Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Az megvan, hogy Browns ma EGYSZER SEM szabálytalankodott? A kis sikereknek is örülni kell.
iktriad
Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Jó!? 😛

Gregg Williams kinevezése.... hát nem tudom, hogy megkapta-e már a feloldozását. Nem biztos, hogy amorális személyt érdemes kinevezni, még átmenetileg sem.
több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én már holnap Gregg Williamset nevezném ki HC-nak.
iktriad
Teljes mértékben egyetértek... Vicces visszagondolni, hogy 2 éve Hue messiás volt, az irányítósuttogó aki rendet tesz a franchisenál... egy másik univerzumban :/
zsutu
Nekem is ez fáj vele kapcsolatban a legjobban, hogy pont ott amiben azt hittük a legerősebb, ott van teljes káosz, az irányítóknál.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy Browns ma EGYSZER SEM szabálytalankodott? A kis sikereknek is örülni kell.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nem trollkodni akarok, de a mai meccsünk után tényleg érdekelne, hogy a francba bírjátok ezt évek óta?
Pusztán jótanács miatt, ugyanis a következő hetekben szükség lesz a technikára nálunk is 😊
James007
Hetek... Hetek... Na jó nem mondok semmit. A válasz rozé fröccs 2:1 arányban, vagy bármilyen sör.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem trollkodni akarok, de a mai meccsünk után tényleg érdekelne, hogy a francba bírjátok ezt évek óta?
Pusztán jótanács miatt, ugyanis a következő hetekben szükség lesz a technikára nálunk is 😊
James007
Biztos szódával (meg egy jó üveg roséval) elmegy 😊
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Nem trollkodni akarok, de a mai meccsünk után tényleg érdekelne, hogy a francba bírjátok ezt évek óta?
Pusztán jótanács miatt, ugyanis a következő hetekben szükség lesz a technikára nálunk is 😊
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Én már holnap Gregg Williamset nevezném ki HC-nak.
iktriad
Teljes mértékben egyetértek... Vicces visszagondolni, hogy 2 éve Hue messiás volt, az irányítósuttogó aki rendet tesz a franchisenál... egy másik univerzumban :/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A védelmetek nagyon bíztató. Remélem az offseasonban kaptok hozzá egy kompetens QB-t, GM-et és főleg egy HC-t.
Kívánom, hogy kerüljétek el a 0-16-ot, de nehéz lesz sajna Hue miatt.


Én már holnap Gregg Williamset nevezném ki HC-nak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
tudom már az 1. héten vége volt de ... igazán vége lehetne már ennek a szezonnak
Drip

+++
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tudom már az 1. héten vége volt de ... igazán vége lehetne már ennek a szezonnak

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ha ez a szezon első meccse azt mondom jó évünk lesz ... De nem
Drip
Hat nem lattam teljesen illetve parhuzamosan neztem. Hue az allasaert vagy inkabb a renomejaert jatszik. Konzervativabb O reszen, igy rogton versenykepesebb lett a csapat. Nyerni akart, de ha az fontos iden akkor tenyleg nem ertem Pryor, Haden elengedeset mert ebben tudtak volna segiteni. K is jobban mutat igy, de nem derult volna ki, hogy alkalmatlan ( legalabbis lesz jobb elerheto valoszinuleg). Kezdodik a kettoseg, ami sose vezetett jora. A D-nel olyan erzesem volt, hogy "egy vedo kezeben a QB, de valahogy kiszabadul, menekulesbol dob egy cdown-t, erkezik a masik vedo, aki vagy nagyot akar utni es elveti, int akar es mellenyul, de mogotte ures terulet. Megvan a 1.down, mikozben a vedok megnyertek a jatekot ketszer." A lenyeg hogy egy kis esszel ( amit itt rutinnak hivunk ) oriasi javulast lehet elerni minden input nelkul ( persze az is kell). Nagyon szoritottam hogy meglegyen. 😕
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jamie Collins torn MCL, szezonjának vége
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Ha ez a szezon első meccse azt mondom jó évünk lesz ... De nem
Drip
Most volt élet a csapatban, legalábbis az alapján a másfél negyed alapján, amit láttam.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha ez a szezon első meccse azt mondom jó évünk lesz ... De nem

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A hátralévő meccsekből a Chargers v Bears talán nyerhető. A többi tuti bukta lesz. Kizer javult, néha öröm volt nézni, de komolyan, el se hittem, hogy játszik a csapat.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Szokásos Browns, amikor az egyik egység feljavul a másik visszaromlik.
Hue totál reménytelen, minden meccsen van egy full fejvakargatós hibája. Nekem a 10 pontos előnyben 4.-re sem tetszett, feleslegesen agresszív sokszor.
Volt sok biztató dolog persze, de 0-9-nél nehéz...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Szerintem is nyerünk 😀 Logika nincs benne, de mi bye-ról, a Lions meg rövid hétről jön, esélyesek a csoportgyőzelemre, ilyenkor szokták elbrownsoskodni ők is. Ki ellen lenne a leggázabb, ellenünk 😊 24-20.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Detroit félti a "bajnoki" címét odaadja az első wint nekünk ma.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Majd ha pályára lép Gordon és emberi játékot tud hozni akkor elhiszem, hogy visszatért.
Peppers játéka kérdőjeles még.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Campbell megsérült az így is bivaly erős safety sorból, DB Derron Smith jött helyette.a bengáloktól.
P@trik
Peppers játszik most hétvégén?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Josh Gordon visszatéréséről nem is esett szó?


több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
Csiriba
Bocsi, hogy közbe kotnyeleskedek, de a McCarron trade füstbe menetele, és főleg ennek a miértje felért egy újabb vereséggel.
iktriad
Browns szurkolóként megszoktunk minden nap vereség...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Campbell megsérült az így is bivaly erős safety sorból, DB Derron Smith jött helyette.a bengáloktól.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
Csiriba
Bocsi, hogy közbe kotnyeleskedek, de a McCarron trade füstbe menetele, és főleg ennek a miértje felért egy újabb vereséggel.
iktriad
Lófaszt.
Örülhetnek a drukkerek, hogy nem lett belőle semmi.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
Csiriba
Bocsi, hogy közbe kotnyeleskedek, de a McCarron trade füstbe menetele, és főleg ennek a miértje felért egy újabb vereséggel.