Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pont ebbe a tegnapi War Roomba boncolgatták hogy pl a kirugott Coltos Hamilton alá milyen csapat kellett volna, nem egy irányító zseni csapat hanem inkább erős fal, jó futó játék. Ti a Washington mondtátok de nekem pl a tavalyi Cleveland is eszembe jutott.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mondjuk ki Pettine nem szereti Manzielt, de már vszleg nem sokáig kell elviselnie.
ha egy D felfogású edzőnek ilyen gyönge védelme van, hamar fölmerül a kérdés, hogy akkor minek is ő ide.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pont most akartam beírni, hogy a félidei leépítés valami embertelen volt így belemondva a kamerába. #kaepernicking

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Manci egybk. a számok ellenére nem volt kilátástalan, persze jó sem. Még mindig sokat dob hátsó lábról, emiatt néhány passz teljesen homály. Próbált a zsebben maradni és nem állandóan futkosni, a megvalósítás más kérdés. Én mostmár odaadnám neki a kezdő posztot, a szezon elment. Most lesz 10 napja felkészülni a Steelers ellen, aztán jön a bye week, az időzítés is jó.
Joey Tribbiani
sztem se volt rossz.
én azt nem értettem, hogy egész jó volt az első félidőben, amikor ki tudott jönni a zsebből és futtából szórni a passzokat eredményes is volt. hiszen az ez ő lételeme. erre Peti mondja a félidőben, hogy benn kell maradnia a zsebben. ennek lett az eredménye a 0 first down a garbage time-ig.
én már azon gondolkodtam, hogy direkt szopatják szerencsétlent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Megint sok hiba kulcshelyzetekben, 3. és hosszúkat egyszerűen nem tudunk levédekezni (rövideket sem, de abban semmi meglepő nincs, megszoktuk), elejtett labdák, az életéért rohangászó irányító. Semmi újat nem mondtam.

Manci egybk. a számok ellenére nem volt kilátástalan, persze jó sem. Még mindig sokat dob hátsó lábról, emiatt néhány passz teljesen homály. Próbált a zsebben maradni és nem állandóan futkosni, a megvalósítás más kérdés. Én mostmár odaadnám neki a kezdő posztot, a szezon elment. Most lesz 10 napja felkészülni a Steelers ellen, aztán jön a bye week, az időzítés is jó.
Joey Tribbiani
Tök felesleges visszarakni McCownt, nem láttam a meccset de nem is hiszem, hogy visszanézem 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Megint sok hiba kulcshelyzetekben, 3. és hosszúkat egyszerűen nem tudunk levédekezni (rövideket sem, de abban semmi meglepő nincs, megszoktuk), elejtett labdák, az életéért rohangászó irányító. Semmi újat nem mondtam.

Manci egybk. a számok ellenére nem volt kilátástalan, persze jó sem. Még mindig sokat dob hátsó lábról, emiatt néhány passz teljesen homály. Próbált a zsebben maradni és nem állandóan futkosni, a megvalósítás más kérdés. Én mostmár odaadnám neki a kezdő posztot, a szezon elment. Most lesz 10 napja felkészülni a Steelers ellen, aztán jön a bye week, az időzítés is jó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki fennmarad egyáltalán ? 😛
Drip
Holnap meló, nem kínzom magam 😊
Bad 31
én se
mindenesetre hajrá JM, holnap meg megpróbálom visszanézni úgy, hogy ne tudjam az eredményt 😀

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Sajnos mar az altalaban optimista Adkins is soteten latja a jovot. Nincs semmifele struktura, a fo problema, h. mindenki (HC, GM, Scheiner) Haslamnak jelent. Scheiner raadasul, aki az uzlethez kivaloan ert, a focihoz viszont nem, egyre inkabb belefolyik a szakmai dolgokba is.
Joey Tribbiani
Nem az első ilyen kommentem, de mindig megdöbbentő, hogy az ilyen az elméletben 100%-ig teljesítménycentrikus NFL-ben előfordulhat. Itt Clevelandben mondjuk tényleg évek, lassan évtizedek óta ez megy.
baggio
Azért ezt így nem állítanám, mert ez nem teljesítmény centrikus hanem profitorientált, vagyis a bevétel maximalizálásra megy a dolog...
malkav
Az NFL igen, a bevétel maximalizálásra törekszik, de a 32 csapat külön-külön csak úgy tudja még jobban növelni a profitját, ha jó eredményeket ér el, mert akkor telnek meg a stadionok nézőkkel és adnak el minél több merchandise cuccot. Például a Browns már nem reklámozza külön magát teszem fel Los Angeles-ben, persze be lehet vállalni olyan dolgokat, mint a Jaguars londoni vagy a Bills torontói meccsei, de ott eléggé behatároltak a lehetőségek.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tashaun Gipson (boka) játéka kérdéses a Bengals ellen.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sajnos mar az altalaban optimista Adkins is soteten latja a jovot. Nincs semmifele struktura, a fo problema, h. mindenki (HC, GM, Scheiner) Haslamnak jelent. Scheiner raadasul, aki az uzlethez kivaloan ert, a focihoz viszont nem, egyre inkabb belefolyik a szakmai dolgokba is.
Joey Tribbiani
Nem az első ilyen kommentem, de mindig megdöbbentő, hogy az ilyen az elméletben 100%-ig teljesítménycentrikus NFL-ben előfordulhat. Itt Clevelandben mondjuk tényleg évek, lassan évtizedek óta ez megy.
baggio
Azért ezt így nem állítanám, mert ez nem teljesítmény centrikus hanem profitorientált, vagyis a bevétel maximalizálásra megy a dolog...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Sajnos mar az altalaban optimista Adkins is soteten latja a jovot. Nincs semmifele struktura, a fo problema, h. mindenki (HC, GM, Scheiner) Haslamnak jelent. Scheiner raadasul, aki az uzlethez kivaloan ert, a focihoz viszont nem, egyre inkabb belefolyik a szakmai dolgokba is.
Joey Tribbiani
Nem az első ilyen kommentem, de mindig megdöbbentő, hogy az ilyen az elméletben 100%-ig teljesítménycentrikus NFL-ben előfordulhat. Itt Clevelandben mondjuk tényleg évek, lassan évtizedek óta ez megy.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Valaki fennmarad egyáltalán ? 😛
Drip
Holnap meló, nem kínzom magam 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki fennmarad egyáltalán ? 😛

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Vegul - ahogy az varhato volt - senkit sem tradeltunk. Thomasert egy 1. es 2. koroset kertunk ami tul sok volt a Denvernek.

Nem is baj, jobb, ha az uj (?) vezetoseg es HC dontik el kire szamitanak es milyen iranyba indul az ujabb rebuilding.

Sajnos mar az altalaban optimista Adkins is soteten latja a jovot. Nincs semmifele struktura, a fo problema, h. mindenki (HC, GM, Scheiner) Haslamnak jelent. Scheiner raadasul, aki az uzlethez kivaloan ert, a focihoz viszont nem, egyre inkabb belefolyik a szakmai dolgokba is. Ez a folyamat mar tavaly elindult, amikor egyre gyakrabban jelent meg a videozasokon. III. Jimmy pedig hallgat ra, mert az uzleti oldalt rendesen osszeszedte es a stadion atalakitas is jol sikerult.

Kellene egy tapasztalt, bizonyitott vezeto a focireszleg iranyitasara. Neki jelentene a HC es a GM. Az uzleti oldalt pedig teljesen le kellene valasztani, azt vihetne tovabbra is Scheiner. A szuk keresztmetszet Haslam egoja. Belatja-e a Banner/Lombardi fiasko utan, h. megint hibazott? Btw, Banner ugye ezt a bizonyos vezeto szerepet toltotte be abban a felallasban, csak eppen o sem ertett hozza, a Phillynel elotte cap guru volt, kivaloan szamolt, de az nem egyenlo a csapatepitessel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Manziel kezd a Bengals ellen
Tavaly már bejött egyszer
mustaine
Mondjuk ezt nem csodálom, McCownt majdnem a saját Hc-ja gyilkoltatta le. Megsérült McCown, segáz, menj vissza fiam, ne szimulálj! Kaptál még egy olyan, hogy az eget is nagybőgőnek nézed? Akkor hívjunk megint passz játékot, erre biztos nem számít az ellenfél...Dzsoni fiam, jössz le a pályáró! Nem látod, hogy még lélegzik McCown?!

Ezeket olvastam le meccs közben Pettine szájáról...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Manziel kezd a Bengals ellen
Tavaly már bejött egyszer

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
Egy kis pozitívum, jó kis írás Big Garyről, aki filmkritikus, jótékonykodik és qva jó TE 😊
 mmqb.si.com/mmqb/2015/11/03/gary-barnidge-cleveland-browns-breakout-year-afwb-nfl
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Erős kezdés után még erősebb visszaesés.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Távozz Pettine! Távozz Farmer!

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
nem is mi lennénk.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
jó meccs volt.

 www.patronbolt.hu/source/images/m5_021188_khtd06_0_resized_3.jpg

#sziapeti

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Az a kérdés, hogy a Browns-nak miért jó. 😉
Soldados
Kruger az idei játéka alapján csak a roster helyet foglalja, Mack ingyen leléphet a szezon végén, egy esetleges Joe Thomas cserén már lehet vitatkozni, de korábban kijelentette, h. nem tervez 40 éves koráig játszani, amint úgy érzi, h. már nem megy annyira, visszavonul. Jövő hónapban 31, 2-3 szezon és vége szerintem.

Na meg így az új (?) FO és HC húzhatna megint pár korai körös bustot 😊
Joey Tribbiani
na jó, de parttalanul építkezni mint egy JAX az elég khhhm... nem ideális; másrészt csak annyival van előrébb a Browns, hogy van pár nagyon megbízható/top játékosuk elszórva 😊
szomorú ez a helyzet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Vajon Gipson mennyit játszik ma, és mire lehet számítani tőle. ?