Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982










Hendrix
Atyám milyen szép az a rózsaszín kabát... Én is akarok vagy kettőt, persze csak is a hozzá illő sapival... Hányás...

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
CB Howard Wilson 2 év sérülés után repült.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az szép, hogy Vegasnál esélyesebbek vagytok a SB-ra, mint a GB 😀
Chargers LT
Szerintem jelenleg papíron a Cleveland esélyesebb is mint a GB, aztán meglátjuk ezt a pályán is meg tudják e mutatni.
kapitnono
Hogy mi? Még papíron sem..
gordon
GB max Rodgers miatt lehet említeni mert körülötte nagyon elfogytak az emberek, de mind O mind D oldalon jobb nevekből áll a Browns
kapitnono
Azért csak adott a liga legjobb LT-je, egy elég jó C, ha egészséges egy jó RT -> a fal önmagában rendben szokott lenni ha a kedzők tolják.
Egy top10es WR
Egy baromi jó RB
A védelemben meg nagy forgás volt most a teljesen új pass rusher szekciót megítélni jelenleg még nehéz, de a Clark - Daniels DL azért sokminden de nem középszerű.
Blake egy baromi jó all down LB.
Corner sor nem túl veretes, de Jaire tavaly azért fasza volt az esetek nagy részében.
Ja és jött egy eléggé felszopott (aztán majd kiderül, hogy joggal-e) S Chicagoból.

Nem gondolom topnak a rostert GB-ben, de azért a "van ott egy Rodgers és ennyi"-től elég messze áll a keret.

de ez itt off, sorry


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dorsey 1-2 kivételtől eltekintve fuul kipucolja Sashi pickjeit.
P@trik
Ez a "fool" nagy eliras! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Mez variációk közül eddig a legjobb amit láttam





I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461










I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ricardo Louis is ment a lecsóba, mondjuk ez várható volt. Ogbah nem jelent meg a hadiszálláson,ami erősen trade gyanus. Dorsey 1-2 kivételtől eltekintve fuul kipucolja Sashi pickjeit.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Az szép, hogy Vegasnál esélyesebbek vagytok a SB-ra, mint a GB 😀
Chargers LT
Szerintem jelenleg papíron a Cleveland esélyesebb is mint a GB, aztán meglátjuk ezt a pályán is meg tudják e mutatni.
kapitnono
Hogy mi? Még papíron sem..
gordon
GB max Rodgers miatt lehet említeni mert körülötte nagyon elfogytak az emberek, de mind O mind D oldalon jobb nevekből áll a Browns


több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kindred kivágva.
Jelenleg 1 safetynk van Randall...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Az szép, hogy Vegasnál esélyesebbek vagytok a SB-ra, mint a GB 😀
Chargers LT
Szerintem jelenleg papíron a Cleveland esélyesebb is mint a GB, aztán meglátjuk ezt a pályán is meg tudják e mutatni.
kapitnono
Hogy mi? Még papíron sem..
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Az szép, hogy Vegasnál esélyesebbek vagytok a SB-ra, mint a GB 😀
Chargers LT
Szerintem jelenleg papíron a Cleveland esélyesebb is mint a GB, aztán meglátjuk ezt a pályán is meg tudják e mutatni.


több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Az szép, hogy Vegasnál esélyesebbek vagytok a SB-ra, mint a GB 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én utálom a jelenlegi mezünket, én is a régit szerettem.
Color rush mezünk viszont baromi jó szerintem, vettem is egyet belőle.

Valami hasonlónak tudnék örülni:
d024619d998a40ee59ac30393b73404e.jpg
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ízlések és pofonok, szerintem a Browns meze a legszebb.
(meg persze az eagles-ös kelly green, ha visszajön)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A blökit is visszatehetnék a sisakra, mert sajnos a browns fejfedője a legrandább.
Chargers LT
a külföldi fórumokban szinte mindennapos téma, jobbnál jobb variációkat látok, remélem sikerül valami rendeset összehozni mert ez tényleg elég nívótlan ez a sisak, a mez még elfogadható, mondjuk.
Csiriba
Mitől lenne nívótlan?! Gyakorlatilag mindig is ilyen volt, nekem az új mez se tetszik különösebben, a régi jobb volt(mondom ezt úgy, hogy szívből utálom a "régen minden jobb volt" felfogást), szóval nem szeretném, hogy valami bazári kinézet legyen, mint például a Chargersé 😉 . Ami nekem nagyon tetszik az a mez szám a sisakon, itt ott olvasok olyat, hogy vissza hozzák a fehér sisakot ami a csapat létrejöttekor volt, én azt mondjuk csak alternatív kollekciónak tudnám elképzelni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A blökit is visszatehetnék a sisakra, mert sajnos a browns fejfedője a legrandább.
Chargers LT
a külföldi fórumokban szinte mindennapos téma, jobbnál jobb variációkat látok, remélem sikerül valami rendeset összehozni mert ez tényleg elég nívótlan ez a sisak, a mez még elfogadható, mondjuk.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A blökit is visszatehetnék a sisakra, mert sajnos a browns fejfedője a legrandább.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
2020-tól új mez. kiváncsi vagyok barna vagy narancs lesz a fő szín.
braxa88
megint?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
2020-tól új mez. kiváncsi vagyok barna vagy narancs lesz a fő szín.
braxa88
Majd kölcsönkapják ezt a Bruinstól 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2020-tól új mez. kiváncsi vagyok barna vagy narancs lesz a fő szín.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odell akklimatizálódott:

 twitter.com/obj/status/1109938605491798016
peterk2005
Csak nehogy magára nézve legyen az.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Odell akklimatizálódott:

 twitter.com/obj/status/1109938605491798016


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JeffDLowe/status/1107691763261718530

Na meg egy Avengers video, de ez most az Endgame trailerjere van megcsinalva 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
 nypost.com/2019/03/16/baker-mayfield-on-what-it-will-be-like-to-play-with-odell-beckham/
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
 www.youtube.com/watch?v=TpuxHadqxpk&t=8s

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain