Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Landry ma megy MRI-re. Nagy hiányzó lehet ha ő is kiesik.
Kvázi csak DPJ és Higgins marad meg az újoncok.

Egy kis érdekesség, 2 meccs után:
Passzolt TD száma: 1 😅
Futott TD száma: 7 🏈

A run heavy O megmaradt tavalyról és működik is.
Mondjuk ha van egy ilyen szörny duód mint a Chubb-Hunt akkor kell is futni.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nagyon nehéz győzelem volt. Nem is tudom mi lett volna ha szerencsétlen Taylor nem dől ki.

Bár sokan azt mondják nem kell ebbe az offense-be OBJ, de azért képzeljük el ezt a meccset vele… Borzasztóan hiányzott emellett Landry, még szerencse, hogy Chubb és Hunt hozta magát. Felton szuper, nagyon jókor villant. Mayfield viszont egyszerűen nem tudott tényező lenni. Mivel kiugrott a válla így nem csoda, hogy bár lényegében hibátlanul játszott, de nem volt meg benne az a plusz, ami kiemel egy-egy elkapót amikor villanni kell. Remélem rendbe jön, mert egyetlen komolyabb dobás nélkül hoztuk le a második félidőt.

Delpit nagyon jól mutatkozott be, de az, hogy Garrett teljesen észrevétlen az egész meccsen hát az egy vicc. Ilyen ember anyaggal le kellett volna nyomni az újonc QB-t, nem hogy lazán passzolgat. Érthetetlen az egész.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintem is a Stefa-éra egyik leggyengébb meccse volt - a 4. negyedig. Ha megy a futás, futni kell, nem tudom miért erőltetjük a passzt (még ha Mayfield jó is volt és az int inkább Schwartzé, mint az övé).
Szimpatikus csapat ez a Texans, a körülmények ellenére mindent beletoltak és ha nem dől ki Tyrod még szorosabb lehetett volna. Ahogy Patrik írja, Woodsot lassan elő kell venni, Garrett és Clowney totál láthatatlan, a secondary nyeli a yardokat, ha így marad minden, a wild cardhoz is kevés lehet ez a D. Egy rookie QB-t ilyen helyzetben ki kellett volna üldözni a világból, ehhez képest önbizalmat építettünk.
Pozitívum természetesen Chubb és Hunt, plusz Teller. Valahogy meg kéne tartani, legjobb OL-ünk. Felton életveszélyes, tényleg Svájci bicska a csávó. Delpit sacknek is örültem, ilyen hívásokból kellett volna több Woodstól egy rookie ellen...

A lényeg, h. megvan a W, de nem vagyok elégedett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Győztünk de büszkék nem lehetünk...

Védelem továbbra is katasztrófa, ideje lenne elővenni Woodsot, hogy mi az apja f@szát csinál.
Megkapott mindent amit akart és nem javul az egység. Értem én hogy sok a sérült de akkor is nah...

Landry megsérült, illetve Willst is levitték ismét a meccs vége fele.
Feltonnak és Delpitnek jár a piros pont.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ezt a heti kibeszélést rövidre zárva.
Győzni kell ma és pont.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Anthony Walker sérülés miatt IR került.
3 meccset biztosan kikell hagyjon.

Wills és Hubbard is sérüléssel küzd, Kérdéses a LT pozi.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azért, na…


🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Wills szerencsére megúszta, day to day.

11.5 pontos favoritok vagyunk a Texans ellen, ez már masszív.

A Ravens végül nem nyert, nem mi vagyunk az egyetlen 0-1 a csopiban 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Megakadt a torkomon ez a vereség :/
Az első félidőbe megmutattuk azt, hogy mit tud ez a támadóegység ha odateszi magát, a második félidőbe viszont saját magunkat vertük meg hiba-hiba hátán amit csúnyán megtorolt a Kansas.
A védelmet nyilván nehéz megítélni mert a Mahomes ellen 9/10szer lehetetlen küldetés, de egyenlőre nagy előrelépést nem láttam.

Valahol éreztem félidőbe, hogy lehet ennek még böjtje, pisztolypárbajt nem nagyon szokott nyerni csapat Mahomes ellen. Nekik estünk mint tóth az anyjának hát nem volt elég, azért még nem vagyunk azon a szinten hogy elég legyen és nem is vagyunk egy tampa se.

Az viszont tisztán látszik, hogy igazam lesz az itthoni "szakértőkkel" szemben. Sokkal komolyabb erőt fog képviselni a vasas mint amit jósoltak nekik. A beton védelemmel jól megfingatták a billst, sőt elnézve a bengals meccset az se biztos hogy egyszerű menet lesz idén. A ravens is borítékoltan befogja húzni a meccsét szóval kvázi csak mi kezdtünk vereséggel a csoportba.

A védelmen van mit javítgatni, remélhetőleg jövő hétvégén játszik már OBJ + Delpit is (Harrison te barom...).
Relatíve a szezon nekünk most fog kezdődni.
GoBrowns!
P@trik
Ha lesz időd másold már be, h. ki írta le a Steelerst, nem szoktam magyar elemzéseket olvasni, kivéve Hörit hallgatni néha 😊 Mostmár felcsigáztál.
Joey Tribbiani
Tegnap a meccs előtti felvezetésben is eléggé lehúzták a szakkomentátorok (A4). Liga leggyengébb O fala, Ben már nem való az NFL-be, 3. hely a csoportban, és a többi, tulajdonképpen csak a szokásos 😊
Jan
A csoport beharangozóban inkább lehúzták őket az tuti, a kérdezz-felelekben a jó középszert látják inkább bennük. 😉 kivéve Chester

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Nekem tetszett a mutatott jatekotok, QB-tek van, a tamadojatekosok kozul nekem Shwartz es Chubb kifejezetten tetszett, Hunt is nagyon felszivta magat, meg akarta mutatni magat, ami sikerult is szerintem. Amit nem ertek, miert fogtatok vissza a futast (szerencsere), hisz szetfutottatok minket. a fumbli meg benne van a futasokban, szoval ezt nem ronam fel.

A fordulopont az elrontott punt volt szerintem, onnan mar erzetem, hogy ez megvan nekunk.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Az igazsag az hogy a csapat elpazarolt eveket BM-el az elejen amit nem fogtok visszakapni. Sztem fejlodott a klasszikus pocketQB szerepben is, de nem azt jatszatok es ebben tokeletesen tud mukodni. De amikor egesz vegig mas a jatek es arra a gyakorlas akkor nehezebb viritani amikor valtoztatni kell. Lesz ra szukseg, bele is fog allni es fog is sikerulni is meg nem is.
Meg fogtok vele egyezni ha normalisan sok penzt ker, lehet vele nyerni a keret meg bomba. Ha irrealisan sok penzt ker akkor baj van, de akkor lehet mutogatni az ilyen meccsvegi produkciokat, ha ebben is virit akkor utana nincs mese.
Lehet ujoncot hozni hogy a keret egyben maradjon es vele is lehet PO-ban a csapat es lehet belole barmi. De rengeteg drafttoket kellene aldozni ra mert most nem elol fogtok huzni es sztem a csapat tobbi reszet mindig konnyebb szinten tartani es a hibak nem dontok, mint egy jatekosra rizikozni. A kerdes hogy mit preferalnak kozeljovo fix PO es talan lesz a QB-bol jobb mint BM vagy a SB-ert kockaztatva BM-t megfizetve szinten tartva a keret a jovobe harapva, de a draftban remenykedve hogy
ezt el lehessen huzni. Nalam nem kerdes. Persze ha rengeteg rookie QB jon aki alkalmas lesz akkor .....Nem akkor sem. Lehet hozni QB-t es hinni benne BM tag-je mellett is ha ugy erzik hogy talaltak egy ilyen versenyzot. Azzal a csapattal jatszottatok egy ki-ki meccset akit a SB-ert kell legyozni es qu...........( irjatok be a legtalalobb jelzot magatoknak ) helytallt a garda. Well done.
több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én is azt látom, Mayfieldnek kell vezérré előlepni és ilyenkor megcsinálni a kulcs drive-ot. Meccs közben remekül játszik, de a végén amikor a W múlik rajta igenis meg kell csinálni a játékot.

Ez egy elit keret, határ a csillagos ég.

De a szintlépéshez Mayfieldnek kell átlépnie az árnyékat. Ugyanaz a szitu mint Goff-fal volt a Rams. Szóval ha nem fognak jönni ezek a győzelmek én elcserélném vmi reményvesztett franchise-hoz egy valag pickért, húznék egy újoncot aki itt lenne olcsón, egyben tartható lenne a bivaly roster es lehet imádkozni hogy beváljon a QB.

Addig nem adnék neki nagy lóvét, amíg nem kezdi el termelni az ilyen meccsen a győzelmeket. Nyilván nem lehet mindig nyerni, de azért 3-4 ilyen győzelem elvárható egy franchise QB-tól szezononként.
gabokocka
Azért ennyire ne fussunk előre, ez a szezon vízválasztó lesz az biztos, de most a tegnap este után nem mondanám, hogy nincs meg benne a szintlépés, az biztos, hogy a végjátékban nyújtott teljesítmény kulcsfontosságú lesz idén, én nagyon nem szeretnék megint QB kérdéssel foglalkozni az idény végén, ha Mayfield nem fog csúcs elit teljesítményt nyújtani a szezonban, akkor sem, szerintem jól játszott tegnap amúgy. Tavaly mentünk egy Browns mércével mérve álomszerű idényt, de persze ez nem jelenti azt, hogy mostantól konstans egyre jobbak leszünk addig amíg el nem érjük a super bowlt, én annak örülnék a legjobban, ha kialakulna a franchisenál egy győztes mentalitás, ha maguk mögött hagynák végre azt a szerepkört amit a csapat betötött nagyon sokáig a ligában, legyen egy stabil mag, egy franchise irányító és egy edző, ha olyan csapat lennénk mint mondjuk egy Steelers ha már emlegettük őket, de mondhatnék mást is, akik valahogy szinte mindig ott vannak PO-ban, legyen akár valamivel gyengébb is a keret, mint az előző idényükben. Ha most négy évig nem jutna a csapat a super bowlba, de stabil PO résztvevők lennének és kialakulna ez a gerinc amit írtam, én már boldog lennék 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Én is azt látom, Mayfieldnek kell vezérré előlepni és ilyenkor megcsinálni a kulcs drive-ot. Meccs közben remekül játszik, de a végén amikor a W múlik rajta igenis meg kell csinálni a játékot.

Ez egy elit keret, határ a csillagos ég.

De a szintlépéshez Mayfieldnek kell átlépnie az árnyékat. Ugyanaz a szitu mint Goff-fal volt a Rams. Szóval ha nem fognak jönni ezek a győzelmek én elcserélném vmi reményvesztett franchise-hoz egy valag pickért, húznék egy újoncot aki itt lenne olcsón, egyben tartható lenne a bivaly roster es lehet imádkozni hogy beváljon a QB.

Addig nem adnék neki nagy lóvét, amíg nem kezdi el termelni az ilyen meccsen a győzelmeket. Nyilván nem lehet mindig nyerni, de azért 3-4 ilyen győzelem elvárható egy franchise QB-tól szezononként.
gabokocka
Felpakoltunk 29 pontot idegenben a Chiefs ellen, mindegyik hosszú drive volt, kezdő LT nélkül.

Joey Tribbiani
Azért a rettegett chiefs védelem ellen 29 pontot nem nehéz felpakolni😊
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Megakadt a torkomon ez a vereség :/
Az első félidőbe megmutattuk azt, hogy mit tud ez a támadóegység ha odateszi magát, a második félidőbe viszont saját magunkat vertük meg hiba-hiba hátán amit csúnyán megtorolt a Kansas.
A védelmet nyilván nehéz megítélni mert a Mahomes ellen 9/10szer lehetetlen küldetés, de egyenlőre nagy előrelépést nem láttam.

Valahol éreztem félidőbe, hogy lehet ennek még böjtje, pisztolypárbajt nem nagyon szokott nyerni csapat Mahomes ellen. Nekik estünk mint tóth az anyjának hát nem volt elég, azért még nem vagyunk azon a szinten hogy elég legyen és nem is vagyunk egy tampa se.

Az viszont tisztán látszik, hogy igazam lesz az itthoni "szakértőkkel" szemben. Sokkal komolyabb erőt fog képviselni a vasas mint amit jósoltak nekik. A beton védelemmel jól megfingatták a billst, sőt elnézve a bengals meccset az se biztos hogy egyszerű menet lesz idén. A ravens is borítékoltan befogja húzni a meccsét szóval kvázi csak mi kezdtünk vereséggel a csoportba.

A védelmen van mit javítgatni, remélhetőleg jövő hétvégén játszik már OBJ + Delpit is (Harrison te barom...).
Relatíve a szezon nekünk most fog kezdődni.
GoBrowns!
P@trik
Ha lesz időd másold már be, h. ki írta le a Steelerst, nem szoktam magyar elemzéseket olvasni, kivéve Hörit hallgatni néha 😊 Mostmár felcsigáztál.
Joey Tribbiani
Tegnap a meccs előtti felvezetésben is eléggé lehúzták a szakkomentátorok (A4). Liga leggyengébb O fala, Ben már nem való az NFL-be, 3. hely a csoportban, és a többi, tulajdonképpen csak a szokásos 😊
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megakadt a torkomon ez a vereség :/
Az első félidőbe megmutattuk azt, hogy mit tud ez a támadóegység ha odateszi magát, a második félidőbe viszont saját magunkat vertük meg hiba-hiba hátán amit csúnyán megtorolt a Kansas.
A védelmet nyilván nehéz megítélni mert a Mahomes ellen 9/10szer lehetetlen küldetés, de egyenlőre nagy előrelépést nem láttam.

Valahol éreztem félidőbe, hogy lehet ennek még böjtje, pisztolypárbajt nem nagyon szokott nyerni csapat Mahomes ellen. Nekik estünk mint tóth az anyjának hát nem volt elég, azért még nem vagyunk azon a szinten hogy elég legyen és nem is vagyunk egy tampa se.

Az viszont tisztán látszik, hogy igazam lesz az itthoni "szakértőkkel" szemben. Sokkal komolyabb erőt fog képviselni a vasas mint amit jósoltak nekik. A beton védelemmel jól megfingatták a billst, sőt elnézve a bengals meccset az se biztos hogy egyszerű menet lesz idén. A ravens is borítékoltan befogja húzni a meccsét szóval kvázi csak mi kezdtünk vereséggel a csoportba.

A védelmen van mit javítgatni, remélhetőleg jövő hétvégén játszik már OBJ + Delpit is (Harrison te barom...).
Relatíve a szezon nekünk most fog kezdődni.
GoBrowns!
P@trik
Ha lesz időd másold már be, h. ki írta le a Steelerst, nem szoktam magyar elemzéseket olvasni, kivéve Hörit hallgatni néha 😊 Mostmár felcsigáztál.
Joey Tribbiani
Bármelyik magyar szezon beharangozó podcastot meghallgatod fix téma.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Szerintem is elsősorban a védelemnek kell fejlődnie. Írtam is korábban, hogy ellenünk szól, hogy a D még nem összeszokott. Emiatt most lerítt az egészről, hogy közelében sincs a potenciáljának, a padlója viszont sokkal magasabban van mint a tavalyinak.

Amellett én Baker-t a mutatott játéka miatt nem kritizálnám. Összeségében jól mentek a dolgok, pontos volt működött az egész. Nekem is megütötte a fülemet, amikor ezt Romo külön kiemelte.

De az is igaz, hogy egy frencsájzkúbé tudjon már elvinni a redzone-ba egy potenciális GWD-t.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megakadt a torkomon ez a vereség :/
Az első félidőbe megmutattuk azt, hogy mit tud ez a támadóegység ha odateszi magát, a második félidőbe viszont saját magunkat vertük meg hiba-hiba hátán amit csúnyán megtorolt a Kansas.
A védelmet nyilván nehéz megítélni mert a Mahomes ellen 9/10szer lehetetlen küldetés, de egyenlőre nagy előrelépést nem láttam.

Valahol éreztem félidőbe, hogy lehet ennek még böjtje, pisztolypárbajt nem nagyon szokott nyerni csapat Mahomes ellen. Nekik estünk mint tóth az anyjának hát nem volt elég, azért még nem vagyunk azon a szinten hogy elég legyen és nem is vagyunk egy tampa se.

Az viszont tisztán látszik, hogy igazam lesz az itthoni "szakértőkkel" szemben. Sokkal komolyabb erőt fog képviselni a vasas mint amit jósoltak nekik. A beton védelemmel jól megfingatták a billst, sőt elnézve a bengals meccset az se biztos hogy egyszerű menet lesz idén. A ravens is borítékoltan befogja húzni a meccsét szóval kvázi csak mi kezdtünk vereséggel a csoportba.

A védelmen van mit javítgatni, remélhetőleg jövő hétvégén játszik már OBJ + Delpit is (Harrison te barom...).
Relatíve a szezon nekünk most fog kezdődni.
GoBrowns!
P@trik
Ha lesz időd másold már be, h. ki írta le a Steelerst, nem szoktam magyar elemzéseket olvasni, kivéve Hörit hallgatni néha 😊 Mostmár felcsigáztál.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én is azt látom, Mayfieldnek kell vezérré előlepni és ilyenkor megcsinálni a kulcs drive-ot. Meccs közben remekül játszik, de a végén amikor a W múlik rajta igenis meg kell csinálni a játékot.

Ez egy elit keret, határ a csillagos ég.

De a szintlépéshez Mayfieldnek kell átlépnie az árnyékat. Ugyanaz a szitu mint Goff-fal volt a Rams. Szóval ha nem fognak jönni ezek a győzelmek én elcserélném vmi reményvesztett franchise-hoz egy valag pickért, húznék egy újoncot aki itt lenne olcsón, egyben tartható lenne a bivaly roster es lehet imádkozni hogy beváljon a QB.

Addig nem adnék neki nagy lóvét, amíg nem kezdi el termelni az ilyen meccsen a győzelmeket. Nyilván nem lehet mindig nyerni, de azért 3-4 ilyen győzelem elvárható egy franchise QB-tól szezononként.
gabokocka
Tavaly a Bengals ellen megcsinálta, szerencsétlen INT volt, szerintem is ki akarta dobni. Nem azon ment el a meccs, hanem az elb@szott punton, ott teljesen fordult a momentum.
Nekem nagyon tetszett a játéka, Romo is többször elmondta, h. super high level amit tol, a vége nem jött össze sajnos. Goffnál sztem jobb. Felpakoltunk 29 pontot idegenben a Chiefs ellen, mindegyik hosszú drive volt, kezdő LT nélkül. A védelemtől kell szintlépés, én őket venném elő, nem Bakert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Én is azt látom, Mayfieldnek kell vezérré előlepni és ilyenkor megcsinálni a kulcs drive-ot. Meccs közben remekül játszik, de a végén amikor a W múlik rajta igenis meg kell csinálni a játékot.

Ez egy elit keret, határ a csillagos ég.

De a szintlépéshez Mayfieldnek kell átlépnie az árnyékat. Ugyanaz a szitu mint Goff-fal volt a Rams. Szóval ha nem fognak jönni ezek a győzelmek én elcserélném vmi reményvesztett franchise-hoz egy valag pickért, húznék egy újoncot aki itt lenne olcsón, egyben tartható lenne a bivaly roster es lehet imádkozni hogy beváljon a QB.

Addig nem adnék neki nagy lóvét, amíg nem kezdi el termelni az ilyen meccsen a győzelmeket. Nyilván nem lehet mindig nyerni, de azért 3-4 ilyen győzelem elvárható egy franchise QB-tól szezononként.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gedam 5 700
Most őszintén, mit lehet erre mondani? Bosszantó egy vereség volt, viszont cserébe pontosan lehet tudni, hogy hol van probléma. A Baker INT-ről magam sem tudom eldönteni, hogy hero ball akart lenni vagy ki akarta vágni? Akárhogyan is, hogyha komolyabb dolgokra pályázunk, akkor ilyen helyzetben, akár egy ilyen csapat ellen is a final drive-ot végig kell tudni vinni és kész.

A mutatott játék egyébként jó volt, de összességében három egyéni hiba elég volt a Mahomes - Hill - Kelce triónak, hogy behúzzák a meccset.

Mondjuk én eleve L-nek kalkuláltam ezt a meccset, de azért na... több volt ebben.
ktms
mayfied ha van play action, akkor mvp, ha nincs, akkor teljesen elveszettnek tűnik. a fordulópont a fumbli volt, mert addig az működött. a fumbli után is jobban kellett volna erőltetni a futást. vmint azt nem értem, hogy miért nem mentetek kétpontosra az utolsó td-nél. ugye akkor a végére vagy 5 vagy 3 pont lett volna a difi és utóbbinál azért lényegesen kevesebbett kellett volna rizikóznia bakernek.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Most őszintén, mit lehet erre mondani? Bosszantó egy vereség volt, viszont cserébe pontosan lehet tudni, hogy hol van probléma. A Baker INT-ről magam sem tudom eldönteni, hogy hero ball akart lenni vagy ki akarta vágni? Akárhogyan is, hogyha komolyabb dolgokra pályázunk, akkor ilyen helyzetben, akár egy ilyen csapat ellen is a final drive-ot végig kell tudni vinni és kész.

A mutatott játék egyébként jó volt, de összességében három egyéni hiba elég volt a Mahomes - Hill - Kelce triónak, hogy behúzzák a meccset.

Mondjuk én eleve L-nek kalkuláltam ezt a meccset, de azért na... több volt ebben.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én igazából csak annyit szeretnék, hogy a hypenak feleljen meg a meccs és a csapat is.
Drip
Sztem jo meccs volt. Megfelelt a hypenak. A POba meglepodnek, ha mindket csapat a ne kerulne be.
ulpianus
Kifejezetten jó meccs volt így van. Persze ott és akkor fájt az a Baker int bár utólag megnézve lehet amúgy ki akarta dobni a lasztit csak jött a gyors vonat (aztán lehet csak én akarom menteni a menthetőt). Shwartz gyorsasága nagyon kellett ebbe az O#be és kifejezetten tetszett, hogy máris látszik a kémia közte és Baker között. Chubb fumble-ja is benne van, ahogy Joey írta inkább itt köhögje fel a labdát mint később. Alapvetően nem tudom volt-e ilyen, hogy nem izgultam egy drivenál mert éreztem, hogy úgyis pontok lesznek belőle.

Jó lesz ez.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megakadt a torkomon ez a vereség :/
Az első félidőbe megmutattuk azt, hogy mit tud ez a támadóegység ha odateszi magát, a második félidőbe viszont saját magunkat vertük meg hiba-hiba hátán amit csúnyán megtorolt a Kansas.
A védelmet nyilván nehéz megítélni mert a Mahomes ellen 9/10szer lehetetlen küldetés, de egyenlőre nagy előrelépést nem láttam.

Valahol éreztem félidőbe, hogy lehet ennek még böjtje, pisztolypárbajt nem nagyon szokott nyerni csapat Mahomes ellen. Nekik estünk mint tóth az anyjának hát nem volt elég, azért még nem vagyunk azon a szinten hogy elég legyen és nem is vagyunk egy tampa se.

Az viszont tisztán látszik, hogy igazam lesz az itthoni "szakértőkkel" szemben. Sokkal komolyabb erőt fog képviselni a vasas mint amit jósoltak nekik. A beton védelemmel jól megfingatták a billst, sőt elnézve a bengals meccset az se biztos hogy egyszerű menet lesz idén. A ravens is borítékoltan befogja húzni a meccsét szóval kvázi csak mi kezdtünk vereséggel a csoportba.

A védelmen van mit javítgatni, remélhetőleg jövő hétvégén játszik már OBJ + Delpit is (Harrison te barom...).
Relatíve a szezon nekünk most fog kezdődni.
GoBrowns!
több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sajnos a második félidőt már nem engedhettem meg magamnak, sajnálom, hogy nem sikerült a bravúr :/ de jó volt nézni a csapatot, ez már tényleg egy teljesen más éra mint amihez eddig hozzá szokhattunk. Nagyon bizakodó vagyok az idénnyel kapcsolatban 😊


http://therealbad31.deviantart.com/