Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Az eddigi pickekkel az a legnagyobb "baj," hogy nem szexik. Senki sem ezekre számított, talán Dennard volt az egyetlen, akit néhány mock hozzánk írt. Én Hill felé kifejezetten nagy reményeket táplálok, Clarke meg majd kiderül. A szezon vége tényleg azt mutatta, hogy nem maradt depth (lásd az afrikai-kanadai-munkavállalásinélküli ombre leigazolását, vagy Hunt DT-ben játszatását). Vissza is esett a teljesítmény egyből. 6 pick maradt, ebből kettőt várok DL-be, egyet OL-be, egy safetyt, és talán egy QB-t. LB felesleges, szerintem ott megleszünk. Nagyon kíváncsi leszek a BJGE-Burkhead párharcra, aminek a tétje a roster lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az meg nonszensz hogy Lacy-t olyan jónak tartod mint Hillt...Lacy az utóbbi idők legjobb powerbackje, Ballból nagyon keveset láttunk, Bell meg szar. Nem tudom mennyiben különbözik Hill egy Daniel Thomastól például.
De ne legyen igazam, és váljon be Hill, én leszek a legboldogabb Bengals/LSU fan, hidd el 😊 .MarioAna
Nyomtam egy like-ot, mert Clarke-t én is így látom (de upside-ja azért van), viszont ez a RB értékelésed...
Bellt láttad tavaly játszani? Sok minden volt, csak nem szar. Lacy, mint prospect (ezt írtam), nem volt jobb Hillnél. Egy kövér, rossz kondiban lévő lusta, de baromi tehetséges RB volt a draft előtt. Nem véletlenül csúszott addig, ameddig.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
mivel még elég jó játékosok is bent maradtak, így lehet javítani.
Clarke potenciális 5.körös, Hillhez hasonló 1cut downhill runnereket meg nem szoktak 2.körben vinni, mondjuk BJGE helyett egyértelmű upgrade, ha meg tényleg run-heavy lesz akkor kellenek a futók.
MarioAna
Azért nem kell túlozni. Hill nem gyengébb prospect, mint a tavalyi Ball-Bell-Lacy második körös hármas. Igazi workhorse RB, de remek méretekkel és jó sebességgel.
Clarke meg 3. körös prospect volt kb mindenhol (cbs 94., vagy egy másikon, amit én szoktam nézni 83.).
Robilluma
Clarke lehet idén 3. körös prospect, de egy értelmes DE klasszban (egyébként szerintem az utóbbi években kimagaslóan a leggyengébb volt az idei Clowney után) sehol nem lenne.Nagyon kiforratlan DE akinek még a highlight videó is arról szólnak, hogy megcsinálja a cleanup szereléseket, amikor 3 ember már lecsúszott a QB/RB-ről szerelés közben. Nem láttam tőle semmilyen olyan technikai momentumot a videókon, amitől ő egy NFL rotációba beférne. Annyi szerencséje van, hogy Hunt is ugyanez, és ő még hamarabb is jött (mondjuk ő legalább egy szörnyszülött). Én inkább elvittem volna Jeffcoat-ot, aki egy egysíkú edge rusher, de abban legalább jó (undersized persze 43DE-nek, de madj a változatos étkezés megoldja).

Kellett egy workhorse erőfutó, arra Hill éppen jó és nincs is lestrapálva (LSU futórotáció), csak én drágállom (főleg, hogy még Hyde elérhető volt)...és egy 4.körben behúzott Andre Williamssel (de szerintem még Burkhead is upgrade lenne BJGE helyett) sem lettünk volna hátrébb.

Az meg nonszensz hogy Lacy-t olyan jónak tartod mint Hillt...Lacy az utóbbi idők legjobb powerbackje, Ballból nagyon keveset láttunk, Bell meg szar. Nem tudom mennyiben különbözik Hill egy Daniel Thomastól például.
De ne legyen igazam, és váljon be Hill, én leszek a legboldogabb Bengals/LSU fan, hidd el 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
mivel még elég jó játékosok is bent maradtak, így lehet javítani.
Clarke potenciális 5.körös, Hillhez hasonló 1cut downhill runnereket meg nem szoktak 2.körben vinni, mondjuk BJGE helyett egyértelmű upgrade, ha meg tényleg run-heavy lesz akkor kellenek a futók.
MarioAna
Azért nem kell túlozni. Hill nem gyengébb prospect, mint a tavalyi Ball-Bell-Lacy második körös hármas. Igazi workhorse RB, de remek méretekkel és jó sebességgel.
Clarke meg 3. körös prospect volt kb mindenhol (cbs 94., vagy egy másikon, amit én szoktam nézni 83.).

Azt gondolom, hogy a jo sorozatunk itt ér véget.
Ahelyett, hogy a korábbi bevált, BPA stratégiát követve maradnának a boardnal, ugy tűnik h needre, előre kinézett játékosokat draftolnak. A legtisztább út a katasztrófához.
Deplane gond egy olyan osztályban, ahol akár 100 mélységig lehet potens kezdoket találni. Erre jon a csere cseréje. Faszomat.gabtsi
Sztem nem sokkal volt a BPA húzás alatt egyik pick sem.
Meg hova hoztál volna kezdőt, én nem látok egy kiadó helyet sem a kezdőben. RB poszton pont hogy hiányzik egy 15-20 carry-s thumper, pláne a Jackson O-ba. Talán Marcus Martin centerbe vagy Brandon Thomas a 3. körben OG upgrade-nek jó lett volna tehetség alapján, de előbbi sem kezdene sztem rookie-ként (ahogy a 49ers-ben sem fog), utóbbi meg redshirted lesz.
Clarke meg 4. DE lesz a két kezdő + Gilberry mögött. Vagy 3. ha Hunt nem fejlődik. Azért egy minőségi two-deep DL nálatok nagyon fontos, erre épül az egész védelem. Tavaly is érződött a rotáció hiánya a szezon végén.
QB meg csak Garoppolo/Mettenberger jöhetett volna szóba. Veled ellentétben utóbbit én is nagyon bírom MarioAna mellett (és passzolna az új O-ba), előbbit nem. Garoppolo kb Dalton 2.0, semmi hozzáadott értéke nem lenne.

Erős a roster, ez van. A megoldás neked egy vagány első körös QB pick lett volna, de az meg nem jött. Azután a döntés után ez a 2-3. kör teljesen rendben van.
(Egyébként a mockomban a CB Breeland - RB Hyde - DE Clarke hármas ment hozzátok és én sem akartam rosszat húzni)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
mivel még elég jó játékosok is bent maradtak, így lehet javítani.
Clarke potenciális 5.körös, Hillhez hasonló 1cut downhill runnereket meg nem szoktak 2.körben vinni, mondjuk BJGE helyett egyértelmű upgrade, ha meg tényleg run-heavy lesz akkor kellenek a futók.

Viszont jó hír, hogy az innentől draftolt játékosokat nem kell figyelni, mivel idén nem nagyon fognak pályára kerülni:
Dontay Moch, Robert Sands, Ryan Whalen, Shaun Prater, Boom Herron, Rex Burkhead, Shawn Williams, Sean Porter, Hawkinson, Cobi Hamilton.

| vs: Boling, Sanu, Thompson, *Charles, Marvin Jones, Iloka (amiből talán Marvin és Boling üt meg más csapatnál is egy kezdő szintet). |

Legalább Marvin rájött, hogy ha 2.körtől hátrébb húznak RB-t, akkor abból a játékosból nem lesz semmi.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azt gondolom, hogy a jo sorozatunk itt ér véget.

Ahelyett, hogy a korábbi bevált, BPA stratégiát követve maradnának a boardnal, ugy tűnik h needre, előre kinézett játékosokat draftolnak. A legtisztább út a katasztrófához.

Deplane gond egy olyan osztályban, ahol akár 100 mélységig lehet potens kezdoket találni. Erre jon a csere cseréje. Faszomat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
számomra érthetetlen húzások, Hill-től volt bent sokoldalúbb futó. Clarke meg hiába 6-6, nem lesz egy MJ93 pótlék, mert ugyanolyan projekt mint Hunt.
Viszont még mindig bent van Mettenberger és Murray is 😍 (milyen szép lesz majd, amikor elviszünk 4.körben egy OLt majd egy DT-t az 5. körben)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát nem erre számítottam! De van logika Hill húzásában, ha az OL jól tud blokkolni, akkor Dalton szerepét erősen lehet limitálni.
Persze ehhez az is kell, hogy a védelem stabil legyen és ne kerüljünk folyamatosan hátrányba, amikor Daltonnak kell dobálnia.
Clarkkal viszont reachnek tűnik.
A potenciális backup QB-k mondjuk még bent vannak, reméljük azért valakit berántunk.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Szerintem kifejezetten szar húzások. Az elmúlt évek talán legszarabb draft napja volt. Remélem tévedek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Na, megint nem jött QB. Mondjuk még bent is maradtak, akiket húzhattunk volna. A RB választás nem lepett meg, sejtettem, hogy Hue-nak kell még ember a földre. BJGE szerintem nem lesz 53ban. Hozzá hasonlóan Hillnek sem volt az egyetemen fumblija. Clarke pedig egyértelműen MJ93 helyére érkezett, alkatra hasonló, Guenther szerint vagy 20 font izmot még fel kell szednie, de jó lesz.

A harmadik naptól jöhetnek az OL, DL mélyítések. Látva az eddigieket, azt sem tartok kizártnak, hogy egyáltalán sehol sem fogunk irányítót választani.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A maradék QBk közül kivel próbálkoznátok?
Mettenbergert írtátok korábban, de szerintem ő a 3 körünkig nem marad bent. Az ismertetők és az összevágott videók alapján nekem még Aaron Murray tetszene a legjobban. Igaz szinte kizárólag azt néztem, hogy hogyan kezeli-viseli a nyomást.
A borítékolható második körös OT után jöhetne ő.nasheem
én (micsoda meglepetés) Mettenbergernek örülnék vagy Murraynek.
A gond az, hogy egy Murray húzással kapunk egy Dalton 2.0-át. Ennek csak akkor lenne értelme, ha Daltonnak nem adnának nagy szerződést, aminek viszont kicsi a valószínűsége.
Innentől viszont tényleg fölösleges a QB pick, mert Mettenberger fizikai határai vitathatatlanok, viszont Cameron neki kb zéró szabadságot adott. Improvizációs készsége nem tudjuk, hogy mennyire jó (mert nem volt lehetősége villogni), egy nagyon jó OL mögött, nagyszerű futójátékkal és talán SEC-elit elkapópárossal volt körülvéve, (ex)NFL OC-val. Ilyen körülmények között egy hasonló fizikai adottságokkal rendelkező NFL QB prototípusnak top10-ben lett volna a helye, és senki nem emlegette ott és nem is ért annyit, nem volt annyira kiugró statisztikailag. Nagyon szürke egér, viszont nem volt szar meccse. Mármint, nem ment el rajta meccs az LSU-nak idén, amit ha átültetünk a jelenlegi állapotunkba (Bengals), akkor Daltonra ez nem igaz. (tudjuk persze, hogy más szint a SEC és az NFL).
Ami a lényeg ebből, hogy míg Mettenberger egy jól működő rendszerből nem vett el (ritkán hozzáad, pl: a karból adódóan), addig Dalton pont az ellenkezőjét teszi (tette idén). Zach 3.körben nem valószínű, hogy már bent lesz mire mi húzunk, Marvinék meg nem fognak valakiért felmenni, ez biztos. Így marad(hat) Murray, ha egy életképes QB-t akarunk, esetleg McCarron vagy Carr.

gondolom ma jön egy harmadik OT, meg egy hetvenkettedik DL és akkor nagyon fasza lesz a depth. csak ugye az eddig is fasza volt aztán one and done.gabtsi
ezzel viszont tökéletesen egyetértek, kis kockázat (kis hozam) címszóval szerintem így fog zajlani a hátralévő draftunk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Murray, vagy Logan Thomas a végén.

Mettenberger semmiképpen (majd figyeljed h ő lesz).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A maradék QBk közül kivel próbálkoznátok?
Mettenbergert írtátok korábban, de szerintem ő a 3 körünkig nem marad bent. Az ismertetők és az összevágott videók alapján nekem még Aaron Murray tetszene a legjobban. Igaz szinte kizárólag azt néztem, hogy hogyan kezeli-viseli a nyomást.
A borítékolható második körös OT után jöhetne ő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is érdemes vészmadárkorni, mert a CB poszt majdnem annyira komplikált mint a QB, így igazából fogalmunk sincs most h kiből lesz jó játékos és kiből nem. nekem pl Roby volt az akire azt mondtam h no way, de aztán lehet h ő lesz sztár.

mégegyszer: nem a CB poszt a gond, mégkevésbé Dennard, hanem az, hogy ezzel a pickkel semelyik gondunk nincs megoldva.

gondolom ma jön egy harmadik OT, meg egy hetvenkettedik DL és akkor nagyon fasza lesz a depth. csak ugye az eddig is fasza volt aztán one and done.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem akarok vészmadárkodni, de engem nagyon Kirkpatrick draftolására emlékeztet ez a pick: egyértelmű CB need, melynek megoldására az FBS egyik legjobb védelméből jött egy kissé túlértékelt corner az első körben (nem azért túlértékelt, mert elit D-ben játszott, csak még az Alabama - Michigan State védelem párhuzama is adja magát). Én Dennardban sem látom azt, hogy akkora király lesz, hogy évek múltán azt lehet majd rá mondani, simán megérte az első körös picket (mint ahogy egyelőre Kirkpatrickkel sem ez a helyzet), de erre majd úgyis csak az idő ad választ.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ja, jött a CB. Ahogy írtátok, a poszttal nincs baj, csak ilyenkor mindig az böki az ember csőrét, amit elszalasztott alkalomnak vél. Dennard azért nem rossz. Kirkpatricknek sokkal kevésbé örültem anno. Remélem azért velük (és Hallal) pár évig legalább egy erős közepes sec összeáll.

Mennyit nyertünk vele? Jövő évre nem sokat. Hosszabb távon? Valószínűleg kevesebbet, mint Bridgewaterrel. Szóval maradt hiányérzet. Az még jobban fáj, hogy a Vasas és a Browns is nagyon jókat húzott 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt adom, de nem ez a gond sem a csoportmeccseken sem a playoffban. egy corner nagyon ritkán plug and play játékos. kíváncsian várom a mai napot, mert mindenképpen látni akarok egy QB-t.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Azért ha azokra a tavaly benyelt nagy játékokra gondolok, amikor elindult a safty blitz, majd egy-egy ellen valami gyorsabb wr verte Newmant vagy Pacmant, akkor valamennyivel csak előrébb vagyunk. Ha abból a szempontból nézzük, hogy nem egy playmaker jött, akkor nem vagyunk beljebb. Ugyanakkor a csapatban van több olyan játékos, aki el tud a meccseket dönteni. Én egy teljesen korrekt BPA húzásnak tartom, egy újabb tégla a szisztematikusan épülő rendszerben.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem a pick rossz, hanem h nem vagyuk beljebb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én továbbra sem értem a QB-pick pártolókat, sztem nagyon jó pick volt a corner egy olyan divízióba, amelyet hagyományosan a Defense-k minősége dönt el, és ahol ráadásul Gordonok, Brownok és Smith-ek rohangálnak. Jó kis BPA-pick volt a D-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
nos, húztunk CB-t első körben. Rengeteg zászlót fogunk róla kapni kulcsszituációban, de Marvinék biztos láttak benne valamit, amit én a videókon nem. Ha ügyesen megtanulja ezeket a sunyiságokat akkor nagyon jó CB lehet...a baj az, hogy a mi secondary nevelésünk enyhén siralmas, így ebben bízni 😀. Én inkább a technikailag tökéletes, de kisebb Verrett pickre hajlottam volna.
*egyedül Dennard volt az a top4 cornerből akinek nem örültem volna, ha ide jön 😕.

Az meg, hogy hagytuk Bridgewatert elmenni 2 opciót hoz maga után:
1.Daltonnak repül a 100+milliós szerződés
2.Ha beválik Bridgewater és jobb lesz mint Dalton (nem nehéz), abba belebukhat majd ML (főleg, ha Dennard olyan rossz CB lesz, mint amilyennek tartom).

*Zimmer egyelőre veri Marvint a draft során 😊
*Shazier a Vasasnál....ezt nagyon nem akartam, egy szörnyeteg az az ember (irigylem tőlük nah, nem érdemlik meg 😀 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Egyáltalán nem rossz húzás ez ide, Pacman és Newman se túl fiatal és gyors, Hall pedig egyre inkább üvegből van... Dennard - bár én Gilbertet jobban szeretem / többre tartom - jó fit ide... sajnos 😛

Burfict a 10mp-s 40 yardja miatt balhéja előtt azért vastagon elsőkörös játékos volt... ha az emlékeim nem csalnak... a többieknél azonban igazad van 😊Collapo
Igen, tudok én is Burfict dolgairól. Arra céloztam (lehet, hogy nem jól fejeztem ki magam), hogy láthatják a draftolatlan játékosok, hogy nálunk alulról jőve is be lehet kerülni a keretbe. Sokat jelenthet, ha van előttük példa. Most pedig húzok és nézek egy csomó highlights videót Dennardról, legalább valamennyire legyek képben. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyáltalán nem rossz húzás ez ide, Pacman és Newman se túl fiatal és gyors, Hall pedig egyre inkább üvegből van... Dennard - bár én Gilbertet jobban szeretem / többre tartom - jó fit ide... sajnos 😛

Burfict a 10mp-s 40 yardja miatt balhéja előtt azért vastagon elsőkörös játékos volt... ha az emlékeim nem csalnak... a többieknél azonban igazad van 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Háááát... nagyon vegyesek az érzéseim. Dennardról azt mondják, instant kezdő lehet, majd meglátjuk. Ha Newman és Pacman tartja a jó formáját, Hall felépül, akkor Dennardnak és Kirkpatricknek nem fog jutni elég játékidő. Vagy Dennard Pacman helyén kezd, aki átmegy returnerbe és ezért kivégjuk Tate-et! (De jó lenne!)

Nagyon piszkálja a csőrömet, hogy Teddy még bent volt. Bár nem tartom olyan hatalmas nagy tehetségnek, de ki tudja, hogy akár csak hasonló draftolására is mikor lesz legközelebb lehetőségünk anélkül, hogy a fél gatyánk rámenne a feltrade-re. Ez az egyik fele, a másik, hogy egy Zac Robinson 2 marhára nem fogja megversenyeztetni a Vörit. Már csak abban bízom, hogy a középső/hátsó körökben megtaláljuk a magunk Wilsonját. Mondjuk sztem a fél liga ebben bízik.

Viszonylag kevés szó esett a majdani UDFA játékosokról. Hatalmas előny, hogy jó példát tudunk felmutatni a kinevelésükben(Burfict, DiManche, Schaffer), így talán majd szívesebben választanak minket.

Összegezve, az első nap után szomorkodásra nincs okunk, jó playát draftoltunk, aki akár az első meccstől kezdő lehet, de kivihették volna Teddyt korábban, akkor nem lenne ott a keserű mellékíz...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Bent maradt Teddy, cserébe az egyik legjobb CB-t behúztunk