Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én megpróbálok maradni már csak a megszokás kedvéért is 😊

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 896 — No es importante
Barmore szenzációs választás lenne, annak szurkolok én is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Én kinézek egy Newsome vagy Ojulari/Oweh picket is

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én kihagyom az éjszakai műszakot, de a teljes hírzárlattal meghagyom az izgalom faktort.
Holnap letöltöm és visszanézem hogy mit sikerül alkotni.

Tippem: Barmore (Richardson cut miatt).
Viszont nem lepődnék meg ha egy Ojulari vagy Collins landolna.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Lehívtuk Mayfield és Ward 5. éves opcióját is.
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Ha jönne Maurice Hurst (olcsóbban, mint amennyit Richardson keresett) akkor nem gyengülne a védőfal.

BIUSA"@
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is sajnálom de az a baj hogy nagyon erre hajazó szerződése volt.
1/26 így DT Christian Barmore?
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én is sajnálom, de tulajdonképpen ez a moneyball. Ahhoz nagyon extrát kell nyújtani, h. Berryék egy 30 éves játékosnak 11 millát fizessenek. Richardson jó volt, de nem elit. Ott van a visszatérő Billings, az idén igazolt és sokkal olcsóbb Jackson plusz a tavalyi 3. körös Elliott.

1/26 DT?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 026
Sheldon cut

Hát Clowneyért elég nagy ár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Minden kétséget kizáróan minőséget javult az emberanyag a védelemben, a támadó oldalon nem volt ok változtatni. El lehet mondani, hogy tulajdonképpen nem is az idei szezonnak, hanem az elkövetkező éveket szem előtt tartva érdemes most draftolni. Ideális a helyzet, mert a legtöbb fontos poszt minőségben betöltött.

Biztos van pár GM aki cserélne Berry-vel, mert például az egyik legnagyobb problémája az, hogy vajon OBJ beválik-e vagy nyugodt szívvel el lehet cserélni!...

Sokfelé olvasom, hogy akkor most a Browns SB contender... Két éve akkora hype volt a csapat körül, aztán mekkora koppanás lett a vége. Igaz, most az évnek már ebben a részében is sokkal jobb a játékosanyag, kompletteb a csapat és Stefanski-t meg Kitchens-t nyilván nem is lehet egy lapon említeni. De azt gondolom, hogy egyből SB-ba vizionálni a csapatot még korai.

Offense oldalon jó lenne például látni, hogy OBJ és Mayfield közt létrejön a kapcsolat, mert bár elég jól mutatott a szezon második felében a csapat támadó oldalon, azért egy kis sebesség még elkélne. Várhatóan még mérséklet fejlődés mellett is kemény dió lesz ez az offense a védelmeknek. Hát még ha kijön a lépés, és elkezd muzsikálni OBJ. Tipikus pick your poison a védelem felől nézve.
Defense oldalon nyilván komoly javulást várható. Amihez viszont kelleni fog, hogy a tavaly hiányzó és elvileg kulcsszerepbe szánt játékosok bizonyítsanak élesben is. Ha ez összejön, akkor nem fognak megszórni minket egyes csapatok és meccsek végén sem szedünk össze feleslegesen sok pontot.

így egyben nézve a csapatot nagyon ígéretes a szezon. Tavaly azt mondtam, hogy a cél a pozitív szezon. Most azt mondom, hogy az elérhető cél a csoportgyőzelem. Az ideális cél a konferencia döntő. Ha pedig minden amit fentebb írtam összejön, akkor... de csak akkor.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát nem bontottam pezsgőt.
Garrett túloldala így Clowney-McKinley(Gustin) lesz.
Ettől független szerintem a Draft első kör Garrett mögé lesz egy DE esetleg ha lecsúszik egy ügyes LB akkor az.
P@trik
Első körben azért cserét húzni a legjobb védőd mögé szerintem picit luxus.
kapitnono
1/26-on totál lutri, örülünk ha marad valami értelmes prospect még.
Másfelől a másik két embör 1 éves szerződést kapott szóval ha ügyes az újonc akkor kezdő lehet kövi évbe Garrett túloldalán.
P@trik
Azért erős túlzás, h. 1/26-on ne lehetne jó játékost találni 😊

De szerintem sem zárja ki abszolút ez az igazolás az első körös DE-t, főleg h Garrett is csak 70% körüli snapet kap. Meglátjuk melyik CB/DE esetleg LB elérhető, utóbbit tartom továbbra is a legvalószínűtlenebbnek.
Joey Tribbiani
Én egyre jobban örülnék egy CB-nek Farley vagy Horn ha lejönne szemrebbenés nélkül kihúznám valamelyiket. Bár őszintén én már egy letraden sem lepődnék meg de az biztos, hogy draft night alatt kibasznám a gépet az utcára 😀 nem vagyok én ehhez hozzászokva, hogy ennyit kell várni a sorunkra.
Drip
Az említett két névvel sztem a többség megbékülne, de valamiért azt érzem hogy a frontseven lesz tolva.
P@trik
persze bőven nincs kizárva és igazábul a két U prospectből bármelyikkel megelégednék, de azt valahogy luxusnak érezném. Amúgy mellékesen készüljünk fel, hogy Jamin Davis is egyre többet lesz hozzánk mockolva így (amivel szintén nincs semmi baj, szeretem a sleepereket 😊 )

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The breakdown of the #Browns deal for Jadeveon Clowney:
— $4.5M signing bonus.
— $2.5M base salary guaranteed
— $1M in 46-man roster bonuses
— $2M in incentives ($1M in playtime and $1M in sacks)
— It’s a 5-year deal that voids to 1 for cap.
In all: 1 year, $8M base, up to $10M
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát nem bontottam pezsgőt.
Garrett túloldala így Clowney-McKinley(Gustin) lesz.
Ettől független szerintem a Draft első kör Garrett mögé lesz egy DE esetleg ha lecsúszik egy ügyes LB akkor az.
P@trik
Első körben azért cserét húzni a legjobb védőd mögé szerintem picit luxus.
kapitnono
1/26-on totál lutri, örülünk ha marad valami értelmes prospect még.
Másfelől a másik két embör 1 éves szerződést kapott szóval ha ügyes az újonc akkor kezdő lehet kövi évbe Garrett túloldalán.
P@trik
Azért erős túlzás, h. 1/26-on ne lehetne jó játékost találni 😊

De szerintem sem zárja ki abszolút ez az igazolás az első körös DE-t, főleg h Garrett is csak 70% körüli snapet kap. Meglátjuk melyik CB/DE esetleg LB elérhető, utóbbit tartom továbbra is a legvalószínűtlenebbnek.
Joey Tribbiani
Én egyre jobban örülnék egy CB-nek Farley vagy Horn ha lejönne szemrebbenés nélkül kihúznám valamelyiket. Bár őszintén én már egy letraden sem lepődnék meg de az biztos, hogy draft night alatt kibasznám a gépet az utcára 😀 nem vagyok én ehhez hozzászokva, hogy ennyit kell várni a sorunkra.
Drip
Az említett két névvel sztem a többség megbékülne, de valamiért azt érzem hogy a frontseven lesz tolva.
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát nem bontottam pezsgőt.
Garrett túloldala így Clowney-McKinley(Gustin) lesz.
Ettől független szerintem a Draft első kör Garrett mögé lesz egy DE esetleg ha lecsúszik egy ügyes LB akkor az.
P@trik
Első körben azért cserét húzni a legjobb védőd mögé szerintem picit luxus.
kapitnono
1/26-on totál lutri, örülünk ha marad valami értelmes prospect még.
Másfelől a másik két embör 1 éves szerződést kapott szóval ha ügyes az újonc akkor kezdő lehet kövi évbe Garrett túloldalán.
P@trik
Azért erős túlzás, h. 1/26-on ne lehetne jó játékost találni 😊

De szerintem sem zárja ki abszolút ez az igazolás az első körös DE-t, főleg h Garrett is csak 70% körüli snapet kap. Meglátjuk melyik CB/DE esetleg LB elérhető, utóbbit tartom továbbra is a legvalószínűtlenebbnek.
Joey Tribbiani
Én egyre jobban örülnék egy CB-nek Farley vagy Horn ha lejönne szemrebbenés nélkül kihúznám valamelyiket. Bár őszintén én már egy letraden sem lepődnék meg de az biztos, hogy draft night alatt kibasznám a gépet az utcára 😀 nem vagyok én ehhez hozzászokva, hogy ennyit kell várni a sorunkra.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem bontottam pezsgőt.
Garrett túloldala így Clowney-McKinley(Gustin) lesz.
Ettől független szerintem a Draft első kör Garrett mögé lesz egy DE esetleg ha lecsúszik egy ügyes LB akkor az.
P@trik
Első körben azért cserét húzni a legjobb védőd mögé szerintem picit luxus.
kapitnono
Azok a rossz csapatok, melyek a drafton bármelyik pickkel kezdőbe akarnak húzni embert.
r.baggio
Akkor az összes csapat rossz
Adirotor
Nope

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 026
Clowney most jött vizitre, vele szerintem meg lenne oldva Garett túl oldala
noflyzone
Az utóbbi két évbe nem ezt az arcát mutatta. Én eltudnék jobb opciót is képzelni mint ő.
P@trik
Seattleben nem volt reménytelen, csak hát a fizetési igény volt ahhoz képest nevetséges. Tennesseeben kuka.
Amadeus
Ha jol emlekszem evi 15 milliot adtunk volna neki per ev, de o 20 milliot akart evente 😀 Hahahahaha. Es mindez egy eve volt. Most mar 10 millioert is foldhoz verne magat szerintem 😀
undisputedly
Kizártnak tartom a 10 milliót is. Szvsz ez a csávó egy premium run defender, aki ha úgy van akkor leakaszt 4-3ban 1-2 sacket évente.
Amadeus
Szerintem ilyen 10 millio full, 5 garantalt kinezhet neki. A maradek 5 meg osztonzo, sack meg lejatszott snap%.
undisputedly
Erre raereztem, tenyleg 10 milliot kapott max teljesben.

Browns sign Jadeveon Clowney to one-year deal worth up to $10M

 www.nfl.com/news/browns-signing-jadeveon-clowney-to-one-year-deal-worth-up-10m
undisputedly
Mehh

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clowney most jött vizitre, vele szerintem meg lenne oldva Garett túl oldala
noflyzone
Az utóbbi két évbe nem ezt az arcát mutatta. Én eltudnék jobb opciót is képzelni mint ő.
P@trik
Seattleben nem volt reménytelen, csak hát a fizetési igény volt ahhoz képest nevetséges. Tennesseeben kuka.
Amadeus
Ha jol emlekszem evi 15 milliot adtunk volna neki per ev, de o 20 milliot akart evente 😀 Hahahahaha. Es mindez egy eve volt. Most mar 10 millioert is foldhoz verne magat szerintem 😀
undisputedly
Kizártnak tartom a 10 milliót is. Szvsz ez a csávó egy premium run defender, aki ha úgy van akkor leakaszt 4-3ban 1-2 sacket évente.
Amadeus
Szerintem ilyen 10 millio full, 5 garantalt kinezhet neki. A maradek 5 meg osztonzo, sack meg lejatszott snap%.
undisputedly
Erre raereztem, tenyleg 10 milliot kapott max teljesben.

Browns sign Jadeveon Clowney to one-year deal worth up to $10M

 www.nfl.com/news/browns-signing-jadeveon-clowney-to-one-year-deal-worth-up-10m
undisputedly
Egy vátesz vagy! 😊
Cancel Culture
| MAr megyek is a lottozoba. Illetve par billego GM frencsajzanak elkuldtem a CV-m 😀 |
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Clowney most jött vizitre, vele szerintem meg lenne oldva Garett túl oldala
noflyzone
Az utóbbi két évbe nem ezt az arcát mutatta. Én eltudnék jobb opciót is képzelni mint ő.
P@trik
Seattleben nem volt reménytelen, csak hát a fizetési igény volt ahhoz képest nevetséges. Tennesseeben kuka.
Amadeus
Ha jol emlekszem evi 15 milliot adtunk volna neki per ev, de o 20 milliot akart evente 😀 Hahahahaha. Es mindez egy eve volt. Most mar 10 millioert is foldhoz verne magat szerintem 😀
undisputedly
Kizártnak tartom a 10 milliót is. Szvsz ez a csávó egy premium run defender, aki ha úgy van akkor leakaszt 4-3ban 1-2 sacket évente.
Amadeus
Szerintem ilyen 10 millio full, 5 garantalt kinezhet neki. A maradek 5 meg osztonzo, sack meg lejatszott snap%.
undisputedly
Erre raereztem, tenyleg 10 milliot kapott max teljesben.

Browns sign Jadeveon Clowney to one-year deal worth up to $10M

 www.nfl.com/news/browns-signing-jadeveon-clowney-to-one-year-deal-worth-up-10m
undisputedly
Egy vátesz vagy! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clowney most jött vizitre, vele szerintem meg lenne oldva Garett túl oldala
noflyzone
Az utóbbi két évbe nem ezt az arcát mutatta. Én eltudnék jobb opciót is képzelni mint ő.
P@trik
Seattleben nem volt reménytelen, csak hát a fizetési igény volt ahhoz képest nevetséges. Tennesseeben kuka.
Amadeus
Ha jol emlekszem evi 15 milliot adtunk volna neki per ev, de o 20 milliot akart evente 😀 Hahahahaha. Es mindez egy eve volt. Most mar 10 millioert is foldhoz verne magat szerintem 😀
undisputedly
Kizártnak tartom a 10 milliót is. Szvsz ez a csávó egy premium run defender, aki ha úgy van akkor leakaszt 4-3ban 1-2 sacket évente.
Amadeus
Szerintem ilyen 10 millio full, 5 garantalt kinezhet neki. A maradek 5 meg osztonzo, sack meg lejatszott snap%.
undisputedly
Erre raereztem, tenyleg 10 milliot kapott max teljesben.

Browns sign Jadeveon Clowney to one-year deal worth up to $10M

 www.nfl.com/news/browns-signing-jadeveon-clowney-to-one-year-deal-worth-up-10m

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Így már jöhet egy CB (HA BENT MARAD A TOP 3-BÓL EGY) ,LB esetleg WR. Esetleg egy Barmore bár az nem annyira lenne logikus

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...


#Browns have signed FA DT Sheldon Day and ERFA TE Stephen Carlson.
P@trik
Előbbi remek run stopper.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hát nem bontottam pezsgőt.
Garrett túloldala így Clowney-McKinley(Gustin) lesz.
Ettől független szerintem a Draft első kör Garrett mögé lesz egy DE esetleg ha lecsúszik egy ügyes LB akkor az.
P@trik
Első körben azért cserét húzni a legjobb védőd mögé szerintem picit luxus.
kapitnono
1/26-on totál lutri, örülünk ha marad valami értelmes prospect még.
Másfelől a másik két embör 1 éves szerződést kapott szóval ha ügyes az újonc akkor kezdő lehet kövi évbe Garrett túloldalán.
P@trik
Azért erős túlzás, h. 1/26-on ne lehetne jó játékost találni 😊

De szerintem sem zárja ki abszolút ez az igazolás az első körös DE-t, főleg h Garrett is csak 70% körüli snapet kap. Meglátjuk melyik CB/DE esetleg LB elérhető, utóbbit tartom továbbra is a legvalószínűtlenebbnek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
#Browns have signed FA DT Sheldon Day and ERFA TE Stephen Carlson.
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hát nem bontottam pezsgőt.
Garrett túloldala így Clowney-McKinley(Gustin) lesz.
Ettől független szerintem a Draft első kör Garrett mögé lesz egy DE esetleg ha lecsúszik egy ügyes LB akkor az.
P@trik
Első körben azért cserét húzni a legjobb védőd mögé szerintem picit luxus.
kapitnono
Azok a rossz csapatok, melyek a drafton bármelyik pickkel kezdőbe akarnak húzni embert.
r.baggio
Akkor az összes csapat rossz
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Érdekesen dolgozik amúgy a fiatal GMünk, olyanokat hoznak akikbe van potenciál, kapnak egy ilyen 1 éves mutasd mit tudsz szerződést, ha hasznos marad, ha nem felel meg viszlát.

tavaly:
S Andrew Sendejo
S Karl Joseph
DT Andrew Billings
CB Kevin Johnson
LB B.J. Goodson
LB Malcolm Smith
DE Adrian Clayborn

+rendes szerződés Conklin és Hooper.

idén:
LB Anthony Walker
DT Malik Jackson
DE Takkarist McKinley
DE Jadeveon Clowney

+ rendes szerződés Johnson és Hill.

meglátjuk jövőre mi marad.