Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".Soldados
Ha már különbséget keresel, akkor inkább az a különbség, hogy Smith amikor kiesett, akkor vezette a ligát QBR-ben és még MVP-t is emlegettek nála, olyan jól játszott. És ennek ellenére is Harbaug Kaep mellett döntött, mert benne látta a franchise QB-t. Cincy-ben pedig egy sokkal gyengébben játszó QB-t is továbbra is megpróbálnak franchise QB-vé transzformálni, amikor egyre nagyobb az esélye, hogy esetleg nem lesz az.

Erre írtam, hogy Harbaugnak volt egy visionje és töke is ahhoz, hogy meglépje a nagyon bátrat. Mert ehhez kellettek a tökök, egyáltalán nem volt az olyan egyértelmű. Mondj egy csapatot ahol nem állítanák vissza az MVP formában kezdő, long contracttal bíró hivatalos franchise irányítót, ahogy felépül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Kicsit késő hozzászólni, de eddig melóztam. 😊 Szvsz ezek nem reálisak. Egyrészt két éve Dalton rookie volt, nincs franchise amelyik leváltja a frissen hozott reménységét egy év után, hacsak teljesen fejre nem áll. Dalton első évében jobb volt, mint idén Manuel vagy Geno Smith idén, és ők is fognak kapni még egy évet. Ez a dolgok rendje.

A tavalyi év az érdekes, mert Vöröske nem volt jobb mint az előző évében. És ez már elég red flag gyanús. És itt van az amiért a postot írtam: Alex Smith. Szerintem őt egy ilyen csapatba találták ki. Az ultimate game manager, aki már playoffban is bizonyított, két éve folyamatosan egyre jobb (volt már tavaly is). Ráadásul a nagy meccseken játszik a legjobban. Az ára - 8.5 millió/év - meg egy vicc QB-hez mérten. Hasselback 4.5-ért beszélget Luckkal a padon meccsek közben... Ha megmatcheltétek volna a Chiefs ajánlatát, szerintem ide jött volna, Cincy tavaly sokkal csábítóbb hely volt az 1/1-es Chiefsnél. Dalton meg leült volna a padra, cserének nem drága még két évig, sőt, egy QB need-es csapattal még akár el is lehetett volna tradelni.

Nem mondom, hogy hiba volt az FO részéről nem meglépni, mert azért ilyen "hibákat" 32-ből jó, ha 2-3 FO nem követne el. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem volt meg az FO-ban az a "vision" és mellé egy kis tökösség, ami a Seattle, Niners, Chiefs FO-ban megvolt.peterk2005
oké, igazad lehet, de sztem nem lehet egy sophomore évében is PO-ba jutó irányítót leültetni...
ez is a "dolgok rendje" 😉nhm
Friscoban megtették...,peterk2005
Óriási küólönbség, hogy Friscóban a sophomore reménységnek csináltak helyet és nem a sophomore reménység helyére tettek vkit. Ez nem tökösség, hanem ahogy a Cincy-fanok fogalmaztak: "a dolgok rendje".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Kicsit késő hozzászólni, de eddig melóztam. 😊 Szvsz ezek nem reálisak. Egyrészt két éve Dalton rookie volt, nincs franchise amelyik leváltja a frissen hozott reménységét egy év után, hacsak teljesen fejre nem áll. Dalton első évében jobb volt, mint idén Manuel vagy Geno Smith idén, és ők is fognak kapni még egy évet. Ez a dolgok rendje.

A tavalyi év az érdekes, mert Vöröske nem volt jobb mint az előző évében. És ez már elég red flag gyanús. És itt van az amiért a postot írtam: Alex Smith. Szerintem őt egy ilyen csapatba találták ki. Az ultimate game manager, aki már playoffban is bizonyított, két éve folyamatosan egyre jobb (volt már tavaly is). Ráadásul a nagy meccseken játszik a legjobban. Az ára - 8.5 millió/év - meg egy vicc QB-hez mérten. Hasselback 4.5-ért beszélget Luckkal a padon meccsek közben... Ha megmatcheltétek volna a Chiefs ajánlatát, szerintem ide jött volna, Cincy tavaly sokkal csábítóbb hely volt az 1/1-es Chiefsnél. Dalton meg leült volna a padra, cserének nem drága még két évig, sőt, egy QB need-es csapattal még akár el is lehetett volna tradelni.

Nem mondom, hogy hiba volt az FO részéről nem meglépni, mert azért ilyen "hibákat" 32-ből jó, ha 2-3 FO nem követne el. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem volt meg az FO-ban az a "vision" és mellé egy kis tökösség, ami a Seattle, Niners, Chiefs FO-ban megvolt.peterk2005
oké, igazad lehet, de sztem nem lehet egy sophomore évében is PO-ba jutó irányítót leültetni...
ez is a "dolgok rendje" 😉nhm
Friscoban megtették...,peterk2005
ok, de ott sérülés miatt jöttek a változások, ha jól emlékszem...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Kicsit késő hozzászólni, de eddig melóztam. 😊 Szvsz ezek nem reálisak. Egyrészt két éve Dalton rookie volt, nincs franchise amelyik leváltja a frissen hozott reménységét egy év után, hacsak teljesen fejre nem áll. Dalton első évében jobb volt, mint idén Manuel vagy Geno Smith idén, és ők is fognak kapni még egy évet. Ez a dolgok rendje.

A tavalyi év az érdekes, mert Vöröske nem volt jobb mint az előző évében. És ez már elég red flag gyanús. És itt van az amiért a postot írtam: Alex Smith. Szerintem őt egy ilyen csapatba találták ki. Az ultimate game manager, aki már playoffban is bizonyított, két éve folyamatosan egyre jobb (volt már tavaly is). Ráadásul a nagy meccseken játszik a legjobban. Az ára - 8.5 millió/év - meg egy vicc QB-hez mérten. Hasselback 4.5-ért beszélget Luckkal a padon meccsek közben... Ha megmatcheltétek volna a Chiefs ajánlatát, szerintem ide jött volna, Cincy tavaly sokkal csábítóbb hely volt az 1/1-es Chiefsnél. Dalton meg leült volna a padra, cserének nem drága még két évig, sőt, egy QB need-es csapattal még akár el is lehetett volna tradelni.

Nem mondom, hogy hiba volt az FO részéről nem meglépni, mert azért ilyen "hibákat" 32-ből jó, ha 2-3 FO nem követne el. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem volt meg az FO-ban az a "vision" és mellé egy kis tökösség, ami a Seattle, Niners, Chiefs FO-ban megvolt.peterk2005
oké, igazad lehet, de sztem nem lehet egy sophomore évében is PO-ba jutó irányítót leültetni...
ez is a "dolgok rendje" 😉nhm
Friscoban megtették...,


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Kicsit késő hozzászólni, de eddig melóztam. 😊 Szvsz ezek nem reálisak. Egyrészt két éve Dalton rookie volt, nincs franchise amelyik leváltja a frissen hozott reménységét egy év után, hacsak teljesen fejre nem áll. Dalton első évében jobb volt, mint idén Manuel vagy Geno Smith idén, és ők is fognak kapni még egy évet. Ez a dolgok rendje.

A tavalyi év az érdekes, mert Vöröske nem volt jobb mint az előző évében. És ez már elég red flag gyanús. És itt van az amiért a postot írtam: Alex Smith. Szerintem őt egy ilyen csapatba találták ki. Az ultimate game manager, aki már playoffban is bizonyított, két éve folyamatosan egyre jobb (volt már tavaly is). Ráadásul a nagy meccseken játszik a legjobban. Az ára - 8.5 millió/év - meg egy vicc QB-hez mérten. Hasselback 4.5-ért beszélget Luckkal a padon meccsek közben... Ha megmatcheltétek volna a Chiefs ajánlatát, szerintem ide jött volna, Cincy tavaly sokkal csábítóbb hely volt az 1/1-es Chiefsnél. Dalton meg leült volna a padra, cserének nem drága még két évig, sőt, egy QB need-es csapattal még akár el is lehetett volna tradelni.

Nem mondom, hogy hiba volt az FO részéről nem meglépni, mert azért ilyen "hibákat" 32-ből jó, ha 2-3 FO nem követne el. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem volt meg az FO-ban az a "vision" és mellé egy kis tökösség, ami a Seattle, Niners, Chiefs FO-ban megvolt.peterk2005
oké, igazad lehet, de sztem nem lehet egy sophomore évében is PO-ba jutó irányítót leültetni...
ez is a "dolgok rendje" 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
2, mégis mikor kellett volna leakasztani egy jobb QB-t, mert mióta Dalton itt van sem FA-n, sem drafton nem volt jobb elérhető a Bengals pozíciójában.Amadeus91
Wilson, Kaepernick, P.ManningJan
Kicsit késő hozzászólni, de eddig melóztam. 😊 Szvsz ezek nem reálisak. Egyrészt két éve Dalton rookie volt, nincs franchise amelyik leváltja a frissen hozott reménységét egy év után, hacsak teljesen fejre nem áll. Dalton első évében jobb volt, mint idén Manuel vagy Geno Smith idén, és ők is fognak kapni még egy évet. Ez a dolgok rendje.

A tavalyi év az érdekes, mert Vöröske nem volt jobb mint az előző évében. És ez már elég red flag gyanús. És itt van az amiért a postot írtam: Alex Smith. Szerintem őt egy ilyen csapatba találták ki. Az ultimate game manager, aki már playoffban is bizonyított, két éve folyamatosan egyre jobb (volt már tavaly is). Ráadásul a nagy meccseken játszik a legjobban. Az ára - 8.5 millió/év - meg egy vicc QB-hez mérten. Hasselback 4.5-ért beszélget Luckkal a padon meccsek közben... Ha megmatcheltétek volna a Chiefs ajánlatát, szerintem ide jött volna, Cincy tavaly sokkal csábítóbb hely volt az 1/1-es Chiefsnél. Dalton meg leült volna a padra, cserének nem drága még két évig, sőt, egy QB need-es csapattal még akár el is lehetett volna tradelni.

Nem mondom, hogy hiba volt az FO részéről nem meglépni, mert azért ilyen "hibákat" 32-ből jó, ha 2-3 FO nem követne el. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem volt meg az FO-ban az a "vision" és mellé egy kis tökösség, ami a Seattle, Niners, Chiefs FO-ban megvolt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
közben Palmer az első olyan irányító az NFL történetében, aki három különböző csapattal is képes volt elérni a 4000 passzolt yardos határt... szép, gratulálok neki!

SOHA nem felejtem el a Vasas elleni GW drive-ot, és a seprést! YEAH! WHO DEY!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nnah, lenyugodtam!
(nem gondoltam volna, azt se hogy lenyugszom, és azt se, hogy egy Steelers-szes kollégával kell egyetértenem: Robilluma... jól összefoglaltad!)

plusz én azt mondom, így visszanézve (na nem az egészet, annyira mazochista nem vagyok.. 😊 , hogy az első félidőben minden úgy működött ahogyan kell!!! sima meccs volt emberek! a D nem engedett lófaszt se, csak a szokásos egy TD-t... az O meg ment előre ahogyan szoktunk. a Gio fumble-ig...... 😕 ennyi! az ott TD, vagy legalábbis tuti RZ, (és ugye RZ-ben qrva jók voltunk idén) akkor nincs miről beszélni, sima meccs lett volna belőle, megkockáztatom nagy arányú győzelem... de, sajnos. kár érte!

a coach-okról: egy kérésem van csak: Zimmer maradjon! köszi! 😊
ja még annyi, jövőre söpörjünk egyet! 😀
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
4. negyed mondanom sem kell 17-10es állásnál: green 11yard, - , gio 13 yard, gio 6 yard, - gio 17 yard, 35 yardos vonalon, végül dalton fumble.

hawkins 10y, jones 8y, gio 12y, hail mary green-nek, de utána is gresham 7y, aztán 4. kisérlet hail mary jones-nak.

aztán. gresham 11y, jones 11y, 37 yardnál - , - , - 4. kisérlet bukva.

2 percnél: ilyenkor már tök mindegy volt de azért gio 9y, gresham 11y.. stb

egy szó mint 100: lehet nem 15-20 yard, de teljesen korrekt támadás sorozatok. nem ezzel volt a baj, hanem amit előbb is írtam, hogy döntő szituációkban, folyamatosan rosszul jöttünk ki a helyzetekből. ott voltunk mindig a sd 30-35 yardjánál, de onnantól egyszerűen nem ment. fumble, hail mary greennek ami kevesen múlt, 4.-re jones hail mary, ami tökös húzás volt, én részemről korrekt hívás. aztán 4. kisérletek. peh.


több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Ehhez van négy biztosan első körösnek (akár top10-esnek) tartott QB:
Teddy Bridgewater, Johnny Manziel, Blake Bortles, Derek Carr
És 5-6 akiből bármi lehet:
Zach Mettenberger (sérült), A.J. McCarron, Jimmy Garoppolo, Tajh Boyd, Aaron Murray (sérült), Brett Smith, David Fales.
MarioAna
Egyetemi fociban nem vagyok képben... a kérdésem az, melyik irányító stílusa lenne elég jó nekünk.... más szóval ki illeszkedne leginkább a csapatba?munoz

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Aki Gruden teljesítményén röhög, vagy szánalmasnak tartja, megkérném, hogy mondjon három olyan O felállást és play designt (tehát playt), ami nem működhetett a Chargers D felállásával szemben, down&distance probléma volt a hívással, vagy vmi konkrétat. köszönöm!gabtsi
Én nem röhögök és nem is tartom szánalmasnak (csak nem elég jónak), de azért írok valamit.

Egyszerűen nem tud hátrányból játszani Gruden. A negyedik negyed első Bengals drive-jában, 10-20-nál ugyanazt kezdi el csinálni, mint ellenünk. Ráérősen megyeget az O rövid passzokkal, mintha direkt pörgetni kellene az órát és lassan, tudatosan felmenni. 8 playből 5 Bernardra megy, három ráadásul futás -1, 0 és 6 yardért. Ellenünk is ugyanezt csinálta hátrányban és ugyanennyire működött a shotgunból draw play, emlékezhettek. Legalább tanulna a hibáiból. Nem emlékszem, meg nem is nézem vissza, biztosan jó kis zónát tolt a Chargers, de akkor is tudni kellene egy 15-20 yardos passzokra (vagy akármire, amiben van YAC esély) épülő no huddle passzjátékot működtetni. A drive a saját 11-ről a SD 35-éig ment az interceptionig, 54 yardot, ami nem rossz, de még hátra lett volna 35 yard a TD-ig és máris 3:48-at lepörgetett 10:28-ig. Oké, a pont a lényeg, de akkor is. (Egyébként ugyanezt csinálta a Patriots a Jets elleni PO vereség alkalmával a negyedik negyedben 3 éve, az se jött be, kapta is Belichik a sajttájon a kérdést, h ez mi volt)
Aztán a gyors SD 3&out után 8:06-nál utolsó esélyként megint jöhettetek a saját 12-ről (köcsög Scifres 😊 ), és ekkor egy 11(!) playből álló, 3:22 mp-ig tartó drive jött, mindössze a SD 41-éig, a rossz 4. kíséletig. 4:44 maradt az órán. A sikeres play-ek yardmennyiségei a drive-ban: 2, 10, 8, 12, 3, 7. C'mon man!
Megvagytok skill posztokon áldva jó vertikális célpontokkal Jones és Green személyében, akik nem csak Torrey Smith féle "fuss egyenesen" route-okat tudnak, sőt, sztem a közepes route-ok az erősségeik. Eifert ugyanilyen TE-ben. Használni kéne őket!
"Illeszd a játékot a keret erősségéhez!" Ez az ami sztem csak félig-meddig sikerült Grudennek.
Arra is kíváncsi lennék, hogy volt-e no huddle ebben a két drive-ban, érzésre nem volt valami gyors. Ha visszanézi valaki, nyugodtan kiírhatja, mennyi pörgött le két snap között.

Az első három negyedben a rövidpasszos játék sztem teljesen rendben volt, a play design is jó volt, a Bernard fumble és a TO-ek ütöttek be, de vissza lehetett volna ezt hozni a negyedik negyedben. Csak a szituációs játék baromira nem megy, sem a 4 min O, sem a 2 min O, sem a no huddle (érzésre). Pedig ezek nagyon kellenek, ha akarsz valamit.
Hogy ebben mennyire van benne Dalton és mennyire Gruden, azt nem tudom, ahogy azt sem, hogy tudnának-e vajon a másik rossz teljesítménye nélkül jobban játszani. Együtt vannak a mocsárban.
Én elengedném Grudent, menjen ahova akar, jöjjön valaki új. Ebből az O alapanyagból sokkal kevesebbet nehéz kihozni.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Most megfogtok kövezni az már biztos.... De Vicknek is adnék egy idényt nálunk.... had futkosson 😊 Ha bejönne istenkirály lennék, ha meg nem akkor leselejteznék úgy is az AFC védelmek 😊 Érte nem lenne kár 😛

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Ne értsd félre, Szerintem ez volt Dalton eddigi legérettebb játéka!meme
dobott egy olyan int-et a 2. félidőben amin konkrétan elment a meccs.
 www.nfl.com/videos/san-diego-chargers/0ap2000000309462/Dalton-throws-interception
majd utána "nem maradt benne a hiba", és csinálta ezt:
 www.nfl.com/videos/san-diego-chargers/0ap2000000309469/Dalton-throws-second-pick

MarioAna
De mind mondtam a 2. negyedig volt érett, aztán meg 3-4 negyed egy fos... ennyi....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
gondolkodjunk HC fejjel.
Nincs értelmes backup, de Daltont nem akarjuk eldobni, elvégre csak olyan számokat hoz amilyeneket.
Draftról nem nagyon várhatunk QB-t (pedig egy Mettenberger vagy Garoppolo húzásnál pezsgőt bontanék), használható FA meg nem nagyon lesz. Tradelni megint nem fogunk QB-ért, ez egyértelmű.

Ki mit lépne?
(offseason módba léptünk, jöhetnek a mock-draftok, gondolatmenetek 😀)MarioAna
Van négy + három csapat, akik húzhatnak az első körben QB-t
"Tuti": Texans, Jags, Browns, Viks
"Talán" Raiders, Buccaneers, Titans,

Ehhez van négy biztosan első körösnek (akár top10-esnek) tartott QB:
Teddy Bridgewater, Johnny Manziel, Blake Bortles, Derek Carr
És 5-6 akiből bármi lehet:
Zach Mettenberger (sérült), A.J. McCarron, Jimmy Garoppolo, Tajh Boyd, Aaron Murray (sérült), Brett Smith, David Fales.
Tehát, ha mindenki, akinek need a QB az elején erre rámegy, akkor is lesznek olyan játékosok, aki csúszni fognak. (Ezt tavaly Geno Smithnél láttuk, de mondjuk ez is kétélű dolog, mert korábban a stealnek tűnő J. Clausen bust lett.) Tehát idén olyan a felhozatal, hogy az első két körben a DL és a secondary megerősítése mellett a hamadikra húzunk egy project QB-t. (Esetleg, ha olyan ember marad bent, akiben sokat látnak, akkor az első vagy a második körben.) Szóval ez a verzió egyáltalán nem lefutott. Más kérdés, hogy szvsz ezzel együtt a következő szezont is jórészt Dalton játszaná végig.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Hát egyelőre az is cosda lenne szerintem ha Gruden es Zimmer is maradna. Utóbbira nagyon fáj a fogam hozzánk remélem Spielmenéknek is 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mint az várható volt, már jött is a "Dalton a mi emberünk" nyilatkozat/hír.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/06/andy-dalton-says-hes-been-told-hes-the-guy/

NFL.com-ról:
"He has (Chad) Pennington's arm," one NFL general manager explained to me. "But Chad knew what he could do and what he couldn't do. And Chad was smart and made great decisions. Dalton doesn't do that."


Gruden-t viszont ezért pofánvágnám:
Jay Gruden on Andy Dalton: he's still the right guy, he's just not ready to win games by himself. Only a few QBs can do that.

idióta ez. Nem megnyerni kellene neki a meccseket, csak szimplán nem elbukni.
Green is Dalton mögött van természetesen, ő nem az a fajta srác aki kikezdi a csapattársát (pedig őt legalább 3-4TD-vel rövidítette meg Andy a szezonban).

Ne értsd félre, Szerintem ez volt Dalton eddigi legérettebb játéka!meme
dobott egy olyan int-et a 2. félidőben amin konkrétan elment a meccs.
 www.nfl.com/videos/san-diego-chargers/0ap2000000309462/Dalton-throws-interception
majd utána "nem maradt benne a hiba", és csinálta ezt:
 www.nfl.com/videos/san-diego-chargers/0ap2000000309469/Dalton-throws-second-pick

Ez a két játék tökéletesen összefoglalja a szezonunkat. Szar volt az OL, oké akkor kidobom a picsába oldalra, vagy beszedem a sacket. Weeden-Sanchez és társai csinálják ezt, hogy eldobják a labdát beleállás nélkül.
Számomra tényleg az legésszerűbb megoldás a két említett úriember közül valakinek a draftolása lenne. Ők ott lesznek 3. körtől lentebb is, és potenciál van bennük, kiszoríthatják majd Dalton-t.

Más:
Crocker fontolgatja a visszavonulást, nagyon sokat köszönhetünk neki!
Láttam egy elvetemült ötletet, miszerint Marvin GM-nek, Gruden HC-nek, OC-nek Hue Jackson, Zimmer pedig DC 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL Network's Jeff Darlington expects Bengals OC Jay Gruden to be the next Redskins head coach.

több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
szerintem az kicsit túlzás hogy ennyire leszóljátok daltont. nem volt annyira tragikus a játéka, hogy máris váltani kelljen qb poszton, pláne nem elküldeni az egész vezetőséget.
a csapat folyamatosan képes volt támadni, és hozni a yardokat. több olyan momentum volt, amit ha kihasználunk, vagy egy 'hangyapömpőlőnyivel' szerencsésebben alakul a helyzet, teljesen más meccsről beszéljünk most.
Rush
Ne értsd félre, Szerintem ez volt Dalton eddigi legérettebb játéka! Nem dobálta el ész nélkül a lasztit, a 3 negyedig, csak mikor már nagy volt a baj..... Esküszöm azt vártam a 2. interception után, hogy úgy fogja tolni, mint máskor ( tehát felszívja magát). Sajnos nem így lett. De ha az egész évet nézem, ilyen meg olyan rekordok mellett, nagyon sok volt a homály passza, és talán még több a intersept.-je. Ez beleférne, ha a védelem és a speckó egység hozza az extrát (pl. Brown-s), de ha a védelem és a speciális egység is csak a kötelezőt hozza extrák nélkül, akkor nagyon kevés.Tény hogy a támadósor sem remekelt, de egy megbízható Qb átlendíthette volna őket a holtponton. Erre kaptunk egy Fumble-t. Én nem tartanám Dalton rossz Qb-nek ha:
1. Lenne benne egy kis csibészség, finesz
2. Ennyi meccsen már érettebb lehetne.... Ha látom hogy nem lesz jó a play /mert védelem úgy áll fel/ akkor áthívom. / lehet szidni Kaepernicket, de inkább elégetett egy időt, és nem dobott int.-etegy bizonytalanból, hanem lehozta a meccset/
3. Ha a kényes szitukba néha odatenné jobban magát, nem lenne baj (mikor estében kipattant a labda ). Ha nem megy le a földre megütik ugyan de marad a labda és first down is. kb 2 yard volt onnan ahol taknyolt.
Szerintem a baj ezzel a sok HA-val van. És ez nem mindegyik fejleszthető ez benned van vagy nincs.
Lehet, hogy rosszul látom de ezeket nagyon hiányoltam belőle... szerintem ebből már nem lesz több. Most megint ott tartunk, hogy vagy lecseréljük, vagy hozunk valakit mögé aki versenyre készteti, vagy mögé valakit akit kinevelnek majd. Meglátásom szerint sok pénzt a sapkából Palmer projektre nem kéne költeni, mert kb. ezt a szintet tudja és ennyi. Fejlődik ugyan de ennek a csapatnak nem lesz még 5-10 éve, hogy SB-t nyerjen. Arról nem beszélve, hogy a valamire való húzóemberek is gyűrűre hajtanak nem csak a millákra, így szép lassan lekoccolnak, mert itt ha így megy tovább "drágasszágom" nem lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
egész mélyen elküldtem minden sd játékost és hozzátartozóját távolibb, melegebb éghajlatraRush
Ez a csapat 3500 km-t utazott a napfényes Californiából. Hova küldted őket, a Szaharába? 😀😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Aki Gruden teljesítményén röhög, vagy szánalmasnak tartja, megkérném, hogy mondjon három olyan O felállást és play designt (tehát playt), ami nem működhetett a Chargers D felállásával szemben, down&distance probléma volt a hívással, vagy vmi konkrétat. köszönöm!gabtsi
Azért Pagano megette ebédre/uzsonnára a második félidőben.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
a tegnapi vereség, mint már többen is írtátok, nagyon nagy csalódás volt. elképesztő, mennyire nem vártunk egy ilyen vereséget. de!
szerintem az kicsit túlzás hogy ennyire leszóljátok daltont. nem volt annyira tragikus a játéka, hogy máris váltani kelljen qb poszton, pláne nem elküldeni az egész vezetőséget.
a csapat folyamatosan képes volt támadni, és hozni a yardokat. több olyan momentum volt, amit ha kihasználunk, vagy egy 'hangyapömpőlőnyivel' szerencsésebben alakul a helyzet, teljesen más meccsről beszéljünk most.
tegnap elképesztően dühös voltam mindenkire, az egész csapatra, hirtelen félredobtam minden jest' és vasas utálatomat és egész mélyen elküldtem minden sd játékost és hozzátartozóját távolibb, melegebb éghajlatra, de ma higgadtabban átgondolva a tegnapiakat, ez annyira nem volt vészes. persze ez po, ide több kell, de nem sok csapatot láttam eddig, akik ennyire szerencsétlenek legyenek, mint mi tegnap. pont mikor nagyon kellet, jöttek a labdavesztések, pont a legrosszabb pillanatokban, mikor már karnyújtásnyira volt a pontszerzés.
dalton fumble, gio fumble vagy drop, vagy aj hail mary incomplete passza és mikor nagyon kellett, hogy mennyünk előre, fal 3 emberes passrusht is képes volt másodperc töredéke alatt benyelni, hogy szeretett qb-nknak ideje se legyen gondolkozni, felnézni, de még gatyábacsinálnise'... ez mind mind döntőszituációkban történtek.
plusz zavaró volt látni, hogy aj-t ennyire levették a pályáról.
(rövidre fogva fogva a dolgot)
pozitívum: védelem, és futójáték.

offseason: nem kell semmilyen változás, mindenkit meg kell tartani, deptet mélyíteni, nem szétesni, és amit mondtatok egy olyan qb hozni dalton mögé aki kihívást jelenthet.


több mint 10 éve
MarioAna 1 997
gondolkodjunk HC fejjel.
Nincs értelmes backup, de Daltont nem akarjuk eldobni, elvégre csak olyan számokat hoz amilyeneket.
Draftról nem nagyon várhatunk QB-t (pedig egy Mettenberger vagy Garoppolo húzásnál pezsgőt bontanék), használható FA meg nem nagyon lesz. Tradelni megint nem fogunk QB-ért, ez egyértelmű.

Ki mit lépne?
(offseason módba léptünk, jöhetnek a mock-draftok, gondolatmenetek 😀)

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A koordinátoraink közül inkább Jay tűnik HC arcnak, de igen messze vagyok attól (és sajnos nem elsősorban fizikailag) hogy még tudjam ítélni melyik válhat be. Azért a HC meló nagyon más mint amit most csinálnak.
Remélem egyik sem lép le.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Aki Gruden teljesítményén röhög, vagy szánalmasnak tartja, megkérném, hogy mondjon három olyan O felállást és play designt (tehát playt), ami nem működhetett a Chargers D felállásával szemben, down&distance probléma volt a hívással, vagy vmi konkrétat. köszönöm!gabtsi
Gruden az utóbbi meccseken feljavult, ezt még én (a legnagyobb OC csere párti) is elismerem. Nem lenne rossz az ő rendszere, de Dalton hibái megölik az egészet.

Aki szerint meg Zimmer modora visszatartó tényező lehet, nézze meg 49ers Harbough-t vagy Payton-t. Pont az erősségük az, hogy belegázolnak bárki lelkébe bármilyen helyzetben, fel merik vállalni magukat. Bárhova is fog menni, én a bandwagonon rajta leszek!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Aki Gruden teljesítményén röhög, vagy szánalmasnak tartja, megkérném, hogy mondjon három olyan O felállást és play designt (tehát playt), ami nem működhetett a Chargers D felállásával szemben, down&distance probléma volt a hívással, vagy vmi konkrétat. köszönöm!gabtsi
Nem a parttalan vitaindítás kedvéért, de azért kicsit túlzó lenne csak Dalton és az execution nyakába varrni a tegnapit. 10 pontot tettetek a táblára, és a félidő után nem nagyon volt olyan play, amit ne ölt volna meg csírájában a Chargers D, akik azért nem egy top 5 védelem a ligában jelenleg. HA minden playben 1 másodperc után agyonverik az irányítót, és ebben nem nagyon történik változás, akkor ott azért playcalling gondok is akadnak, nem lehet mutogatni a támadófalra (akik persze rettentő gyengék voltak). De ha látom, hogy amit kitaláltam, egyáltalán nem működik, és nem változtatok rajta, az azért erőteljesen edzői hiba is szerintem.