Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyitóhétvégén el kéne menni hozzá, hogy nem-e ő voodooza meg a csapatot az 1. héten. Gyanús, nagyon gyanús.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Fáj ez most egy kicsit, de jó csapatunk van, szerintem jobbak is voltunk ma, így jött ki. A védelemnek, főleg a DL-nek jobban fel kell pörögnie. Garrett villant a végén, de tőle nem egy jó momentumot várok.

Baker tökéletes meccset tolt, nem rajta múlt, és ne felejtsük el, h. Wills igen hamar kidőlt. Stefa jól keverte a kártyákat, kifejezetten élvezetes volt az O-t nézni. Schwartzban nagy potenciál van és ugye OBJ nem is játszott... Chubb inkább most fumblizzon, mint a PO-ban, de az is kulcs momentum volt. A Skót Kalapácsról nem is beszélve.

Nyilván megint 0-1, de ez rohadtul más, mint az elmúlt években, ez a meccs még inkább meggyőzött, h. ott lehetünk a végén, annak ellenére, h. L lett a vége.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én igazából csak annyit szeretnék, hogy a hypenak feleljen meg a meccs és a csapat is.
Drip
Sztem jo meccs volt. Megfelelt a hypenak. A POba meglepodnek, ha mindket csapat a ne kerulne be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én igazából csak annyit szeretnék, hogy a hypenak feleljen meg a meccs és a csapat is.

több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Sztem is. Meg a Chiefs-nel is jobbnak tunik a Browns, a Ravens szamara csak annyival jut ennel tobb kecsegteto dolog az eselylatolgatasnal, hogy csoporton belul minden megtortenhet. Mondjuk egy ide egy oda barmelyik helyszinen.

Az elso fordulos vasarnap esti meccseket mar nagyon varom, Baker formaja es az O osszehangoltsaga rendkivuli modon erdekel. Nomeg hogy mit kezdenek Mahomes-ekkel, hisz egy het mulva mi kapjuk pacekba a fonokoket.
RedFive
Az első héttől nem kell sokat várni, ítélet idő óta nem nyertünk az elsőbe.
P@trik
Nem leszek szomorú ha kikapunk ma és 16-1 lesz az alapszakaszunk🤣



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nem szerencsés, hogy az új védelmünk pont a Chiefs ellen debütál, akik a hírek szerint idén ráfeküdtek a futójátékra. Részemről nem elvárás a győzelem (a szoros eredmény viszont igen), de a pillanatnyi ismereteink alapján ki lehet mondani, hogy akár el is kaphatjuk őket.

Amit várok az a jó támadójáték folytatása. Nagyon szorítok, hogy (ha végül játszik ma), akkor beinduljon OBJ. A védekezésben egy szabad szemmel jól látható előrelépést szeretnék látni, ugyanis mindenünk megvan hozzá. Ami ellenünk szól, hogy nincs még meg az összeszokottságból fakadó rutinja a kezdő D-nek.

Nagyon más most leülni meccset nézni mint az elmúlt években bármikor.

Go 🟤 ⚪️ 🟠 ‼️

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az éves jóslatom már korábban leírtam én kísértetiesen hasonló heroikus szezont várok a csoporttól.
Azt persze, hogy idén előrébb lépünk-e a 3. helyről az még legyen a jövő titka de szerintem ugyan úgy 3 db 10+ W csapat aki POba jut az marad.

A jóslatom nekünk: 11-6
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
GameDayre ébredtünk.

Most valamiért kevésbé izgulok mint a korábbi évekbe. Valahogy ez a tavalyi jó teljesítmény lélekbe megnyugtatott, hogy ha akarunk és van alapanyag+szakértelem akkor tudunk mi is jól játszani.

A sorsolás nem volt túl kegyes hozzánk mert az elmúlt két döntőt megjárt Kansas lesz az ellenfél idegenben.
Nyilván jó lenne visszavágni a tavalyi pofonért, de nem ez a realitás.
Vegas szerint sincs sok esélyünk (1,30 - 3,00)

Viszont ha nyerni nem is sikerül jó lenne látni valamit a csapattól, hogy az O továbbra is harap és a D fejlődött az előző évhez képest.

GoBrowns 🏈🔥😁
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na közben esküvő, nászút és minden egyéb rendezkedések után újra itt! Komolyabb hozzászólni valóm viszont egyelőre nincs, hétvégéig pótolom az offseason történéseket 😀 (Ilyen se nagyon volt még)

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sztem is. Meg a Chiefs-nel is jobbnak tunik a Browns, a Ravens szamara csak annyival jut ennel tobb kecsegteto dolog az eselylatolgatasnal, hogy csoporton belul minden megtortenhet. Mondjuk egy ide egy oda barmelyik helyszinen.

Az elso fordulos vasarnap esti meccseket mar nagyon varom, Baker formaja es az O osszehangoltsaga rendkivuli modon erdekel. Nomeg hogy mit kezdenek Mahomes-ekkel, hisz egy het mulva mi kapjuk pacekba a fonokoket.
RedFive
Az első héttől nem kell sokat várni, ítélet idő óta nem nyertünk az elsőbe.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
Sztem is. Meg a Chiefs-nel is jobbnak tunik a Browns, a Ravens szamara csak annyival jut ennel tobb kecsegteto dolog az eselylatolgatasnal, hogy csoporton belul minden megtortenhet. Mondjuk egy ide egy oda barmelyik helyszinen.

Az elso fordulos vasarnap esti meccseket mar nagyon varom, Baker formaja es az O osszehangoltsaga rendkivuli modon erdekel. Nomeg hogy mit kezdenek Mahomes-ekkel, hisz egy het mulva mi kapjuk pacekba a fonokoket.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Top 4-be vagytok. Es a lenyeg hogy a KC az eselyes es boven a kihivoik kozott vagytok.
no
Szerintem idén a csoport győztese a Browns lesz és minden megvan a Browns csapatban , ami kell egy Mahomes ellen. Tudjátok futtatni az időt , baszó védelem, elit teljesítményre képes QB és Stefanski idehozta a győztes mentalitást. Én nem lennék meglepve , ha Februárban ott lennétek. Az O falatok bitang erős.
KeyG
A playoff szerintem is megkell legyen. Viszont!

Valszeg egyedül fogok maradni a véleményemmel de véleményem szerint nem ennyire fekete és fehér a képlet. Sokan elfelejtkezünk róla, hogy tavaly a két leggyengébb csoport(AFC dél, NFC kelet) volt az ellenfél ahol összeszedtünk egy 8-0-át. Nah már most idén a Kansas csoport illetve a Green bay csoport az ellenfél, erre a nyakam rátenném hogy nem lesz 8-0 + kaptunk 17. meccsre egy Cardinalst is.

Másfelől szerintem sütni való barom aki leírja a csoport ellenfeleinket.
A Ravensre és Lamarra a div roundig nincs ellenszer, arról nem is beszélve, hogy tavaly két fosás közt visszatérve a pályára is megvert minket. Teljesen jól összerakott contender csapat a hollóké.
A másik kedvencem a vasas lenézése, ez most kezd kicsit ilyen sláger téma lenni a fotel szurkerek közt.
Évek óta jósolják, hogy gyengélkedni fognak ami egy nagy baromság, hiába mentek el klasszisok semmit nem számított mentek tovább előre. Két éve big bennek 5000 yardos éve volt, tavaly 11-0 bekezdtek. A 3. fordulóba rommá vertek minket, persze ennek a bosszúja megvolt a playoffba de az más kávéház.
Bennük van a győzelmi mentalitás ha akarnak se tudnak szarok lenni.

Szumma szummarum ilyen sorsolás és ilyen csoport ellenfelek mellett egy tavalyihoz hasonló heroikus csoportot várok simán benne van, hogy 3 csapatnak is 10+ győzelme legyen ismét és PO.
A PO meg olyan mint az oroszrulett benne van a WC búcsú és a gyűrű is.
P@trik
A ket allitas szepen megvan egymas mellett. Senki nem irta le a csoport ellenfeleket, Key G sem, kiemelte milyen jok vagytok.
A csoportban tietek a legjobb keret es most mar jo azz edzoi garda is, de nem jelenti hogy garancia a sikerre es az ellenfelek sem rosszabbak annyival hogy az eg a folddel osszeerhet akkor is tietek a csoport es semmikeppen nem feltartott kezzel mennek csataba.
Azert a cicak meg epulnek, a vasas jatekot valt, nalunk nem volt gyakorlas a passzjatek szereploi kozott es indulaskent elorebb vagytok, de ez nem leirasa a tobbieknek es lehet az elso het utan valtozni fog a helyzet.
no
Kereterősségben nálam a Tampa Bay mellett a Browns a legerősebb, nincs gyenge poszt O falatok és RB sor erősebb , WR corps gyengébb mint a Tampánál.

Nem írok le senkit, viszont szerintem Big Ben-nek nem lesz már jó idénye így a Steelers-nek sem.

Ez csak az én véleményem, de én jelenleg a Browns-ot mondom a Bowl-ba az AFC-ből.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Top 4-be vagytok. Es a lenyeg hogy a KC az eselyes es boven a kihivoik kozott vagytok.
no
Szerintem idén a csoport győztese a Browns lesz és minden megvan a Browns csapatban , ami kell egy Mahomes ellen. Tudjátok futtatni az időt , baszó védelem, elit teljesítményre képes QB és Stefanski idehozta a győztes mentalitást. Én nem lennék meglepve , ha Februárban ott lennétek. Az O falatok bitang erős.
KeyG
A playoff szerintem is megkell legyen. Viszont!

Valszeg egyedül fogok maradni a véleményemmel de véleményem szerint nem ennyire fekete és fehér a képlet. Sokan elfelejtkezünk róla, hogy tavaly a két leggyengébb csoport(AFC dél, NFC kelet) volt az ellenfél ahol összeszedtünk egy 8-0-át. Nah már most idén a Kansas csoport illetve a Green bay csoport az ellenfél, erre a nyakam rátenném hogy nem lesz 8-0 + kaptunk 17. meccsre egy Cardinalst is.

Másfelől szerintem sütni való barom aki leírja a csoport ellenfeleinket.
A Ravensre és Lamarra a div roundig nincs ellenszer, arról nem is beszélve, hogy tavaly két fosás közt visszatérve a pályára is megvert minket. Teljesen jól összerakott contender csapat a hollóké.
A másik kedvencem a vasas lenézése, ez most kezd kicsit ilyen sláger téma lenni a fotel szurkerek közt.
Évek óta jósolják, hogy gyengélkedni fognak ami egy nagy baromság, hiába mentek el klasszisok semmit nem számított mentek tovább előre. Két éve big bennek 5000 yardos éve volt, tavaly 11-0 bekezdtek. A 3. fordulóba rommá vertek minket, persze ennek a bosszúja megvolt a playoffba de az más kávéház.
Bennük van a győzelmi mentalitás ha akarnak se tudnak szarok lenni.

Szumma szummarum ilyen sorsolás és ilyen csoport ellenfelek mellett egy tavalyihoz hasonló heroikus csoportot várok simán benne van, hogy 3 csapatnak is 10+ győzelme legyen ismét és PO.
A PO meg olyan mint az oroszrulett benne van a WC búcsú és a gyűrű is.
P@trik
A ket allitas szepen megvan egymas mellett. Senki nem irta le a csoport ellenfeleket, Key G sem, kiemelte milyen jok vagytok.
A csoportban tietek a legjobb keret es most mar jo azz edzoi garda is, de nem jelenti hogy garancia a sikerre es az ellenfelek sem rosszabbak annyival hogy az eg a folddel osszeerhet akkor is tietek a csoport es semmikeppen nem feltartott kezzel mennek csataba.
Azert a cicak meg epulnek, a vasas jatekot valt, nalunk nem volt gyakorlas a passzjatek szereploi kozott es indulaskent elorebb vagytok, de ez nem leirasa a tobbieknek es lehet az elso het utan valtozni fog a helyzet.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Top 4-be vagytok. Es a lenyeg hogy a KC az eselyes es boven a kihivoik kozott vagytok.
no
Szerintem idén a csoport győztese a Browns lesz és minden megvan a Browns csapatban , ami kell egy Mahomes ellen. Tudjátok futtatni az időt , baszó védelem, elit teljesítményre képes QB és Stefanski idehozta a győztes mentalitást. Én nem lennék meglepve , ha Februárban ott lennétek. Az O falatok bitang erős.
KeyG
A playoff szerintem is megkell legyen. Viszont!

Valszeg egyedül fogok maradni a véleményemmel de véleményem szerint nem ennyire fekete és fehér a képlet. Sokan elfelejtkezünk róla, hogy tavaly a két leggyengébb csoport(AFC dél, NFC kelet) volt az ellenfél ahol összeszedtünk egy 8-0-át. Nah már most idén a Kansas csoport illetve a Green bay csoport az ellenfél, erre a nyakam rátenném hogy nem lesz 8-0 + kaptunk 17. meccsre egy Cardinalst is.

Másfelől szerintem sütni való barom aki leírja a csoport ellenfeleinket.
A Ravensre és Lamarra a div roundig nincs ellenszer, arról nem is beszélve, hogy tavaly két fosás közt visszatérve a pályára is megvert minket. Teljesen jól összerakott contender csapat a hollóké.
A másik kedvencem a vasas lenézése, ez most kezd kicsit ilyen sláger téma lenni a fotel szurkerek közt.
Évek óta jósolják, hogy gyengélkedni fognak ami egy nagy baromság, hiába mentek el klasszisok semmit nem számított mentek tovább előre. Két éve big bennek 5000 yardos éve volt, tavaly 11-0 bekezdtek. A 3. fordulóba rommá vertek minket, persze ennek a bosszúja megvolt a playoffba de az más kávéház.
Bennük van a győzelmi mentalitás ha akarnak se tudnak szarok lenni.

Szumma szummarum ilyen sorsolás és ilyen csoport ellenfelek mellett egy tavalyihoz hasonló heroikus csoportot várok simán benne van, hogy 3 csapatnak is 10+ győzelme legyen ismét és PO.
A PO meg olyan mint az oroszrulett benne van a WC búcsú és a gyűrű is.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem idén a csoport győztese a Browns lesz és minden megvan a Browns csapatban , ami kell egy Mahomes ellen. Tudjátok futtatni az időt , baszó védelem, elit teljesítményre képes QB és Stefanski idehozta a győztes mentalitást. Én nem lennék meglepve , ha Februárban ott lennétek. Az O falatok bitang erős.
KeyG
Mindehhez azért kelleni fog az, hogy a tavalyi idény végi Browns játsszon a teljes szezonban, de legalábbis a nagy részében. A 2020-as Browns ugyan jó csapat volt, de elég kétarcú. Az idény nagyobb részében támadósor és a védelem is "csak" NFL átlagos (15-17 hely) teljesítményt produkált, hullámzó teljesítménnyel. Időnként nagyon ment, másik héten meg nyögvenyelősen. Összességében a szerzett pontban, kapott pontban, kulcsszituációs játékokban (3rd down, RZ efficiency, stb.), szinte minden fontos paraméterben nyúltott NFL átlag nem lett volna elég, ha nem tudnak az idény utolsó néhány hetétől, majd a playoffban szintet lépni. Ha azt a szintet tudják idén tartani az idény nagy részében, és nem fulladnak ki a playoffra, akkor szerintem csak a Chiefs és legfeljebb a Bills lehet ellenfél. Ha viszont megint hullámozgatnak, akkor még wild card is lehet belőle.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Top 4-be vagytok. Es a lenyeg hogy a KC az eselyes es boven a kihivoik kozott vagytok.
no
Szerintem idén a csoport győztese a Browns lesz és minden megvan a Browns csapatban , ami kell egy Mahomes ellen. Tudjátok futtatni az időt , baszó védelem, elit teljesítményre képes QB és Stefanski idehozta a győztes mentalitást. Én nem lennék meglepve , ha Februárban ott lennétek. Az O falatok bitang erős.
KeyG
++, szerintem is "yours to lose" a csoport.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Top 4-be vagytok. Es a lenyeg hogy a KC az eselyes es boven a kihivoik kozott vagytok.
no
Szerintem idén a csoport győztese a Browns lesz és minden megvan a Browns csapatban , ami kell egy Mahomes ellen. Tudjátok futtatni az időt , baszó védelem, elit teljesítményre képes QB és Stefanski idehozta a győztes mentalitást. Én nem lennék meglepve , ha Februárban ott lennétek. Az O falatok bitang erős.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Top 4-be vagytok. Es a lenyeg hogy a KC az eselyes es boven a kihivoik kozott vagytok.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
A tavalyi év az építkezésről és arról szólt, hogy sikerül-e stabilizálni az edző és a GM személyét. Mindkettő egyértelműnek sikerült. Stefa év edzője lett miközben PO-ba jutott a csapat. Mostanra pedig kiderült, hogy Berry összes draft válszatása (két drafton 15 játékos) jelenleg aktív keretben van! Emellett szerződtetni tudott a fontos védelmi hiány pozíciókba jó játékosokat. Meg kell hagyni nagyon ígéretes a Stefa + AB páros, jó évek jöhetnek.

Az idei év a támadó oldal következő szintre lépéséről (rád nézek Mayfield) és a védelem összeállásáról kellene, hogy szóljon, ami összességében egy PO deep run-t kellene eredményezzen.

Elvileg minden adott idén (jövőre előkerül egy csomó kérdés, úgy mint a sztár WR-ek OBJ és Landry szerződései, plusz Mayfield szerződése), minden szinten de ettől még nehéz a feladat. Viszont kötelező lesz hozni a győzelmeket, emelni a színvonalat ha komolyabb dolgokat akar elérni a csapat.

12-5 és 10-7 között bármit el tudok képzelni, amellett biztos PO részvételre tippelek. Reálisan el lehet jutni a konferencia döntőig is, onnan bármi lehet.

Ha ki kell emelnem mi okozhat gondot:

- védelem nem áll össze,
- sérülések,
- Stefa relatív rutintalansága PO meccseken

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Miért legyünk underdogok, ha nem vagyunk azok? A kérdés ez volt.

Underdog nem ez a 8 csapat (Titans odds markánsan gyengébb, ők már inkább azok), hanem a maradék 24.

AFCben a bukik is egy szintre tesznek mindenkivel, kivéve Chiefs.

Elég rövid a SB window ebben a sportban, ki kell használni, h. legalább a közelébe jussunk. Néztünk elég 4 győzelmes szezont szerintem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
Csiriba
Szívemből szoltál.
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Miért gondolod, h. erős túlzás? A Chiefs egy polccal feljebb van Mahomes miatt, talán a Bills is, de Allennel azért még várnék. A Ravens nyilván kemény, de tavaly a visszavágón már majdnem megvolt az is. Aztán jövünk mi. Nem vagyunk esélyesek, de voltak már nagyobb meglepetések.
Joey Tribbiani
Tudom, hogy talán az utóbbi 30 év legerősebb kerete az idei, de nem szeretném, hogy ha elbíznánk magunkat. A jelenlegi oddsok a Superbowlra:

Kansas City Chiefs +500
Tampa Bay Buccaneers +650
Buffalo Bills +1200
Los Angeles Rams +1400
Green Bay Packers +1400
San Francisco 49ers +1400
Baltimore Ravens +1400
Cleveland Browns +1600
Tennessee Titans +2500

Látható, hogy a Kansas és Tampa után van egy nagy szakadék ahogy az utánunk következő csapatoknál is. Ha a top 4ben lennénk akkor titulálnám magunkat SB kihívóknak, de eszerint csak esélyesek vagyunk. Részemről jó is, hogy ha így marad, szívesebben viselem az underdog szerepét.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
CB Tim Harris és OG David Moore landolt a PS-be.
Még 3 hely van.

Illetve teszteltünk ma 4 rugót.
Alex Kessman
Chris Nagger
Tyler Rausa
Matthew Wright

K Chris Nagger le is lett igazolva a PS-be

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005

P@trik
Ahogy várható volt 3 TE, Hodge sem lep meg, jómunkás elkapó, de potenciál sok nincs benne. Az viszont igen, h. Natson repült, visszahordóként vele számoltam. Gondolom Felton/Schwartz kapják meg a feladatot, DBJ sosem győzött meg ezen a poszton. OL-be Forbes nem fért be, de nem is mutatott sokat.
DL-ben Day nagy meglepi, Joe Jackson is, kicsit fejvakarós mindkettő, persze cserékről beszélünk. Aztán lehet amikor Phillipset hivatalosan is IR-re rakjuk, az egyiket azonnal visszahozzuk. McDowell megérdemelte, kérdés meddig lesz fejben rendben.
MJ Stewart is mozdítható, ha valaki értelmeset lát Berry a piacon.
Összességében az elmúlt 20+ év legjobb 53-a (kivéve a kicker posztot), kvázi mindenki túlélte a campet és az előszezont, divisional round alatt minden csalódás, de igazán elégedett konf. döntővel lennék. Ha meg már odáig eljutunk, miért ne Super Bowl 😊
Joey Tribbiani
Nem tudom, hogy mióta létezik a fórum volt-e a Brownsnak contender kerete.

Most összejött.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Phillips ahogy várható volt IR került.
DE Joe Jackson került az 53ba.

PS nagy része amúgy elég jó, ismerik a rendszert, sokan játszottak is már a nagyok közt bármikor betudnak ugrani.
P@trik
Jó, h. Jacksont nem vitték el, Takk egyedül elég gyér lett volna cserének, főleg az előzmények ismeretében.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964