Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
szar védelem, az offenseben rengeteg egyéni hiba (=szar), kritikán aluli bírók, sima L.

nem gyakran lövök ki streamet a vége előtt, de ebből elég volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Utolsó esély Petinek ez a mai meccs, elég a szövegből, most meg lehet mutatni a pályán. Gurley atomjó, a Rams DL brutális, tökéletes teszt az OL és DL-nek is. Ezt az elkapósort pedig le kell szedni, ha megint szenved a secondary akkor mindenki mondjon le.

Bowe szokás szerint nem játszik, pedig egészséges, Housler is kihagyja, de ami meglepőbb, h. Bibbs így sem fért az aktív rosterre 😕 booooo.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Benjivel már alakul a hosszabbítás
Travis Benjamin

“It’s only Week 7, so we’re kind of in the middle of things, but hopefully in a couple of weeks, something gets brought up,” Benjamin said Wednesday.

“I love them and they love me. Me and the Browns have a great relationship. I love it here, my wife loves it here. I love the people and being part of the community. This is where we want to be.”

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
...csak Phil Taylor az, aki elment...
gergogergo
A darts jobban fizet. :-P

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Na ne, ez így durva azért. De megmagyarázza miért ennyire szar a D# És így igazából Shelton is a játékostemetőben végzi majd ...
Drip
Jah. És még annyit a cikkhez, h. az a Kevin Jones írta, aki az elmúlt időszakban a klub alkalmazásában állt, tehát van rálátása a dolgokra. Persze Pettine és Dansby azonnal cáfolták, h. bonyolult és kaotikus lenne a rendszer ( www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/10/mike_pettine_and_karlos_dansby.html#incart_social_feature), egészen nevetséges. A pályán kéne megmutatni, talán.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.si.com/thecauldron/2015/10/21/mike-pettine-cleveland-browns-defense-problems-afc-north

Rather than being assigned specific gaps, Cleveland's defensive linemen play different techniques based on how their offensive counterparts are blocking them. The linebackers, then, are expected to guess what technique their teammates are using, scrape through the resulting mess and make the play. Opposing offenses have identified this flaw on film and are repeatedly, week-after-week, gashing the edge of Cleveland’s defense. It’s a completely chaotic approach to stopping the run, and players have said—off the record—they're spending way too much time thinking, and not nearly enough time reacting.

“It’s an entire guessing game,” said one source. “Imagine trying to define mud.”
Lassan Peti állása a tét, kiváncsi vagyok képes-e változtatni a rendszeren valamit, vagy 'együtt' buknak...
Joey Tribbiani
Na ne, ez így durva azért. De megmagyarázza miért ennyire szar a D# És így igazából Shelton is a játékostemetőben végzi majd ...

Kinti komment egy részlete:
When I saw Shelton hesitating after the snap waiting to see the offense before he chose a gap... It made me think about how awful this scheme is.

We arent generating a pass rush because all of our defense players have to REACT instead of ACT.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander


Gipson doubtful, felejtsük el Poyert, jöjjön Campbell. Housler out, Bibbs-time?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 www.si.com/thecauldron/2015/10/21/mike-pettine-cleveland-browns-defense-problems-afc-north

Rather than being assigned specific gaps, Cleveland's defensive linemen play different techniques based on how their offensive counterparts are blocking them. The linebackers, then, are expected to guess what technique their teammates are using, scrape through the resulting mess and make the play. Opposing offenses have identified this flaw on film and are repeatedly, week-after-week, gashing the edge of Cleveland’s defense. It’s a completely chaotic approach to stopping the run, and players have said—off the record—they're spending way too much time thinking, and not nearly enough time reacting.

“It’s an entire guessing game,” said one source. “Imagine trying to define mud.”
Lassan Peti állása a tét, kiváncsi vagyok képes-e változtatni a rendszeren valamit, vagy 'együtt' buknak...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
olvasnivalo.

 sportsworld.nbcsports.com/browns-lose-broncos-overtime-of-course/
Joey Tribbiani
Fogok küldeni neki egy kis táblázatot, hogy mikor érdemes rámenni a két pontosra és mikor nem. kb 1 perc kikeresni a google-l... és nem kell gondolkodnia 😀
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
olvasnivalo.

 sportsworld.nbcsports.com/browns-lose-broncos-overtime-of-course/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Desir milyen eddig?
Stez
korrekt, meccsről meccsre jobb

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Desir milyen eddig?
Stez
Pier, kicsit feketébb mint gondolnád


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Desir milyen eddig?

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
- ott volt a két pontos, aminek szerintem nem volt semmi értelme, azzal lett 16-20 az eredmény, ebben a helyzetben szerintem lényegtelen, h 5 vagy 6 ponttal vezetünk, fölösleges volt 2 pontosra menni.
gergogergo
ez egyszerű matematika, itt csak a két pontos kísérlet volt a helyes döntés.

egyébként nagy talány számomra a csapatotok, némi átfedést is érzek a Titans-el, sikeresebb folytatást!
markny
De ez foci, nem matekdolgozat, a játék dinamikáját is figyelembe kell venni. Enyhén szólva is döcögött a Denver O az egész meccsen.

Egybk. túl nagy jelentőséget tulajdonít mindenki ennek a kétpontosnak, nem ezen múlt. Egy olyan csapat, amelyik kulcshelyzetben nem tud 10-15 yardot haladni lóf@szt sem érdemel.

Cleveland Browns at 14:25
1-10-DEN 39
(14:25) 27-R.Turbin left end to DEN 42 for -3 yards (48-S.Barrett). Pitch-Out
2-13-DEN 42
(13:43) (Shotgun) 13-J.McCown sacked at 50 for -8 yards (97-M.Jackson).
3-21-
(13:01) (Shotgun) 13-J.McCown sacked at CLE 48 for -2 yards (sack split by 48-S.Barrett and 90-A.Smith).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
- ott volt a két pontos, aminek szerintem nem volt semmi értelme, azzal lett 16-20 az eredmény, ebben a helyzetben szerintem lényegtelen, h 5 vagy 6 ponttal vezetünk, fölösleges volt 2 pontosra menni.
gergogergo
ez egyszerű matematika, itt csak a két pontos kísérlet volt a helyes döntés.

egyébként nagy talány számomra a csapatotok, némi átfedést is érzek a Titans-el, sikeresebb folytatást!

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Számomra az a döbbenetes, h tavaly, tavaly előtt volt egy egész jó védelmünk, idénre ha most fejben gyorsan végig gondolom csak Phil Taylor az, aki elment. A védelem (papíron) erősödött a draftról és FA piacról, sőt, ha jól tudom akkor miénk a legdrágább védelem a ligában! Ahogy írtátok, Pettine védekező guru. Érthetetlen az egész...
gergogergo
én rájöttem, ha az O# jó akkor a D#-nek kell szarnak lennie és fordítva... a 2 együtt nem működhet Clevelandben 😀

több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Számomra az a döbbenetes, h tavaly, tavaly előtt volt egy egész jó védelmünk, idénre ha most fejben gyorsan végig gondolom csak Phil Taylor az, aki elment. A védelem (papíron) erősödött a draftról és FA piacról, sőt, ha jól tudom akkor miénk a legdrágább védelem a ligában! Ahogy írtátok, Pettine védekező guru. Érthetetlen az egész...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Van még 4 meccs a bye-ig. @Bengals és @Steelers tuti bukó, a Rams bye-ról jön, ami sosem jó, a Cards sem egyszerű. 2-8 nem lesz elég Petinek (remélem). Csak vigye magával Farmert is a padozó vagy spec. teamer első körös pickjeivel.
Joey Tribbiani
Én már teljesen kiábrándultam Petineből, főleg emiatt a jó futás elleni védelem miatt 😀 szóval nem fogom összekönnyezni a kispárnámat ha kivágják a picsába!
Bad 31
Pár hete még mondogattam Joey-nak,hogy tartsunk ki mellette, meg ,hogy ez nem állapot,hogy 2 évente HC csere stb ... De már leszarom, vágjuk ki csak ne szezon végén,hanem szezon közbe
Drip
Ha egy védelmi szakértő főedző nem tudja megoldani, hogy legyen egy elfogadható védelem, úgy, hogy szinte csak ebbe injektáltak komoly befektetést, szerintem húzzon a faszba 😀 nincs az a csapat aki minket ne tudna szétfutni.
Bad 31
illetve akkor az a főedző nem védelmi szakértő 😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Van még 4 meccs a bye-ig. @Bengals és @Steelers tuti bukó, a Rams bye-ról jön, ami sosem jó, a Cards sem egyszerű. 2-8 nem lesz elég Petinek (remélem). Csak vigye magával Farmert is a padozó vagy spec. teamer első körös pickjeivel.
Joey Tribbiani
Én már teljesen kiábrándultam Petineből, főleg emiatt a jó futás elleni védelem miatt 😀 szóval nem fogom összekönnyezni a kispárnámat ha kivágják a picsába!
Bad 31
Pár hete még mondogattam Joey-nak,hogy tartsunk ki mellette, meg ,hogy ez nem állapot,hogy 2 évente HC csere stb ... De már leszarom, vágjuk ki csak ne szezon végén,hanem szezon közbe
Drip
Ha egy védelmi szakértő főedző nem tudja megoldani, hogy legyen egy elfogadható védelem, úgy, hogy szinte csak ebbe injektáltak komoly befektetést, szerintem húzzon a faszba 😀 nincs az a csapat aki minket ne tudna szétfutni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit olyan az érzésem a csapatról minta hullám vasúton ülnék.
Megverjük a Titanst reménykedik az ember, majd jön egy kilátástalan zakó a Raiderstől, jön a Chargers ahol partiba voltunk bólint az ember hogy vereség de legalább volt esély, majd heroikus csatába leverjük a csoport riválist, újra él a remény juhuu, Denver durr megint egy vereség.
Hetek óta téma a csapat gyengéi és valszeg nem csak mi látjuk de semmi nem javul, nem értem Petit.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Van még 4 meccs a bye-ig. @Bengals és @Steelers tuti bukó, a Rams bye-ról jön, ami sosem jó, a Cards sem egyszerű. 2-8 nem lesz elég Petinek (remélem). Csak vigye magával Farmert is a padozó vagy spec. teamer első körös pickjeivel.
Joey Tribbiani
Én már teljesen kiábrándultam Petineből, főleg emiatt a jó futás elleni védelem miatt 😀 szóval nem fogom összekönnyezni a kispárnámat ha kivágják a picsába!
Bad 31
Pár hete még mondogattam Joey-nak,hogy tartsunk ki mellette, meg ,hogy ez nem állapot,hogy 2 évente HC csere stb ... De már leszarom, vágjuk ki csak ne szezon végén,hanem szezon közbe

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Van még 4 meccs a bye-ig. @Bengals és @Steelers tuti bukó, a Rams bye-ról jön, ami sosem jó, a Cards sem egyszerű. 2-8 nem lesz elég Petinek (remélem). Csak vigye magával Farmert is a padozó vagy spec. teamer első körös pickjeivel.
Joey Tribbiani
Én már teljesen kiábrándultam Petineből, főleg emiatt a jó futás elleni védelem miatt 😀 szóval nem fogom összekönnyezni a kispárnámat ha kivágják a picsába!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Nagyon bosszantó volt ez a tegnapi vereség.
Inkább kaptunk volna ki 34-0-ra, mint így, hogy volt 3-4 lehetőségünk arra, h megnyerjük:
- ott volt a két pontos, aminek szerintem nem volt semmi értelme, azzal lett 16-20 az eredmény, ebben a helyzetben szerintem lényegtelen, h 5 vagy 6 ponttal vezetünk, fölösleges volt 2 pontosra menni.
- aztán az utolsó drive a rendes játékidőben, egy jó csapatnak ott igenis TD-t kell csinálnia (persze ha nincs a két pontos baromkodás akkor ott meg is nyertük volna a meccset), de már maga a játékhívások is nagyon kiszámíthatóak voltak.
- Mingo INT-je után,amit művelt az O siralmas volt.
- győztes drive-nál Norwood elejtette a labdát, nem sikerült összeszedni úgy, hogy két ember is ott volt a labda körül.

A védelem egy fokkal talán jobb volt (vagy Manning volt nagyon fos és ezért tűnt jobbnak? inkább ez...), de egy db sack-et se tudtunk összehozni. Ahogy írtátok, Manning nem azért volt gyenge, mert belehajszoltuk a rossz dobásokba. Ha jól tudom akkor a védelmünk 60 millió dollárt keres, hát ez kb 60 centet sem ér.
Tramon Williams sajnos nem volt jó igazolás, bizonyítja meccsről meccsre ezt.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Van még 4 meccs a bye-ig. @Bengals és @Steelers tuti bukó, a Rams bye-ról jön, ami sosem jó, a Cards sem egyszerű. 2-8 nem lesz elég Petinek (remélem). Csak vigye magával Farmert is a padozó vagy spec. teamer első körös pickjeivel.
Joey Tribbiani
Ha nem nyertünk volna baltimoreban, akkor már most utilaput kötnék a talpa alá.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Van még 4 meccs a bye-ig. @Bengals és @Steelers tuti bukó, a Rams bye-ról jön, ami sosem jó, a Cards sem egyszerű. 2-8 nem lesz elég Petinek (remélem). Csak vigye magával Farmert is a padozó vagy spec. teamer első körös pickjeivel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964