NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát ha mindenképpen elvisznek valakit az edzői gárdából, akkor Grudenre szavazék. Nagyon bízok benne, hogy Zim modora sehol sem megy át, és marad nálunk. Hue meg megkapja az OC posztot.

Ezek közül a mentálisan is gyenge, bukott QB-k közül ha valakit idehoznak megmentőnek, az azt jelenti, hogy a tulajdonos is meg van lőve. Vannak, meg lesznek hibák, de az elmúlt években egy tudatos építkezés volt, Palmernek sem könyörögtek, amikor durcázott, pedig ő még akkor a top10 környékén volt számon tartva. Sokkal valószínűbb egy projekt ember behúzása, akit a jövő évben megpróbálnának felhúzni, miközben azért a cél továbbra is a PO szereplés lenne.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Aki Gruden teljesítményén röhög, vagy szánalmasnak tartja, megkérném, hogy mondjon három olyan O felállást és play designt (tehát playt), ami nem működhetett a Chargers D felállásával szemben, down&distance probléma volt a hívással, vagy vmi konkrétat. köszönöm!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer szerint a Lions, a Redskins, a Vikings és a Titans interjúra fogja hívni Jay Grudent.
Mike Zimmerrel pedig felvette a kapcsolatot a Titans, a Vikings és a Redskins.iktriad
Hívhatná Zimmert a Lions is és akkor mind a 4 repjegyre lehetne mennyiségi kedvezményt kérni.nasheem
Az a vicc, hogy én a Lions helyében pont őt vinném HCnek. Remélem nem a Titansben köt ki. Oda menjen csak Jay.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Albert Breer szerint a Lions, a Redskins, a Vikings és a Titans interjúra fogja hívni Jay Grudent.
Mike Zimmerrel pedig felvette a kapcsolatot a Titans, a Vikings és a Redskins.iktriad
Hívhatná Zimmert a Lions is és akkor mind a 4 repjegyre lehetne mennyiségi kedvezményt kérni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer szerint a Lions, a Redskins, a Vikings és a Titans interjúra fogja hívni Jay Grudent.
Mike Zimmerrel pedig felvette a kapcsolatot a Titans, a Vikings és a Redskins.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Most érthetően megkérdőjeleződött Dalton jövője - de lássuk be, abból a szempontból, hogy lehet-e vele SB-t nyerni. A szóba jöhető megoldások egyike sem jobb (bár szerintem Schaub simán első számú QB lesz valahol - Browns?). Mindenesetre a szerződése lejáratáig egy project QB draft elgondolkodtató.
És egyetértek, tegnap az OL volt a leggyengébb láncszem.lucio
Schaubban monjuk már nem igazán tudom mit láttok, Texans kb ugyanaz mint ti, elit D, jó RB egység, jó fal, kb azonos elkapó gárda és van egy QBjuk aki megöli a gameket 😀
Jó a ti secondarytek jóval jobb, de a lényeg érthető.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ja, inkább foglalkozzunk a jövővel. Segít felejteni 😊

QB: lövésem sincs kik lesznek szabadok jövőre, de Ponder és Schaub megér egy kósza gondolatot. Leginkább persze egy 3-4. körös QB draft tetszene. Egyszer csak belenyúlunk mi is a jóba. 😊
MJ93 szerintem elmegy. Dunlap, Gilberry, Hunt és talán Geathers mellé lövünk majd valami használható öreget. Ha Hunt beválik, akkor ez elég lehet.nasheem
Ponder szerintem semmiképpen,....Soldados
Viszont ha ő jönne, Mikey reaktiválná magát a topikban 😊
De viccen kívül. Nálam még Ponder sem teljesen kuka kategória. Igaz kevés meccsét láttam, de egy jó passprot fallal szerintem működhetne.nasheem
Én a legnagyobb ellenségnek se kívánom, hogy Ponderbe kelljen bíznia egy meccsen, hát még playoffban.
Mondjuk lehet egy jó edzői gárda mint a tietek tudna vele valamit kezdeni, de Daltonnál többet nem igen tudnál kihozni belőle, ráadásul kb attól függ, hogy játszik, hogy milyen lábbal kelt fel. Cassel kiszorította szerintem ez mindent elmond.
De ha gondolod van 3 QB-nk is bármelyik 2-t vihetitek 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
csak erős idegzetűeknek!
|  assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.457862!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/landscape_635/alg-carson-palmer-mark-sanchez-jpg.jpg |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
lucio 325
Most érthetően megkérdőjeleződött Dalton jövője - de lássuk be, abból a szempontból, hogy lehet-e vele SB-t nyerni. A szóba jöhető megoldások egyike sem jobb (bár szerintem Schaub simán első számú QB lesz valahol - Browns?). Mindenesetre a szerződése lejáratáig egy project QB draft elgondolkodtató.
És egyetértek, tegnap az OL volt a leggyengébb láncszem.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Már tegnap is leìrtam, hogy sztem qb kell ehhez a kerethez. Daltonnal szvsz az a baj, hogy a po kizúgásoknak jelentős mértékben az egyik letéteményese ő. Legalábbis emlékeim szerint. Ha valaki, hát mi tudjuk,hogy milyen bicigli is ez, azzal a különbséggel h ryan a po zakók közül egyben volt benne vastagon, a többi nem rajta múlott. És lehet itt jönni h DL kell meg LB stb de top 10 irányìtó nélkül nem lehet SB-t nyerni szvsz... ( flacco sztem sem az úgy általában, de a tavalyi po-ban elit szinten tolta szóval ő nem játszik, ha dalton is tudott volna ilyet nem lenne miről beszélni ) ez a keret kész van szvsz, kár lenne ha nem sikerülne a nagy eredmény mert szimpatikus banda nagyon... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja, inkább foglalkozzunk a jövővel. Segít felejteni 😊

QB: lövésem sincs kik lesznek szabadok jövőre, de Ponder és Schaub megér egy kósza gondolatot. Leginkább persze egy 3-4. körös QB draft tetszene. Egyszer csak belenyúlunk mi is a jóba. 😊
MJ93 szerintem elmegy. Dunlap, Gilberry, Hunt és talán Geathers mellé lövünk majd valami használható öreget. Ha Hunt beválik, akkor ez elég lehet.nasheem
Ponder szerintem semmiképpen,....Soldados
Viszont ha ő jönne, Mikey reaktiválná magát a topikban 😊
De viccen kívül. Nálam még Ponder sem teljesen kuka kategória. Igaz kevés meccsét láttam, de egy jó passprot fallal szerintem működhetne.nasheem
Én elég sokat láttam. Több szinttel lejjebb van nálam, mint Dalton. Konkrétan sima bust kategória nálam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ponder szerintem még Daltonnál is inkonzisztensebb teljesítményt nyújtott, úgy hogy AP miatt a védelmek jóval inkább RunD felállásokban játszottak.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ja, inkább foglalkozzunk a jövővel. Segít felejteni 😊

QB: lövésem sincs kik lesznek szabadok jövőre, de Ponder és Schaub megér egy kósza gondolatot. Leginkább persze egy 3-4. körös QB draft tetszene. Egyszer csak belenyúlunk mi is a jóba. 😊
MJ93 szerintem elmegy. Dunlap, Gilberry, Hunt és talán Geathers mellé lövünk majd valami használható öreget. Ha Hunt beválik, akkor ez elég lehet.nasheem
Ponder szerintem semmiképpen,....Soldados
Viszont ha ő jönne, Mikey reaktiválná magát a topikban 😊
De viccen kívül. Nálam még Ponder sem teljesen kuka kategória. Igaz kevés meccsét láttam, de egy jó passprot fallal szerintem működhetne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja, inkább foglalkozzunk a jövővel. Segít felejteni 😊

QB: lövésem sincs kik lesznek szabadok jövőre, de Ponder és Schaub megér egy kósza gondolatot. Leginkább persze egy 3-4. körös QB draft tetszene. Egyszer csak belenyúlunk mi is a jóba. 😊
MJ93 szerintem elmegy. Dunlap, Gilberry, Hunt és talán Geathers mellé lövünk majd valami használható öreget. Ha Hunt beválik, akkor ez elég lehet.nasheem
Ponder szerintem semmiképpen, de Schaub érdekes lehetne, neki azért voltak jó idényei és rutinja is van, még PO-ban is. Ő tényleg érdekes lehetne egy ilyen D-vel a háta mögött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ja, inkább foglalkozzunk a jövővel. Segít felejteni 😊

QB: lövésem sincs kik lesznek szabadok jövőre, de Ponder és Schaub megér egy kósza gondolatot. Leginkább persze egy 3-4. körös QB draft tetszene. Egyszer csak belenyúlunk mi is a jóba. 😊
MJ93 szerintem elmegy. Dunlap, Gilberry, Hunt és talán Geathers mellé lövünk majd valami használható öreget. Ha Hunt beválik, akkor ez elég lehet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az utolsó 4-5 hétben az OL nagyon jó volt (a Vasas elleni meccs előbb eldőlt, mint kiderült volna), nagyon sokszor volt olyan, hogy nulla nyomás mellett tényleg volt idő megvárni, hogy valaki leváljon a védőjéről. Ehhez képest tegnap, folyamatosan támadták, több sack volt, hit-ek és nagyon sok blitz. Ezt a fal nem tudta lereagálni, nyomás alatt pedig a QB-k döntő többsége (még a legnagyobbak is) rossz döntést hoznak. Dalton hozta a döntéseket, de a hibákat nem lehet elvonatkoztatni a többiek játékától. Ráadásul bennem volt egy olyan is, hogy Gio fumble után őt kevésbé merte megjátszani (illetve a végén egy kulcsszituációban amikor felé dobott droppolt is).
Első indulatból én is Dalton fejét kívántam, sőt most sem vagyok benne biztos, hogy ő képes átlépni saját árnyékán, de ezek a hozzunk, egy másodvonalas veteránt ötletek nem hiszem, hogy segítenek. (Azért Schaubra kíváncsi lennék, hogy képes lenne-e megújulni.)
A DL kapcsán pedig jó lenne kukázni vagy draftolni egy, a rotációban használható DT-t, és egy DE-t (MJ93 elmegy), mert azáltal, hogy kicsit sarkítva 5,5 ember (MJ, Dunlap, Gilberry, Peko, Thomson, illetve félig Hunt) játszotta végig a szezon második felét, a végére nagyon elfogyott az erő és a taktikai variációk is korlátosak lettek. Jövőre, ha teljes maradna a front7 (Geno teljen felépül, a sérült LB-k visszajönnek és MJ marad vagy helyette lesz egy impact DE), akkor a rájátszásba a mostani O-val is be kell tudni jutni.
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Nyugi én a Tebow-t poénnak szántam, mint ahogy Romo is csak vicc /remélem/ 😊 Kínomban jegyeztem meg...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt azért ne felejtsük el, hogy szétbaszni könnyebb egy csapatot, mint összerakni. ML pedig az elmúlt 25-30 év legstabilabb Bengalsát rakta össze. Persze nem egyedül, de az érdemei vitathatatlanok. Őt semmiképp nem küldeném el.

nasheem
Itt a pont. És Daltont sem szabad. Legfeljebb kell hozni egy projectet vagy egy veterán vetélytársat. DE csak úgy ukmukfuk elküldeni nagy butaság lenne. Daltonnal ez a csapat simán PO-s, ha hoztok egy újat, könnyen úgy járhattok, hogy simán nem lesz PO-s a Bengals. Inkább vetélytárs kellene, vagy vmi jónevű QB coach. De hirtelen felindulásból elküldeni hatalmas baklövés lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Csendben, kívülállóként hozzátenném, hogy Dalton pocsék játékához az O-line is nagyban hozzájárult.zinedine5
Egyértelmű és ahhoz képest nem is volt annyira pocsék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Csendben, kívülállóként hozzátenném, hogy Dalton pocsék játékához az O-line is nagyban hozzájárult.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenképpen, de kell még pár nap/hét egy ilyen pofon után.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Végtelen csalódás 😕

depláne, hogy az (egyébként jogosan) egekig magasztalt támadófalon ment el a meccs. igazából sanszunk nem volt, az a legszomorúbb.gabtsi
Ha kicsit összeszeded magad, kérlek írd meg, hogy te hogy látod a helyzetet, és szerinted merre kellene elindulni. Felvetődött elég sok minden (ML és/vagy Andy kirúgása), de valószínűleg nem ennyire egyszerű a kérdés.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Végtelen csalódás 😕

depláne, hogy az (egyébként jogosan) egekig magasztalt támadófalon ment el a meccs. igazából sanszunk nem volt, az a legszomorúbb.gabtsi
Jobbulást Srácok!
Tegnap nem volt, aki előlépett volna!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Végtelen csalódás 😕

depláne, hogy az (egyébként jogosan) egekig magasztalt támadófalon ment el a meccs. igazából sanszunk nem volt, az a legszomorúbb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Azt azért ne felejtsük el, hogy szétbaszni könnyebb egy csapatot, mint összerakni. ML pedig az elmúlt 25-30 év legstabilabb Bengalsát rakta össze. Persze nem egyedül, de az érdemei vitathatatlanok. Őt semmiképp nem küldeném el.

Igazából lövésem sincs mi kellene az előrelépéshez. Valami vudumágus levehetné a rontást rólunk és akkor talán nem lúzerkednénk a fontos meccseken. Persze az sem mindegy, hogy hol lúzerkedünk. Most a PO első körénél tartunk. Ez még mindig jobb, mintha az alapszakaszban tennénk.

QBvel lehet próbálkozni, de ez a meccs nem (csak) Daltonon ment el. M Joneson kívül nem volt kiemelkedő teljesítmény. Még a baszott erős falaink is szenvedtek. Dalton pedig egyedül sosem fog PO meccset nyerni. Tudtuk.
Draft trade-del bohóckodni QB miatt nem kellene. Szerencsére nem is stílusunk.
Én azt mondom tovább a lewisi úton. Bízzunk benne, hogy 3 elfogadható év után nem most jön a nagy szétesés. Akkor rohadt nehéz lenne együtt tartani a stábot és a rostert.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."