Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 dailysnark.com/breaking-cleveland-browns-sign-10-year-old-kid-with-153-1-record-in-madden-as-head-coach/?fbclid=IwAR2fcvymbiNgvOKt8HcECsXgOIxRCq3GSvOIjlHKZsIdInrMBSFusm6oRAo

gold 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Megkésve, de gratula Hue kib@szásához 😀
Mayfield felszabadult...remélem ráépíti majd valaki a plant.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy érdekes statisztikai adat: Bill Belichick-nek a következő 84 évben!!! 0-16 al kellene végeznie ahhoz, hogy a győzelmi aránya Hue "Krampusz" Jacksonéval legyen egyenlő...
Csiriba
Na bazd, így múlik el Gus Bradley csodája
 twitter.com/LateRoundQB/status/809092431622836224

Bár azóta azért sok meccset nyert BB, szal lehet, hogy nem ilyen nagy a difi 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy érdekes statisztikai adat: Bill Belichick-nek a következő 84 évben!!! 0-16 al kellene végeznie ahhoz, hogy a győzelmi aránya Hue "Krampusz" Jacksonéval legyen egyenlő...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek. Bajnokesélyes/playoffért küzdő, nehéz helyzetben lévő csapatoknak ennyit simán megért, de nálatok erről most még nincs szó, olyan sokat nem lehet belőlük már kiszedni, picket és pénzt is adni értük nem biztos, hogy szerencsés lett volna

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azért egészen ijesztő, hogy Huenak majdnem sikerült meggyőzni Haslamot, hogy Haleyt távolítsák csak el és majd ő helyre rázza az offenset... Remélem az új HC keresésnél Haslam végre tényleg a háttérben marad és Dorsey full szabad kezet kap, különben megint kezdődik minden elölről.
Joey Tribbiani
Hue k8nevezésének mindenki örült úgy emlékszem, más kérdés, hogy mi letz belőle. Vagy őt nem haslam intézte?
peach
Ő intézte, na de hogy... Se GM se semmi nem volt a helyén (vagyis Sashi de facto GM-ként működött, de a tárgyalásokon sok beleszólása nem volt). Ugyanez ment az egyel korábbi HC keresésnél is, először jött Pettine, aztán Farmer. Ezek az erőltetett házasságok sosem működnek, Dorseyval talán nem lehet ezt eljátszani, bár fél évet így is le kellett húzni Hueval idén, miközben egyértelmű volt, hogy nem fog menni a dolog...
Haslamot kéne végre börtönbe vágni.
Joey Tribbiani
Ez így volt, de ne felejtsük el, hogy egy rendes nfl edző ahogy meghallotta Haslamot a telefonban már bontotta is a vonalat és blokkolta a számát. Eddig egyáltalán nem volt vonzó ide jönni edzőnek, a mostani játékos keret már talán elég lesz egy-két jobb szezonra (egál körüli) ami évtizedes javulást eredményez.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért egészen ijesztő, hogy Huenak majdnem sikerült meggyőzni Haslamot, hogy Haleyt távolítsák csak el és majd ő helyre rázza az offenset... Remélem az új HC keresésnél Haslam végre tényleg a háttérben marad és Dorsey full szabad kezet kap, különben megint kezdődik minden elölről.
Joey Tribbiani
Hue k8nevezésének mindenki örült úgy emlékszem, más kérdés, hogy mi letz belőle. Vagy őt nem haslam intézte?
peach
Ő intézte, na de hogy... Se GM se semmi nem volt a helyén (vagyis Sashi de facto GM-ként működött, de a tárgyalásokon sok beleszólása nem volt). Ugyanez ment az egyel korábbi HC keresésnél is, először jött Pettine, aztán Farmer. Ezek az erőltetett házasságok sosem működnek, Dorseyval talán nem lehet ezt eljátszani, bár fél évet így is le kellett húzni Hueval idén, miközben egyértelmű volt, hogy nem fog menni a dolog...
Haslamot kéne végre börtönbe vágni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Hat nem azert, de szerintem, nem ert volna meg egyik sem. Jo jatekosok, nem errol van szo, de az egyik 31 eves lesz mindjart, a masik 30 eves. Keveset sem keresnek. Ez az a poszt, ami talan a leginkabb potolhato az NFL-ben a futo mellett.
Stez
Jelenleg 1 elkapónk van, 2 rookie kérdőjel meg egy bust. Szerintem lényegtelen a pénz ilyen helyzetben.
P@trik
Egyaltalan nem lenyegtelen. Es nekem hiaba mutatod be a Cleveland WR-sorat, mert Colts-szurkolokent hidd el, hogy annal a bandanal nem tudsz komolytalanabbat mondani. Eleg, ha megnezed a dropokat a szezon elso het merkozeserol.

A Brownsnak pedig foleg nem eri meg, mivel ennek a csapatnak nem egy utolso lancszemre van szuksege egy elkapoval, es szvsz nem egy elkapoval valna playoff-eselyesse a garda.
Stez
Velünk ellentétben nálatok van egy sérülékeny, de gyakorlatilag gimis csapattal NFL meccset nyerő irányító.
zsutu
Ez most abszolut nem szempont, tekintve, hogy az 1/1-es iranyitotokkal vegre megvillant a feny az alagut vegen. Szoval nektek tenyleg nem most kell megvaltanotok a vilagot. Foleg ugy, hogy a fel stab kirakasa utan kezdodhet a rendszer kiepitese elolrol, jon egy HC es egy OC uj rendszerekkel es felfogassal. Erre tokeletesen ramegy majd az ideny masodik fele.

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Hat nem azert, de szerintem, nem ert volna meg egyik sem. Jo jatekosok, nem errol van szo, de az egyik 31 eves lesz mindjart, a masik 30 eves. Keveset sem keresnek. Ez az a poszt, ami talan a leginkabb potolhato az NFL-ben a futo mellett.
Stez
Jelenleg 1 elkapónk van, 2 rookie kérdőjel meg egy bust. Szerintem lényegtelen a pénz ilyen helyzetben.
P@trik
Egyaltalan nem lenyegtelen. Es nekem hiaba mutatod be a Cleveland WR-sorat, mert Colts-szurkolokent hidd el, hogy annal a bandanal nem tudsz komolytalanabbat mondani. Eleg, ha megnezed a dropokat a szezon elso het merkozeserol.

A Brownsnak pedig foleg nem eri meg, mivel ennek a csapatnak nem egy utolso lancszemre van szuksege egy elkapoval, es szvsz nem egy elkapoval valna playoff-eselyesse a garda.
Stez
Velünk ellentétben nálatok van egy sérülékeny, de gyakorlatilag gimis csapattal NFL meccset nyerő irányító.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Hat nem azert, de szerintem, nem ert volna meg egyik sem. Jo jatekosok, nem errol van szo, de az egyik 31 eves lesz mindjart, a masik 30 eves. Keveset sem keresnek. Ez az a poszt, ami talan a leginkabb potolhato az NFL-ben a futo mellett.
Stez
Jelenleg 1 elkapónk van, 2 rookie kérdőjel meg egy bust. Szerintem lényegtelen a pénz ilyen helyzetben.
P@trik
Egyaltalan nem lenyegtelen. Es nekem hiaba mutatod be a Cleveland WR-sorat, mert Colts-szurkolokent hidd el, hogy annal a bandanal nem tudsz komolytalanabbat mondani. Eleg, ha megnezed a dropokat a szezon elso het merkozeserol.

A Brownsnak pedig foleg nem eri meg, mivel ennek a csapatnak nem egy utolso lancszemre van szuksege egy elkapoval, es szvsz nem egy elkapoval valna playoff-eselyesse a garda.
Stez
Én értelek csak én még szeretnék idén győztes meccset látni, valahogy úgy az 1-31 után ízlett ez a 2 győzelem.
Lóvé van egy zsákkal meg pick is.
Viszont értem a logikád jogos, de ettől független én örültem volna valamelyik játékosnak.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Hat nem azert, de szerintem, nem ert volna meg egyik sem. Jo jatekosok, nem errol van szo, de az egyik 31 eves lesz mindjart, a masik 30 eves. Keveset sem keresnek. Ez az a poszt, ami talan a leginkabb potolhato az NFL-ben a futo mellett.
Stez
Jelenleg 1 elkapónk van, 2 rookie kérdőjel meg egy bust. Szerintem lényegtelen a pénz ilyen helyzetben.
P@trik
Egyaltalan nem lenyegtelen. Es nekem hiaba mutatod be a Cleveland WR-sorat, mert Colts-szurkolokent hidd el, hogy annal a bandanal nem tudsz komolytalanabbat mondani. Eleg, ha megnezed a dropokat a szezon elso het merkozeserol.

A Brownsnak pedig foleg nem eri meg, mivel ennek a csapatnak nem egy utolso lancszemre van szuksege egy elkapoval, es szvsz nem egy elkapoval valna playoff-eselyesse a garda.

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Hat nem azert, de szerintem, nem ert volna meg egyik sem. Jo jatekosok, nem errol van szo, de az egyik 31 eves lesz mindjart, a masik 30 eves. Keveset sem keresnek. Ez az a poszt, ami talan a leginkabb potolhato az NFL-ben a futo mellett.
Stez
Jelenleg 1 elkapónk van, 2 rookie kérdőjel meg egy bust. Szerintem lényegtelen a pénz ilyen helyzetben.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Hat nem azert, de szerintem, nem ert volna meg egyik sem. Jo jatekosok, nem errol van szo, de az egyik 31 eves lesz mindjart, a masik 30 eves. Keveset sem keresnek. Ez az a poszt, ami talan a leginkabb potolhato az NFL-ben a futo mellett.

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
P@trik
Bizok benne, hogy most is mindent utolso mp-re hagyunk 😀

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Demaryius Thomas 4.körért ment el.
Golden Tate 3. körért.
Ennyit nekünk is megért volna valamelyik...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aditi Kinkhabwala @AKinkhabwala
1m
I'm told the #Browns have named Feddie Kitchens their new OC.

Ezek szerint az RB-edző lesz az OC.
empty taxi
akkor repult Haley is?
Borbinho
bezony....pedig tegnap is jött a 4&hosszú TD 😀
Klaci79
Nagy a röhögés, csak aztán nehogy valamelyik jelenleg erősebb riválisunknál kössön ki 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bob Wylie az öreg rozmár hogy megúszta a tegnapi fireeet az azért számomra elfogadhatatlan.
P@trik
Biztos odaadta a Maseratit erre a hétre Dorseynak. 😊
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bob Wylie az öreg rozmár hogy megúszta a tegnapi fireeet az azért számomra elfogadhatatlan.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Megnéztem egy tegnapi interjút Dorseyval és Haslammel, mikor is hivatalosan bejelentették, hogy Hue-t kirúgták. Amit Dorsey mondott az tetszett, főként amiatt sajnálkozott, hogy mennyi tehetség és football van kihasználatlanul a csapatban, viszont az új edzőről semmi konkrétat nem mondott. Ami feltűnt, hogy Haslam szerintem annyira nem ért a focihoz, vagy hogy átlássa az egészet, hogy bárki bármiről meggyőzheti, pl Hue, hogy mindenki hülye csak én nem. Szerintem egyértelműen Dorsey győzte meg Haslamot, hogy rúgják már ki ezt a krampuszt, és Haley hibája csak az volt, hogy Hue hozta ide, neki jelentett, ergo függött tőle. Ha Hue megy, neki is mennie kellett.

Egyébként tegnap beszéltem Josh Daniels-el és azt mondta, hogy szívesen jönne ide HC-nak. Meg is ígérte! 😀 😀 😀
Csiriba
Ébredő erő 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Megnéztem egy tegnapi interjút Dorseyval és Haslammel, mikor is hivatalosan bejelentették, hogy Hue-t kirúgták. Amit Dorsey mondott az tetszett, főként amiatt sajnálkozott, hogy mennyi tehetség és football van kihasználatlanul a csapatban, viszont az új edzőről semmi konkrétat nem mondott. Ami feltűnt, hogy Haslam szerintem annyira nem ért a focihoz, vagy hogy átlássa az egészet, hogy bárki bármiről meggyőzheti, pl Hue, hogy mindenki hülye csak én nem. Szerintem egyértelműen Dorsey győzte meg Haslamot, hogy rúgják már ki ezt a krampuszt, és Haley hibája csak az volt, hogy Hue hozta ide, neki jelentett, ergo függött tőle. Ha Hue megy, neki is mennie kellett.

Egyébként tegnap beszéltem Josh Daniels-el és azt mondta, hogy szívesen jönne ide HC-nak. Meg is ígérte! 😀 😀 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Azért egészen ijesztő, hogy Huenak majdnem sikerült meggyőzni Haslamot, hogy Haleyt távolítsák csak el és majd ő helyre rázza az offenset... Remélem az új HC keresésnél Haslam végre tényleg a háttérben marad és Dorsey full szabad kezet kap, különben megint kezdődik minden elölről.
Joey Tribbiani
Hue k8nevezésének mindenki örült úgy emlékszem, más kérdés, hogy mi letz belőle. Vagy őt nem haslam intézte?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Éreztek-e akkor feltámadást az edzőváltást követően, hogy megszorgatjátok a Chiefst? Mert hendivel -8,5Chiefs győzelemre 1,9-es szorzóra van 🤑, szóval várható-e feltámadás ? 🤔
ironroy
4-5 nap alatt nem fogjuk megváltani a világot.
Kansas jelenleg más dimenzióba játszik mint a csapatok többsége.
Én amúgy örülök GreggW-nek, egész más stílus mint Hue, szerintem jót fog tenni a csapatnak.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért egészen ijesztő, hogy Huenak majdnem sikerült meggyőzni Haslamot, hogy Haleyt távolítsák csak el és majd ő helyre rázza az offenset... Remélem az új HC keresésnél Haslam végre tényleg a háttérben marad és Dorsey full szabad kezet kap, különben megint kezdődik minden elölről.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Éreztek-e akkora feltámadást az edzőváltást követően, hogy megszorongatjátok a Chiefst? Mert hendivel -8,5Chiefs győzelemre 1,9-es szorzóra van 🤑, szóval várható-e feltámadás ? 🤔

Szerkesztette: ironroy
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A legjobb az, hogy itt van egy rookie QB, aki most letolt gatyával van szezon felénél, nincs HC és nincs OC-ja sem.

#justtipicalBrownsthings
PEEtör
Nincs egyedül.
Teher nelkul szokhatja a legkört bár eddig sem ugy tünt hogy zavarban lenne nagyon.