Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
(...) jovore negyes hármas verfurdore felkeszul a Northban. 😊
new orl
Így. 😊
Mikey
en nem irnalak le titeket. Olyan aprosagok a kulonbsegek, ami a seruleshullam-draft akar a feje tetejere allithat barmit. Amugy Vasas foleny keretileg, de szeretik az eles versenyt szoval ezert mindent megtesznek erte ( lehet jovore nem es csak pislog mindenki mint vegetarianus a hentesnel )
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
(...) jovore negyes hármas verfurdore felkeszul a Northban. 😊
new orl
Így. 😊
Mikey
Én nem gondolom annyira merész jóslatnak azt sem, hogy jövőre a Barnák lesznek az Észak Királyai.
PEEtör
Cleveland Starks?

Én sem a Browns esélyeit kérdőjelezem meg. 😉

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 123
(...) jovore negyes hármas verfurdore felkeszul a Northban. 😊
new orl
Így. 😊
Mikey
Én nem gondolom annyira merész jóslatnak azt sem, hogy jövőre a Barnák lesznek az Észak Királyai.
PEEtör
Mert, nem is az.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
(...) jovore negyes hármas verfurdore felkeszul a Northban. 😊
new orl
Így. 😊
Mikey
Én nem gondolom annyira merész jóslatnak azt sem, hogy jövőre a Barnák lesznek az Észak Királyai.
PEEtör
2 igen siralmas szezon utan nagy valtas lenne.
Amugy igen,kb ket jo wr es egy kis oline deeepht kell meg szerencse.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
(...) jovore negyes hármas verfurdore felkeszul a Northban. 😊
new orl
Így. 😊
Mikey
Én nem gondolom annyira merész jóslatnak azt sem, hogy jövőre a Barnák lesznek az Észak Királyai.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 643
(...) jovore negyes hármas verfurdore felkeszul a Northban. 😊
new orl
Így. 😊
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagyon nagy meccs volt, végig izgalmas, igazi északi rangadó.
Mindenki a védelemről beszélt meccs előtt, ez is volt a döntő tényező csak éppen a mi oldalunkon. Támadó egységet én megdicsérem volt hiba meg lehet mondogatni hogy intek, de még is csak felpakoltak ennek az elit ravens D-nek 430 yardot, amire azért kevesen voltak képesek idén.

Viszont a mi védelmünk az valami katasztrófa volt azt se tudtuk hanyadikán van elseje futás ellen, összevissza blokkoltunk, nem tudtuk kinél van a labda kit fogjunk, siralmas tragikus volt, 300 yardot nyelni futásból véleményem szerint elfogadhatatlan. Osztom azok véleményét akik szerint ezen elment GreggW állása sajnos, Tudta nagyon jól az öreg hogy mire kell készülni és hát semmilyen szinten nem tudtunk felkészülni, Az hogy meccsbe voltunk csak a támadókon múlott.

Ettől függetlenül én is nagyon büszke vagyok a csapatra, hihetetlen volt az idei szezon.
P@trik
Lehet szidni a vedelmet, hogy mennyit nyeltuk a futast, de szerintem ez teljesen varhato volt. En legalabbis biztos voltam benne, hogy nem fogjuk tartani oket. Az a futojatek amit ok tolnak most nem egy egyszeru option, hogy fogja Lamar es olvassa a DE-t majd az alapjan dont, hogy megy vagy marad. Nem ez nem ilyen egyszeru, nagyon sokoldalu futojatekot hasznalnak tele huzasokkal (Guard es Tackle pull) es ami a pikanteriajat adja az o optionuknek, sok motionnel. Ide megy a TE oda megy a TE, vagy a WR szalad kozben es jon a Sweep. Utobbinal mar 3 lehetosege van. Nem lehetetlen ezt levedekezni, de az biztos, hogy nagyon nehez es akaratlanul is benyelsz vele nagy futasokat. De amugy ha erdekel:  fuzovelkifele.com/2018/12/ilyen-lamar-jackson-es-a-ravens-offense-valojaban/

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagyon nagy meccs volt, végig izgalmas, igazi északi rangadó.
Mindenki a védelemről beszélt meccs előtt, ez is volt a döntő tényező csak éppen a mi oldalunkon. Támadó egységet én megdicsérem volt hiba meg lehet mondogatni hogy intek, de még is csak felpakoltak ennek az elit ravens D-nek 430 yardot, amire azért kevesen voltak képesek idén.

Viszont a mi védelmünk az valami katasztrófa volt azt se tudtuk hanyadikán van elseje futás ellen, összevissza blokkoltunk, nem tudtuk kinél van a labda kit fogjunk, siralmas tragikus volt, 300 yardot nyelni futásból véleményem szerint elfogadhatatlan. Osztom azok véleményét akik szerint ezen elment GreggW állása sajnos, Tudta nagyon jól az öreg hogy mire kell készülni és hát semmilyen szinten nem tudtunk felkészülni, Az hogy meccsbe voltunk csak a támadókon múlott.

Ettől függetlenül én is nagyon büszke vagyok a csapatra, hihetetlen volt az idei szezon.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
Csiriba
Ez mekkora vicc. Gúnyosnézésing 6834 dollár. Visszaesőként még 3180.
Matthew99
Nincs róla valami felvétel? Nagyon csúnyán nézhetett 😊
bcsarli
 twitter.com/twitter/statuses/1076943393224253440

Egy ilyen twitter linket találtam róla hirtelen
Csiriba
Imádom ezt a csávót 😀
Amúgy most mindenki hirtelen el van ájulva a Brownstól, de én századszor is csak annyit írok: MAYFIELD! 😊
Megjött a vezér, lett egy serege...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
lassan csak kijön eredményekben is a talent ami ebben a csapatban van

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Tavaly kb 0-4 nel irtam egy nagyon pozitiv elorejelzest idenre es kaptam a pofamra hogy nem a legjobb idoben irom. A legjobb D-t josoltam, min 5-6 gyozelmet es sokaig a PO-ert futast. Majdnem minden bejott. Nem irtam, de most pozitivabb a hangulat. 😊 TT nagy hiba volt, nulla ertelemmel nalam (talan az egyetlen nagy hiba) es nelkule ez meg jobb lett volna.

GW-t imadom es a bounty is egy kepmutatas a liga es a tobbiek reszerol. A D-ei mindig olyanok akik vert isznak es nem allatomosak. Grat, jovore negyes verfurdore felkeszul a Northban. 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kalap le, itt egy újabb szimpatizáns! Sok sikert jövőre!
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Baker "Szemmelverő" Mayfield tartja most már az újonc irányítók TD rekordját, egyedül, 27 TD-vel. Mindezt 14 meccsen hozta össze és mellette 14 eladott labdája volt. Csak összehasonlításképp akiket megelőzött: Peyton Manning, 26TD/28 INT, Russell Wilson 26TD/10 INT. Remélem innen csak javulni fog 😀 😀 😀

A meccsen nagyon gyengén kezdtük, nagyon rossz volt a védekezés, de sikerült visszajönni és ha ilyen béna pass playeket hívunk a végén még esélyünk is lett volna a győzelemre.

Ahogy az első félidőben játszottunk az volt a véleményem, hogy GW esélyei elúsztak a HC posztra, ha így folytatjuk. Viszont a folytatásban összekanalazta a társaságot és visszajöttünk a meccsbe. Ha lenne egy rendes rúgonk akkor akár simán nyerhettünk is volna... Mindenképp el kell hozni a draftról a legjobb kickert 😀

Jövőre cél a pozitív mérleg!!! Boldog Új Évet Mindenkinek!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Azért ezt az utolsó 4 passzt Kitchen elmegyarázhatja...

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Brutál lesz ez jövőre, kurva jó csapat most ez a Browns. Jó kis derbi volt 😊
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Kibaszottul büszke vagyok a csapatra. Hihetetlen volt ez a szezon egy erős hullámvasút. Jets elleni győzelem, Hue eltakarítása, Baker felcsillanása. Most nem sikerült, jövőre sikerülni fog. Persze ez erősen fog függeni, hogy ki lesz az új HC és a stáb. Szerintem legalábbis az itteni közösség 99%-a a mostani GW-Kitchen párost támogatja, illetve kint is ők a favoritok a szurkolóknál, de ez a döntés Dorsey kezében van. Bakerre meg vigyázni kell nagyon az offseasonban nehogy valami hülyeséget csináljon. Nagyon röviden ennyit tudok leírni, szerintem a héten csinálok/csinálunk úgy is szezon összefoglalót.

Hajrá Browns!

Boldog új évet mindenkinek! 😊
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ward játszik?
KeyG
Nem

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Ezért kapta a büntetést, nem!?
 streamable.com/5usij?fbclid=IwAR0m9IjrMOc7kN8V-6gqqeeAjcFSZ1I4XDYjuPPH-a_NGIeq2F0jePn_kT4


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 123
Ward játszik?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
Csiriba
Ez mekkora vicc. Gúnyosnézésing 6834 dollár. Visszaesőként még 3180.
Matthew99
Nincs róla valami felvétel? Nagyon csúnyán nézhetett 😊
bcsarli
 twitter.com/twitter/statuses/1076943393224253440

Egy ilyen twitter linket találtam róla hirtelen
Csiriba
Ezért??!! Idióta egy liga ez!

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
Csiriba
Ez mekkora vicc. Gúnyosnézésing 6834 dollár. Visszaesőként még 3180.
Matthew99
Nincs róla valami felvétel? Nagyon csúnyán nézhetett 😊
bcsarli
 twitter.com/twitter/statuses/1076943393224253440

Egy ilyen twitter linket találtam róla hirtelen

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 336 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
Csiriba
Ez mekkora vicc. Gúnyosnézésing 6834 dollár. Visszaesőként még 3180.
Matthew99
Nincs róla valami felvétel? Nagyon csúnyán nézhetett 😊

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀
Csiriba
Ez mekkora vicc. Gúnyosnézésing 6834 dollár. Visszaesőként még 3180.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez a pletyka hogy kevés esélye van GreggW a HC pozícióra sőt még Kitchens maradása is kérdőjeles. Ez így komboba gyönyörű lépés lenne.
Pia se kéne azt lehetne okádni szilveszterkor....
P@trik
Az lenne az igazán Brownsos, hogy ha Hue visszajönne. 😀 Nem tudom miért ne próbálnának meg egy évet minimum ezzel a gárdával, működik, jó nézni.
LeviPoki
látom kicsit sem akarod, hogy a po-ba juttassunk benneteket... a krampuszt visszahozni, hogy megint meg tudjatok verni, az tetszene mi? 😀
Csiriba
De csak mára,erre a meccsre 😀 Én adnám amúgy, ha jó lenne a Browns, de ne ma...Lécci. 😊 Vagy kiszurkoljuk a Bengalst, ezen a meccsen meg mindenki térdel. Ezt a forgatókönyvet is adom.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Az NFL 10026 USD-ra büntette Baker-t, mivel az oldalvonal mellett ahogy elszaladt gunyorosan és kihívóan nézett a krampuszra a td passza után. Ugyanakkor a fanbase gyűjtésbe kezdett, hogy fizessék ki a büntit, mert ennyit megért nekik Baker akciója és amúgy végre egy rendes qb. 12 óra alatt összegyűlt 1500 usd 😀 😀 😀