Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Az biztos, hogy Mayfield a trade óta kezében a rosterrel egy papíron ül a nappaliban és be van baszva, miközben potyognak a könnyei 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Őrület bameg, ezt azért nem hittem volna, főleg a Giants miatt, de még win-win szitu is lehet.
A Browns meg stabil 1/1-es csapatból kb SB esélyes lett 2-3 év alatt. A PO innentől szerintem alap elvárás.
Mayfield fór President 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem a kötekedés végett, de lelettem osztva hogy mit gondolok én?! Odel elsökört ér sőt akár kettő is.
AB +cirkusz—->3. kör
Landry+cirkusz —>4. kör
Csak én érzem úgy hogy megkaphatod a legjobbakat is szotyiér csak egy kis cirkusz kell?!
P@trik
ezért írtam én is, hogy Odell 2db 1.körért egy vicc. Nézze meg mindenki T.O. karrierjét. Érte sem röpködtek az 1.körös pickek, pedig ő all-time top3 WR, nem insta bohóc, mint Odell.
Amadeus
Khm, khm, khm

Btw, maradjunk inkább északon, bár a nyugaton sem lenne esélytelen azért a Browns most már :d

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Valahogy nem vagyok híve annak, hogy tűzdeljük tele a csapatot giga sztárokkal, ettől függetlenül persze örülök OBJ érkezésének, brutál kis wr korp lesz itt. A Zeitler trade viszont továbbra is felfoghatatlan számomra :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Matthew99
 twitter.com/IonCareeeeeee/status/1105625438691438592

mar csak a meme-tenger miatt megerte a csere 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Browns/status/1105621540371091456

keep it casual...nothing to see here 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Akkor újra: AFC West Contender : Cleveland Browns.
Amadeus
Átvariálták a divbeosztásokat?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Perriman elment a Tampához!
Amúgy van még hely? 😁
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Vissza fogtok vedleni luzerbe.
Túl szép volt az az 1 év
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azt a kurva ilyenre ébredni ... Kicsit sajnálom azt az első kört de egye fene. főleg ha peppers helyére tényleg jön Thomas.

több mint 5 éve
gedam 5 700
2-4 éven belül SB win?
ThundersNFL
mondjuk kicsit má túl sok is a sztár a csapatépítéshez
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
2-4 éven belül SB win?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/54155152_380123182538471_6321530040301305063_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=xLzvalSfaOYQ7kNvgHrZf_i&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCjBcPiQjqwV-wuBmC4hhAlRR0GRvfZsRkigZozYuTkwA&oe=6637233E
Sports Illustrated on Instagram: "Breaking: Odell Beckham Jr. is being traded to the Browns."
95K likes, 1,878 comments - sportsillustrated on March 12, 2019: "Breaking: Odell Beckham Jr. is being traded to the Browns.".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cleveland városa és a Browns szurkolói eleget szenvedtek. Cleveland és a Browns szurkolói megérdemlik ezt!
 twitter.com/NFLResearch/status/1105646720061341702
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ha nincs minimum PO ezek után ... A Giants meg... Sok GM itta el az agyát...

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Felkészül ET3

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Bandwagon-on van még hely? 😀

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Mivan öcsém 😊


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amindenit. I didn't see this coming. 😊

Az ellenérték szerintem is oké. Idei draft pickek, pontosan tudni milyenek, egy hónap múlva felhasználhatóak. Ezek többet érnek mint következő évi ki tudja milyen pickek.

Fejre állhat az AFC North a következő 1-2 évben. OBJ, Hunt, egy amúgy is jó roster, tele fiatal, jó játékossal, egy real dealnek kinéző fiatal irányító, egy potens GM, korrektnek tűnő HC választás. A Bowns powerhouse lehet, amit még kimondani is furcsa. Szélesre nyílt a bandwagon ajtaja. 😊
peterk2005
Pedig siman varhato volt. Landry es OBJ ugye egyetemen csapattarsak voltak, ok most is orszagos cimborak, allandoan egyutt lognak, Landry mar korabban is vegig azon rimankodott Twitteren, hogy OBJ mekkora kiralysag lenne.

Ez a csere pedig szerintem mar nehany napja „felkesz” volt, a kinti medianak feltunt, hogy tobb Browns-jatekos is Tweetelte, hogy Dorsey mekkora egy zseni, koztuk Landry is, de nem irtak le, miert. Ezzel egyidoben meg OBJ is kirakott valami emojit, ami utan sejtheto volt, hogy valami erkezik.

Azt meg ugye mar tobb napja elismertek a felek, hogy a Browns nagyon probalkozik a Giantsnel OBJ-ert.

Egyebkent szep bolt volt, Dorsey nagyot huzott. Erdekes lesz a Browns, bar most mar teljesen az az erzesem van, hogy annyira fel lesznek szopva, hogy a vege ennek megint nem az lesz, amit sokan varnak, mert az ilyen csapatoknak valahogy a legtobbszor bedoglik a gepezet. Hol a sok nagy ego talalkozasa, hol mas.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amindenit. I didn't see this coming. 😊

Az ellenérték szerintem is oké. Idei draft pickek, pontosan tudni milyenek, egy hónap múlva felhasználhatóak. Ezek többet érnek mint következő évi ki tudja milyen pickek.

Fejre állhat az AFC North a következő 1-2 évben. OBJ, Hunt, egy amúgy is jó roster, tele fiatal, jó játékossal, egy real dealnek kinéző fiatal irányító, egy potens GM, korrektnek tűnő HC választás. A Bowns powerhouse lehet, amit még kimondani is furcsa. Szélesre nyílt a bandwagon ajtaja. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, gec. Nem lottem sokkal melle az 1+2-vel.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Aztakurva. Here we go afc north 4. hely
tenorx
Nagy csata lesz a Bengals ellen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Aztakurva. Here we go afc north 4. hely