Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hoppácska! Bruce Arians azt mondja, hogy őt érdekelné a Browns HC pozíciója, és ez az egyetlen ajánlat, amiért visszatérne az edzősködéshez.

Forrás:120 yard
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ööö...
 www.instagram.com/p/BpxaSkqAua4/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
Húúúú basszus, ez nekem fájt 😊

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ööö...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Sok volt a kapott pont, de rengeteg volt a hiányzó a defense oldalon. Tetszett, hogy az offense hívások nem, hogy nem omlottak össze, de jobbak volt mint (4éve) az előző rezsim alatt. Egyébként meg gyorsan felejtsük el, nekünk nem ezt a meccset kellett megnyerni. Bár a hátrelevőkből se tudnék egy olyat se felhozni ahol mi lennénk az esélyesek...
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Holnap majd esetleg bővebben is hozzászólok a meccshez de nem mondanám, hogy rossz volt ez
Drip
Én is rosszabbra számítottam, várható volt, hogy nem fogjuk megütni őket.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sok értelme nem volt a meccsnek, formalitás végett lelett játszva.
Sajnálom hogy sok a sérült.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Holnap majd esetleg bővebben is hozzászólok a meccshez de nem mondanám, hogy rossz volt ez

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Harrison megbetegedett, nem fog kezdeni elvileg a Kansas ellen. Bitonio-Corbett?!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 920 — Csodabogár
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀
akdestroyer
Csak ajánlani tudom nektek, jól hívja a játékokat és faszán tud úszni.
P@trik
Ez kevés, nekünk olyan ember kéne aki HC OC DC és GM egyszemélyben, és mindenhez ért, meg minden máshoz is. Egy nagybetűs főnök, de olyan aki ezt minden nap el is tudja mondani mindenkinek. 😀
akdestroyer
már meg is van, csak nem veszitek észre. ott pörög a topikotokban..többet nem segítek 😀

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/RobertKlemko/status/1058060345732939776
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀
akdestroyer
Csak ajánlani tudom nektek, jól hívja a játékokat és faszán tud úszni.
P@trik
Ez kevés, nekünk olyan ember kéne aki HC OC DC és GM egyszemélyben, és mindenhez ért, meg minden máshoz is. Egy nagybetűs főnök, de olyan aki ezt minden nap el is tudja mondani mindenkinek. 😀
akdestroyer
Illik rá, illik rá, illik rá, nem is értem miért nincs még ott 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀
akdestroyer
Csak ajánlani tudom nektek, jól hívja a játékokat és faszán tud úszni.
P@trik
Ez kevés, nekünk olyan ember kéne aki HC OC DC és GM egyszemélyben, és mindenhez ért, meg minden máshoz is. Egy nagybetűs főnök, de olyan aki ezt minden nap el is tudja mondani mindenkinek. 😀
akdestroyer
Mindenre még BB se képes 😀
A 4-ből három posztot simán elvisz, de az OC részt nem vállalja.

Amúgy basszus, milyen durva lehet az belülről, amikor azt gondolod, hogy te vagy a fasza gyerek, de körülötted mindenki tudja, még az egyszeri néző is, ránézésre, hogy nem és ezt te nem látod, nem akarod látni.

Nem akarom bántani a Browns, de ott a mentalitással elég nagy bajok vannak, kb. mint Tampában.
Amikor a kettejük meccsén néztem az OT-t, kvázi olyan volt mint amikor a gyerekek lemennek a térre játszani, szinte nulla profizmus, csak a hév, hogy nyerhetnek.
És ez az edzők hibája, mert nem tudják átadni a megfelelő mentalitást.
Hue is csak állt ott az oldalvonal mellett bambán mint egy...

Remélhetőleg most már végre tényleg fellendül a csapat.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀
akdestroyer
Csak ajánlani tudom nektek, jól hívja a játékokat és faszán tud úszni.
P@trik
Ez kevés, nekünk olyan ember kéne aki HC OC DC és GM egyszemélyben, és mindenhez ért, meg minden máshoz is. Egy nagybetűs főnök, de olyan aki ezt minden nap el is tudja mondani mindenkinek. 😀
akdestroyer
Vajon ha Shanny hajnalban kikap Mullensszel, akkor ő is másra mutogatott volna és elmondta volna hogy nem voltak meg a játékosai?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀
akdestroyer
Csak ajánlani tudom nektek, jól hívja a játékokat és faszán tud úszni.
P@trik
Ez kevés, nekünk olyan ember kéne aki HC OC DC és GM egyszemélyben, és mindenhez ért, meg minden máshoz is. Egy nagybetűs főnök, de olyan aki ezt minden nap el is tudja mondani mindenkinek. 😀

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀
akdestroyer
Csak ajánlani tudom nektek, jól hívja a játékokat és faszán tud úszni.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
P@trik
Szerintem meg sikerült levágni az aranytojást tojó tyúkot.
Kin fogunk így nevetni? 😀

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
ilyen nyilatkozat után simán látom benne a potenciált, hogy a Magyar labdátrúgó válogatottat vezesse
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Volt pofája ilyeneket lenyilatkozni...
 www.cleveland.com/expo/sports/erry-2018/11/46d71264712223/exclusive-interview-with-hue-j.html
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bohóc.....

Jackson says he wanted Browns to draft Wentz in 2016
 www.thescore.com/nfl/news/1642448
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Megkapta élete lehetőségét OC-ként. Gondolom a jelenlegi QB coachot ő nem tudja kirúgni, a saját emberét meg máshova nem tudta benyomni.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Ryan Lindley 29 éves tavaly visszavonult volt Cards csere QB lett az új RB(!!!) edzőnk. Kitchen volt a QB edzője még ott.

Hát ez LOL...
zsutu
Ezt hogy?
Vrij6
Mindig is szerette a futókat...

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Ryan Lindley 29 éves tavaly visszavonult volt Cards csere QB lett az új RB(!!!) edzőnk. Kitchen volt a QB edzője még ott.

Hát ez LOL...
zsutu
Ezt hogy?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ryan Lindley 29 éves tavaly visszavonult volt Cards csere QB lett az új RB(!!!) edzőnk. Kitchen volt a QB edzője még ott.

Hát ez LOL...

Szerkesztette: zsutu
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/BradSheffield/status/1057803493581426688?s=19
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 dailysnark.com/breaking-cleveland-browns-sign-10-year-old-kid-with-153-1-record-in-madden-as-head-coach/?fbclid=IwAR2fcvymbiNgvOKt8HcECsXgOIxRCq3GSvOIjlHKZsIdInrMBSFusm6oRAo

gold 😀
Borbinho
Billy reportedly gets told his mom is a whore on multiple occasions per day. Despite the trash talk, Reader has posted a 153-1 record all-time playing the popular game.

vegem 😀