Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így volt.
TD lehetett volna és mi kezdjük a második félidőt.

Keapernicket inkább hagyjuk, QB kellene, nem futóbolond.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Nem tudom, lehet igazatok van, és én már nem tudom a kereteken kívül nézni a csapatot. én úgy éreztem a Gio fubmle-ig különösebb gond nem volt, ott összecsuklottunk mint a papírkutya.gabtsi
Ha jól emlékszem a Gio fumblenél 7-7, utána puntolt egyet a Bolts, Ti meg felraktatok 3 pontot a szünet előtt. Aztán jött a terített betli a második félidőben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/07/report-mike-brown-liked-kaepernick-jay-gruden-wanted-dalton/

akármennyire nem bírom Kaep-et, azért ez dobott volna rajtunk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
Nem tudom, lehet igazatok van, és én már nem tudom a kereteken kívül nézni a csapatot. én úgy éreztem a Gio fubmle-ig különösebb gond nem volt, ott összecsuklottunk mint a papírkutya.gabtsi
ugyanezt írtam/éreztem én is, úgyhogy igazad van, ne kételkedj benne! 😊

sima meccs volt addig, mondom még1x SIMA meccs volt!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem tudom, lehet igazatok van, és én már nem tudom a kereteken kívül nézni a csapatot. én úgy éreztem a Gio fubmle-ig különösebb gond nem volt, ott összecsuklottunk mint a papírkutya.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Nekem ami feltűnt, egyfelől amit talán somos említett korábban, hogy nem sikerült semmit sem változtatni, amikor látszódott, hogy szar van a palacsintában.
A Chargers támadói maximálisan a biztonságra törekedtek (16 passzplay WTF), mondván nehogy labdát veszítsenek, inkább puntolnak többször, de ne kerüljön a Bengals O jó mezőnypozícióba és ez még úgyis működött többé-kevésbé, hogy Mathews megsérült. A védelem pedig kellő nyomást tudott helyezni Daltonra, előnyben (de tulajdonképpen végig) okosan elvették a nagy playeket és hagyták, hogy lassan jöjjön előre a Cinci, előbb utóbb úgyis belehibáznak. Így is történt.
Az fogalmazódott meg bennem, hogyha majdnem mindenki teljesen vakon van egy csapatban, akkor az nem feltétlen csak a játékosok bűne, vmi nagyon el lehetett szúrva a felkészülésnél. Az egyik oldalon talán arra készültek, hogy Rivers fog orrba szájba dobálózni, vagy nem tudom mi volt a gond, a másik oldalt pedig semmiféle válasz nem volt a Daltonra érkező nyomásra. Jöttek a DB blitzek is becsülettel, amik ha nem is értek oda, arra azért jók voltak, hogy megosszák a figyelmet, illetve ne legyen sok ideje Daltonnak a zsebben.
Szóval én az edzői felelősséget leginkább a felkészülésben látnám, mert ha megnézzük a két csapat keretét, irányító poszton kívül nem sok helyen jobb a Chargers, mégis tök sima meccset hoztak le.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3. év kezdetén sztem ez nem is reális elvárás, főleg nem, ha nem Te vagy a megkérdőjelezhetetlenül legjobb játékos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Márpedig rájátszás meccset nem nyersz úgy meg, hogy a vezérben nem hiszel, és ez Lewisra legalább annyira igaz. De ezek azok a dolgok, amiről csak találgatni tudunk, mert rálátásunk semmi nincs.gabtsi
erre azért valamennyire jó volt a Hard Knocks, ott azért világosan látszott, hogy Dalton nem az a személyiség, aki képes egy profi öltöző felett uralkodni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Aki Gruden teljesítményén röhög, vagy szánalmasnak tartja, megkérném, hogy mondjon három olyan O felállást és play designt (tehát playt), ami nem működhetett a Chargers D felállásával szemben, down&distance probléma volt a hívással, vagy vmi konkrétat. köszönöm!gabtsi
Én nem röhögök és nem is tartom szánalmasnak (csak nem elég jónak), de azért írok valamit.
Robilluma
nem is rád céloztam, inkább azokra, akik úgy szídják a playcallingot meg Gruden teljesítményét, hogy egy futó és passzplayt nehezen különböztetnek meg egymástól. lásd szaba is annyit tudott felhozni konkrétumként, hogy megette Pagano reggelire Grudent.

Hátrányból játszásnál lehet igazad, de azt hozzá kell tenni, hogy lehet akármilyen jó a play design, minden a végrehajtáson múlik, és leginkább azon emberén, aki minden playben hozzáér a labdához, és nem a center rossz snapjére gondolok, bár természetesen az úgyanúgy akadálya a nagy játéknak mint Dalton mélységi hiányosságai.

Ugyanakkor itt a filozófia is felmerül. Azt tudni lehet Marvinról, hogy a legnagyobb mantrája a take care. Sajnos a mi irányítónknál ez különösen fontos szempont, Szerintem azonban nem lehet úgy vertikális passzjátékot felépíteni, hogy jaj jaj csek el nagy adjam a labdát. ebből következik az is, hogy jó láthatóan rendre magasan passzol Dalton, különösen a fontos meccseken, aminek rengeteg incomplete passz az eredménye.

Nem néztem még újra a meccset, nem is fogom egy darabig vszleg, de emlékeim szerint a Gio fumble-ig minden kézben volt, és ott valahogy megszakadt a történet, nem jöttünk ki jól belőle, két labdabirtoklásnyi lett a hátrány, és ott már passzolni kellett, de a mélységi játékot még akkor sem vették elő. A Steelers ellen is a negyedik negyedig kellett várni a nagy játékra.

Én most is azt mondom, hogy ezt a meccset nem Dalton bukta el, mert ő pont ugyanolyan volt mint eddig bármikor, se jobb, se rosszabb. Pl a TD passz olyan nyomás alatt született, amilyen körülmények között nem láttam őt még eredményesen játszani. Az pl nagy játék volt, a végére ezek nem jöttek, de nem is jöhettek mert ez neki amúgy nem megy.

A nagyobb gond, hogy a csapat többi része játszott mélyen tudása altt, gondolok elsősorban a támadófalra, és bizony a sérülések TE poszton legalább ennyire rá nyomta a bélyeget az egészre, Eifert (négy snap!!) helyett Dennis Rolandot kellett játszatni TE-ben, ami hát nem ugyanaz a kávéház. A védelem sem volt képes komoly nyomást tenni Riversre, és a TO-k sem jöttek. Természetesen Dalton a QB de azt bőven tudtuk, hogy ő egyedül nem fogja megnyerni a meccset, mert azt csak néhány QB tudja (ahogy Gruden is utalt erre).

A jövőre tekintve, nem gondolom, hogy nagy változások lennének, meglepne, ha Gruden vagy Zimmer kapna HC állást, és Marvin is marad. Az viszont biztos, hogy ha sokáig ez marad a teljesítmény, akkor ők is az állásukkal játszanak vagy a lehetséges előmenettellel (payday), és bármennyire szeretik Daltont, minden szentnek maga felé hajlik a keze.

DoM-mal értek egyet, nagyon kirivó probléma nincs, ami miatt most azonnal fejeknek kell hullania,
Két út van, vagy Dalton kap most az offszezonban egy hosszabbítást (erre látok kevesebb esélyt), mert azért azt látni kell, hogy az őt megelőző időszakban nem az volt a legnagyobb probléma, hogy nem nyerünk haramdszor zsinórban rájátszás meccset. Ami a valószínűbb, hogy nekifutunk a következő szezonnak vele, hosszabbítás nélkül, és meglátjuk mi jön ki belőle. Ha lesz hosszabbítás idén, akkor backup QB is jön a drafton, ha nem lesz akkor sztem idén nem fognak projektet húzni.

Most ugye azt nyilatkozza mindenki, hogy Dalton az ember, és vele lesz a jövő is itt, de ha megnézed egyes játékosok testbeszédét a meccsen, nem úgy tűnt, mintha a játékosoknak nagy bizodalma lenne Dalton irányába. Márpedig rájátszás meccset nem nyersz úgy meg, hogy a vezérben nem hiszel, és ez Lewisra legalább annyira igaz. De ezek azok a dolgok, amiről csak találgatni tudunk, mert rálátásunk semmi nincs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Dalton passzjátékának hatékonysága újonc éve óta. Az OPP rovatban az aktuális ellenfélnek abban az idényben nyújtott védekező passer rating átlaga szerepel. Félkövér betűtípussal a vereségeket emeltem ki:



Miközben a táblázatot írtam feltűnő volt a nagy szórás a teljesítménye között, ezért kíváncsi lettem, hogy ez mennyire egyedi eset, vagy tekinthető általános jelenségnek. Így született ez a tábla:



Első blikkre (80 alatt) nem tűnt kirívó példának Dalton teljesítménye, de eggyel lejjebb szállítva a határt (70 alatt) már látszik különbség. Amikor rossz napot fog ki Dalton, akkor nagyon rossz és adott évben kiemelkedő DPR számot produkáló csapatok ellen legjobb esetben átlagos a teljesítménye, de inkább gyenge. Valamint az meglepett, hogy az itteni irányítókkal való összehasonlításban nem számít soknak a 100+ OPR meccseinek a száma.

Ez alapján én nem értékelném túl, hogy három évben is PO-ba vezette csapatát, különösen a rájátszásban mindhárom alkalommal felmutatott kiábrándító játékkal.

A leváltása, lemondás róla valóban korai v. éppen Lewis kirúgása, de szerintem nem szabad megvárni a 2014-es idény végét új irányító draftolásával mondjuk a top100-ban. Kell a versenyhelyzet az offseason, ahogy az előbb írtam, hátha az a környezet pozitívan hat Dalton játékára. Ha nem lesz áttörés nála, akkor meg legalább az esély megvan, hogy lesz már bizonyos szintig felépített alternatívája a csapatnak 2015-re.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A tavalyi év az érdekes, mert Vöröske nem volt jobb mint az előző évében. És ez már elég red flag gyanús. És itt van az amiért a postot írtam: Alex Smith. Szerintem őt egy ilyen csapatba találták ki. Az ultimate game manager, aki már playoffban is bizonyított, két éve folyamatosan egyre jobb (volt már tavaly is). Ráadásul a nagy meccseken játszik a legjobban. Az ára - 8.5 millió/év - meg egy vicc QB-hez mérten. Hasselback 4.5-ért beszélget Luckkal a padon meccsek közben... Ha megmatcheltétek volna a Chiefs ajánlatát, szerintem ide jött volna, Cincy tavaly sokkal csábítóbb hely volt az 1/1-es Chiefsnél. Dalton meg leült volna a padra, cserének nem drága még két évig, sőt, egy QB need-es csapattal még akár el is lehetett volna tradelni.
peterk2005
AS is trade keretében jött ha ugyanannyit ajánl a Bengals, mint a Chiefs akk is Chiefsét választja a Frisco, mert az ő draftcetlijük előbb volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Könnyebb belebukni egy QB-cserébe ilyen szituban, mint jól járni.Soldados
Viszont végre kellene egy komolyabb versenytárs Dalton mellé (ehhez még stábot sem kell felforgatni és lehet neki adni még egy -akár kettő- esély), akiben ott a potenciál, hogy ha nem is 2014-ben, de ha úgy alakul 2015-ben átvegye az irányító posztját. Mert Gradkowski és Josh Johnson mellett nem kel összetörnie magát, hogy csapatban maradjon.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
3 meccs nem túl nagy merítési alap - szerintem. Viszont 50 alapján 3/3-szor PO-ba ment a csapattal.

Én így látom. Könnyebb belebukni egy QB-cserébe ilyen szituban, mint jól járni.Soldados
+1
ugyanígy gondolom!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
OC, DC coach ügyben a megaszívás az lesz, ha ezek az emberek a csapatukat is viszik. Mert pl. az LB-coach Guenter előre tudna lépni DC-nek, de simán benne van, hogy Zimmer elviszi magával valahova DC-nek. Hasonló a helyzet Hue Jacksonnal (bár ő inkább a futásorientált támadósorok építésében jó).
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ehhez van négy biztosan első körösnek (akár top10-esnek) tartott QB:
Teddy Bridgewater, Johnny Manziel, Blake Bortles, Derek Carr
És 5-6 akiből bármi lehet:
Zach Mettenberger (sérült), A.J. McCarron, Jimmy Garoppolo, Tajh Boyd, Aaron Murray (sérült), Brett Smith, David Fales.
MarioAna
Egyetemi fociban nem vagyok képben... a kérdésem az, melyik irányító stílusa lenne elég jó nekünk.... más szóval ki illeszkedne leginkább a csapatba?munoz
Én sem vagy egy nagy NCAA szakértő. Néhány játékost már láttam játszani, de egyrészt kicsi a minta ami alapján véleményt mondok, másrészt azért aki az egyetemen jó, nem biztos, hogy az NFL-ben karriert fut be.
McCaron, Mettenberger és Murray játéka is hasonlt kicsit Dalton stílusára, elsősorban pocket QB-k korlátozott mobilitással, és nem nagyobb nyomás alatt könnyen hibáznak.
Tajh Boyd egy sokkal mobilisabb, ugyanakkor alacsonyabb testalkatú irányító. (Szegény ember Russel Wilsonja??)
A többiekről még ennyit sem tudok 😊meme
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
a dolphins puhatolózik Ben McAddo nál a Green Bay QB edzőjénél és csábítja OC-nak.
Ha Gruden menne, nektek is ilyen irányba kellene gondolkodnotok, ő kihozhatná Dalton-ból a maximumot
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
3 meccs nem túl nagy merítési alap - szerintem. Viszont 50 alapján 3/3-szor PO-ba ment a csapattal.

Én így látom. Könnyebb belebukni egy QB-cserébe ilyen szituban, mint jól járni.Soldados
Teljesen egyről beszélünk, csupán 3/3 PO loss már ingatja egy QB székét főleg ha a többi csapat rész azért elég erős.
De mint írtam is lecserélni csak akkor fogják ha találnak valami jobbat ehhez is idő kell még kiderül.
A másik esély Dalton távozásához szerintem az Lewis kirúgása, de az meg nem fog megtörténni, hiszen azért ehhez még ez a kudarc kevés.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Könnyebb belebukni egy QB-cserébe ilyen szituban, mint jól járni.Soldados
Igen, ismerve Lewis mentalitását pont a kockázatkerülés miatt nem valószínű a direkt váltás. Sőt igazából ki is zárnám.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3 meccs nem túl nagy merítési alap - szerintem. Viszont 50 alapján 3/3-szor PO-ba ment a csapattal.

Én így látom. Könnyebb belebukni egy QB-cserébe ilyen szituban, mint jól járni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Soldi, Neil O'Donnell megvan? 😊 (nem sophomore volt, csak érdekel, hogy mondjuk arról az esetről mit írnál most)baggio
Mit írjak róla? 5 év után elengedtük egy általa elbukott SB után.Soldados
akkor jobbat mondok: Tebow?baggio
Tebow hogy jön ide? Mindenki tudta, hogy nem lesz NFL QB, még a Gyakran előforduló kérdésekbe is betettük annó, hogy nem lesz jó. McDaniels meg akarta mutatni, hogy de lesz. 😊 Tuti bukta volt, ezt mindenki tudta, majd mindenki látta is. Ezen az egyszem PO-győzelme sem változtat. Ő pl lehet, hogy nyert PO-meccset, de Dalton fényévekkel jobb NFL-QB nála. Nem az alapján a 3 meccs alapján kell ítélni, amit a PO-ban mutatott, hanem az alapján az 50 alapján, amivel 3-szor egymás után PO-ba vitte a Bengals-t (persze a D segítségével). Gabbertet, Pondert, Tebowt fel lehet adni 2 év után, de Daltont nem hiszem, hogy fel kellett volna 2 év után és nem hinném azt sem, hogy 3 után fel kéne, mert annál azért jobb. Nem olyan könnyű háromszor egymás után PO-ba jutni, például Roethlisbergernek egyszer sem sikerült. 😉Soldados
Viszont azután, hogy a playoffba jutott 3x és a végeredmény L L L, már el lehet rajta gondolkozni, mert egy idő után ha nem lép szintet már akkor nem ő az ember. Mert hát SB-t akarnak itt nyerni gondolom, nem alapszakaszt, főleg, hogy azért egy ilyen magot kitudja meddig tudnak összetartani.
De nem hiszem, hogy lefogják váltani, mert minden HC/FO nehezen adja fel az irányítóját főleg, ha úgy tűnik bejöhet / eddig aránylag bejött.
Ponder is azért kapott idén még 1 lehetőséget, mert tavaly volt 2 vagy max 3 jó meccse és AP bevitte playoffba ahol nem játszott 😀. Pedig már ekézve volt akkor is.
De mondjuk ha megnézzük, Gabbert is kapott 3. évet pedig hát ikitradon kívül senki nem bízott már benne.
Azért egy rookie/másodéves QB-t, 2-3 éven belül ritkán küldenek el/cserélnek le, csak ha
1.látszik hogy borzasztó QB (Tebow, Clausen)
2.találnak jobb QB-t

Szerintem az első eset Daltonra nem áll fent, második meg nem tűnik megvalósíthatónak tehát marad Dalton.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Soldi, Neil O'Donnell megvan? 😊 (nem sophomore volt, csak érdekel, hogy mondjuk arról az esetről mit írnál most)baggio
Mit írjak róla? 5 év után elengedtük egy általa elbukott SB után.Soldados
akkor jobbat mondok: Tebow?baggio
Tebow hogy jön ide? Mindenki tudta, hogy nem lesz NFL QB, még a Gyakran előforduló kérdésekbe is betettük annó, hogy nem lesz jó. McDaniels meg akarta mutatni, hogy de lesz. 😊 Tuti bukta volt, ezt mindenki tudta, majd mindenki látta is. Ezen az egyszem PO-győzelme sem változtat. Ő pl lehet, hogy nyert PO-meccset, de Dalton fényévekkel jobb NFL-QB nála. Nem az alapján a 3 meccs alapján kell ítélni, amit a PO-ban mutatott, hanem az alapján az 50 alapján, amivel 3-szor egymás után PO-ba vitte a Bengals-t (persze a D segítségével). Gabbertet, Pondert, Tebowt fel lehet adni 2 év után, de Daltont nem hiszem, hogy fel kellett volna 2 év után és nem hinném azt sem, hogy 3 után fel kéne, mert annál azért jobb. Nem olyan könnyű háromszor egymás után PO-ba jutni, például Roethlisbergernek egyszer sem sikerült. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Soldi, Neil O'Donnell megvan? 😊 (nem sophomore volt, csak érdekel, hogy mondjuk arról az esetről mit írnál most)baggio
Mit írjak róla? 5 év után elengedtük egy általa elbukott SB után.Soldados
akkor jobbat mondok: Tebow?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Soldi, Neil O'Donnell megvan? 😊 (nem sophomore volt, csak érdekel, hogy mondjuk arról az esetről mit írnál most)baggio
Mit írjak róla? 5 év után elengedtük egy általa elbukott SB után. Ja, és a helyére abban az évben draftoltuk Slash-t. De O'Donnelről 5 év után mondtunk le, nem 2 vagy 3.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Ha már különbséget keresel, akkor inkább az a különbség, hogy Smith amikor kiesett, akkor vezette a ligát QBR-ben és még MVP-t is emlegettek nála, olyan jól játszott. És ennek ellenére is Harbaug Kaep mellett döntött, mert benne látta a franchise QB-t. Cincy-ben pedig egy sokkal gyengébben játszó QB-t is továbbra is megpróbálnak franchise QB-vé transzformálni, amikor egyre nagyobb az esélye, hogy esetleg nem lesz az.

Erre írtam, hogy Harbaugnak volt egy visionje és töke is ahhoz, hogy meglépje a nagyon bátrat. Mert ehhez kellettek a tökök, egyáltalán nem volt az olyan egyértelmű. Mondj egy csapatot ahol nem állítanák vissza az MVP formában kezdő, long contracttal bíró hivatalos franchise irányítót, ahogy felépül.peterk2005
Persze, hogy volt visionje, mert KAepet franchise QB-nak draftolták... A Bengals pedig Daltont draftolta annak. Tehát amíg Friscóban ahhoz "volt tökük", hogy helyet csináljanak a franchise QB-nak, addig a Bengals-nak ahhoz "nem volt töke", hogy a franchise QB-ját 2 év után feladja...

Mindkettő abszolút a dolgok rendje. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Soldi, Neil O'Donnell megvan? 😊 (nem sophomore volt, csak érdekel, hogy mondjuk arról az esetről mit írnál most)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal