Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyszerű guberálós életmód. Ha 4-ből 1 ilyen bejön már jól jártunk.tüsi91
Hát a fene tuggya. Ha meglátok valakit a szemétben turkálni, valahogy nem a huszonöt százalékos sikerességi ráta jut eszembe. Ez a taktika különösen meglepő, mert védőfalba állandóan szórják a draftcetliket (oké, általában közép, vagy hátsóköröst), és a szabadügynöket se utasítják vissza. Mindegy. Maybin nem hiszem, hogy megéri a rostert, ha jön egyáltalán. Játszott a Billsnél egy nagyon hasonló 4-3-ban, abban se vitte semmire, na majd jó OLB lesz, hát nem lett. Én egyetemen is túlértékeltnek tartottam, asszongyák a Bills drukkerek, most bemérlegelt 228 fontos súllyal, ami egy szép szál legényre vall, csak futballpályán kicsit röhej az ő posztján.

Na, Spencer már egy teljes snapet játszott centerben az elsőkkel, ha Louis, neadjisten mégis terített betli lenne a posztján. Ez jó hír, Bearmoria polgárai.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyszóval, Maybin-t is kerülgetjük...Bear
Én kifejezetten örülök ennek. Akit első körben kiválasztanak többnyire (!) jó játékosok, legalábbis a tehetségük megvan. Megnézik, ha látnak benne potenciált megtartják, ha nem akkor nem. Egyszerű guberálós életmód. Ha 4-ből 1 ilyen bejön már jól jártunk.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az NFL új eljárási részletszabályozást adott ki 31 csapat részére...

köremail, minden klubnak külön címzve (nekünk nem) :

Tisztelt XY!

Megkérjük a franchise-t, hogy egykori első körös draft bustjaik játékjogát tartalmazó dokumentumaikat ezentúl - a szemetes helyett - a klubház mellé kihelyezett Chicago Bears feliratú gyűjtőládába helyezzék!

Köszönettel, sikeres idényt kívánva:

Roger Goodell
Commissioner of the National Football League

Egyszóval, Maybin-t is kerülgetjük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tice sajtótájékoztatóját nézve, az a mamlasz kicsit túllőtt a célon ezzel a megjegyzésével. A Giants elleni meccsig nem lesz változatás, de utána már el tudom képzelni, hogy akár padoztatják is a kis kedvencet. Meg Louist. Én remélem, hogy ismét lebőgnek, mert nem hiszem, hogy az alapszakaszben jó teljesítményt tudnának nyújtani, bármilyen bravúros is legyen a következő hetekben az előszezonbeli teljesítményük.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jim!

Billses csajjal együtt nézted a meccset? 😛

Visszatérve Webbre,
De most tényleg, mit modjon?

"Örülök, hogy részese lehettem Merriman visszatérésének. vagy
Szar vagyok, ezt 8 snap alatt bebizonyította Merriman. Ezért köszönöm a Bearsnek -amely egy fantasztikus szervezet-, és az ügynökömnek, hogy anyagilag megalapozták a biozöldség-farmomat, amelyet, Kelet-Dakotában akarok megnyitni, mert ott sok a napsütés, és jó a humusz...."

Egy ilyen után az ember, vagy továbblép (így), vagy nevet változtat, és elköltözik egy másik kontinensre.

Amúgy, szerintem sokkal jobb lesz ez, de tényleg össze kell szokniuk, mert folyamatosan elváltották egymást, főleg stunt mozgásoknál (vak oldali guard legalább akkora ász, mint Webb).Helmut Zimmer
Nem, vagy két hónapja végleg hazaköltözött, no nem miattam. 😀

Asszem Michael Hayes volt, aki zoológus, vagy mifene lett vona inkább focista helyett. Azzal is jobban jártunk volna, ha a draft előtt eldönti.

Persze, elváltják magukat, de a Bills D részéről volt egy stunt, és egy A-gap blitz, be is szopták mind a kettőt. Azért ezeket már rutinból meg kellene oldani. Az, hogy a screeneknél még nem érzik az időzítést, el tudom fogadni. Ezeket nem. Tavalyhoz képest megint négy helyen túrták fel a falat, hogy egy klasszikust idézzek, ezt így ilyen formában nem lehet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy, szerintem sokkal jobb lesz ez, de tényleg össze kell szokniuk, mert folyamatosan elváltották egymást, főleg stunt mozgásoknál (vak oldali guard legalább akkora ász, mint Webb).Helmut Zimmer
Jah Chris Williams. 😀. 2008ban 1/14es tackle. Csak ő is szar. Abból meg nehéz építeni valamit is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jim!

Billses csajjal együtt nézted a meccset? 😛

Visszatérve Webbre,
De most tényleg, mit modjon?

"Örülök, hogy részese lehettem Merriman visszatérésének. vagy
Szar vagyok, ezt 8 snap alatt bebizonyította Merriman. Ezért köszönöm a Bearsnek -amely egy fantasztikus szervezet-, és az ügynökömnek, hogy anyagilag megalapozták a biozöldség-farmomat, amelyet, Kelet-Dakotában akarok megnyitni, mert ott sok a napsütés, és jó a humusz...."

Egy ilyen után az ember, vagy továbblép (így), vagy nevet változtat, és elköltözik egy másik kontinensre.

Amúgy, szerintem sokkal jobb lesz ez, de tényleg össze kell szokniuk, mert folyamatosan elváltották egymást, főleg stunt mozgásoknál (vak oldali guard legalább akkora ász, mint Webb).
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
😀
Leszakad az arcom:

Merrimanről:

“Maybe I didn’t match his intensity,” Webb said. “He came out as if we were in the regular season and obviously I didn’t. I’ve got to get a little bit better.”

Vazzeg...az a jó, h J'Marcus akkora ász, jövendőbeli PB-tackle, hogy simán megengedheti magának a luxust, hogy degeneráltan lézengjen a pályán....mert hát élesben nem jelent ugye gondot senki....egyre jobban kedvelem....Bear
Szexis Csokoládé annyira laza..... takarítsák el a csapattól, Carimi- EWill-Spencer-Garza-Omiyale ötös a legjobb, akárhogy is nézi az ember. Persze én nem vagyok edző, nem látom az edzéseket, én, egyszerű nyírségi parasztgyerek, megnézem a meccseket, aztán azt látom, hogy őket valahogy nem szopatják annyira.füligjimmy
Én uez vagyok alföldiben, és basszus tökéletesen egyetértek.... 😀
Louis legalább durcás, elismeri és sajnálja, h szarul ment neki...mondjuk ettől nem lesz jobb játékos, csak legalább emberként rendben van...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Leszakad az arcom:

Merrimanről:

“Maybe I didn’t match his intensity,” Webb said. “He came out as if we were in the regular season and obviously I didn’t. I’ve got to get a little bit better.”

Vazzeg...az a jó, h J'Marcus akkora ász, jövendőbeli PB-tackle, hogy simán megengedheti magának a luxust, hogy degeneráltan lézengjen a pályán....mert hát élesben nem jelent ugye gondot senki....egyre jobban kedvelem....Bear
Szexis Csokoládé annyira laza..... takarítsák el a csapattól, Carimi- EWill-Spencer-Garza-Omiyale ötös a legjobb, akárhogy is nézi az ember. Persze én nem vagyok edző, nem látom az edzéseket, én, egyszerű nyírségi parasztgyerek, megnézem a meccseket, aztán azt látom, hogy őket valahogy nem szopatják annyira.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Láttok esélyt rá, hogy Kris Adams beférjen az 53-ba, vagy segg mindegy mit csinál, akkor is maximum PS helyig viheti?

gondolom Hurdön és Sanzenbacheren múlik, mert az első 4 WR hely a DC-n kőbe van vésveHöri
Hurd az ST miatt vsz tuti rosteren van. Sanzi és Adams közül egyikük megélheti a 53at. Feltéve, ha csak 3 TE-t nevezünk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Láttok esélyt rá, hogy Kris Adams beférjen az 53-ba, vagy segg mindegy mit csinál, akkor is maximum PS helyig viheti?

gondolom Hurdön és Sanzenbacheren múlik, mert az első 4 WR hely a DC-n kőbe van vésve

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Leszakad az arcom:

Merrimanről:

“Maybe I didn’t match his intensity,” Webb said. “He came out as if we were in the regular season and obviously I didn’t. I’ve got to get a little bit better.”

Vazzeg...az a jó, h J'Marcus akkora ász, jövendőbeli PB-tackle, hogy simán megengedheti magának a luxust, hogy degeneráltan lézengjen a pályán....mert hát élesben nem jelent ugye gondot senki....egyre jobban kedvelem....Bear
Nekem bejön az arc, hogy ilyen laza. Csak nehogy pozitív csalódás legyen majd a regularban 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Erre nem tudok mit mondani.
J'Marcus "10,5 sacket szoptam tavaly, blitz ellen fogalmatlan vagyok, meg amúgy is sz@r" Webb megteheti, mert vmilyen oknál fogva kezdő és akkora császásr, hogy holmi Marriman ellen preseason meccset nem vesz komolyan. Tice az anyád!!!!!

Lehidalok basszus.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Leszakad az arcom:

Merrimanről:

“Maybe I didn’t match his intensity,” Webb said. “He came out as if we were in the regular season and obviously I didn’t. I’ve got to get a little bit better.”

Vazzeg...az a jó, h J'Marcus akkora ász, jövendőbeli PB-tackle, hogy simán megengedheti magának a luxust, hogy degeneráltan lézengjen a pályán....mert hát élesben nem jelent ugye gondot senki....egyre jobban kedvelem....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Gholstonnak szerintem voltak kifejezetten jó megmozdulásai(mind DE-ként, mind spec teamben) én egyáltalán nem írnám le még...occó póló, úgyhogy max. nyerhetünk vele...és ha Wootton nem épül fel gyorsan, akkor ő az elsőszámú csere DE-ben...
Meltonnal kapcsolatban akkor tökéletesen egyetértünk...ha a reg. seasonben is ezt hozza, akkor Peppel karöltve agyba-főbe ütik majd az ellent....na ja, csak 3&out után jöhetnek vissza újra....uncsi lesz...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
St Clair Metcalf,hova jutottunk úristen...shoot me

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jobb lenne egy run heavy offense-en elgondolkodoni, különben Cutler kórház...Bear
Martzot talán elrabolták az ufók, és teljesen megváltozott a szemlélete. Mindegy, nem tudjuk, hogy mit akarnak egyelőre, ami elég szomorú. Az átszik, hogy a route-ok és az elkapók teljesen rendben vannak, ha lesz protekció, lesz elit passzjáték. A D pöpec, szerintem a csere LB-k odatették magukat, a védőfal pedig zúzda. Gholston ugyan majdnem semmi, de Okoye nagy fogás lehet, Melton elképesztően nagyot fejlődött, tavaly futás ellen akárki eltolta. Josh Moore akár idén előreléphet, de jövőre mindenképpen kezdőbe várom. Három poszton vagyunk nagyon gyengék, de ez ki is heréli az egész csapatot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem hiszem, h hozzányúlnak a Giants előtt...majd ha megint kapunk 15 sacket, akkor elfilóznak remélem....
Komoly szopacs lehet ebből, tekintve, hogy gyereklányokból álló alakulatokkal kezdünk az első 3 héten... 😀
a futás azonban biztató volt...(jó, azért nem élesben ment, az igaz) Jobb lenne egy run heavy offense-en elgondolkodoni, különben Cutler kórház...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kíváncsi leszek, hogy megbolygatják e már a Giants ellen, vagy hagyják így még egy hétig, lesz ami lesz alapon. Nem hiszem, hogy négy edzés alatt világot lehet váltani, de egyre joban kicsúszik a csapat az időből. A szezon eleje kínkeserves lesz, most látszik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Emlékszem, mikor elkezdtem fórumozni 08ban, hogy anyáztunk St. Clair miatt. Hogy a bánatba lehetett ő starter. No Metcalfot meg se említem. Előző komoly upgrade lenne, de még tán utóbbi is.

Nincs mese. Webb helyett Omiyale. Spencert bekell tenni centerbe, Garza meg megy valamelyik szerencsétlen helyett guardba. Így is szar lesz a fal, de legalább minimalizálnánk a veszteséget.tüsi91
Na igen, a jó öreg Terrence, milyen jól jönne most...atyaég, miket kell leírnom... 😂


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Emlékszem, mikor elkezdtem fórumozni 08ban, hogy anyáztunk St. Clair miatt. Hogy a bánatba lehetett ő starter. No Metcalfot meg se említem. Előző komoly upgrade lenne, de még tán utóbbi is.

Nincs mese. Webb helyett Omiyale. Spencert bekell tenni centerbe, Garza meg megy valamelyik szerencsétlen helyett guardba. Így is szar lesz a fal, de legalább minimalizálnánk a veszteséget.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy nehéz nevelni, hogy csupa szerencsétlen alkotja a line-t...most végre jött egy komolyabb képességű gyerek, de ő is csak 1 az 5-ből....fiatalítani úgy szokás, hogy az éppen távozó helyére egy megfelelő képességű fiatal játékos érkezik...ez lenne az optimális...a Tait-Brown-Kreutz-Garza-Miller 5öst engedtük kiöregedni, aztán meg csak bámulunk magunk elé, hogy a 7.körösök, meg az UDFA-k nem válnak be...micsoda meglepetés... :o (Vagy húzunk egy ordas bustot...CWillnek a búrájára van írva a bárgyúság...én már akkor is Bakert szerettem volna...Sam nem egy PB-Tackle, de nem is lehet egy lapon említeni a kettőt)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az Olineról: röhej....ennél csak jobb lehet...Omit vissza kéne tenni LT-be, még mindig nagyobb esélyünk van vele...
Szeretem a dumát, h össze kell szokni...persze, aláírom, ez sok esetben így is van, na de egy az egyben szopni a bránert, az nem összeszokás kérdése...Webb büntetés volt (nekünk)...ha nem holding, akkor sack róla...Merriman a valagába dugta az egyik kezét, nekisétált: sack...
Carimiről azért süt, h róka, de sokkal biztatóbb volt, mint a társa...
A két G vicc...Garza valóban okés, de nekem eddig is vele volt a legkevesebb gondom...előbb utóbb Spencer bekerül a kezdőbe, és vmelyik nagytehetségű G leül a padra...Bear
Megettük megint a felhajtást, ezúttal Tice körül, hogy ő milyen szuper. Ilyen felkészületlenül érkezni egy meccsbe..... Louis és Webb mégiscsak itt vannak 2010 áprilisa óta, és ilyen technikai hiányosságaik vannak, hogy nekem szúrja a szemem? Pocsék a lábmunkájuk, a karjukat állandóan rosszul helyezik, és most még nem is láttunk egy blitzet se, pedig azokat se tudják sokszor felvenni. És arról nem is beszéltünk, hogy nem nehéz olyan védőt találni náluk, aki gyorsabb és erősebb. Chris Williams volt a legjobb a három nővér közül, ez mit mond el a másik kettőről? Az a terv, hogy inkább építenek egy falat, és nem vásárolnak. Felfogtam. De nem működik, ezt nekik kellene felfogni. Lassacskán három éve ugatjuk, hogy rossz a fal.füligjimmy
Majd ha Cutler megsérül akkor észbe kapnak.
Ha Suh agresszivitását nézem (szegény Dalton mit kapott) akkor nem is kell sokáig várni erre.

szerk: Megnéztem az összefoglalót,hát tényleg botrány az az OLine...

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az Olineról: röhej....ennél csak jobb lehet...Omit vissza kéne tenni LT-be, még mindig nagyobb esélyünk van vele...
Szeretem a dumát, h össze kell szokni...persze, aláírom, ez sok esetben így is van, na de egy az egyben szopni a bránert, az nem összeszokás kérdése...Webb büntetés volt (nekünk)...ha nem holding, akkor sack róla...Merriman a valagába dugta az egyik kezét, nekisétált: sack...
Carimiről azért süt, h róka, de sokkal biztatóbb volt, mint a társa...
A két G vicc...Garza valóban okés, de nekem eddig is vele volt a legkevesebb gondom...előbb utóbb Spencer bekerül a kezdőbe, és vmelyik nagytehetségű G leül a padra...Bear
Megettük megint a felhajtást, ezúttal Tice körül, hogy ő milyen szuper. Ilyen felkészületlenül érkezni egy meccsbe..... Louis és Webb mégiscsak itt vannak 2010 áprilisa óta, és ilyen technikai hiányosságaik vannak, hogy nekem szúrja a szemem? Pocsék a lábmunkájuk, a karjukat állandóan rosszul helyezik, és most még nem is láttunk egy blitzet se, pedig azokat se tudják sokszor felvenni. És arról nem is beszéltünk, hogy nem nehéz olyan védőt találni náluk, aki gyorsabb és erősebb. Chris Williams volt a legjobb a három nővér közül, ez mit mond el a másik kettőről? Az a terv, hogy inkább építenek egy falat, és nem vásárolnak. Felfogtam. De nem működik, ezt nekik kellene felfogni. Lassacskán három éve ugatjuk, hogy rossz a fal.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Akkor a tegnapiról kicsit....
Melton rendben lesz, tényleg nem lett lassabb, viszont sokkal nagyobb a srác, kíváncsian várom, mire lesz képes élesben, most jó volt...
Barber, Bell futottak a rosterért, Chesternek kifelé áll a rúdja jelen állás szerint...
Gholston egy csomót játszott, ígéretes dolgai voltak, rotációra tökéletes, uúgy, mint Okoye, ő még ennél is meggyőzőbb volt....védelemben domináltak a cseréink a buffalo-i legények ellen...rendben voltak a safety-k is, mind az 1. csapatban, mind a 2.-ban...mindent megcsináltak, amit kellett...Wright nagyon bizonyítani akart, de Conte és Steltz is kifejezetten jól mozogtak szerintem....
Az Olineról: röhej....ennél csak jobb lehet...Omit vissza kéne tenni LT-be, még mindig nagyobb esélyünk van vele...
Szeretem a dumát, h össze kell szokni...persze, aláírom, ez sok esetben így is van, na de egy az egyben szopni a bránert, az nem összeszokás kérdése...Webb büntetés volt (nekünk)...ha nem holding, akkor sack róla...Merriman a valagába dugta az egyik kezét, nekisétált: sack...
Carimiről azért süt, h róka, de sokkal biztatóbb volt, mint a társa...
A két G vicc...Garza valóban okés, de nekem eddig is vele volt a legkevesebb gondom...előbb utóbb Spencer bekerül a kezdőbe, és vmelyik nagytehetségű G leül a padra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)