Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t
r.baggio
Nem neztem, csak az maradt meg, hogy ev vegen visszautasitotta, hogy teljesitse.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ezek szerint nem nézted a hard knocks-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF: Igy visszagondolva, Hue-t mar akkor ki kellett volna vagni, eredmenyektol fuggetlenul, amikor nem tartotta be az igeretet, ami szerint 0-16-os szezone seten beleugrik a toba, es elkezdett kifogasokat gyartani.

Na ott meg is mutatkozott, milyen hitvany kis karakter.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Na Matthew ellhappolta a segg napom, de azért csak hogy legyen egy kis ünnepi hangulat is 😊

 media1.tenor.com/images/8ac33761075de7b2c284e7d39882fe44/tenor.gif?itemid=12990333
Tomcsik
Lassú voltál.

| Wyatt meg a csöcsnapot. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na Matthew ellhappolta a segg napom, de azért csak hogy legyen egy kis ünnepi hangulat is 😊


több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Igy van.
Na a kerdes az hogy ez a keret olyan jo hogy egy int hc is folyamatosan győz vele v GW ilyen zseni avagy mindkettő.
Janek
A browns szurkolók is nagyon megosztottak a kérdésben, én nagyon csípem az öreget amúgy de megmondom őszintén nem tudom mi lenne a helyes döntés.
P@trik
Ezzel én is így vagyok, sokszor igaz nem értek egyet a blitz hívásaival és szopunk miatta, viszont az öltöző az övé, látszik, hogy komolyan gondolja hogy vezeti a csapatot. Viszont nem tudni, hogy miként reagálna arra, hogy ha az offense nem működne, hogyan kezelné a problémákat.
Mindenképp kiváló DC viszont ha ő a HC és sikertelen a csapat és nem jönnek az eredmények, akkor nem csak egy HC-t veszítenénk el, hanem egy DC-t is. Ugyanakkor szeretné a pozíciót, nyilatkozta, hogy szeretné ha számításba vennék a HC keresésnél és Dorsey mondta is, hogy meg fogják hallgatni és nem tudom hogy fogadná, ha valaki "külsőst" hoznak ide.
Ha külsős jön akkor annak egy bizonyított szakembernek kell lennie, mert egy fiatal exOC v exDC-nek nagyon nehéz dolga lesz házon belül kivívni a tekintélyét és ez megint az ereményesség rovására fog menni. Szóval megint érdekes lesz az offseason.

A tegnapi meccsen érdekes volt hallani, hogy mennyi Browns szurkoló volt a helyszínen és lehetett hallani a hangjukat, pedig Denver nem a szomszédban van.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igy van.
Na a kerdes az hogy ez a keret olyan jo hogy egy int hc is folyamatosan győz vele v GW ilyen zseni avagy mindkettő.
Janek
Ez talán most a csapattal kapcsolatos legnagyobb kérdőjel. Tömérdek cikk foglalkozik ezzel a témával.
Sokan azt mondják szép volt jó volt hálásak vagyunk de hát a múltja miatt nem lehet és valaki új kell.
Sokan a maradása mellett kampányolnak.
Egy biztos teremtett egy szigorúbb rendszert ami nem az adjad a pacsit hey niga mint hue alatt, viszont cserébe a játékosok tisztelik is, és valahol érezhető rajta hogy bizonyítani is akar hogy megállja a helyét HC-ként is.
Már csak ott is látszik hogy odaadta a fiának Blakenek (LB coach) a védelmi hívások nagy részét, hogy mással is tudjon foglalkozni.
A browns szurkolók is nagyon megosztottak a kérdésben, én nagyon csípem az öreget amúgy de megmondom őszintén nem tudom mi lenne a helyes döntés.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igy van.
Na a kerdes az hogy ez a keret olyan jo hogy egy int hc is folyamatosan győz vele v GW ilyen zseni avagy mindkettő.

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azért a keret wr allomanya mesze nem olyan jó mint amit kihoz belőle Baker es az edzők.
Janek
Jah hát ez egyértelmű, nem is mondtam hogy nem kell WR-t húzni majd a drafton.
Viszont olcsó lisztből is lesz ehető sütemény csak ügyes pék kell. 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azért a keret wr allomanya mesze nem olyan jó mint amit kihoz belőle Baker es az edzők.

több mint 5 éve
gedam 5 699
Breshad Perrimanről mit gondoltok amúgy? Mert egy lehugyozott sós kifliként került hozzánk, de egész jól megragadta a lehetőségeit.
P@trik
És a Holló vezetés agyfaszt kap?
ThundersNFL
Hát erről az illetékeseket kéne megkérdezni 😀
P@trik
én csak azért kaptam tőle agyfaszt, mert túl sokáig rontotta nálunk a levegőt. rengeteg lehetőséget kapott, mint flacco nagy célpontja, szupörtehetség, építgettük, majd a kövi meccsen megmutatja stb.
aztán 10-ből 8*dropolt vagy sérült volt. várjunk egy évet a megítélésében, az is lehet, hogy csak nálunk nem működött, de ravens mezben ne lássam.
( még ha az utolsó fordulóban elintéz minket, akkor is azt mondom, hogy hálisten elment. nálunk kaki volt)
gedam
Tehetseg? A csavo soha a budos eletben nem volt tehetseg, a Pro Dayen szimplan repesztett valami 4.24 koruli idot, aztan fel lett szopva, hogy az NFL-ben tarthatatlan lesz. De mar az egyetemen is teljesen fakezu volt, a Ravensnel cserebe pedig meg tobbet is volt serult, mint egeszseges.

De igazabol ezen nem kell csodalkozni, mert minden evben kiralynak allitjak be azokat, akik 4.3-at, vagy annal jobbat futnak a Combine-on vagy a Pro Day-en. Mas teszta, hogy ezeknek a jatekosoknak a nagyja csak ennyit tud, futni kurva gyorsan. Ez meg altalaban azert nem eleg, inkabb szituacios jatekoskent lehet hasznalni.
Stez
nem követem az egyetemi focit, csak a ravens stáb viselkedéséből, nyilatkozataiból lehetett azt gondolni, hogy a csávó egy elkapómegváltó
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Breshad Perrimanről mit gondoltok amúgy? Mert egy lehugyozott sós kifliként került hozzánk, de egész jól megragadta a lehetőségeit.
P@trik
És a Holló vezetés agyfaszt kap?
ThundersNFL
Hát erről az illetékeseket kéne megkérdezni 😀
P@trik
én csak azért kaptam tőle agyfaszt, mert túl sokáig rontotta nálunk a levegőt. rengeteg lehetőséget kapott, mint flacco nagy célpontja, szupörtehetség, építgettük, majd a kövi meccsen megmutatja stb.
aztán 10-ből 8*dropolt vagy sérült volt. várjunk egy évet a megítélésében, az is lehet, hogy csak nálunk nem működött, de ravens mezben ne lássam.
( még ha az utolsó fordulóban elintéz minket, akkor is azt mondom, hogy hálisten elment. nálunk kaki volt)
gedam
Tehetseg? A csavo soha a budos eletben nem volt tehetseg, a Pro Dayen szimplan repesztett valami 4.24 koruli idot, aztan fel lett szopva, hogy az NFL-ben tarthatatlan lesz. De mar az egyetemen is teljesen fakezu volt, a Ravensnel cserebe pedig meg tobbet is volt serult, mint egeszseges.

De igazabol ezen nem kell csodalkozni, mert minden evben kiralynak allitjak be azokat, akik 4.3-at, vagy annal jobbat futnak a Combine-on vagy a Pro Day-en. Mas teszta, hogy ezeknek a jatekosoknak a nagyja csak ennyit tud, futni kurva gyorsan. Ez meg altalaban azert nem eleg, inkabb szituacios jatekoskent lehet hasznalni.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon keményen nyomjátok, még 2 W és pozitív szezon. Ha az év elején eggyel kevesebb meccset basztok el, most szinte saját kézben lenne a PO. Lehet meg kéne tartani az öreg bountymestert? Engem meggyőzött.
gabokocka
Sokan leköpdösik meg utálják a múltja miatt, de elkell ismerni az érdemeit a szarból épít várat!
P@trik
a keretetek minden csak nem szar. hue csiszolta a gyémántot szénné szarrá.
gedam

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gedam 5 699
Nagyon keményen nyomjátok, még 2 W és pozitív szezon. Ha az év elején eggyel kevesebb meccset basztok el, most szinte saját kézben lenne a PO. Lehet meg kéne tartani az öreg bountymestert? Engem meggyőzött.
gabokocka
Sokan leköpdösik meg utálják a múltja miatt, de elkell ismerni az érdemeit a szarból épít várat!
P@trik
a keretetek minden csak nem szar. hue csiszolta a gyémántot szénné.
több mint 5 éve
gedam 5 699
Breshad Perrimanről mit gondoltok amúgy? Mert egy lehugyozott sós kifliként került hozzánk, de egész jól megragadta a lehetőségeit.
P@trik
És a Holló vezetés agyfaszt kap?
ThundersNFL
Hát erről az illetékeseket kéne megkérdezni 😀
P@trik
én csak azért kaptam tőle agyfaszt, mert túl sokáig rontotta nálunk a levegőt. rengeteg lehetőséget kapott, mint flacco nagy célpontja, szupörtehetség, építgettük, majd a kövi meccsen megmutatja stb.
aztán 10-ből 8*dropolt vagy sérült volt. várjunk egy évet a megítélésében, az is lehet, hogy csak nálunk nem működött, de ravens mezben ne lássam.
( még ha az utolsó fordulóban elintéz minket, akkor is azt mondom, hogy hálisten elment. nálunk kaki volt)

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Baszki, én teljesen abban voltam, hogy ma lesz a meccs 😀 megnézem az ismétlést.
Szerk: most lett vége, fasza.... :/

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Breshad Perrimanről mit gondoltok amúgy? Mert egy lehugyozott sós kifliként került hozzánk, de egész jól megragadta a lehetőségeit.
P@trik
És a Holló vezetés agyfaszt kap?
ThundersNFL
Hát erről az illetékeseket kéne megkérdezni 😀
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Breshad Perrimanről mit gondoltok amúgy? Mert egy lehugyozott sós kifliként került hozzánk, de egész jól megragadta a lehetőségeit.
P@trik
És a Holló vezetés agyfaszt kap?

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Breshad Perrimanről mit gondoltok amúgy? Mert egy lehugyozott sós kifliként került hozzánk, de egész jól megragadta a lehetőségeit.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Értem én hogy fontos az edzőkérdés, de:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagyon keményen nyomjátok, még 2 W és pozitív szezon. Ha az év elején eggyel kevesebb meccset basztok el, most szinte saját kézben lenne a PO. Lehet meg kéne tartani az öreg bountymestert? Engem meggyőzött.
gabokocka
Sokan leköpdösik meg utálják a múltja miatt, de elkell ismerni az érdemeit a szarból épít várat!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem volt jó meccs, de az ilyeneket is megkell nyerni!
Korábban ilyenre képtelenek voltunk most viszont már megtudjuk! WIN!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon keményen nyomjátok, még 2 W és pozitív szezon. Ha az év elején eggyel kevesebb meccset basztok el, most szinte saját kézben lenne a PO. Lehet meg kéne tartani az öreg bountymestert? Engem meggyőzött.
gabokocka
Én is megtartanam kérdés nélkül.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Nagyon keményen nyomjátok, még 2 W és pozitív szezon. Ha az év elején eggyel kevesebb meccset basztok el, most szinte saját kézben lenne a PO. Lehet meg kéne tartani az öreg bountymestert? Engem meggyőzött.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
És gondolom vágjátok hogy Greggnek 6 meccs alatt több győzelme van mint a krampusznak 2 és fél év alatt 😁
zsutu