Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
Hát nem a legvonzóbb feladat várja itt egy 20 éves átkot kéne megtörni.
P@trik
Hát nézd. Ha már Bazzani, egy Lions-fan ír ilyeneket, akkor elgondolkodtató. 8-) Azért ott is brutális töketlenkedések mentek, voltak sztárok, klasszisok a csapatban, a stábban is rengetegszer volt gyökérkedés, de ahogy sikerült kihúzni egy épkézláb irányítót, aki aztán néhány durva sérülés után végre egészséges tudott maradni, a Lions egyből más képet kezdett mutatni.

Tehetség híján meg azért a Browns sincs, ráadásul a csapat folyton szarja a capet, szóval egyáltalán nem olyan távoli a javulás. Évek óta elszórakozzák az irányítókat a drafton, amikor lenne esély, nem húznak, mindig halogatják, ezekből lesznek ilyen Manzielek és Kizerek, ezek meg ilyen satny próbálkozások csak, félmegoldások.

Mindig csak halasztódik a nagy döntés, nem kellett Wentz, nem kellett sosem top prospect, mindig volt valami kifogas. 2018-nál tovább viszont már nem lehet húzni a dolgot, hátracserélni, szarakodni. Nem lehet szerintem tovább lökni a sódert, hogy XY nem tetszik a stábnak. Az elmúlt években is ezt mondták mindenkire, és elmentek jó 4-5 franchise QB-matéria mellett.

Ha van egy kis esze a tulajnak, azért ő is tudja, hogy ez a töketlenkedés már sok, és ez az üzletre is érezhetően ki fog hatni.

Persze, már most látom, hogy a jelenleg top3-5-be várt irányítók közül egyre, kettőre rögtön jön a fika, ha épp pro dayen nem lesz király, Combine-on nem ászkodik, a média és a nagy megmondóguruk egyből kiüvöltik ezeket a játékosokat a board elejéről, de minden évben ez van, minden évben megy a smokescreen, mindig mindenki megpróbálja besározni a játékosokat, hogy csússzanak, elérhetőek legyenek később is, hasonlók. Nyilván sokaknál igazak a felemlegetett problémák, de azért, na... Egy Hue Jackson, aki állítólag micsoda irányítómágus, nehogy már ennyire világtalan legyen.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
( Barcelonaban van egy epulet ami hasonlo strukturaban epul, de az jol nez ki)no
épp ma voltam ott és hát ízlések és pofonok... én inkább a rombolásra szavaznék 😊

Ha igazán jó vagy akkor nem hátrálsz meg a feladat elől.
Bazzani
ez ugye szépen hangzik, csak hát az amfoci is bármennyire qb centrikus játék, azért ugye nem kizárólag a játékoson múlik, mennyire tudja kihozni magából a maximumot... szerintem az idei töketlenkedést látva abszolút nem elítélhető, ha valaki bevállal némi arculatvesztést azért cserébe, hogy ne ebbe a süllyesztőbe kelljen jönnie
baggio
Hat nem a SdF a kedvencem, Barcelona nem a kedvenc varosom, Gaudihoz nekem be kell rugni, hogy ertekeljem a munkassagat, de azert ne romboljunk rogton...😊

Nemcsak a jatekoson mulik. Ertelemszeruen le kell roluk venni a terhet ahogy csak tudod, de az 1/1-sek ritkan kerulnek jo csapatba, hisz ez a lenyeg. Az idei Bears mennyivel tunt jobbnak?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát most egyébként igen, liga szinten is kiemelkedő tehetsége van. Én remélem, hogy jól tér vissza, és nem lesz több hülyesége

De ettől még sajnos hülye gyerek, és benne van, hogy megint elcseszi. Megjegyzem, vannak akik sokkal durvább dolgokra nem kapnak 2.5 év elmeszelést, mint néhány spangli... Ettől még hülye, csak azért ez valahol vicc is

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ha az elmúlt három évben nem edzett, sör hasa lett és fáj a lába, akkor is a legjobb elkapó már most.
Wyatt
Remélem úgy érted, hogy az egész ligában. 😊 Amit láttam tőle, az alapján közel 100%-os állapotban tér majd vissza, de azért kelleni fog neki pár edzés a csapattal is.
Nem csak a Browns nyer vele kurva nagyot, hanem az egész liga is. Nem sok olyan elkapó rohangált eddig a ligában, mint Gordon...

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha az elmúlt három évben nem edzett, sör hasa lett és fáj a lába, akkor is a legjobb elkapó már most.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
The Browns announce that WR Josh Gordon has been reinstated on a conditional basis. He can start practicing with the team on November 20th.
Hát akkor ez eldőlt...sok ideje nem lesz idén, de sokkal rosszabb nem lehet, mint a jelenlegi állomány
 www.uninterrupted.com/watch/3VceYXfI/jg-josh-gordon

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
( Barcelonaban van egy epulet ami hasonlo strukturaban epul, de az jol nez ki)no
épp ma voltam ott és hát ízlések és pofonok... én inkább a rombolásra szavaznék 😊

Ha igazán jó vagy akkor nem hátrálsz meg a feladat elől.
Bazzani
ez ugye szépen hangzik, csak hát az amfoci is bármennyire qb centrikus játék, azért ugye nem kizárólag a játékoson múlik, mennyire tudja kihozni magából a maximumot... szerintem az idei töketlenkedést látva abszolút nem elítélhető, ha valaki bevállal némi arculatvesztést azért cserébe, hogy ne ebbe a süllyesztőbe kelljen jönnie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
amúgy se vagyok nagy fanja

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
Hát nem a legvonzóbb feladat várja itt egy 20 éves átkot kéne megtörni.
P@trik
Ha igazán jó vagy akkor nem hátrálsz meg a feladat elől. Vicces lesz amikor a Browns kihúzza 2019ben.
Bazzani
Ő redshirted sophomore, szal elképzelhető h csak a 2020-as drafton fogjuk látni 😊
empty taxi
Szerintem akkor is mi fogunk először választani 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Biztos nem konzultált Elway-jel vagy a Manning családdal, hogy ilyenkor mi a teendő.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
Hát nem a legvonzóbb feladat várja itt egy 20 éves átkot kéne megtörni.
P@trik
Ha igazán jó vagy akkor nem hátrálsz meg a feladat elől. Vicces lesz amikor a Browns kihúzza 2019ben.
Bazzani
Ő redshirted sophomore, szal elképzelhető h csak a 2020-as drafton fogjuk látni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
Hát nem a legvonzóbb feladat várja itt egy 20 éves átkot kéne megtörni.
P@trik
Ha igazán jó vagy akkor nem hátrálsz meg a feladat elől. Vicces lesz amikor a Browns kihúzza 2019ben.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
Hát nem a legvonzóbb feladat várja itt egy 20 éves átkot kéne megtörni.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Browns rosszul járt azzal, hogy ezt a trade-et nem sikerült nyélbe ütni? Szerintem nem.
Ennek az évnek (is) hót mindegy, McCarron meg nem franchise QB.

Elzavarni (megint) mindenkit nyáron.
Új GM, új HC, 1/1 QB.
Bazzani
Az a baj h sajnos többször kiderült h normális stáb nem igazán akar idejönni akár FO, akár coaching staff.
Persze ettől még a mostanit sztem is le kellene cserélni.
empty taxi
Átéltem ezt a Lionsnál.
Nem a megváltó kell egyből hanem valaki aki megteszi az első lépéseket.
Itt is meglehet akár a 0-16 is, ez a keret hasonlóan rossz mint a miénk volt. Kell egy fiatal HC mint nálunk Schwartz volt, meg egy olyan GM aki nem akarja megváltani a világot (moneyball faszom) csak meghoz pár jó döntést. És végre el kell vinni a legjobb QB-t nem pedig a 3./4. legjobbat.
Persze leírva ez egyszerű.

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Browns rosszul járt azzal, hogy ezt a trade-et nem sikerült nyélbe ütni? Szerintem nem.
Ennek az évnek (is) hót mindegy, McCarron meg nem franchise QB.

Elzavarni (megint) mindenkit nyáron.
Új GM, új HC, 1/1 QB.
Bazzani
Nem McCarront sajnálom hanem hogy folyamatosan sikerül nevetség tárgyává válnunk

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
A tulajnak dontenie kellene most, hogy ki menjen, mert ezt nem elheti mindenki tul. Egy eselye van hogy megmentse az egyik fel hitelesseget ha kirugja a masikat. Rogton.
Amugy mindegy ki lesz itt, de az utat kell folytatni nem lerombolni megint mindent. En legalabbis ezt csinalnam. Ja es felvennek 60k egy ujsagirot aki nyilatkozik a csapatrol. Az edzok csak a focirol. Oke, hogy ennel a csapatnal folyamatos epites van ( Barcelonaban van egy epulet ami hasonlo strukturaban epul, de az jol nez ki) es nehez ujra es ujra eladni, de nem igaz hogy nem tudjak eladni 1.5 evnel hosszabb idore. Kezelni kell tudni, hogy a versenysportban te eppen nem versenyzel.

A legpesszimistabb szurkolo leirhatna, hogy mi hianyzik mind az O-bol mind a D-bol. Egy masik hogy ezt hogy oldana meg. A keret egy lepes csak, az hozna a tobbit. Teljesen mindegy ki a HC jelenleg. A tulaj megmutatta mar hogy hajlando aldozni, most megmutathatja hogy szigoru elvaras menten, de kovetkezetesen es igazsagosan lep fel. A kovetkezo embereknek legyen bizodalma fele.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Srácok ez a sztori hogy elfelejtettük beküldeni a papírokat időre vagy már van olyan verzió is hogy nem is tudtunk hogy kell ezt hivatalosan csinálni, ez már tragikomikus kategóriánál is rosszabb, halál amatőr a FO kb mi is ülhetnénk ott ennyi erővel.

Mondjuk zárójelbe jegyzem meg én örülök hogy ennyire világtalan volt az FO ebbe a helyzetbe mert McCarron kurvára nem ért ennyi. Gerappa komolyabb kaliber és csak 2. kört volt, Tudom a pénzügyi dolgok, de nálunk cap is van bőven szal kinem szarja le a pénzt.
Akkora spíler lenne a kis csávó már rég megszorongatta volna a vörhenyest a kezdőér.

Viszont abba egyet tudok érteni hogy hihetetlen kategória ami nálunk megy. FIRE !!
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nem bánom én sem, h. ez a trade nem jött össze. Kétségbeesett próbálkozásnak tűnt, többet adni McCarronért, mint Gerappáért? (persze nem tudjuk, melyik második körös ment volna, a 49ersé jelenleg 2/1, ami rengeteget ér).

Arra jó volt, h. megint lehet károgni a franchiseon. Mindenesetre ha ekkora a széthúzás, nem szabad ezeknek a kezébe adni megint öt top64es picket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
A Browns rosszul járt azzal, hogy ezt a trade-et nem sikerült nyélbe ütni? Szerintem nem.
Ennek az évnek (is) hót mindegy, McCarron meg nem franchise QB.

Elzavarni (megint) mindenkit nyáron.
Új GM, új HC, 1/1 QB.
Bazzani
Az a baj h sajnos többször kiderült h normális stáb nem igazán akar idejönni akár FO, akár coaching staff.
Persze ettől még a mostanit sztem is le kellene cserélni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk ez a Kizer kuka dolog eleg korai lenne de itt siman elkepzelhető.
Ott van Goff aki bunrossznak nezett ki most meg egesz pofas.
Mi valtozott?
Stb
Stb

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Browns rosszul járt azzal, hogy ezt a trade-et nem sikerült nyélbe ütni? Szerintem nem.
Ennek az évnek (is) hót mindegy, McCarron meg nem franchise QB.

Elzavarni (megint) mindenkit nyáron.
Új GM, új HC, 1/1 QB.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 881 — !SuPeR6BoWL!
‪Bengals and Browns tried, but failed, to complete trade for QB AJ McCarron before deadline, per sources. Deal was “close”; not finalized.‬
tenorx
Még szebb a story:
 twitter.com/AdamSchefter/status/925468092385447936
empty taxi
ilyen a világon nincs
Drip
Ha ez igaz akkor nem nézték meg a Draft Dayt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018