Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂

Köszi a jókívánságokat😊
Hidd el, nem arcoskodom, rohadás boldog vagyok hogy látom Őket élőben.
több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hú basszus :o Jobb lehet mint Londonba menni 😊

Nem tudom.
Remélem😊
Tavaly ősszel amikor 2,5 hete tartózkodtam Chicagóban lemaradtam Bears meccsről.
Most 5 napra és csak a meccs miatt megyek😊
Ennyi jár a Bearsnek😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Néhány dolog a tegnapi meccsről:

Az Oline-nal kezdeném: össze sem lehet hasonlítani a mostani teljesítményt a Buffalo-meccsel....kifejezetten rendben volt a fal, néhány apróbb hiba persze volt, de pl. a sack Cutleré, nem a falé...Webb sem dolgozott rosszul, bár még mindig lomha egy kicsit, viszont Carimi megint meggyőző volt...mindkét T csinált büntiket, de asszem jó úton haladunk...most a futásblokkolás nem ment igazán....(olyan nagyon nem keverte a Giants Dline a kártyákat, alapcsomagot használtak...)
A legjobban tán C.Willt verték a DT-k....
Cutler és a WR-ek felváltva tötyögtek, hol Jay dobott erőset/magasat, hol drop(Roy élen járt a töketlenkedésben)....Hester és Bennett volt a legjobb innen...tetszett a Hester blokk, asszem Forte futásánál...
RB: Forte gyak. csak megmutatta magát, Chester meg szintén nem csinált az égvilágon semmit...

Dben:
Kulcsplayeket szoptunk be, nagyjából ez a magyarázat arra, h miért is kapott 10 pontot a 1. def....
Wright nem volt a helyzet magaslatán...misstackle, Jacobs, TD....
CB-ben Jennings egész jól mozgott, asszem a battle Bímennel eldőlt....def törzsgárda túl nagy pörgés nélkül játszott, semmi extra, Julius passzióból szopatta a Giants falát...Iwuh felemás volt, ha muszáj, akkor játszon, de jobb lenne itt az öreg Briggs...
A TD-nél Meltont és Toet erősen odébbrakták, szal nem leszek szomorú, ha Adams visszajön...Melton azért veszélyes volt, de Toe nem volt Adams szint NT-ben...Peppersen kívül nem jött igazi nyomás a DL-től...

Ami még gázabb, hogy a csere Dline mintha a pályán sem lett volna...ritka gyenge volt itt mindenki...Carr azt csinált, amit akart...Okoyét és Paeát nem is vettem észre, hogy a pályán vannak...Harrisont észrevettem, hozta ami várható tőle: semmit....
A legnagyobb gond, h a DE-k - élen Gholstonnal - teljesen súlytalanok...nem lepődnék meg, ha a final cut után kukáznánk vkit ide....Woottonnak gyorsan mielőbbi teljes gyógyulást...

ST: tán még sosem ment ilyen rosszul...pont egy harmatos Giants spec ellen, de nem hinném, h különösebben aggódnunk kéne, ők szerintem rendben lesznek a kezdésre...(tömérdek Giants-pont szárad a lelkükön)
DeCicco simán átengedte Jonest, ebből lett a blokkolt punt...egyébként ez a Lanning nem rossz gyerek, remélem, h vhol máshol kap majd lehetőséget...

Red zone offense egyenlő a nullával, csak Bellnek sikerált megoldania a dolgot a 3. NY def ellen...
Rövidyardosok dettó mint az előbb...

Hogy vmi jót is mondjak: Barber továbbra is nagyon meggyőző, ha nem omlott be teljesen a fal, akkor ő elment...jól kapott el, pofásan blokkol, ha egészséges tud maradni, akkor nagy steal volt a FA-piacról...
A másik pozitívum az UDFA Szenci....nagyon jól futja a route-okat, biztos a keze, szal a srácban nem kevés potenciál van...
A legnagyobb meglepi és pozitív csalódás nekem Steltz volt...annyira jól látott a pályán...gyorsabban reagál, megcsinálja a tackle-t, tudja, hova kell figyelni, és oda is ér....nem is ismertem rá...már a Bills ellen is feltűnt, de most nem lehetett nem észrevenni....ha Wright betlizik, szerintem könnyen a kezdőben találhatja magát, ha ezt így folytatja...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
kutya23c 223
A kezdő defense mennyit játszott? Tehát Peppers, Urlacher, Chris Harris? 😀

Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂tüsi91
Peppers, Urlacher csak az első negyedben, Chris Harris asszem félideig.Delete
Az első negyedben nem is volt rossz a def. én úgy hallottam-cáfoljatok ha nem így volt.

Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:
😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A kezdő defense mennyit játszott? Tehát Peppers, Urlacher, Chris Harris? 😀

Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂tüsi91
Peppers, Urlacher csak az első negyedben, Chris Harris asszem félideig.


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A kezdő defense mennyit játszott? Tehát Peppers, Urlacher, Chris Harris? 😀

Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hát elég nagy homály volt amit műveltünk. Az O-line meg tudta védeni Cutlert, ez a legfontosabb. Roy Williams... ennél már csak jobb lehet. Az viszont hogy Red Zoneban azt se tudjuk mit csináljunk elég gáz. De már évek óta ez megy...

Örüljünk annak hogy mindenki egyben van, a Giantsnek már CB-je sincs 😛
Élőben fogom nézni a Soldier Fields 440 es szektorában a meccset😊frozee
Hú basszus :o Jobb lehet mint Londonba menni 😊


több mint 12 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
köszi az értékelőt, engem sem nagyon izgat a preseason mert a csapatokat sem, szóval nincs nagyon mit értékelni ilyenkor szurkolói szemmel. Azért kérdeztem csak a ST-et mert feltűnt hogy sokszor van említve az eredménykövetőben, köszi tüsi nem emlékeztem arra hogy tavaly ilyenkor is gyengusok voltak.davemayer
Sziasztok, Én is csak erre tudok most gondolni, hogy a preseason tavaly is vacakul ment....

Nagyon szeretném ha a Falcons ellen már jobban menne, történetesen ha nyernénk😊
Rajtam nem fog múlni, személyes támogatásom a csapaté😊
Élőben fogom nézni a Soldier Fields 440 es szektorában a meccset😊
Remélem a dátum nem nyomja rá a bélyegét a hangulatra vagy inkább nem ránk.....
Mindegy, nyerni kell!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
köszi az értékelőt, engem sem nagyon izgat a preseason mert a csapatokat sem, szóval nincs nagyon mit értékelni ilyenkor szurkolói szemmel. Azért kérdeztem csak a ST-et mert feltűnt hogy sokszor van említve az eredménykövetőben, köszi tüsi nem emlékeztem arra hogy tavaly ilyenkor is gyengusok voltak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ilyenkor még belefér, meg sztem azért volt gond, mert csere-beréltek, hogy ki marad, ki nem... néha kijöhet rosszul is a lépés... amúgy sztem a meccs nem volt rossz... mármint jó, a védők lepattogtak az emberekről, de a támadók most jól állták a sarat... talán a redzone kivételével... Haine int-jére gondolok, amikor ha jobbra dob, megvan a first down és kb 2yardról jöhettek... mindegy, nekem most jobban tetszett amit láttam, mint múlthéten... még akkor is, ha az eredmény nem az igazi...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
tényleg ilyen fos volt a ST mint ahogy írtátok a követőben? sikerült szétbarmolni vagy ez csak átmeneti? milyen volt a meccs?davemayer
Csörgött az óra 1:45kor, de inkább aludtam. Na nagyjából ennyit számít a preseason. Megnéztem kikaptunk 41-13ra. Bumm neki. Nagyon nem tud foglalkoztatni. Jah igen, tavaly preseasonben nagyon ótvar volt az ST.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
tényleg ilyen fos volt a ST mint ahogy írtátok a követőben? sikerült szétbarmolni vagy ez csak átmeneti? milyen volt a meccs?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mekkora kemény volt már amikor William Perry képének beraktak egy hűtőt 😂

Én azért remélem hogy Webb és Louis miatt beszopunk vagy 5-5 sacket, aztán Ticenak már lesz oka eltüntetni őket a fenébe a kezdőből. De a lényeg hogy sérülés ne legyen.


több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Amúgy én nem is tenném fel Cutlert erre a preseason meccsre, teljesen felesleges feleleveníteni benne a tavalyi emlékeket, főleg hogy a fal egy centivel nem lett jobb :mad:davemayer
Nyugi Osi nem is játszik nálunk. Ez legalább -3 sack 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Este 8-kor az ESPN Americán a 85-ös Bears-Dolphins lesz. Kis bemelegítés az éjszakai preseason előtt 😀Delete
spoiler on!


kikaptunk és emiatt a meccs miatt nem lett meg a tökéletes szezon, de akkor is állat hogy leadják :cool: mondjuk
"tanult-kollégám" Mr. Marino miatt... 😐

spoiler off


Amúgy én nem is tenném fel Cutlert erre a preseason meccsre, teljesen felesleges feleleveníteni benne a tavalyi emlékeket, főleg hogy a fal egy centivel nem lett jobb :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Este 8-kor az ESPN Americán a 85-ös Bears-Dolphins lesz. Kis bemelegítés az éjszakai preseason előtt 😀


több mint 12 éve
Dörmi 8
Leszakad az arcom:

Merrimanről:

“Maybe I didn’t match his intensity,” Webb said. “He came out as if we were in the regular season and obviously I didn’t. I’ve got to get a little bit better.”

Vazzeg...az a jó, h J'Marcus akkora ász, jövendőbeli PB-tackle, hogy simán megengedheti magának a luxust, hogy degeneráltan lézengjen a pályán....mert hát élesben nem jelent ugye gondot senki....egyre jobban kedvelem....Bear
És azt hallottátok h az alapszakasz meccseket a Comedy Central fogja közvetíteni?
'Roast of Chicago Bears' néven fog futni a "show"...


No comment, amit művelnek... 5. héten @Lions, jelen állás szerint a tavalyi @Giants-t fogják reprodukálni... :S:S

TYT CHI

Run, Jay! Run!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kreutz:

Asked if he is looking forward to getting a chance to play against his former team on Sept. 18, Kreutz got quiet for a moment. "I don't know," he said. "It will be tough to play against them. But you have to play."

As for the Bears, he said, "I wish them well. No one will cheer for that team more than me."

Nagyon korrekt az öreg....ha kipotyogunk, drukkolok neki, h nyerjen egy gyűrűt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Egyszóval, Maybin-t is kerülgetjük...Bear
Én kifejezetten örülök ennek. Akit első körben kiválasztanak többnyire (!) jó játékosok, legalábbis a tehetségük megvan. Megnézik, ha látnak benne potenciált megtartják, ha nem akkor nem. Egyszerű guberálós életmód. Ha 4-ből 1 ilyen bejön már jól jártunk.tüsi91
Sasoljátok meg!

http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Bills-Roundup-Comments-on-Maybin-Mon-Highlights/00088775-52dd-4aa9-9329-cb4f5a3e7471#?id=00088775-52dd-4aa9-9329-cb4f5a3e7471
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyszerű guberálós életmód. Ha 4-ből 1 ilyen bejön már jól jártunk.tüsi91
Hát a fene tuggya. Ha meglátok valakit a szemétben turkálni, valahogy nem a huszonöt százalékos sikerességi ráta jut eszembe. Ez a taktika különösen meglepő, mert védőfalba állandóan szórják a draftcetliket (oké, általában közép, vagy hátsóköröst), és a szabadügynöket se utasítják vissza. Mindegy. Maybin nem hiszem, hogy megéri a rostert, ha jön egyáltalán. Játszott a Billsnél egy nagyon hasonló 4-3-ban, abban se vitte semmire, na majd jó OLB lesz, hát nem lett. Én egyetemen is túlértékeltnek tartottam, asszongyák a Bills drukkerek, most bemérlegelt 228 fontos súllyal, ami egy szép szál legényre vall, csak futballpályán kicsit röhej az ő posztján.

Na, Spencer már egy teljes snapet játszott centerben az elsőkkel, ha Louis, neadjisten mégis terített betli lenne a posztján. Ez jó hír, Bearmoria polgárai.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyszóval, Maybin-t is kerülgetjük...Bear
Én kifejezetten örülök ennek. Akit első körben kiválasztanak többnyire (!) jó játékosok, legalábbis a tehetségük megvan. Megnézik, ha látnak benne potenciált megtartják, ha nem akkor nem. Egyszerű guberálós életmód. Ha 4-ből 1 ilyen bejön már jól jártunk.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az NFL új eljárási részletszabályozást adott ki 31 csapat részére...

köremail, minden klubnak külön címzve (nekünk nem) :

Tisztelt XY!

Megkérjük a franchise-t, hogy egykori első körös draft bustjaik játékjogát tartalmazó dokumentumaikat ezentúl - a szemetes helyett - a klubház mellé kihelyezett Chicago Bears feliratú gyűjtőládába helyezzék!

Köszönettel, sikeres idényt kívánva:

Roger Goodell
Commissioner of the National Football League

Egyszóval, Maybin-t is kerülgetjük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tice sajtótájékoztatóját nézve, az a mamlasz kicsit túllőtt a célon ezzel a megjegyzésével. A Giants elleni meccsig nem lesz változatás, de utána már el tudom képzelni, hogy akár padoztatják is a kis kedvencet. Meg Louist. Én remélem, hogy ismét lebőgnek, mert nem hiszem, hogy az alapszakaszben jó teljesítményt tudnának nyújtani, bármilyen bravúros is legyen a következő hetekben az előszezonbeli teljesítményük.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jim!

Billses csajjal együtt nézted a meccset? 😛

Visszatérve Webbre,
De most tényleg, mit modjon?

"Örülök, hogy részese lehettem Merriman visszatérésének. vagy
Szar vagyok, ezt 8 snap alatt bebizonyította Merriman. Ezért köszönöm a Bearsnek -amely egy fantasztikus szervezet-, és az ügynökömnek, hogy anyagilag megalapozták a biozöldség-farmomat, amelyet, Kelet-Dakotában akarok megnyitni, mert ott sok a napsütés, és jó a humusz...."

Egy ilyen után az ember, vagy továbblép (így), vagy nevet változtat, és elköltözik egy másik kontinensre.

Amúgy, szerintem sokkal jobb lesz ez, de tényleg össze kell szokniuk, mert folyamatosan elváltották egymást, főleg stunt mozgásoknál (vak oldali guard legalább akkora ász, mint Webb).Helmut Zimmer
Nem, vagy két hónapja végleg hazaköltözött, no nem miattam. 😀

Asszem Michael Hayes volt, aki zoológus, vagy mifene lett vona inkább focista helyett. Azzal is jobban jártunk volna, ha a draft előtt eldönti.

Persze, elváltják magukat, de a Bills D részéről volt egy stunt, és egy A-gap blitz, be is szopták mind a kettőt. Azért ezeket már rutinból meg kellene oldani. Az, hogy a screeneknél még nem érzik az időzítést, el tudom fogadni. Ezeket nem. Tavalyhoz képest megint négy helyen túrták fel a falat, hogy egy klasszikust idézzek, ezt így ilyen formában nem lehet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson