Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Az okosok azt írják, hogy Joseph a legrosszabb esetben is DC lesz.
Jackson pedig akár OC is lehet.
Szinte látom magam előtt azt, hogy Simmons lesz a HC, és ezek ketten a koordinátorok.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Van még valaki akinek nincs hc-je rajtunk kívűl?
meme
Browns, Broncos, Dolphins, Jets

Hue, Vance, Lazor, Simmons, Waldron, Zac Taylor csak a tiétek ha kell. (Zac Taylor járt nálunk is, de minden hír szerint Munchak és Fangio között döntünk)
Monken érdekli még a Jetset, Bieniemy pedig a Jetset és Dolphinst.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Van még valaki akinek nincs hc-je rajtunk kívűl?
meme
rajtatok kívűl? még 4 csapat
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Van még valaki akinek nincs hc-je rajtunk kívűl?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Szarabbnál szarabb jelöltek. király.
Hue tuti nem lesz OC, de bármelyik másik jelölt sem jobb egyértelműen és biztosan Lewisnál.
nasheem
Monken nagy fogás lehet, én Cincy fanként benne bíznék
r.baggio
Eddig csak jókat olvastam róla.


Bieniemy holnap érkezik.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Szarabbnál szarabb jelöltek. király.
Hue tuti nem lesz OC, de bármelyik másik jelölt sem jobb egyértelműen és biztosan Lewisnál.
nasheem
Monken nagy fogás lehet, én Cincy fanként benne bíznék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
legyen egy kis jó hír is
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1080832468389896193
Black_Adder
Kerdes, a Bengalsnal ez mennyire az, mert az itt bedobott nevek kozul meg kb. a legnagyobb potenciallal JMD birt volna. xd

Egyebkent azt olvastam, hogy azert nem erdekelte mar az interju sem, mert fazik attol a szervezeti felepitesnel es a dolgok menetetol, ami es ahogy az a Bengalsnal folyik. Hogy ez mennyire kamu, azt nem tudom, de most itt tenyleg nem lepne meg, ha valaki egy ilyen miatt el sem jonne. A Packershez peldaul siman elmegy, ott legalabb rend van. Meg kube.
Stez
azért kurva vastag arcbőr van ott JMD-n, hogy ő pofázik még a dolgok menetéről.
Amadeus
Ez nem vastag bor, szimplan egy gyoker a tulajdonos, evek ota vicc, ami itt folyik. Nem egy csoka utasitotta vissza hasonlokert a Clevelandet anno a gaz evekben, ott is teljesen megertette mindenki.

De persze, nem az a szokvanyos egy HC-jelolttol, hogy o itt elvar es elvar, meg kovetelozik, de most nehogy mar egy amugy ilyen aprosagon akadj fenn JMD-vel kapcsolatban a tavalyi Colts-bulika utan. Ez szerintem abszolut jogos es elfogadhato erv, nem kirivo vagy durva, legalabbis nalam.

Es hat nyilvan o nem ugy reagalt a telefonhivasra, hogy bocs, de bohocok vagytok, hanem azert atgondolta, ez meg akkora elrettento ero volt, hogy inkabb dobta az egeszet a fenebe. Aztan valoszinuleg valakinek azert elmondta, hogy ez az indok is ott volt a negativumok kozott, ez a mondat meg nyilvan jol fel lett fujva es sokak szamara ugy jott le, mintha itt a csavo kiseloadast tartott volna Cincinnati varosanak, hogy a franchise mukodese szar, minden szar, stb.

En ebbe nem latok tobbet bele igazabol, maximalista edzo, akinek komoly tervei volnanak a csapatapitesre es nem eri be a rosszal meg a kozepessel, nem ker ebbol a jelenlegi Bengalsbol. A jelenlegi Cincy abszolut nem egy csabito hely.

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Szarabbnál szarabb jelöltek. király.
Hue tuti nem lesz OC, de bármelyik másik jelölt sem jobb egyértelműen és biztosan Lewisnál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
legyen egy kis jó hír is
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1080832468389896193
Black_Adder
Kerdes, a Bengalsnal ez mennyire az, mert az itt bedobott nevek kozul meg kb. a legnagyobb potenciallal JMD birt volna. xd

Egyebkent azt olvastam, hogy azert nem erdekelte mar az interju sem, mert fazik attol a szervezeti felepitesnel es a dolgok menetetol, ami es ahogy az a Bengalsnal folyik. Hogy ez mennyire kamu, azt nem tudom, de most itt tenyleg nem lepne meg, ha valaki egy ilyen miatt el sem jonne. A Packershez peldaul siman elmegy, ott legalabb rend van. Meg kube.
Stez
azért kurva vastag arcbőr van ott JMD-n, hogy ő pofázik még a dolgok menetéről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1080849590943924224
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Teljesen hihető hogy ezért nem jön, elég nagy red flag lehet a franchise működése. S amúgy, McDanielst én megnéztem volna mit alakít. Rosszabb aligha lehetett volna mint az elmúlt három év.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
legyen egy kis jó hír is
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1080832468389896193
Black_Adder
Kerdes, a Bengalsnal ez mennyire az, mert az itt bedobott nevek kozul meg kb. a legnagyobb potenciallal JMD birt volna. xd

Egyebkent azt olvastam, hogy azert nem erdekelte mar az interju sem, mert fazik attol a szervezeti felepitesnel es a dolgok menetetol, ami es ahogy az a Bengalsnal folyik. Hogy ez mennyire kamu, azt nem tudom, de most itt tenyleg nem lepne meg, ha valaki egy ilyen miatt el sem jonne. A Packershez peldaul siman elmegy, ott legalabb rend van. Meg kube.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
legyen egy kis jó hír is
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1080832468389896193

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Tudok egy ennél sokkal kézenfekvőbb magyarázatot. Mike Brown egyszerűen beéri ennyivel. Nem ért hozzá, és neki nem célja, hogy Super Bowlt nyerjen. Ő elvan a maga kis posványában, anyagilag bizonyára ez is megéri neki, szóval minek törje magát hozzáértő front office és coaching staff összerakásán? Nem minden ember vágyik a legjobbra, sajnos van, akinek a középszer is elég. Vagy néha még az sem kell neki.

Amíg ő a tulajdonos, lehet reménykedni, hogy na majd idén megváltozik az öreg, de felesleges, az emberek nem változnak, különösen nem 80+ évesen.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Van 2 tulajdonos a ligában, akik külön versenyt hirdettek troll kategóriában az NFL-ben. Mark Davis (Oakland Raiders) és Mike Brown (Cincinnati Bengals). A cél: Melyik tulajdonos csapata képes a közrehej kategóriájában, először beintetni az egész világnak , h igen is mi képesek vagyunk Bowlt nyerni. Időkeret: mivel 65 és 83 éves korban még az idő végtelen így a 2050-es Bowl megcélozható. És a legfontosabb h ki a jobb a farokméregetésben a valaha élt legjobb Owner GM -ek közül. Na ez a kérdés. Ez a verseny célja. Én tisztelem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Eric Bieniemy Chiefs OC is érkezik vizitre, pénteken.
Mikey
Vami fiatal egyetemi edző nem jön?Rosszabb nem lehet a csapat, de a fiatalos lendület sokat segíthetne!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Eric Bieniemy Chiefs OC is érkezik vizitre, pénteken.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
amennyiben hue lesz az edző, megszakítom a csapatnak való szurkolásomat! (lehet hogy most megijednek.,.. 😀 )
nhm
Végre valaki meg merte ezt húzni.
Matthew99
Nem a csapat tehet róla, hogy az öreg egy pöcs.
meme
az öreg is a csapat része... 😕
nhm
Az autóban is van egy találó név az ilyenre..... FÉK! 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
de az is lehet, h túl erősek lennénk, az új igazolásokkal: Green/AB ; Mixon/Bell párosokkal... 😀
nhm
Ne jöjjön ide senki olyan, aki még Picbörgből is kiutáltatja magát. Na az az ember milyen lehet?! 😁😁
Mikey
Tez mellé raknám őket jobbra/balra... megnevelné mindkettőt! 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerencsétek van és a Vikes elviszi Huet OCnak. Aztán majd beül Zimmer utódjának ha úgy alakul 😛
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
de az is lehet, h túl erősek lennénk, az új igazolásokkal: Green/AB ; Mixon/Bell párosokkal... 😀
nhm
Na az igazolná csak a demenciát Brown-nál, ha ilyen neveket megszerezne a Bengals 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
de az is lehet, h túl erősek lennénk, az új igazolásokkal: Green/AB ; Mixon/Bell párosokkal... 😀
nhm
Ne jöjjön ide senki olyan, aki még Picbörgből is kiutáltatja magát. Na az az ember milyen lehet?! 😁😁
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
de az is lehet, h túl erősek lennénk, az új igazolásokkal: Green/AB ; Mixon/Bell párosokkal... 😀
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
amennyiben hue lesz az edző, megszakítom a csapatnak való szurkolásomat! (lehet hogy most megijednek.,.. 😀 )
nhm
Végre valaki meg merte ezt húzni.
Matthew99
Nem a csapat tehet róla, hogy az öreg egy pöcs.
meme
az öreg is a csapat része... 😕
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Jackson kapcsán még megmagyaráztam az interjút magamnak azzal, hogy a Roony Rule miatt az elején behívnak egy kisebbségi jelöltet. De minek ezekután Joseph? Ha az öreg nem trollkodásból csinálja, akkor egyre nagyobb az esély, hogy egy idiótával vág neki a csapat a következő szezonnak 😕
Bár jelentek meg olyan anyagok, hogy anno 16 éve is MB levitézlett emberek közül akart választani, míg végül a lánya győzte meg, hogy inkább egy akkor friss erőnek számító ember, ML mellett döntsenek. Érdekes lesz, hogy az azóta biztosan erős demenciában szenvedő tulajt sikerül-e bármilyen érv segítségével meggyőzni, vagy beleválaszt valamelyik bukott emberbe.