Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Jeremiah Owusu-Koramoah said Tuesday there weren't any "heart issues at all" during his medical check before the 2021 NFL draft:
"I never really had any heart issues or anything going on there. You know, you hear a lot of things, but you've got to get it from the source."

Uborkaszezon kimaxolva. 😬😁🤷🏻‍♂️

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
JOK esete nagyon hasonlít Maurice Hurst-höz, 2018 első körös tehetség, szív problémák, akkor Hurst az 5. körig csúszott, ott vittük ki, végül nem az egészsége miatt váltunk meg tőle. Szóval van remény
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintem sem kell túlgondolni ezt a McDowell igazolást, flyer, de Patrikhoz hasonlóan szerintem sem éri meg a szeptembert.

JOK-kal kapcsolatban reméljük a mi orvosainknak lesz igaza, de 2. körben már bevállalható ennyi rizikó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
P@trik
RedFive
Csak erdekessegkent, JOK draft grade-je 6.82, Togiai-e pedig 5.8 volt az nfl.com-on, McDowell-e pedig 6.8.
Tehetseg alapjan beferne szerintem.
undisputedly
Berry:
"We are certainly aware of Malik’s past, as we have done extensive work on him for the last two months. He is accountable for his actions and has had to live with the consequences for decisions earlier in his life.
We believe Malik is in a good place, personally & medically. He has taken the necessary steps to get on a healthy path, & has learned from his experiences. Malik understands the expectations we have of him as he attempts to make our FB team.
He is committed to taking advantage of the support network in place to become the best version of himself—both on and off the field—and we will support him as he attempts to make his return to football."

Az eddigi munkájuk alapján azt tudjuk a Berry-DePodesta párosról hogy szeretnek kísérletezni a bukottakkal.
Ettől független nem tartom valószínűnek hogy keret közelébe jutna.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
P@trik
RedFive
Csak erdekessegkent, JOK draft grade-je 6.82, Togiai-e pedig 5.8 volt az nfl.com-on, McDowell-e pedig 6.8.
Tehetseg alapjan beferne szerintem.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
McDovellt én se nagyon értem de kapott egy utolsó utáni lehetőséget, valszeg majd részt vesz 1-2 felkészítésen, de szinte kizárt hogy keretbe kerüljön főleg h kvázi már így is túltelített a #D.

JOK-ról tegnap nyilatkoztak Berryék. Tudták hogy van nála ez a kérdőjel. Az orvosok megvizsgálták és nincs akadálya hogy pályára lépjen.

Ott a második kör vége fele már muszáj volt rápróbálni. Ha nem mi visszük el akkor más viszi.
Amúgy szó sincs ilyenről hogy nem játszhat, szokásos kenyér meg cirkusz kell a népnek effektus játszik.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 342 — maci faszán vitézkötés
Leigazoltatok a 2017-ben a 35. helyen draftolt bustunkat, Malik McDowellt (passrusher DT).
Arrol "hires", hogy egy snappet se toltott a palyan, ugyanis draftolasa utan quaddozott, felborult, fejserulest szenvedett, majd nem "akart" jatszani. Ha jol emlekszem voltak hirek, hogy az orvosok mar engedelyeztek neki, de o egyszeruen nem akart, viszont a szerzodese mar kifizetett tartalmat nemes egyszeruseggel lenyulta.

Pereltunk is erte, szovetsegi birosag igazat adott a csapatnak, de ha minden igaz, McDowell azota sem fizette vissza a kb. 230 millio forintos osszeget 😊

A csaladja megtiltotta a Seahawksnak, hogy barmit nyilatkozzanak az egeszsegugyi allapotarol, a csapat eleg sokaig vart ra amugy, hogy "kedve legyen" jatszani, de vegul talan 2 eve kivagtuk.

A torvennyel is meggyult a baja, 2019-ben 11 honap bortonre iteltek (3 evre felfuggesztve, tehat meg a hatalya alatt all).

Nagy remenyeket fuzott amugy a jatekahoz a vezetes anno.


 www.seattletimes.com/sports/seahawks/report-seahawks-sue-former-second-round-pick-malik-mcdowell-for-failing-to-repay-bonus-money/

 www.espn.com/nfl/story/_/id/28074874/ex-seahawk-malik-mcdowell-sentenced-11-months-jail
undisputedly
Ez a pali nagyon cinkes. Hat kivancsi leszek hogy folytatodik a McDowell saga. De szerintem meg JOK es Togai is sikeresebb lesz passrushban. Ha egyaltalan palyara kerul.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Leigazoltatok a 2017-ben a 35. helyen draftolt bustunkat, Malik McDowellt (passrusher DT).
Arrol "hires", hogy egy snappet se toltott a palyan, ugyanis draftolasa utan quaddozott, felborult, fejserulest szenvedett, majd nem "akart" jatszani. Ha jol emlekszem voltak hirek, hogy az orvosok mar engedelyeztek neki, de o egyszeruen nem akart, viszont a szerzodese mar kifizetett tartalmat nemes egyszeruseggel lenyulta.

Pereltunk is erte, szovetsegi birosag igazat adott a csapatnak, de ha minden igaz, McDowell azota sem fizette vissza a kb. 230 millio forintos osszeget 😊

A csaladja megtiltotta a Seahawksnak, hogy barmit nyilatkozzanak az egeszsegugyi allapotarol, a csapat eleg sokaig vart ra amugy, hogy "kedve legyen" jatszani, de vegul talan 2 eve kivagtuk.

A torvennyel is meggyult a baja, 2019-ben 11 honap bortonre iteltek (3 evre felfuggesztve, tehat meg a hatalya alatt all).

Nagy remenyeket fuzott amugy a jatekahoz a vezetes anno.


 www.seattletimes.com/sports/seahawks/report-seahawks-sue-former-second-round-pick-malik-mcdowell-for-failing-to-repay-bonus-money/

https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0730%2Fr237955_1296x729_16-9.jpg
Ex-Hawk McDowell sentenced to 11 months in jail
Former defensive lineman Malik McDowell, a Seahawks second-round draft pick in 2017, was sentenced to 11 months in jail after pleading guilty to a series of crimes.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Jeremiah Owusu-Koramoah had a heart issue that came up late in the process and was a concern for most teams, which is why he fell out of the first round and to pick No. 52 with Cleveland, per sources. Doctors ultimately cleared Owusu-Koramoah but it did contribute to him falling.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na így röviden elég fasza lett ez a draft class. Hudson és Togiai kurva jó pick, támadófalba amúgy is szerettem volna depthet, Hudson meg bal és jobb oldalt is bevethető 😊 Ami innentől jött meg már kb mindegy, nyilván LeCounte valószínűleg UDFAként is jöhetett volna, Felton meg visszahordásoknál is szerepet kaphat. Marvin Wilson elég nagy meglepi, hogy nem kelt el az elég fasza move, hogy sikerült megszerezni.

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tegnap este nyilatkoztak még Berryék. DE azért nem érkezett mert elégedettek a cserékkel Joe Jackson, Porter Gustinnal illetve ugye tavaly halásztuk Curtis Weavert. Weaver tavaly kiszemelt volt amúgy ezért akartuk sérülten is. Nyilatkozatok szerint teljesen felépült és bevetjük idén.

Togiai+Wilsonnal jól meglett foltozva a fal közepe. Esetleg még vissza jönne kis pénzért Sheldon amiről pletykálnak akkor meg igazából nincs is miről beszélni.

Felton kezdésként a RB brigádhoz fog csatlakozni, de mivel elég univerzális ez változhat.

Rookie mini camp május 14 körül lesz és rendesen lesz megtartva.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
UDFA:
Marvin Wilson, Jr., DT, Florida State
Romeo McKnight, DE, Charlotte
Trey Harbison III, RB, Charlotte
Manny Rugamba, DB, Miami (OH)

Marvin Wilsonért állítólag elég komoly licit háború volt de őt is behúztuk. Minden esélye megvan a rosterre kerülésre nem is értem mért nem vitte el valaki.
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Hát ez egy tetszetős draft lett. Igazán fontos az első két kör volt, ott nem tudok belekötni a választásokba.
Idén nem követtem annyira, hogy a hátsó körökről érdemben képben legyek, de posztok szintjén csupa vállalható húzás.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazából az kijelenthető hogy az FA+Draft eredménye hogy rommá boostoltuk a védelmet.
Minden adott, Woodson múlik innentől kezdve, hogy mit talál ki.

Az első két nap szerintem nincs kérdés óriási húzások.
A harmadik nap már voltak érdekes pickek:
Hudson teljesen jó pick Lamm helyére jött.
Togiai helyett eltudtam volna képzelni mást is, de igazából posztra jött szal nem lehet panasz.

Töltelékek:
Tony Fields nekem kérdőjel mert ha tényleg 4-2-5 meg 4-1-6 lesz a felállás akkor túl sok a LB a csapatba.
(Walker, Smith, JOK, Taki, Wilson, Jacobs,+Fields)
Richard LeCounte a korábban említett sérülés miatt kérdőjeles nekem.
Felton meg majd megküzd a roster helyért Natsonnal és D'Ernest Johnsonnal.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
6/211 WR/RB Demetric Felton
Elvileg ez volt az utolsó pickünk.
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szépen mutat a draft, de bennem azért vannak kérdőjelek Newsommal és Jokkal kapcsolatban is. A wow faktor elmaradt nálam, de szisztematikus volt az építkezés az látszik 😊 csak váljanak be a srácok.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Richard LeCounte elég para pick, egy durva motor balesete volt októberbe. Sérülten vett részt a Pro dayen ami értékelhetetlen eredménnyel zárult. Nem tudom mit látnak benne a scoutok.
Spec teambe jó lehet azt mondták de valahogy eltudtam volna valami kevésbé rizikós picket is képzelni.
Töltelék ide vagy oda.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
5/169 S Richard LeCounte
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
5/153 LB Tony Fields II
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
DT - pipa
Backup OL - pipa
Extra 2022es pick - pipa

És ha hozzáveszem, h. mindegyik value is volt. Milyen egyszerű ez a draft dolog ha van egy normális GM és front office.

Hudson különösen tetszik, az egyik legjobb OL kócs nálunk van a ligában, szóval akár Conklin utódját is ki lehet nevelni belőle, ha esetleg két év múlva nem tudjuk megfizetni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
4/132 DT Tommy Togiai
P@trik
Ha meg Sheldon is visszajonne olcson, akkor a fal kozepe jol nezne ki
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
4/132 DT Tommy Togiai
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trade a Lionsal.
Adjuk a 4/113+7/257
Kapjuk: 5/153 +2022. 4.kör
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
4/110 James Hudson OT érkezett.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Eddig ez nagyon jónak néz ki főleg ha GN egyben marad.