Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF | émmeg messzit, igaz csak egypercvót | sutianap
Ki az a Messi? 😛
De tök mindegy. Mracskónál nem lehet jobb. Én nyertem!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Monnyuk magunkközt annak nem örülnék, ha a tőlünk kitett - nem az ő hibája volt az idei futójáték - Wilbert Montgomery kerülne hozzátok... nagyon jó az az ürge... csak idén nem jött ki a lépés :SCollapo
Pedig az nagy deal lenne. Semmi konkrétumot nem olvastam még róla. Megy a találgatás, de leggyakrabban Jim Anderson visszaültetése és Montgomery merül fel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Monnyuk magunkközt annak nem örülnék, ha a tőlünk kitett - nem az ő hibája volt az idei futójáték - Wilbert Montgomery kerülne hozzátok... nagyon jó az az ürge... csak idén nem jött ki a lépés :S

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF | émmeg messzit, igaz csak egypercvót |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már, hogy RB coach-nak ki várható ? hát arra lövésem sincs.

Zimmer kapcsán pont azt tárgyaljuk, hogy vagy Paul Guenther a jelenlegi LB edző lehet egy opció, vagy Jimmy Schwartz aki a Lions főedzője volt ezidáig, előtte sokáig a Titans védőkoorinátora volt, és dolgozott Marvinnal is a Ravensnél. nagyra tartja Marv és jóban is vannak.

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Hue Jackson helyett ki az aki várható? Zimmer ha nem marad ki pótólhatja, és milyen eredményei vannak?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Köszi Gatsbi 😊 Most már csak az nem tiszta, miért nem tojás a labdád az avataron? 😛 Akkor most lehet agyalni a továbbiakon, és reménykedni, hogy ez alatt a hosszú idő alatt, kihozzák a maximumot a csapatból, és a rájátszásban újra izgúlhatunk ....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Guenthert egyébként milyennek tartjátok? Nekem vele kapcsolatban vannak kételyeim.nasheem
Sztem idén jó munkát végzett. Burfict elit LB lett, Mau nagyot javult tavalyhoz képest, Harrison posztját is megtalálta szituációs játékosként. Nyilván neki sem hiányzott, hogy Lamur kidőljön egész évre, de ennek ellenére elég jól muzsikált a csapatrész. Személy szerint én kicsit több játékpercet szerettem volna látni DiManche-tól ls Schaffertől, de ők leginkább csak a ST-ben kaptak szerepet. Én régebben Coyle-t szerettem volna Zim utódjának, de ő már ugye a delfineknél van.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgy néz ki a program, hogy február első vasárnapján lezajlik a Super Bowl, utána két héttel lehet a tageket kiosztani azon lejáró szerződésű játékosok részére, akiket szeretne a klub a következő évre is megtartani. Utána jön a Combine az egyetemi játékosok felmérője Indianapolisban, majd március 8-án lehet először tárgyalni a saját lejáró szerződésű játékosaiddal, erre van egy 3 napos exkluzív ablak minden csapat számára.

majd márc 11én kezdődik az új szezon, és a free agency, inenntől van lehetősége a csapatoknak más csapatok (ex)játékosait magukhoz csábítani. a felkészülés április végén kezdődik, de jellemzően nem kötelező foglalkozások OTA-k és minicampek vannak, de azért ha valaki nincs hanyadtesve magától, hogy mekkora sztár, vagy egyéb más ügye nincs, akkor meg szokott jelenni a nem kötelező programokon is. ezek jellemzően néhány napos táborok, néhányszor a tavasz folyamán.

idén májusban (8-10) tartják a drafot, utána a kiválasztott és szerződtetett újoncok részére tartanak egy minicampet, majd ez kiegészül a veteránokkal is, ha úgy kívánja a klub, utána jön egy másfél két hónapos totál uborkaszezon, és július végén, augusztus elején megindulnak az edzőtáborok és a közvetlen felkészülés a szezonra.

ha vmi nem tiszta kérdezz nyugodtan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Csak annyiz kérdeznék, hogy hogy zajlik a holtidő az NFL-ben? Mikor találkozik a csapat? Mikor kezdik a felkészülést? Hogy zajlanak a hosszabítások? Mikor tárgyalhatnak a kiszemeltekkel? Nem tudok erről semmit..... Nyílván hallottam már a draftról meg ilyesmi, de addig milyen munkát végeznek, milyen kerettel stb?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miért ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Kövezzetek meg, de nekem abszolút nem fog hiányozni Gruden. Valahogy sosem tudtam zöld ágra vergődni vele kapcsolatban.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem akarok butaságot mondani, de azt hiszem mindöszesen két éve lett pozíciós edző, szóval azért vannak kérdőjelek, de nagyon régóta a stábban van és nagyon nagy a respektje. UDFA lb-kből csinált igen jó playakat, de azért egy koordinátori feladat az más kávéház.

szerintem ha ő lenne a DC, akkor az azt jelenti, hogy Marvinra az eddigieknél több szerep hárul a védelem menedzselésében. ő igazán Zimmer mellett lenne ász sztem, mert ott pl playcallinggal vszleg nem kellene foglalkoznia, de pontosan ismeri azokat a kívánalmakat amit Zimmer támasztana az egységével szembem így sok terhet levethetne a válláról.

önálló DC-ként jelenleg sok a kérdőjel sztem, de nagy a respektje ez kétségtelen, és ők azért jobban látják.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Guenthert egyébként milyennek tartjátok? Nekem vele kapcsolatban vannak kételyeim.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Another candidate who will get consideration for Redskins defensive coordinator job is Bengals LB coach Paul Guenther.Adam Schefter
*nézem a skins live streamét, ilyesmit nem említett Gruden. De ha ez bekövetkezik akkor nálunk ki lehet DC? Mármint, ha Zimmer és Guenther is megy 😊MarioAna
Jimmy Schwartz. de Guenther a valószínűbb, nem kell a Bengalsnak feltétlenül elengedni, blokkolhatja az érdeklődőket, de akkor elő kell léptessék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Titans confirm interview with Mike Zimmer for head-coaching role.
Szóval a Vikings nem vitte el. Hurrá

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Another candidate who will get consideration for Redskins defensive coordinator job is Bengals LB coach Paul Guenther.Adam Schefter
*nézem a skins live streamét, ilyesmit nem említett Gruden. De ha ez bekövetkezik akkor nálunk ki lehet DC? Mármint, ha Zimmer és Guenther is megy 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hue Jackson nem rossz váltás sztem. Zimmer távozása más tészta lenne, de biztosan mókás lesz látni HC-ként, ha összejön neki.

Kíváncsi vagyok, hogy Jacksonnal új OC-ként draftolnak-e QB-t, mert az - a Hard Knoks és a PO alapján is - biztos, hogy jön majd valaki Dalton mögé, Josh Johnson helyére. Túl sok need amúgy sincs és a mostani csere QB a liga egyik legrosszabbja. Az is érdekes, hogy ha a zsebirányítónak teljesen alkalmatlan Johnson a futkorászós stílusával lehetett #2 QB, akkor reális opció-e egy ilyen QB a drafton (a korábbi backup Gradkowski is kifejezetten jó volt lábon, ezt a preseasonben mi is láthattuk, de ő azért tud paszolni is)? Kíváncsi leszek a pre-draft érdeklődési irányotokra.
Ha már a grantland cikk is felhozott lehetőségként egy Juliós felmozgást, sztem óriási lenne egy feltréd Jancsiért, a Falcons-osnál azért kisebb ellenértékért, a 10. hely környékére, ha még benn lenne.
Elég agyament ötlet, de ilyen is kell, hogy legyen 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
...DoM
ezt most elhozhatja Hue Jackson, ő tuti nem lesz passhappygabtsi
Na ő valószínűleg pont azt hozná, amiről beszélünk! Érdekes, nagyon érdekes lesz. Sztem ezzel kiválóan járhattok.Soldados
Szerintem is!!
Amit a lyukas Raiders rosterből kihozott O oldalon az nagyon szép munka volt.
DMC messze legjobb teljesítménye, Reece "megtalálása", potens támadójáték Jason Campbellel...
Nagyon kiváncsi leszek rátok jövőre, mert itt lesz egy jó fala, jó futója, remek elkapói, meg egy JCtől jobb QBja

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
őt nem 😊 pre-trade drafton jött.

Kirkpatrick és Gio a Hue-baby.gabtsi
Tényleg. Annál jobb. Akkor Gio irányába elkötelezett 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
őt nem 😊 pre-trade drafton jött.

Kirkpatrick és Gio a Hue-baby.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
és Huenak semmi elkötelezettsége nincs Dalton felé, a fönökei persze más tészta.gabtsi
Már mér' ne lenne? Ő szerezte nekünk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és Huenak semmi elkötelezettsége nincs Dalton felé, a fönökei persze más tészta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...DoM
ezt most elhozhatja Hue Jackson, ő tuti nem lesz passhappygabtsi
Na ő valószínűleg pont azt hozná, amiről beszélünk! Érdekes, nagyon érdekes lesz. Sztem ezzel kiválóan járhattok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
ezt most elhozhatja Hue Jackson, ő tuti nem lesz passhappygabtsi
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/09/hue-jackson-expected-to-become-bengals-offensive-coordinator/
jó az irány.
mondjuk ez egy faszság a cikkben:
And as Lewis has said he still has faith in Andy Dalton as the starting quarterback, Jackson’s most important task will be getting more out of Dalton, who turned in an enormously disappointing game in the Bengals’ season-ending loss on Sunday.
Ha úgy értik a javítás, hogy run-heavyt épít ki, akkor viszont tökéletesebbet nem is találhattak volna.

Burrow > Luck valaha is