Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
még egy ember érkezett a riválistól 😊

 twitter.com/AdamSchefter/status/1105786708979843072
r.baggio
Ő tud valamennyire blokkolni?
P@trik
 www.arrowheadpride.com/2018/7/16/17574902/pro-scouting-series-demetrius-harris


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
még egy ember érkezett a riválistól 😊

 twitter.com/AdamSchefter/status/1105786708979843072
r.baggio
Ő tud valamennyire blokkolni?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
még egy ember érkezett a riválistól 😊

 twitter.com/AdamSchefter/status/1105786708979843072


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.
gedam
te azért gyűlölöd őket, mert Ravens drukker vagy

meg mert nem nálatok van Mayfield, Hunt, Landry, OBJ, Garrett, Denzel Ward és GREG JOSEPH
shawnka
a védekező focit szeretem, a szisztematikusan felépített csapatmunkát, az oldszkúl focit, azért is lettem réven és a karakterünkből mi nem adunk. nekünk stílusunk van, bátttya, nem kellenek ezek a senkik.
gedam
Hú bátttya de ti nagyon kemények vagytok... azért a 2016/17/18-as draftról igen csak meglett alapozva ez a csapat(ogbah, Schobert, Garrett, Njoku, Ogunjobi, Ward, Mayfield, Chubb.... stb.) Most hiányposztra érkezett/érkezhet pár veterán, de gondolom ti sose igazoltok ezek szerint FA-t mert az nem stílusos.
Bad 31
khm Crabtree khm John Brown khm Weddle khm RGIII khm Willie Snead khm Tony Jefferson khm Brandon Carr
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.
gedam
te azért gyűlölöd őket, mert Ravens drukker vagy

meg mert nem nálatok van Mayfield, Hunt, Landry, OBJ, Garrett, Denzel Ward és GREG JOSEPH
shawnka
a védekező focit szeretem, a szisztematikusan felépített csapatmunkát, az oldszkúl focit, azért is lettem réven és a karakterünkből mi nem adunk. nekünk stílusunk van, bátttya, nem kellenek ezek a senkik.
gedam
Hú bátttya de ti nagyon kemények vagytok... azért a 2016/17/18-as draftról igen csak meglett alapozva ez a csapat(ogbah, Schobert, Garrett, Njoku, Ogunjobi, Ward, Mayfield, Chubb.... stb.) Most hiányposztra érkezett/érkezhet pár veterán, de gondolom ti sose igazoltok ezek szerint FA-t mert az nem stílusos.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Az a jó, hogy kezdenek szimpi csapatok kialakulni az AFC-ben, sztem a Chiefs és különösen a Browns is olyan csapat, amelyiknek nem lehet nem szorítani.

Innentől Kitchens és Mayfield feladata, hogy kimaxolják ami a keretben van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
Landry és OBJ, nagy ego. de ők tesók, nyílván amíg együtt vannak itt a legjobb hangulatban lesznek. sírásrívás nem nagyon lesz.
braxa88
plusz még a WR coach is ugyanaz, aki az LSU-n volt 😊

 www.clevelandbrowns.com/team/coaches-roster/adam-henry


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
a védekező focit szeretem, a szisztematikusan felépített csapatmunkát, az oldszkúl focit, azért is lettem réven és a karakterünkből mi nem adunk. nekünk stílusunk van, bátttya, nem kellenek ezek a senkik.
gedam
Full szisztematikus építkezés van, csak Dorsey nem fél behúzni az utolsó láncszemeket.

OBJ sztem zseniális trade, Peppers lazán pótolható (főleg h. már nem GW a DC), nála csak szarabb WReket találhattunk volna az első kör közepén, így meg szereztünk egy ligaelit elkapót kicsit többért.

Sheldon Richardson is kellett mint egy falat kenyér, ha még Earl Thomas is jön kvázi kész a csapat, és még jön a draft is, ahol lehet mélyíteni a keretet anélkül, hogy bárkit azonnal be kéne dobni a kezdőbe. Vagyis mehet végig a BPA amire 1000 éve nem volt példa.

Reméljük Kitchens is beválik, mert azért abban van rizikó és Wilks is kérdőjeles kicsit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Alakul a dream team. Azok mindig jol sulnek el. Vagy nem.
Erdekes lesz az oriasi egok talalkozasa.
Stez
Sorold őket.
Janek
Landry és OBJ, nagy ego. de ők tesók, nyílván amíg együtt vannak itt a legjobb hangulatban lesznek. sírásrívás nem nagyon lesz.

ez azért nem egy olyan dreamteam, mikor mindenkit szarráfizetnek FAn. Itt a draft (Garrett, MAyfield, Ward, Ogunjobi, Schobert stb) volt király. Ezt egészítette ki pár sztárigazolás, de ez kell hogy SBt nyerj ha nem patriotsnak hívnak.
braxa88
Igen erre gondoltam.
Nincs itt olyan nagy dolog .
Egy LB meg elferne meg nemi depht az Olineba.

A 3 futo, plusz a wr corp+Njoku eleg lehet Bakernek bőven csak legyen normalis Oline.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Alakul a dream team. Azok mindig jol sulnek el. Vagy nem.
Erdekes lesz az oriasi egok talalkozasa.
Stez
Sorold őket.
Janek
Landry és OBJ, nagy ego. de ők tesók, nyílván amíg együtt vannak itt a legjobb hangulatban lesznek. sírásrívás nem nagyon lesz.

ez azért nem egy olyan dreamteam, mikor mindenkit szarráfizetnek FAn. Itt a draft (Garrett, MAyfield, Ward, Ogunjobi, Schobert stb) volt király. Ezt egészítette ki pár sztárigazolás, de ez kell hogy SBt nyerj ha nem patriotsnak hívnak.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Alakul a dream team. Azok mindig jol sulnek el. Vagy nem.
Erdekes lesz az oriasi egok talalkozasa.
Stez
Sorold őket.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alakul a dream team. Azok mindig jol sulnek el. Vagy nem.
Erdekes lesz az oriasi egok talalkozasa.

több mint 5 éve
gedam 5 700
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.
gedam
te azért gyűlölöd őket, mert Ravens drukker vagy

meg mert nem nálatok van Mayfield, Hunt, Landry, OBJ, Garrett, Denzel Ward és GREG JOSEPH
shawnka
a védekező focit szeretem, a szisztematikusan felépített csapatmunkát, az oldszkúl focit, azért is lettem réven és a karakterünkből mi nem adunk. nekünk stílusunk van, bátttya, nem kellenek ezek a senkik.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Sources: Earl Thomas and the #Browns in discussion on a 3 year deal that will bring him to Cleveland to join newly acquired star Odell Beckham Jr.


több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.
gedam
te azért gyűlölöd őket, mert Ravens drukker vagy

meg mert nem nálatok van Mayfield, Hunt, Landry, OBJ, Garrett, Denzel Ward és GREG JOSEPH
shawnka
Shellyt kihagytad, viszont... nincs náluk Perriman!! Amatőr bagázs... -> 6-10

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Faj 😹 nekem az faj h mi nem igazolunk senkit, nem az h a Browns igen. Jo csapat lesz itt, jovore tietek az AFC North, kijelentem most. Megerdemeltetek ennyi “Brownsos” ev/evtizedek utan.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fáj a francokat, én örülök 😀 Tényleg megérdemelt már ennyi év szopás után, hogy végre kompetens emberek építsenek itt csapatot.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kijár már Clevelandnek egy kis siker, egy top csapat, ez a klub a poklot megjárta az elmúlt 3-4 évben.
Leköptek, kiröhögtek minket, szeptemberbe már mindenki előre behúzta a W-t a csapatnának.
Igen is eljött a mi időnk akár mennyire is fáj ez a riválisoknak.

Tradet egyenlőre még emésztgetem.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.
gedam
Hasonlóan érzünk egymás csapata iránt nem kell aggódni.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
tehát akkor én vagyok az egyetlen aki sajnálja hogy elment peppers 😀



😕
eaglesmcnabb
járulékos veszteség, sokkal nagyobbat nyerhetnek OBJvel
Landry itt volt eddig is, de Mayfieldnek Perrymannek, Rashard Higginsnek, Damion Ratleynek kellett passzolni. (Meg Callaway aki iszonyat inkonzisztens volt)
és velük lett rookie TD rekord.
Most Beckhammel eléggé kinyílik a playbook.
Ja meg ha Hunt is játszhat.

Ez SB esélyes keret.
braxa88
Nem mondom hogy nincs igazad, csak sajnálom hogy pont peppers ment el, aki az első szar éve után egész ügyesen focizott tavaly.

mondjuk Chubb>>>Hunt. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tehát akkor én vagyok az egyetlen aki sajnálja hogy elment peppers 😀



😕
eaglesmcnabb
járulékos veszteség, sokkal nagyobbat nyerhetnek OBJvel
Landry itt volt eddig is, de Mayfieldnek Perrymannek, Rashard Higginsnek, Damion Ratleynek kellett passzolni. (Meg Callaway aki iszonyat inkonzisztens volt)
és velük lett rookie TD rekord.
Most Beckhammel eléggé kinyílik a playbook.
Ja meg ha Hunt is játszhat.

Ez SB esélyes keret.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, Perriman tegnap este megegyezett a Clevelanddel, egy orara ra jott az IBJ-trade, Breshad pajtas meg kozolte, hogy akkor o koszonte szepen, igy megy mashova, aztan ugyanugy 4 millaert megegyezett a Bucssal. xd

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
tehát akkor én vagyok az egyetlen aki sajnálja hogy elment peppers 😀



😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.
gedam
te azért gyűlölöd őket, mert Ravens drukker vagy

meg mert nem nálatok van Mayfield, Hunt, Landry, OBJ, Garrett, Denzel Ward és GREG JOSEPH
több mint 5 éve
gedam 5 700
Már csak új mezek kellenek és a Browns lesz a legszexibb franchise 2019ben
shawnka
már most gyűlölöm őket. utálom a sportokban a showtime csapatokat, real, lakers meg ilyesmi.