Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami érdekel az az olinetek,és a dlinenk harca. Érdekel, hogy tényleg annyit fejlődött e Carrington (állítólag monster) . Persze az Lb sorunk produkciója is érdekes lesz. Szerintem az Onk bénázni fogHelmut Zimmer
Jaja, engem is ez érdekel a legjobban (és nagyjából minden mackó drukkert szerintem). Remélem a kezdőnek kikiáltott ötös legalább egy negyedet a pályán marad. Carimira nagyon kíváncsi vagyok, Louis is egyből tesztelve lesz. Webb Merriman ellen, ez elárul majd néhány dolgot mindkettőről. Ha Dzsámárkusszal szemben még Maybin is felbukkan, az epic lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Konqueror: Köszönet az összefoglalóért! Igaz most még csak a Bears részt olvastam el, de holnap azért sort kerítek a teljes írásra. Igaz most a bátyám 30., anyukám 50. születésnapját ünneplem 😊 de hát a Bear Nation azért Bear Nation 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Azért 5 nél egy picit több... De mindegy is egy egykori első körös évek óta kezdő játékosnál... 😀Helmut Zimmer
Ja, hát x év alatt több, mint öt. Mióta itt van Mackóföldén, a tegnapival együtt hat, mert negyedike óta két nap edzés nélkük telt. Amúgy idén gyűjti a vezetőség az elsőkörös buktákat. Bár ha azt a teljesítményt tudná hozni, amit a rájátszásban, az előrelépés lenne. Ellenünk teljesen korrekt munkát végzett.

Előszezon meccset remélen nézed te is. A fenőköre már ráköptem, lassan a kaszát elkezdem élezni......füligjimmy
Nézem! Kiváncsi is vagyok! Remélem látunk valamit. Jó erős csapatok ellen készülni, ebből mi csak profitálhatunk.
Szerintem jó irányba építkezünk, persze nagyOn rövid volt a közös munka, ahhoz, hogy bármilyen komoly következtetés levonható legyen.

Ami érdekel az az olinetek,és a dlinenk harca. Érdekel, hogy tényleg annyit fejlődött e Carrington (állítólag monster) . Persze az Lb sorunk produkciója is érdekes lesz. Szerintem az Onk bénázni fog
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért 5 nél egy picit több... De mindegy is egy egykori első körös évek óta kezdő játékosnál... 😀Helmut Zimmer
Ja, hát x év alatt több, mint öt. Mióta itt van Mackóföldén, a tegnapival együtt hat, mert negyedike óta két nap edzés nélkük telt. Amúgy idén gyűjti a vezetőség az elsőkörös buktákat. Bár ha azt a teljesítményt tudná hozni, amit a rájátszásban, az előrelépés lenne. Ellenünk teljesen korrekt munkát végzett.

Előszezon meccset remélen nézed te is. A fenőköre már ráköptem, lassan a kaszát elkezdem élezni......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Azért 5 nél egy picit több... De mindegy is egy egykori első körös évek óta kezdő játékosnál... 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most olvastam, hogy Spencer annyira nem vált be. 😐Helmut Zimmer
Számításaim szerint eddig volt 5 darab edzése. Ami egy dolog, de Cutler lenyilatkozta, hogy ő biza megszerette, hogy Garza a center. Ez a szeretet valszeg csak addig tart, amíg nem táncolnak a védők a tökein. Mindenesetre számomra is meglepő.

Höh, Drake rendesen kiakadt. Állítólag Lovie elbeszélgetett Biggsel, hogy talán nem kellene minden marhaságot kitalálnia. A dagadék egyébként botrányos munkát végez az elmút hónapokban, az ESPN hamarabb tudósít a csapat híreiről, mint ő, a cikkei pedig röhejes spekulációk. Közben Olsen letagadta, hogy valaha is cserét kért volna.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Asszem 52 dollár volt, ami végül tízezerpárszáz forintot jelentett. A paypallal seperc átutalhatod, és tényleg nagyon jó a minősége.

Amúgy olvastátok, Martz mit mondott KnoxrólNagyon ritkán hallani őszinte beszédet, ez is egy nagyon finoman megfogalmazott nyilatkozat, de ott volt a lényeg: nem áll készen, hogy kezdő elkapó legyen.füligjimmy
Az a baj h tavaly sem állt készen,nálunk mégis kezdő volt jobb híján😊
Én most Nfl networkot néztem,az 5usd/hó,50 az éves...vmi kellene,elegem volt a free streamekből...anfernee
NFL Network adó benne van a live kínálatában, így értelemszerűen az jobban megéri.Deny
Live247 normál ibcast szolgáltató, vagy csak egy olyan kalóz, akinek tisztességes aktív hálózati eszközéi vannak? Ha az utóbbi a helyzet, akkor érthető a különbség.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Drake-nél lement a roló... 😀

http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4671184/podcast-bears-drake-rants-at-reporters


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
40 dolcsi fél évre kuponnal. Amúgy 50.Delete
Asszem 52 dollár volt, ami végül tízezerpárszáz forintot jelentett. A paypallal seperc átutalhatod, és tényleg nagyon jó a minősége.

Amúgy olvastátok, Martz mit mondott KnoxrólNagyon ritkán hallani őszinte beszédet, ez is egy nagyon finoman megfogalmazott nyilatkozat, de ott volt a lényeg: nem áll készen, hogy kezdő elkapó legyen.füligjimmy
Az a baj h tavaly sem állt készen,nálunk mégis kezdő volt jobb híján😊
Én most Nfl networkot néztem,az 5usd/hó,50 az éves...vmi kellene,elegem volt a free streamekből...anfernee
NFL Network adó benne van a live kínálatában, így értelemszerűen az jobban megéri.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Marcus Harrisont miért nem vágtuk ki??? Erre vki mondjon vmit. 😀tüsi91
Szerintem nincs értelme ilyen gyorsan kirakni, adjuk meg az egy hónapot, és ha fostos, akkor a final cutnál döcög ő is a többivel...annyit megér, h pár hétig még az edzéseken legyen...Bear
Nyilván ez logikus. Meg menni is fog efelől nincs kérdésem.
Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy Okoye és Gholston mit tud produkálni nálunk.
Hestert most papíron kinevezték starter WR-nek, KR-nek és PR-nek. Nem fog ebből jó dolog kisülni... :/
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Marcus Harrisont miért nem vágtuk ki??? Erre vki mondjon vmit. 😀tüsi91
Szerintem nincs értelme ilyen gyorsan kirakni, adjuk meg az egy hónapot, és ha fostos, akkor a final cutnál döcög ő is a többivel...annyit megér, h pár hétig még az edzéseken legyen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Most olvastam, hogy Spencer annyira nem vált be. 😐
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát baszki nekem is megkéne váltanom a bérletem erre a live.tv-re. Nehogy már állandóan tele spoilerezzétek az eredménykövetőt. 😀. 10000 HUF meg félévért lazán jó összeg. Máskérdés, hogy az 1Mbites netem nemépp a legjobb, de max nem nézném HQba. Hmmm jólvan. Megbeszélem anyámékkal 😀.

No de, hogy ne offoljak. Alig várom a vasárnap hajnali meccset, attól függetlenül, hogy a meccs jórészében a cseréket látom majd. Knox 2 éve is kezdő volt, tavaly is. Nem rossz játékos, de amit sokan sokszor mondtunk róla, hogy rengeteg INTben benne van. Ne menjünk messzire pl. a Konf. döntőn is.

Marcus Harrisont miért nem vágtuk ki??? Erre vki mondjon vmit. 😀
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Az LB sorral nincs gond szerintem a secondary gázabb, de maga Def szerintem nem lesz rossz.

Jimmy egy linket tudnál dobni? nekem live tv-s cuccról?mekorra sávszélesség az ajánlott, hogy akadás mentesen fusson???kutya23c
http://live247.tv/
Néztem 2 mbites neten is akadásmentesen HD-ben...
Ha regisztráltok, használjátok ezt a kódot, mert úgy 20%-al olcsóbb: NFL4MEDelete
Addig nincs ha végig bírja mindenki a szezont,ahogy írták is többen,ami azért necces...thx a kódért Delete!

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Az LB sorral nincs gond szerintem a secondary gázabb, de maga Def szerintem nem lesz rossz.

Jimmy egy linket tudnál dobni? nekem live tv-s cuccról?mekorra sávszélesség az ajánlott, hogy akadás mentesen fusson???kutya23c
http://live247.tv/
Néztem 2 mbites neten is akadásmentesen HD-ben...
Ha regisztráltok, használjátok ezt a kódot, mert úgy 20%-al olcsóbb: NFL4ME


több mint 12 éve
kutya23c 223
Az LB sorral nincs gond szerintem a secondary gázabb, de maga Def szerintem nem lesz rossz.

Jimmy egy linket tudnál dobni? nekem live tv-s cuccról?mekorra sávszélesség az ajánlott, hogy akadás mentesen fusson???

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Wrightot ajnározzák nonstop,bár training campben mindig ez megy...
Mennyi volt az előfizu jimmy?anfernee
40 dolcsi fél évre kuponnal. Amúgy 50.Delete
Asszem 52 dollár volt, ami végül tízezerpárszáz forintot jelentett. A paypallal seperc átutalhatod, és tényleg nagyon jó a minősége.

Amúgy olvastátok, Martz mit mondott KnoxrólNagyon ritkán hallani őszinte beszédet, ez is egy nagyon finoman megfogalmazott nyilatkozat, de ott volt a lényeg: nem áll készen, hogy kezdő elkapó legyen.füligjimmy
Az a baj h tavaly sem állt készen,nálunk mégis kezdő volt jobb híján😊
Én most Nfl networkot néztem,az 5usd/hó,50 az éves...vmi kellene,elegem volt a free streamekből...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wrightot ajnározzák nonstop,bár training campben mindig ez megy...
Mennyi volt az előfizu jimmy?anfernee
40 dolcsi fél évre kuponnal. Amúgy 50.Delete
Asszem 52 dollár volt, ami végül tízezerpárszáz forintot jelentett. A paypallal seperc átutalhatod, és tényleg nagyon jó a minősége.

Amúgy olvastátok, Martz mit mondott KnoxrólNagyon ritkán hallani őszinte beszédet, ez is egy nagyon finoman megfogalmazott nyilatkozat, de ott volt a lényeg: nem áll készen, hogy kezdő elkapó legyen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A depht-tel kapcsolatban: cserének jó játékos nem jön. Csacsogtak Tatopuról.... aha, majd jön játszani ST-be, meg meccsenként 10 snapre. Vagy esetleg SLB, ami azért teljesen más poszt. Safety posztra szinte esélytelen volt szabadügynök, idén Manning 20 millióért írt alá. Ha Wright nem megoldás, akkor derüljön ki most. MLB és FS poszton vékony a depht, ettől nyugodtan nyerhetünk Superbowlt.

Off: előfizettem fél évre erre a live.tv megoldásra.... hát nagyon fasza.füligjimmy
Wrightot ajnározzák nonstop,bár training campben mindig ez megy...
Mennyi volt az előfizu jimmy?anfernee
40 dolcsi fél évre kuponnal. Amúgy 50.


több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A depht-tel kapcsolatban: cserének jó játékos nem jön. Csacsogtak Tatopuról.... aha, majd jön játszani ST-be, meg meccsenként 10 snapre. Vagy esetleg SLB, ami azért teljesen más poszt. Safety posztra szinte esélytelen volt szabadügynök, idén Manning 20 millióért írt alá. Ha Wright nem megoldás, akkor derüljön ki most. MLB és FS poszton vékony a depht, ettől nyugodtan nyerhetünk Superbowlt.

Off: előfizettem fél évre erre a live.tv megoldásra.... hát nagyon fasza.füligjimmy
Wrightot ajnározzák nonstop,bár training campben mindig ez megy...
Mennyi volt az előfizu jimmy?

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A depht-tel kapcsolatban: cserének jó játékos nem jön. Csacsogtak Tatopuról.... aha, majd jön játszani ST-be, meg meccsenként 10 snapre. Vagy esetleg SLB, ami azért teljesen más poszt. Safety posztra szinte esélytelen volt szabadügynök, idén Manning 20 millióért írt alá. Ha Wright nem megoldás, akkor derüljön ki most. MLB és FS poszton vékony a depht, ettől nyugodtan nyerhetünk Superbowlt.

Off: előfizettem fél évre erre a live.tv megoldásra.... hát nagyon fasza.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lb depth iszonyat...nem akarok sírni itt előre,de akkor is,nálunk a defense az csak a d-line-t jelenti,ezt nem tudom megszokni...anfernee
Hát ha Lach vagy Briggs kiesik, akkor nekünk reszeltek, az fix...bár az újonc gyerekre kíváncsi vagyok...jókat hallani róla, és ő gyakorolt az első csapattal amíg Roach nem jött...a legnagyobb gond az Urlacher mögötti "űr"...DeCicco.... 😂 Te jó ég...lehet, h vmikor lesz belőle vmi, de az nem most van....Bear
A kezdő 3assal nincs gond. SLB poszt évek óta tömködve van, amíg Urlacher és Briggs játszik addig nincs is vele gond. Roach nem túl okos, de jó atléta, rendben lesz. Briggs kiesése annyira tán még nem lenne gond. Iwuh tavaly mikor játszott helyette megkockáztatom még jobb is volt. Igaz hosszútávon gyanús, hogy megsínylenénk. Urlacher féle vezér kiesése, meg az összes csapatnál pótolhatatlan. Mint láttuk 09ben, amikor is nem egy meccsen alázták a defenset. Bár akkor (minden tiszteletem az övüké) Ogunlaye és Alex Brown DE páros... Fénykoruktól messze lévő...
Sztem a DL elit egység, az LB sor is, amíg, mint említettem az öregek egészségesek. Futás ellen idén is TOP 5. Secondary necces. CB posztra sokan vagyunk, csak a minőség nem az igazi. A safety poszt nálam sokkal problémásabb. Chris Harris OK, Wright fene tudja: nem nézem ki belőle, hogy sérülés nélkül végig tolná a szezont. Mögötte Steltz és Conte. Na ez a gond.

Hester kezdő WR??? Na neee.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lb depth iszonyat...nem akarok sírni itt előre,de akkor is,nálunk a defense az csak a d-line-t jelenti,ezt nem tudom megszokni...anfernee
Hát ha Lach vagy Briggs kiesik, akkor nekünk reszeltek, az fix...bár az újonc gyerekre kíváncsi vagyok...jókat hallani róla, és ő gyakorolt az első csapattal amíg Roach nem jött...a legnagyobb gond az Urlacher mögötti "űr"...DeCicco.... 😂 Te jó ég...lehet, h vmikor lesz belőle vmi, de az nem most van....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Reméltem, hogy miután visszajövök a pöffeszkedésből, Tice (Angelo) felvidít majd....ez az Oline azonban egyre kegyetlenebb....a legjobb, hogy "mindenki rettentően sokat fejlődött"....na erre rendkívül kíváncsi leszek...CWill ezt a "fejlődést" 2008 óta halogatja....attól DuciMaci-táncot lejtenék, ha Garza 2006-os szintjének csak a felét hozná....Louis-ra nem is mondok semmit....Webb....hagyjuk...
Tüsivel tökéletesen egyetértek: szegény Carimi....
Azért azt se mondja senki, hogy Omi rosszabb akár Louisnál, CWillnél, vagy Webbnél....LT-ként fényévekkel jobban mocorgott, mint Webb RT-ként....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Lb depth iszonyat...nem akarok sírni itt előre,de akkor is,nálunk a defense az csak a d-line-t jelenti,ezt nem tudom megszokni...

"Do or Do not. There is no try."