Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Megkell basz.. a ravens száját 😉
Hajrá Cleveland
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy kérdés mit akar Dorsey a mostani edző csapattal.
Logikusan maradnia kéne a mostani stábbnak talán a spec egységre ráférne egy kis upgrade...

Még egy küzdelem aztán jöhet a FA szezon...

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/all/wide-receiver/

Higginst itt kéne tartani és egy R Anderson T Williams -t el tudnék képzelni még WR posztra

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
GreggW azt nyilatkozta hogy úgy állunk a Ravens meccshez, mintha a rájátszásért játszanánk. Aprítani, harcolni fogunk. Mondjuk az öreg az állásáért is játszik szal oda is kell lépni a hollók nyakára.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/bakermayfield/status/1077360746995036160

😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
2-6-1el álltunk mikor kirúgtuk Huet. Azután 5-2 lett. A bengals 5-3al állt mikor leigazolta. Azóta 1-6. Véletlen lenne? 😀
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Vasárnap még utálhatnátok a Vasast jobban nálunk és hagyjatok nyerni pls 😀 hátulról vazelin nélkülCserébe megígérünk mindent, IS.
LeviPoki
ThundersNFL
Azt hittem valami durvább lesz, de ez sima egy PO-ért. Na de Karácsony van 😛
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azert az eleg necces, hogy Wardnak megint agyrazkodasa volt. Kis tulzassal most jott vissza az elozobol, es maris ujabb. Nalam ez az agyrazkodas nagyon paras tema, marmint ilyen rovid idon belul.
Stez
Én is aggódok emiatt :/ Uzomahval szépet csattant

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Vasárnap még utálhatnátok a Vasast jobban nálunk és hagyjatok nyerni pls 😀 hátulról vazelin nélkülCserébe megígérünk mindent, IS.
LeviPoki

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert az eleg necces, hogy Wardnak megint agyrazkodasa volt. Kis tulzassal most jott vissza az elozobol, es maris ujabb. Nalam ez az agyrazkodas nagyon paras tema, marmint ilyen rovid idon belul.

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pedig azért szimpatikus lenne az a csoporton belüli 4-1-1.
Bengals, Ravens oda vissza 😀
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Vasárnap még utálhatnátok a Vasast jobban nálunk és hagyjatok nyerni pls 😀 Cserébe megígérünk mindent, IS.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
Sztem ha nincs az év eleje Hueval, a régi Brownsos balfaszkodással, akkor gyerekek Prime Time meccset játszunk vasárnap az SNF-en. Ne legyetek csalódottak, nektek jövőtök van. Azért remélem vasárnap még Ravens. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fájdalmas amúgy, ha év elején repül Hue akkor mi is ott lehetnénk a variációk közt, mert a Raiders és a Tampa elleni meccs simán hozható lett volna egy étkézláb edzői stábbal.
Viszont ezen már felesleges lovagolni, 1 hét múlva az egyik csoport rivális drukkerei minket a pokolba fognak kívánni. ( mondjuk nekünk az már ismerős hely éveket tanyáztunk ott! xD )
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
De jó látni, hogy él a csapat és ez a topik. Milyen kár, hogy adtatok a többi csapatnak egy Hue előnyt? Nagyon megnéztem volna a csapatot a playoffban. De majd jövőre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ez a helyzet északon.

P@trik
Ez nagyon jó😊. Most ez van és szükségünk van rátok, hogy a playoffba rugdossatok minket😊. Viszont jövőre ha lesz egy normális edzői stáb(ez a mostani vagy egy új)nálatok, akkor szerintem minimum azonos esélyek lesznek a Ravens, Browns, Steelers hármas között. Egyébként hajlok arra, hogy ti lesztek a csoport favoritjai és csak rajtatot múlik, hogy mit ér el ez a csapat.

Steelers fan
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez a helyzet északon.


Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula a mai győzelemhez!
+Átmenetileg szereztetek pár millió Steelers szurkolót jövő hétre!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Sziasztok!

Eladó új, eredeti, címkés M-es Nike Haden mez, ha valakit érdekel. Usabol hoztam.
Én inkább l-eseket szoktam hordani és jó rám. Kérésre küldök képet. 15e ft, ha kell postázom.
Packers Packers
Ezt lehet inkább a Steelers topicban kellett volna feltenni 😀
Csiriba
Ez kétségtelen, de browns mez😊
Packers Packers
meglepődnék, ha el tudnál adni 15-ért egy nem aktuális mezt.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Az oline ha egyben marad es lesz egy ket wr a mostani ket harom wr mellé akkor az O dolgozhat eredmenyesen.

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
2002 óta először vertük oda-vissza tigrincseket, lassan sikerül minden régi negatív rekordunkat megszüntetni, már csak a playoff hiányzik, de azt majd jövőre!!! Egy közepesen erős FA piaci aktivitással és egy jó drafttal, már azt mondom versenyben lehetünk a POért jövőre.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Zseniális volt a támadójáték hívás, nem akarom megbántani a bengálsz drukkereket de sokszor fogalmuk nem volt a védőknek mi a játék.

Szívesen olvasnék egy hosszabb elemzést valaki hozzáértőtől, a Kitchens féle mágikus támadó játékról.
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Végére kicsit kiengedve, de oda-vissza megbaktuk a bengálszt. 😀
P@trik
Hát igen, sikerült a végén visszaengedni a Bengalst, de azért meglett. Én már teljesen azon vagyok, hogy meg tartanám ezt az edzői stábot, jó a kémia a csapatban.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Végére kicsit kiengedve, de oda-vissza megbaktuk a bengálszt. 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén se lesz playoff.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1076632212626333696