Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Kitchens báucsinak van önbizalma:  www.nfl.com/news/story/0ap3000001002341/article/freddie-kitchens-no-doubt-i-want-to-be-a-head-coach
A végén az lesz itt, mint volt Tampában Koetterrel.
empty taxi
Arians bácsi akit élénken érdekel a HC állás úgy nyilatkozott, hogy megtartaná Kitchens OC-nak és valószínűleg GW is maradna nála mint DC. Nem tudom milyen a viszonya GW-vel de Kitchens-el már együtt dolgoztak a pintyőkéknél mielőtt nyugdíjba ment. Mondjuk őt el tudnám képzelni HC-nek.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Kitchens báucsinak van önbizalma:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rcrghnvjhdufhezz60kb
Freddie Kitchens: 'No doubt' I want to be a head coach
At the tail-end of a roller coaster season, the Cleveland Browns are looking for a new head coach for 2019. Offensive coordinator Freddie Kitchens wouldn't mind being part of the conversation.

A végén az lesz itt, mint volt Tampában Koetterrel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Sziasztok!

Eladó új, eredeti, címkés M-es Nike Haden mez, ha valakit érdekel. Usabol hoztam.
Én inkább l-eseket szoktam hordani és jó rám. Kérésre küldök képet. 15e ft, ha kell postázom.
Packers Packers
Én meg hirtelen nem tudtam ki az a Nike Haden.
több mint 5 éve
Packers Packers 2
Sziasztok!

Eladó új, eredeti, címkés M-es Nike Haden mez, ha valakit érdekel. Usabol hoztam.
Én inkább l-eseket szoktam hordani és jó rám. Kérésre küldök képet. 15e ft, ha kell postázom.
Packers Packers
Ezt lehet inkább a Steelers topicban kellett volna feltenni 😀
Csiriba
Ez kétségtelen, de browns mez😊
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Sziasztok!

Eladó új, eredeti, címkés M-es Nike Haden mez, ha valakit érdekel. Usabol hoztam.
Én inkább l-eseket szoktam hordani és jó rám. Kérésre küldök képet. 15e ft, ha kell postázom.
Packers Packers
Ezt lehet inkább a Steelers topicban kellett volna feltenni 😀
több mint 5 éve
Packers Packers 2
Sziasztok!

Eladó új, eredeti, címkés M-es Nike Haden mez, ha valakit érdekel. Usabol hoztam.
Én inkább l-eseket szoktam hordani és jó rám. Kérésre küldök képet. 15e ft, ha kell postázom.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Vicc kategória... Én nem tudom hogy PL Randallnak mit kellett volna még csinálnia... Egész évbe darált, intek.
Még az alternatív közt sincs.
Schobert elit LB totál semmibe nézik. Vicc ez az egész Pro Bowl. Minden évbe feltud cseszni.
P@trik
vagy még inkább Peppers.

Pro Bowl amúgy senkit sem érdekel, kérdés hogy Garrettnek meg lesz-e az All-Pro keret. Ahoz szerintem kéne tőle 2 kiemelkedő meccs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
mondjuk az LB poszt eleve vicc.. mint mind... mózli még szo szo de mekkini....
kapásból tudnék jobban játszókat idén.

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vicc kategória... Én nem tudom hogy PL Randallnak mit kellett volna még csinálnia... Egész évbe darált, intek.
Még az alternatív közt sincs.
Schobert elit LB totál semmibe nézik. Vicc ez az egész Pro Bowl. Minden évbe feltud cseszni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles Garrett
 twitter.com/Browns/status/1075194634178084864
és Denzel Ward mehet a Pro bowlra
 twitter.com/Browns/status/1075194616499134465
És akár hatan(!!!) csatlakozhatnak még hozzájuk.
 twitter.com/Browns/status/1075195219782574080
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Azért az tényleg furcsa érzés, hogy ha csoda történik akkor még mindig van esélyünk bejutni a PO-ba... Annyira megszoktam már, hogy októbertől a draftra készülünk...viszont egyáltalán nem hiányzik 😀
Csiriba
Nem akarok ünneprontó lenni, de azzal, hogy nert a steelers a NE ellen biztossá vált, hogy idén nem lesz PO.
De tényleg jó nézni, hogy milyen jól játszik a csapat a labda mindkét oldalán. Jóvőre királyak lehettek
kapitnono
Ez így nem igaz. Igaz csoda kellene hozzá, de a PO esélyük még mindig nem szállt el.
Ezen a linken felsorolják a lehetőségeket:
 www.sbnation.com/2018/12/14/18138192/cleveland-browns-playoff-chances-scenario-afc-north-wild-card

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
6-10-et jósoltam az már megvan szal én elégedett vagyok.
Egyedül az edzőkérdés amitől még tartok, nehogy valami világtalan barom jöjjön.
P@trik
Vissza kell csábítani Arianst, vagy Harbought az egyetemről. Vagy valami fiatal kreatív koordinátor. A D# adott, oda egy kemény DC kell, HC-ot kb Mayfieldhez kell választani, a felsoroltak meg illenek hozzá.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
Azért az tényleg furcsa érzés, hogy ha csoda történik akkor még mindig van esélyünk bejutni a PO-ba... Annyira megszoktam már, hogy októbertől a draftra készülünk...viszont egyáltalán nem hiányzik 😀
Csiriba
Nem akarok ünneprontó lenni, de azzal, hogy nert a steelers a NE ellen biztossá vált, hogy idén nem lesz PO.
De tényleg jó nézni, hogy milyen jól játszik a csapat a labda mindkét oldalán. Jóvőre királyak lehettek


több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
6-10-et jósoltam az már megvan szal én elégedett vagyok.
Egyedül az edzőkérdés amitől még tartok, nehogy valami világtalan barom jöjjön.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azért az tényleg furcsa érzés, hogy ha csoda történik akkor még mindig van esélyünk bejutni a PO-ba... Annyira megszoktam már, hogy októbertől a draftra készülünk...viszont egyáltalán nem hiányzik 😀
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
undisputedly
Volt fürdés...
bcsarli
Az apró tényekkel ne basztassátok már szegény Pats-hater barátunkat 😊
Wyatt
Felolem kovethetsz minden topicba, hogy vilagga kurtold, nem csipem a Patriotsot, de talan felnott ferfi letedre fel is dolgozhatnad, hogy nem mindenki drukkol a "kivalasztott" csapatert. Vagy az elkvoetkezo 1-2 evben, ahogy a BB/Brady paros elindula lejton, a frusztraltsagodat is igy vezeted le? 😀 Ne aggodj, tapasztalatbol tudom, hogy a rajatszason kivul is van elet egy szurkolo szamara 😉
undisputedly
Így, így. Látom azért te is fejlődsz a kommunikációs kultúránk eredményeként, és ügyesen tereled át a dolgokat más témára, ha már valamit benéztél 😊
| (Na ott meg is mutatkozott, milyen hitvany kis karakter. Ami ettől még lehet, csak azért így érdekes következtetés, tekintve, hogy a kiindulásod hibás) |
Wyatt
Mea culpa, leragadtam Hue Jackson Brownsos tenykedese mellekszalanak egy holtagan, remelem ennel nagyobb blodseget soha nem vetek itt a forumon 😊 | Azert engedelmeddel meg fogok tudni aludni 😀 |

Szerk: Hogy ne legyen OFF a topic.
A korabban belinkelt PFF grade kepek errol a fiokrol vannak: https: //twitter.com/pff_browns

Erdemes kovetni, erdekessegeket oszt meg a PFF, kifejezetten rolatok (azt hiszem minden csapatnak van kulon PFF fiokja amit a PFF kezel, en legalabbis surun nezem a Hawks-et.), pl.:
 twitter.com/PFF_Browns/status/1073666533161865219

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
undisputedly
Volt fürdés...
bcsarli
Az apró tényekkel ne basztassátok már szegény Pats-hater barátunkat 😊
Wyatt
Felolem kovethetsz minden topicba, hogy vilagga kurtold, nem csipem a Patriotsot, de talan felnott ferfi letedre fel is dolgozhatnad, hogy nem mindenki drukkol a "kivalasztott" csapatert. Vagy az elkvoetkezo 1-2 evben, ahogy a BB/Brady paros elindula lejton, a frusztraltsagodat is igy vezeted le? 😀 Ne aggodj, tapasztalatbol tudom, hogy a rajatszason kivul is van elet egy szurkolo szamara 😉
undisputedly
Így, így. Látom azért te is fejlődsz a kommunikációs kultúránk eredményeként, és ügyesen tereled át a dolgokat más témára, ha már valamit benéztél 😊
| (Na ott meg is mutatkozott, milyen hitvany kis karakter. Ami ettől még lehet, csak azért így érdekes következtetés, tekintve, hogy a kiindulásod hibás) |

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
undisputedly
Volt fürdés...
bcsarli
Az apró tényekkel ne basztassátok már szegény Pats-hater barátunkat 😊
Wyatt
Felolem kovethetsz minden topicba, hogy vilagga kurtold, nem csipem a Patriotsot, de talan felnott ferfi letedre fel is dolgozhatnad, hogy nem mindenki drukkol a "kivalasztott" csapatert. Vagy az elkvoetkezo 1-2 evben, ahogy a BB/Brady paros elindula lejton, a frusztraltsagodat is igy vezeted le? 😀 Ne aggodj, tapasztalatbol tudom, hogy a rajatszason kivul is van elet egy szurkolo szamara 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
undisputedly
Volt fürdés...
bcsarli

Az apró tényekkel ne basztassátok már szegény Pats-hater barátunkat 😊


Na Matthew ellhappolta a segg napom, de azért csak hogy legyen egy kis ünnepi hangulat is 😊

 media1.tenor.com/images/8ac33761075de7b2c284e7d39882fe44/tenor.gif?itemid=12990333
Tomcsik
Lassú voltál.

| Wyatt meg a csöcsnapot. |
Matthew99
Vannak szabályok. Nem vettem volna a lelkemre, ha emiatt szakad meg a Bears menetelése a jövőben. Én feláldozható vagyok

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azt mondta, hogy beleugrik, és ehelyett nyilvánosan belesétált térdig. A krampuszok nem bírják a vizet....
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
undisputedly
Volt fürdés...

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF: Igy visszagondolva, Hue-t mar akkor ki kellett volna vagni, eredmenyektol fuggetlenul, amikor nem tartotta be az igeretet, ami szerint 0-16-os szezone seten beleugrik a toba, es elkezdett kifogasokat gyartani.

Na ott meg is mutatkozott, milyen hitvany kis karakter.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Na Matthew ellhappolta a segg napom, de azért csak hogy legyen egy kis ünnepi hangulat is 😊

 media1.tenor.com/images/8ac33761075de7b2c284e7d39882fe44/tenor.gif?itemid=12990333
Tomcsik
Lassú voltál.

| Wyatt meg a csöcsnapot. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.