Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Elmentünk nagyon egy cap menedzsment, csapatépítés, stb... irányba, amibe viszont én nem szeretnék belemenni, mert nem értek hozzá.

Csak annyit akartam kihozni az egészből, hogy az elmúlt 10 évet figyelembe véve, ha Dalton nem javul fel drámai módon, akkor vele valszeg nem lehet SB-t nyerni. Akik nyerni tudtak, jellemzően top 10-es QB-k - vagy (külön Flacco kedvéért 😊) a PO-ban nyújtottak elit teljesítményt.

Ha még azt is hozzáveszem, hogy összességében milyen irányba mozdul a liga O terén, akkor azt sejtem, hogy a jövőben konfdöntőt sem lehet nyerni elit, vagy épp csúcsformában levő QB nélkül.

Szvsz annyit kellene eldönteni a Bengalsnál, hogy szerintük Dalton fejlődik-e annyit, hogy ha a PO-ban összekerülnek egy elit irányítóval, akkor versenyképes lesz vagy sem.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Plusz ugye az erős keretedet úgy tudod fenntartani, ha folyamatosan jól draftolsz, mert így tudsz 4 évre olcsón jó játékost szerezni. Minden jó játékost hosszú távon nem tudsz magadhoz láncolni, azt kell jól megválasztani, kit tudsz könnyebben pótolni, és kit nem. Nyilván akit nehezen tudsz pótolni, azt célszerű komoly veteránszerződéssel megdobni. Na most ha két draftot eldobsz egyetlen játékosért, akkor komoly szarba kerülsz, mert a kereted mélysége jelentősen csökken és úgy jársz, mint a Redskins, ahol PS kaliberű emberek rohangálnak a kezdőben jó néhány poszton. Nem olyan egyszerű történet ez, hogy franchise QB kell és hozunk egyet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ehhez egyfelől az kéne, hogy legyen elérhető potneciális franchise QB akkor, amikor jön a Bengals a drafton, de mivel rendre PO-ba jutnak, erre kicsi a sansz.
Másik oldalról kéne hasonló kaliberű szabadügynök, mint Manning, nyilván nem lesz.gabokocka
Én azt gondolom, hogy későbbi elit QB-t jellemzően az első kör elején lehet húzni. Persze van kivétel, de azért több olyan elit irányító van a történelemben, aki top 10-es pick volt, mint aki 2.kör vagy lejjebb... Ami az én szememben az jelenti, hogy erre bizony komolyan áldozni kell.

Vagy irreálisan nagyot mákolni (Brady), vagy megadni az árát draftcetliben vagy pénzben.Jan
Megadod az árát draftcetliben, játékosban (pl Daltont odaadod), aztán meg jól besülsz egy Clausennel, Leaffel, de lehetne ezt még sorolni napestig. Még TOP10-ben is mák kell a franchise QB-hoz. Ahol most van a Bengals, onnan nagyobb esély van egy QB-váltással a buktára, mint az előrelépésre. Amikor 8 meccs után a Steelers topikban is téma volt a QB, akkor is ezt mondtam. Nem éri meg a kockázat, mert évekre tönkreteheted a franchise-t, ezt viszont senki nem fogja és nem is szabad bevállalni.

Egy vetélytársat lehetne neki hozni pl 3. körben draftról, vagy egy veteránt FA-ről, plusz esetleg OC-t és/vagy QB-edzőt váltani, de ennyi, amit most lehet tenni. Egy olyan QB-t kirúgni, aki első 3 évében PO-ba jutott, nagy baklövés lenne, mert őrült nagy kockázatot rejtene magában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Ehhez egyfelől az kéne, hogy legyen elérhető potneciális franchise QB akkor, amikor jön a Bengals a drafton, de mivel rendre PO-ba jutnak, erre kicsi a sansz.
Másik oldalról kéne hasonló kaliberű szabadügynök, mint Manning, nyilván nem lesz.gabokocka
Én azt gondolom, hogy későbbi elit QB-t jellemzően az első kör elején lehet húzni. Persze van kivétel, de azért több olyan elit irányító van a történelemben, aki top 10-es pick volt, mint aki 2.kör vagy lejjebb... Ami az én szememben az jelenti, hogy erre bizony komolyan áldozni kell.

Vagy irreálisan nagyot mákolni (Brady), vagy megadni az árát draftcetliben vagy pénzben.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Itt a kérdés Bráuni bácsi szempotbúl, hogy megadja-e a nagyzsugát Verespuskának. A válasz nem. Me? Palmer. De? Mer ezek az évek azért futottak ilyen jól, mer nagyon sokat hozott a konyhára az Oakland. Nagyot kaszált Bráuni fater, de itt az átfordulási pontnál le lehet küldeni a retyón az egészet. Akó? Szerintem kell egy veterán a Veres mellé jövőre, az kisebb zsozsó, alias kisebb kockázat és egy évvel ki lehet tolóckodni a döntést. De kit?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én egy kicsit meghasonlott vagyok ebben a Dalton témában. gabtsival egyetértek valamilyen szinten, de ez meg csak abból a fizikai törvényszerűségből adódik, hogy jól passzoló irányító jobban "halad", mint egy futóbolond. Tehát, ha sürge haladhatnék van, akkor QB futásokkal nem lehet gyorsba felszántani a pályát az ellen D-jének orrával, és ez nyilván sokat nyom a latba, pedig én nem vagyok egy nagy passzoljunk orrvérzésig a QB-val típus.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Ehhez egyfelől az kéne, hogy legyen elérhető potneciális franchise QB akkor, amikor jön a Bengals a drafton, de mivel rendre PO-ba jutnak, erre kicsi a sansz.
Másik oldalról kéne hasonló kaliberű szabadügynök, mint Manning, nyilván nem lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Gondolom a Cincy, -mint minden más csapat- nem valameddig akar jutni, hanem SB-t akar nyerni.

Az elmúlt 10 évben a következő irányítók nyertek SB-t: Brady (2), Roethlisberger (2), P.Manning, E.Manning (2), Brees, Rodgers, és Flacco.

A tényeket nézve, ilyen irányítókkall lehetett nyerni az elmúlt évtizedben. Mi a valószínűbb, hogy Dalton elér erre a szintre, vagy hogy a jövőben nem fog kelleni ilyen QB teljesítmény a SB-hoz?Jan
Aha, és a Bengals honnan akasztana most le egy olyat, aki a fenti felsorolásba beillik?gabokocka
Miért, ezeket honnan akasztották le? Draftról vagy FA piacról, nem?
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Gondolom a Cincy, -mint minden más csapat- nem valameddig akar jutni, hanem SB-t akar nyerni.

Az elmúlt 10 évben a következő irányítók nyertek SB-t: Brady (2), Roethlisberger (2), P.Manning, E.Manning (2), Brees, Rodgers, és Flacco.

A tényeket nézve, ilyen irányítókkall lehetett nyerni az elmúlt évtizedben. Mi a valószínűbb, hogy Dalton elér erre a szintre, vagy hogy a jövőben nem fog kelleni ilyen QB teljesítmény a SB-hoz?Jan
És akkor a váltás címén belefussanak egy Sanchezbe, Weedenbe és visszasüllyedjenek oda, ahol most a Browns van? Itt azért többről van szó. Amíg PO-ba vannak, addig 3-4 meccsre van csak az SB, márpedig Daltonnal minden évben PO volt. Ha kifognak egy szart, akkor évekre megint tönkrevághatják a franchise-t. Flacco a legjobb példa, egy közepes irányítónak kijöhet éppen 3-4 jó meccse, de hogy ez SB-t érjen, ahhoz PO-ban kell lenni. 😊Soldados
Gondoltam hogy Flacco lesz a példa 😊 de van egy nagy különbség köztük: alapszakaszban mindketten hozzák ezt a jó iparos szintet, de PO-ban az egyik ettől felfelé mozdul el, a másik meg lefelé.

Arra azért nem lehet egy csapatot építeni, hogy hátha egyszer kicsúszik a QB kezéből egy extra sorozat, és az pont a PO-ra esik...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Gondolom a Cincy, -mint minden más csapat- nem valameddig akar jutni, hanem SB-t akar nyerni.

Az elmúlt 10 évben a következő irányítók nyertek SB-t: Brady (2), Roethlisberger (2), P.Manning, E.Manning (2), Brees, Rodgers, és Flacco.

A tényeket nézve, ilyen irányítókkall lehetett nyerni az elmúlt évtizedben. Mi a valószínűbb, hogy Dalton elér erre a szintre, vagy hogy a jövőben nem fog kelleni ilyen QB teljesítmény a SB-hoz?Jan
Aha, és a Bengals honnan akasztana most le egy olyat, aki a fenti felsorolásba beillik?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom a Cincy, -mint minden más csapat- nem valameddig akar jutni, hanem SB-t akar nyerni.

Az elmúlt 10 évben a következő irányítók nyertek SB-t: Brady (2), Roethlisberger (2), P.Manning, E.Manning (2), Brees, Rodgers, és Flacco.

A tényeket nézve, ilyen irányítókkall lehetett nyerni az elmúlt évtizedben. Mi a valószínűbb, hogy Dalton elér erre a szintre, vagy hogy a jövőben nem fog kelleni ilyen QB teljesítmény a SB-hoz?Jan
És akkor a váltás címén belefussanak egy Sanchezbe, Weedenbe és visszasüllyedjenek oda, ahol most a Browns van? Itt azért többről van szó. Amíg PO-ba vannak, addig 3-4 meccsre van csak az SB, márpedig Daltonnal minden évben PO volt. Ha kifognak egy szart, akkor évekre megint tönkrevághatják a franchise-t. Flacco a legjobb példa, egy közepes irányítónak kijöhet éppen 3-4 jó meccse, de hogy ez SB-t érjen, ahhoz PO-ban kell lenni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Gondolom a Cincy, -mint minden más csapat- nem valameddig akar jutni, hanem SB-t akar nyerni.

Az elmúlt 10 évben a következő irányítók nyertek SB-t: Brady (2), Roethlisberger (2), P.Manning, E.Manning (2), Brees, Rodgers, és Flacco.

A tényeket nézve, ilyen irányítókkall lehetett nyerni az elmúlt évtizedben. Mi a valószínűbb, hogy Dalton elér erre a szintre, vagy hogy a jövőben nem fog kelleni ilyen QB teljesítmény a SB-hoz?Jan
már megint a Ravens a kakukktojás, az a Ravens, mely egy győztes SB után is ki tudta vágni irányítóját 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Gondolom a Cincy, -mint minden más csapat- nem valameddig akar jutni, hanem SB-t akar nyerni.

Az elmúlt 10 évben a következő irányítók nyertek SB-t: Brady (2), Roethlisberger (2), P.Manning, E.Manning (2), Brees, Rodgers, és Flacco.

A tényeket nézve, ilyen irányítókkall lehetett nyerni az elmúlt évtizedben. Mi a valószínűbb, hogy Dalton elér erre a szintre, vagy hogy a jövőben nem fog kelleni ilyen QB teljesítmény a SB-hoz?
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó jogos, vannak szintek 😊

nekem a pocket passer a jó QB, Kaep nem az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Ahány ember annyiféleképpen látja a futós QB-kat, van aki utálja őket, van aki imádja, lerágott csont... nyilván Kap-el ugyanez a helyzet, nem is akarok senkit meggyőzni, h jó irányító, de azért Gabbert, Ponder, Weeden, Sanchez a borzasztó QB-k 😀😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabtsi
Kaep jobban dobál mint Dalton, és fejben sokkal erősebb. MarioAna
ne írj ilyeneket, mert a munkahelyen nem értik mi ilyen vicces a munkán, hogy hangosan felnyerítek.
gabtsi
Nem dob jobban Kaepernick, de ő a csapat élére tud állni, és nem egy meccset nyert már meg nekünk (de én nyilván elfogult is vagyok) ez a mentális tényező a legnagyobb különbség kettőjük között, és lehet futóbolondnak nevezni, de amíg ezzel nyeri a meccseket, addig felőlem bukfencezhet is a pályán
szvsz 2 ifányi Dalton se ér meg egy Kaepernicket...picstii
jogod van a véleményedhez, megbántani se akartam senkit, de sztem Kaep borzasztó QB.gabtsi
Azért ezt így nagyon túlzónak érzem. Idén, amikor azt mondták,, hogy nem megy neki különböző okok miatt (pl Crabtree hiánya, sophomore slump) most hozott össze 21/8 TD-INT ratiót és zárt +90-es QB-ratinggel és ugye azért 3000 yard fölé jutott. Na most erre jön még rá pluszba a futóteljesítménye. Ez azért messze van a borzasztó QB-tól. Legalábbis szerintem. És mondom, ezekhez az adatokhoz vegyük hozzá, hogy nem volt az 1. WR-e. Nem mondom, hogy egy dobóbajnok Kaep, de azért messze van a borzasztótól, összességében én a veszélyes szót haszálnám rá. Én pl tőle sokkal jobban tartanék, mint Daltontól. Nem azért mert Kaep esetleg jobban dobna, hanem mert veszélyesebb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nem hinném, h Brown-nak szíve csücske lenne egy ilyen futós QB, ez csak valami fellángolás lehet! biztos még nem látott ilyet! 😀

jobban belegondolva ilyen QB-val még nem is nyertek semmit, nem hiszem, hogy majd mi leszünk a forradalmárock! 😊

én személy szerint egyáltalán nem szeretem az ilyen stílust, az irányító irányítson!!! 😊
(Manning, Rodgers, Brady) Palmer 😊
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Kaep vs. Dalton
Tudást tekintve szerintem Dalton jobb, a 49' OL nagyon durva (hogy a D-ről ne is beszéljünk), viszont amikor nem volt Crabtree, akkor Kaep nagyon tanácstalan volt, illetve amikor erős védelem jött szembe, akkor ő is töketlenkedett. Az viszont nagyon valószínű, hogy mentálian sokkal erősebb.
Amúgy, ha Brown papa ennyie szerelmes ebbe a stílusba, akkor (valószínűleg) idén a 3. körben behúzhatja Tajh Boyd-ot, aztán meglátjuk, hogy ez mennyire fekszik a csapatnak. (Bár itt a Northban szerintem nagyon gyorsan összetörnék.)
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gabtsi
Kaep jobban dobál mint Dalton, és fejben sokkal erősebb. MarioAna
ne írj ilyeneket, mert a munkahelyen nem értik mi ilyen vicces a munkán, hogy hangosan felnyerítek.
gabtsi
Nem dob jobban Kaepernick, de ő a csapat élére tud állni, és nem egy meccset nyert már meg nekünk (de én nyilván elfogult is vagyok) ez a mentális tényező a legnagyobb különbség kettőjük között, és lehet futóbolondnak nevezni, de amíg ezzel nyeri a meccseket, addig felőlem bukfencezhet is a pályán
szvsz 2 ifányi Dalton se ér meg egy Kaepernicket...picstii
jogod van a véleményedhez, megbántani se akartam senkit, de sztem Kaep borzasztó QB.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabtsi
Kaep jobban dobál mint Dalton, és fejben sokkal erősebb. MarioAna
ne írj ilyeneket, mert a munkahelyen nem értik mi ilyen vicces a munkán, hogy hangosan felnyerítek.

Igen, de itt jön a hipotézis hipotézise, akkor lehet nem arra megy a Chargers, hogy lepörgesse az órát, hanem megpróbálnak haladni. Sosem tudjuk meg.gabokocka
a csillagok állása rendben volt, momentum nálunk, ment a futójáték és a passzok is ültek, ott megtört és a szünetben nem sikerült helyreállni, ez lehet edzői probléma. a második félidőt így is mi kezdtük, mehettünk volna 10 ponttal és játszhattuk volna a saját játékunkat, de én mentális okokkal magyarázom, hogy ez nem sikerült. de lehet edzői is.gabtsi
Én amellett lennék, hogy a kettő együtt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
gabtsi
Kaep jobban dobál mint Dalton, és fejben sokkal erősebb. MarioAna
ne írj ilyeneket, mert a munkahelyen nem értik mi ilyen vicces a munkán, hogy hangosan felnyerítek.
gabtsi
Nem dob jobban Kaepernick, de ő a csapat élére tud állni, és nem egy meccset nyert már meg nekünk (de én nyilván elfogult is vagyok) ez a mentális tényező a legnagyobb különbség kettőjük között, és lehet futóbolondnak nevezni, de amíg ezzel nyeri a meccseket, addig felőlem bukfencezhet is a pályán
szvsz 2 ifányi Dalton se ér meg egy Kaepernicket...
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gabtsi
Kaep jobban dobál mint Dalton, és fejben sokkal erősebb. MarioAna
ne írj ilyeneket, mert a munkahelyen nem értik mi ilyen vicces a munkán, hogy hangosan felnyerítek.

Igen, de itt jön a hipotézis hipotézise, akkor lehet nem arra megy a Chargers, hogy lepörgesse az órát, hanem megpróbálnak haladni. Sosem tudjuk meg.gabokocka
a csillagok állása rendben volt, momentum nálunk, ment a futójáték és a passzok is ültek, ott megtört és a szünetben nem sikerült helyreállni, ez lehet edzői probléma. a második félidőt így is mi kezdtük, mehettünk volna 10 ponttal és játszhattuk volna a saját játékunkat, de én mentális okokkal magyarázom, hogy ez nem sikerült. de lehet edzői is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
így volt.
TD lehetett volna és mi kezdjük a második félidőt.

Keapernicket inkább hagyjuk, QB kellene, nem futóbolond.gabtsi
Kaep jobban dobál mint Dalton, és fejben sokkal erősebb. Az csak ráadás, hogy emellé még 4.5 alatt van 40-en.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Könnyebb belebukni egy QB-cserébe ilyen szituban, mint jól járni.Soldados
Viszont végre kellene egy komolyabb versenytárs Dalton mellé (ehhez még stábot sem kell felforgatni és lehet neki adni még egy -akár kettő- esély), akiben ott a potenciál, hogy ha nem is 2014-ben, de ha úgy alakul 2015-ben átvegye az irányító posztját. Mert Gradkowski és Josh Johnson mellett nem kel összetörnie magát, hogy csapatban maradjon.DoM
Lejjebb pont ezt írtam én is. Hogy vagy draftról, vagy FA-ről hoznék egy vetélytársat. De 3 év után nem mondanék le még róla, mert azért csak 3/3 PO.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Igen, de itt jön a hipotézis hipotézise, akkor lehet nem arra megy a Chargers, hogy lepörgesse az órát, hanem megpróbálnak haladni. Sosem tudjuk meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.