Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
#Browns Day Three Picks

4th round, pick No. 110 overall
4th round, pick No. 113 overall
4th round, pick No. 132 overall
5th round, pick No. 169 overall
6th round, pick No. 211 overall
7th round, pick No. 257 overall
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kíváncsi leszek megpróbálunk-e az egyik negyedik körösből jövő évi 3.-at csinálni.

Ahogy nézegetem van még értelmes DT meg DE is, Nixon, Tufele v. Weaver. Backup OL is jöhetne, abból sosem elég, de ezeken kívül tényleg megvagyunk. Úgyhogy én nekiállnék jövő éviket gyűjtögetni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Most néztem amúgy Anthony Schwartzot. Írták hogy gyors de azt nem tudtam hogy ilyen szinten atléta is volt.
2017-ben a PAN Amerikai játékokon a 4x100 junior USA váltóval aranyat szerzett.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
3/91 WR Anthony Schwartz.
Kicsit korainak érzem mert csak 5. számú wr lesz. (OBJ, Landry, Higgins, DPJ)
P@trik
Igen, kicsit tényleg korai, de ez a fajta elit sebesség hiányzott az offenseből eddig, lehet látni mit akarunk vele. 4. kör végén jobb lett volna, de az ilyeneken már nem akadok fenn Berry eddigi teljesítményét látva 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van még 6 pick abból 3db a 4. körben.
A negyedik kör legelején azonnal van kettő, kell még egy DT és egy DE a mélységnek.
Durva kimondani de kb meg is vagyunk 😀
A maradék 4 pick mehet projekt játékosokra, radar alatti kincsekre.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Félelmetesen kompetensnek tűnik sajnos jelenleg a front office nálatok.
😕
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy villám elkapó érkezett, Anthony Schwartz. Nem meglepő pick ez sem, OBJ ki tudja meddig marad, Landry sem lesz fiatalabb, de ezen kívül is hiányzott egy ilyen gadget playa.
Joey Tribbiani
megelőztél 😀
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
3/91 WR Anthony Schwartz.
Kicsit korainak érzem mert csak 5. számú wr lesz. (OBJ, Landry, Higgins, DPJ)
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egy villám elkapó érkezett, Anthony Schwartz. Nem meglepő pick ez sem, OBJ ki tudja meddig marad, Landry sem lesz fiatalabb, de ezen kívül is hiányzott egy ilyen gadget playa.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nah hát így az első körös pick is mindjárt sokkal jobban néz ki. #JOK
Imádom Berryt 😀
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Na megjött JOK, kíváncsi leszek hol lesz a helye a 4-1-6-ban 😀 gondolom safetynek is felküldjük majd néha. Második kör vége felé már be lehetett vállalni, csak Woods használja is értelmesen.

Az egyik 3. körös ment a Panthershez, cserébe jött egy negyedik. Innentől kb. minden mehet a védőfalba.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
But his injury history is a pretty major red flag. Multiple lower body injuries (ankle - 2018, groin - 2020), with an undisclosed injury in 2019 are a concern at any position, but particularly at corner. Because of those injuries and an abbreviated 2020 season, Newsome suffers from a small sample size which will complicate any evaluation.

Jol
Janek
No panic, FK pick grade: A-,A+ 😀
astroid
Na most kezdtem el pánikolni 😀
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Berry elmondta, h. az orvosi csapat alaposan megvizsgálta Newsome-ot, de nincs különösebb probléma. A fiatalabb játékosok közé tartozik (21 lesz 3 hét múlva), szóval bíznak benne, h. még bőven tud erősödni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem tetszik ez a pick, főleg h benn volt még JOK, Ojulari, Barmore.
Felkell tradelni a második kör elején valamelyikért. Pick van hozzá bőven.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
But his injury history is a pretty major red flag. Multiple lower body injuries (ankle - 2018, groin - 2020), with an undisclosed injury in 2019 are a concern at any position, but particularly at corner. Because of those injuries and an abbreviated 2020 season, Newsome suffers from a small sample size which will complicate any evaluation.

Jol
Janek
No panic, FK pick grade: A-,A+ 😀
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
But his injury history is a pretty major red flag. Multiple lower body injuries (ankle - 2018, groin - 2020), with an undisclosed injury in 2019 are a concern at any position, but particularly at corner. Because of those injuries and an abbreviated 2020 season, Newsome suffers from a small sample size which will complicate any evaluation.

Jol

több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én kinézek egy Newsome vagy Ojulari/Oweh picket is
Janek
Na ez megvan.
Miert sérülékeny Newsome?
Janek
egész szezont egyszer sem bírt egyetemen ha jól emlékszek

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Én kinézek egy Newsome vagy Ojulari/Oweh picket is
Janek
Na ez megvan.
Miert sérülékeny Newsome?

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
BPA alapon jónak tűnik a húzás, lássuk a következőt.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én sem aggódnám túl egyelőre a dolgot, konszenzus top4 corner volt, és előtte kiment három. 1/26-on már bevállalható egy ilyen húzás. LB-t ez a rezsim nem fog húzni első körben, max ha tényleg blue chip playa elérhető, JOK azért nem az. Barmore-ral meg lehet úgy voltak hogy ott van Billings, 25 éves, a tavalyi 3. körös Elliott, 23 éves, először megnézik ők mit tudnak full time. Ettől függetlenül kell DT, de ráérhet később is. Viszont ha Greedy tényleg nem 100-as, akkor a CB nagy need, Hill inkább slotba jó, Ward túloldalára kellett vki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A poszttal nagyon kivagyok békülve valahogy éreztem is, hogy CB pick lesz, de Barmore-nak tényleg tudtam volna örülni még. Lehet, hogy Richardson vissza lesz hozva olcsóbban, fene tudja. Alapvetően Newsome-al sincs bajom, de Tyson Campbell pl szimpatikusabb húzás lett volna. Mondjuk így kb csak 4-1-6ban fogunk felállni 😀

Reméljük egészséges marad mert amúgy egy fasza playmaker és Warddal (Greedyvel?) jó párost alkotnának. Egyelőre nem károgok 😊

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Sérülékeny CB helyére egy másik sérülékeny CB...

Én se ezt a gombot nyomtam volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem kamálom Newsome-ot és ez a pick indikálja a Greedy kukát, hát srácok, itt sztem bőven volt jobb alternatíva, kezdve Barmore-ral folytatva Oweh-vel lezárva JOK-val. Kívánom h károgó legyek ne megmondóember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Greg Newsome, CB, Northwestern.

Ezek szerint Greedy-vel lehetnek gondok, plusz ugye Ward is minden szezonban kihagy pár meccset, plusz Woods fétise a secondary. Johnson, Hill, 1. körös pick, rendesen fel lett turbózva az egység, nem lehet kifogás a DC-től.

Második körben jöhet a DT/DE.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ha valamelyik gyereknek pisilni kell vagy felsír hajnali 2 körül (esték 95%-a) akkor nem fekszem vissza és megnézem 😀

Barmorenak is örülnék, papírforma lenne, de a tippem feltrade és Paye v. Phillips.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964