Packers, a depht miatt azt mondom, a Bears. A Lions erősödött, a Vikings eléggé meggyengült. Legyen Packers - Bears holtverseny, mögöttük szorosan a Lions, leszakadva a Vikings (a védőfal fele távozott).
2. Secondary. Egyértelmű Packers, amíg Woodson játszik. Aztán Vikings, Bears, majd Lions, mert tavaly botrány volt,az új igazolások pedig még nem léptek pályára.
3. Irányító. Egyértelmű Packers, aztán Bears, Lions, Vikings
4.Futók. Vikings, Bears, Lions, Packers (assetudom, ott ki a kezdő RB, csak Kuuuuuuuuuuuuuuhn)
5. Támadófal. Egyértelmű Bears..... Viccen kívűl, ezt nem tudom. Ezt az egységet egyik csapat se teszi kirakatba, a Lionsé marad változatlan tudtommal, de a tavalyi év szerintem túlteljesítés volt. Erre nem mondanék semmit.
5. WR+TE: Itt Packers-Lions holtversenyt hirdetek. Aztán leszakadva Bears, Vikings.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Michael C. Wright: Bears still beating the bushes for o-linemen, I hear.
Ajánlom is.


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy lenne két kérdésem hozzád,ha van kedved és időd akkor válaszold meg légyszi.
(Persze bárki más is megválaszolhatja.)
1. Ha ma kezdődne a bajnokság akkor mi lenne a csoport végeredménye?
2. Posztokra bontva (najó mondjuk tagolva Front7,secondary,WR+RB+TE,OLine,QB) mely csapatok a legjobbak az NFC Northban? Akár sorrend is mehet.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Komolyan imádlak benneteket. 😀
Abból a 8-10 emberből már a 74. féle támadófalat raktátok össze.
Nincs itt baj ha ekkora variációs lehetőség van! 😉
Kreutzot vissza!Bazzani
Éveken keresztül ugyanazzal az öt játékossal a hülye is tud.... de ez, apukám, ez az igazi szakmaiság.

Amúgy Spencer csütörtökön kezdheti az edzéseket, szerintem legkésőbb hétfőre már ő az első csapat centere.füligjimmy
Csináljátok azt amit mi.
Van egy LT,nevezzük mondjuk Backusnak.
Akármennyire is szar tartsatok ki mellette cirka 10 évig. Nem számít,hogy megsérül a milliós irányító,vagy mondjuk csak 2 mp-e van passzolni. KI KELL TARTANI mellette! Ja és ha a 10ből véletlenül van egy jobb éve akkor verhetitek a melleteket,hogy "naugyeénmegmondtam".
Kreutz!Bazzani
Folytonosság kell, elvtárs, folytonosság a legfontosabb tényező.


Amúgy a focitopicba szoktak a srácok olyanokat írkálni, hogy ezt rakod ide, azt meg ki a balszélre, amaz bejön középre egy befejező csatár mögé, és akkor meglesz a BL, meg a bajnoki cím. Nekem meg a Fifa98 jut eszembe, hogy minden játékosnak voltak bizonyos mennyiségű pontjai, és azokat át lehetett állítani, úgy rakni őket különböző posztokra. Na, ugyanezt érzem itt a támadófalnál. Garzánál felhúzni a toughnesst, Webbnél a powert, Cariminél azt agilityt, aztán milyen jó kis játékosok lennének. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komolyan imádlak benneteket. 😀
Abból a 8-10 emberből már a 74. féle támadófalat raktátok össze.
Nincs itt baj ha ekkora variációs lehetőség van! 😉
Kreutzot vissza!Bazzani
Éveken keresztül ugyanazzal az öt játékossal a hülye is tud.... de ez, apukám, ez az igazi szakmaiság.

Amúgy Spencer csütörtökön kezdheti az edzéseket, szerintem legkésőbb hétfőre már ő az első csapat centere.füligjimmy
Csináljátok azt amit mi.
Van egy LT,nevezzük mondjuk Backusnak.
Akármennyire is szar tartsatok ki mellette cirka 10 évig. Nem számít,hogy megsérül a milliós irányító,vagy mondjuk csak 2 mp-e van passzolni. KI KELL TARTANI mellette! Ja és ha a 10ből véletlenül van egy jobb éve akkor verhetitek a melleteket,hogy "naugyeénmegmondtam".
Kreutz!

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Komolyan imádlak benneteket. 😀
Abból a 8-10 emberből már a 74. féle támadófalat raktátok össze.
Nincs itt baj ha ekkora variációs lehetőség van! 😉
Kreutzot vissza!Bazzani
Éveken keresztül ugyanazzal az öt játékossal a hülye is tud.... de ez, apukám, ez az igazi szakmaiság.

Amúgy Spencer csütörtökön kezdheti az edzéseket, szerintem legkésőbb hétfőre már ő az első csapat centere.

Santenzenbacer az új TC hero

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Komolyan imádlak benneteket. 😀
Abból a 8-10 emberből már a 74. féle támadófalat raktátok össze.
Nincs itt baj ha ekkora variációs lehetőség van! 😉
Kreutzot vissza!Bazzani
Variációs lehetőség van. Már látom a következő érettségi feladatot: Hányféleképpen lehet sorba rendezni 10 egyforma (szar) Bears falemberből 5-öt?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komolyan imádlak benneteket. 😀
Abból a 8-10 emberből már a 74. féle támadófalat raktátok össze.
Nincs itt baj ha ekkora variációs lehetőség van! 😉
Kreutzot vissza!