Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


elmeny nezni 😀

Hat sracok, nagyon ugy nez ki, hogy tenyleg megtortent a csoda, es megvan a FR QB Clevelandben.
Ha csak LEmar nem fejlodik vmi brutal nagyot jovore, akkor nem igen latom az okot, hogy ne dominalnatok a csoportot a kovetkezo jo par evben.
Big Bennek sok mar nincs, raadasul mar nem is az a szint, amitol be kellene rezelni.
Daltontol meg eddig se rettegett senki.

De kurvara orulok ennek, nagyon kellett ez a varosnak + a liganak is.

Csak igy tovabb!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
dande
Köszi, a sztorira emlékszem. De ha jól emlékszem Sean Payton is el volt tiltva 1 évre, ő miért nem örvend közutálatnak?
bcsarli
Ő elvileg csak passzív szemlélője volt a dolognak, tudott róla de nem tett semmit, de nem utasította erre a játékosokat


több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
dande
Köszi, a sztorira emlékszem. De ha jól emlékszem Sean Payton is el volt tiltva 1 évre, ő miért nem örvend közutálatnak?
bcsarli
Szerintem a személyiség miatt. GW nem a játékosokkal kesztyűs kézzel bánó edzők közé tartozik.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
dande
Köszi, a sztorira emlékszem. De ha jól emlékszem Sean Payton is el volt tiltva 1 évre, ő miért nem örvend közutálatnak?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli
Annak idején a NO DCje volt. Vele nyertek SBt. S állítólag extra pénzjutalmakat kaptak a Def játékosok azért ha az ellen támadójátékosât kicsit kiiktassák. Direkt erre játszottak rá. S ezt GW irânyította. Ez volt úgynevezett Bounty rendszer. El is tiltották. A Ramsnél tért vissza. Ez után kezdték még jobban védeni az O játékosokat.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?
bcsarli

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem nincs meg az hogy miért utálják. Leírná valaki röviden?

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
 www.12up.com/posts/6257286-video-t-j-houshmandzadeh-says-nfl-defenders-should-hit-baker-mayfield-late-on-purpose/partners/44350?fbclid=IwAR1d_prJBk2Z6TtfK8j8q5hdohtAfL1GHlAjxU2DqwONnmhycqkUdWsB21Y

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
GreggW hiába utalja az nfl tarsadalom jó munkát végez. Ha egy csoporton belüli 4-1-1-et, és egy pozitív szezont tudna hozni jó esélye lenne megmaradni HC-nek nálunk.
P@trik
Utálják, mert ezzel akarják a külvilág felé mutatni az ártatlanságukat. Álszentek. Minden csapatban megvolt ez. Kiváló szakember.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Kitchens báucsinak van önbizalma:  www.nfl.com/news/story/0ap3000001002341/article/freddie-kitchens-no-doubt-i-want-to-be-a-head-coach
A végén az lesz itt, mint volt Tampában Koetterrel.
empty taxi
Arians bácsi akit élénken érdekel a HC állás úgy nyilatkozott, hogy megtartaná Kitchens OC-nak és valószínűleg GW is maradna nála mint DC. Nem tudom milyen a viszonya GW-vel de Kitchens-el már együtt dolgoztak a pintyőkéknél mielőtt nyugdíjba ment. Mondjuk őt el tudnám képzelni HC-nek.
Csiriba
Ha szeretnétek Mayfieldet mielőbb IR-en látni, akkor Arians a tökéletes választás. Olyan szisztémát futtat(ott) minden csapatánál aminek járulékos eredménye, hogy rommá törték a QB-t. (BigBen, Luck, Palmer, megatöbbiek...) Nem hinném hogy pár év lazítás után gyökeresen átgondolná a rendszerét.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
GreggW hiába utalja az nfl tarsadalom jó munkát végez. Ha egy csoporton belüli 4-1-1-et, és egy pozitív szezont tudna hozni jó esélye lenne megmaradni HC-nek nálunk.
P@trik
Erre amúgy külön ki akartam térni: az, hogy Williamsnek ezt a terhet cipelnie kell, az az egész NFL-társadalom képmutatása, nem más. Úgy szeretném már, ha a liga egyszer korrekten és nem polkorrekten kezelne egy kényes ügyet. A szaktudásához meg kétség sem férhet, mint DC, bár bevallom őszintén, azt hittem a HC-kabát nagy lesz rá.

Szerkesztette: Szokol
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
GreggW hiába utalja az nfl tarsadalom jó munkát végez. Ha egy csoporton belüli 4-1-1-et, és egy pozitív szezont tudna hozni jó esélye lenne megmaradni HC-nek nálunk.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
P@trik
Ez a beszed. 😊
Lesz neki allasa, max nem itt, ami nem ezen a meccsen mulik ugy sem.
new orl
Viszont egy esetleges hétvégi győzelemmel pozitív mérleggel zárják a szezont, ez Hue teljesítményét még inkább beárazza.
empty taxi
az meg vegkeppen nem cel. 😊
Hue HC tevekenysege mar be van arazva igy is. Motivaltabbak lesznek mint mas csapatok akik hasonlo cipoben jarnak. Ami nagyon helyes.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
P@trik
Sztem az állása megvan.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a helyzet északon.

P@trik
Úgy lett volna igazi,ha még megpróbálja magát tökönlőni, de az már nem ment volna ebben a pózban :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
P@trik
Ez a beszed. 😊
Lesz neki allasa, max nem itt, ami nem ezen a meccsen mulik ugy sem.
new orl
Viszont egy esetleges hétvégi győzelemmel pozitív mérleggel zárják a szezont, ez Hue teljesítményét még inkább beárazza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
P@trik
Ez a beszed. 😊
Lesz neki allasa, max nem itt, ami nem ezen a meccsen mulik ugy sem.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A kutyát nem érdekel itt se a hollók se a vasas, mint már mondtam az öreg az állásáért is játszik szal oda fog baszni.
több mint 5 éve
gedam 5 696
Megkell basz.. a ravens száját 😉
Hajrá Cleveland
Kohonen
hát ennyi maradt nektek😂
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nyer a a browns sem azert teszi hogy a vasast segitse...

több mint 5 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Senkit nem érdekel más 😊
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 082
Megkell basz.. a ravens száját 😉
Hajrá Cleveland
Kohonen
Sokan másképp gondolják.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Megkell basz.. a ravens száját 😉
Hajrá Cleveland
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy kérdés mit akar Dorsey a mostani edző csapattal.
Logikusan maradnia kéne a mostani stábbnak talán a spec egységre ráférne egy kis upgrade...

Még egy küzdelem aztán jöhet a FA szezon...

 www.spotrac.com/nfl/free-agents/all/wide-receiver/

Higginst itt kéne tartani és egy R Anderson T Williams -t el tudnék képzelni még WR posztra

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
GreggW azt nyilatkozta hogy úgy állunk a Ravens meccshez, mintha a rájátszásért játszanánk. Aprítani, harcolni fogunk. Mondjuk az öreg az állásáért is játszik szal oda is kell lépni a hollók nyakára.