Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Szegény Hue-ba ott rúgtak bele ahol lehetett. Megkapta az int után a labdát, Baker alig fogott vele kezet. Hát ezt érdemli azért a sok mindenért amit a csapatért tett!?
| Én le is szállnék a bandwagonról, csak rohadt sokan állnak az ajtónál 😊 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.
gabokocka
Ha év elején basszák ki Huet akkor... Bele se gondolok...
Tomcsik
Szerintem ez igy volt a jo es a megfelelo. Ha nincs Hue es a szaroskodasa, akkor lehet, Mayfield elobb a mely vizbe kerul. De talan neki is pont ez a par het kellett meg mentalisan. Serules miatt kerult be, ezaltal azert nem nehezedett ra akkora nyomas, mivel nagyon eroltetve volt, hogy Taylor a kezdo, meg jobb edzeseken es hasonlok. Es igy legalabb Taylor is megmutatta, hogy ez az egesz bullshit, neki meg nincs kezdoben a helye, itt legalabbis.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.
gabokocka
Ha év elején basszák ki Huet akkor... Bele se gondolok...
Tomcsik
Akkor mar cincy HC

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.
gabokocka
Ha év elején basszák ki Huet akkor... Bele se gondolok...

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Oooo hogy miért nem húzott el Hue előbb a picsába ??? 😀


több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Újabb csoda, főleg az első félidőben, aztán már csak tartottuk az eredményt és ma ennyi elég is volt. Teljesen meg vagyok elégedve az új helyettes edzőinkkel, csak így tovább!
több mint 5 éve
tesog75 Cleveland Browns 17 — tesog75@gmail.com
Sziasztok! Streamet tud valaki?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Arians jönne Browns HC-nek.
 twitter.com/RapSheet/status/1066715121207132161
Dorsey helyében már holnap kinevezném.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


Szerkesztette: r.baggio


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
fubazdmeg

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 twitter.com/GrindingTheTape/status/1064184753165950976
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Ezt csak így itt hagyom:

 twitter.com/AdamSchefter/status/1064180915679707138
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.facebook.com/NFL/videos/524747648000730/

van még hely a Mayfield vonaton?
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szokásos agymenés következik, nem kell komolyan venni:

Szóval 3 éve a bengals szándékosan tette naggyá hue-t, hogy "rácsapjunk", ezzel bejuttatva a trójai falót az egyesületbe. A bomlasztásuk sikeres volt, a Browns-t két év alatt a kanadai egyetemi liga szintjére süllyesztette, mivel beédesgette magát a tulajdonosok kegyeibe és voltaképp teljhatalma lett. Sashi-t kirúgatta, aki már majdnem értett a focihoz, viszont Dorsey-t már nem tudta megfúrni a csóka nagypályás, egy kis holmi jött-ment krampusz nem ér fel hozzá. Most, hogy már nem tudta tovább süllyeszteni a hajót és takargatni, hogy a király meztelen, logikus volt, hogy mennie kellett. Majdnem 2,5 évet dolgozott nálunk, úgy, hogy a bengalsnak kémkedett közben, akik ezzel csökkentették a csoportban a PO esélyes csapatok számát egyel, bár sokat nem értek vele, mert a po így se jött össze nekik. Most, a korábbi háttéralkunak megfelelően és az idegen hatalmak miatt muszáj volt vissza venniük a csapatba a kis krampuszt, aki épp most is dalol mint a kismadár az itt megtudtakról.

Ez a konteóm hue-ról, és ha valaha be kellene sorolnom, nem az emlősök közé tenném, hanem a gerinctelenek vezér fajának. Az írás nyomokban túlzásokat tartalmaz, kéretik nem komolyan venni, aki elolvasta köszönöm, de sajna nem tudom visszaadni az életéből elvett időt. 😀

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
lehet ő is olyan aki jó edző csak HC-nak alkalmatlan ...
Janek
lehet, sajnos én nem hiszek benne... duma az qrva nagy, meg a haverkodás, barátság, azt ennyi... 😕
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
lehet ő is olyan aki jó edző csak HC-nak alkalmatlan ...

több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Hue visszament a bengalsba. elmentem hányni...
P@trik
Lehet, hogy ő ilyen kiegyenlítő focis arcnak számít. Minden csapatot lehúz a picsába (már amelyik annyira hülye, hogy alkalmazza). Bocs.
Fast Willie
olyan lehet, mint Harrison, nem? (nem hagyhattam ki...😊 bocs.
nhm
Eskü ezt nem értem. Harrison a mi kölykünk, máshol csak bomlasztott aktív pályafutása idején. Passzív pályafutása idején már minket is bomlaszt(ott).
Fast Willie
csak annyi, h ő is megjelent nálunk, pedig ugye ős steeler, aztán mégiscsak... talán csak CLE-ben nem játszott a csoporton belül... 😊

annyi még, h az edzői kar sztem extrém pörög körbe körbe, bárki megjelenhet bárhol...(jó az extra klasszisok nyilván már nem annyira)
ebből a körből, ha benn vagy, max csak akkor esel ki, ha te is úgy akarod... 😕

mondom ezt úgy, h Jackson számomra egy nulla, én utálom legjobban, h "visszajött"... 😕

Szerkesztette: nhm
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Hue visszament a bengalsba. elmentem hányni...
P@trik
Lehet, hogy ő ilyen kiegyenlítő focis arcnak számít. Minden csapatot lehúz a picsába (már amelyik annyira hülye, hogy alkalmazza). Bocs.
Fast Willie
olyan lehet, mint Harrison, nem? (nem hagyhattam ki...😊 bocs.
nhm
Eskü ezt nem értem. Harrison a mi kölykünk, máshol csak bomlasztott aktív pályafutása idején. Passzív pályafutása idején már minket is bomlaszt(ott).
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Hue visszament a bengalsba. elmentem hányni...
P@trik
Lehet, hogy ő ilyen kiegyenlítő focis arcnak számít. Minden csapatot lehúz a picsába (már amelyik annyira hülye, hogy alkalmazza). Bocs.
Fast Willie
olyan lehet, mint Harrison, nem? (nem hagyhattam ki...😊 bocs.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Hue visszament a bengalsba. elmentem hányni...
P@trik
Lehet, hogy ő ilyen kiegyenlítő focis arcnak számít. Minden csapatot lehúz a picsába (már amelyik annyira hülye, hogy alkalmazza). Bocs.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hue visszament a bengalsba. elmentem hányni...
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mi lehetett volna ebből a szezonból, ha nem basszuk el a felét Hue-val...

Persze most minden a mi oldalunkon volt, visszafújt fumbli, két 1 yardos kivédekezés, de ilyen is kell egyszer végre.

Az OL-al nem tudom mi történt, de olyan lyukakat nyitottak Chubbnak, hogy csak néztem. #24-nek meg olyan sebessége van, hogy ilyet talán legutóbb Jerome Harrisontól láttam Browns-mezben, aki viszont laza 20 fonttal könnyebb volt. Nem kell sok ebbe az offense-be, hogy top10 legyen, ha Baker így folytatja akkor meg tulképp tök mind1 kik az elkapók 😊

Komolyan srácok a most következő a HC (és OC) keresésen múlik kvázi a köv 10 év. Ha sikerül olyat találni, aki kihozza Bakerből a maximumot, akkor senki sem ment meg minket a sorozatos PO szezonoktól 😀
Joey Tribbiani
Vihetitek Haribot,ha van eszetek. Nagyon flegma lenne es utana szarrá vetnének minket.
LeviPoki
részemről rendben van, kár hogy nem én döntök 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ilyen dominanciát mind o, mind d, mind st oldalon ritkán látni, simázás volt ez kéremszépen!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...