Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Robert Turbin cut.
P@trik
Miatta raktuk ki Pryort igaz? Végül is csak senki nem értette minek hozunk ide egy sérült rb-t 😀 persze Pryor se zavart volna sok vizet, csak utálom mikor "igazunk van" :/
Bad 31
Mert Pryorral biztos előrébb lennénk... Turbinben valóban több fantáziát láttam én is, csak ezek szerint nem tudott bizonyítani. Bowet lehetne többet zaklatni, hogy megdolgozzon a pénzéért, vagy elküldeni füvet nyírni.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2 futóval azért merészek vagyunk, amiből Duke inkább elkapó.
No para passzjáték működik, van egy nyugdíjas QB meg egy csere újfent alkesz is.
Hülyére fizetett Bowe féle elkapó... Komolyan mondom az agyam eldobom miket művelünk.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Robert Turbin cut.
P@trik
Miatta raktuk ki Pryort igaz? Végül is csak senki nem értette minek hozunk ide egy sérült rb-t 😀 persze Pryor se zavart volna sok vizet, csak utálom mikor "igazunk van" :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Robert Turbin cut.
P@trik
végülis West szabad...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Robert Turbin cut.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Punci mágnes még működik, itóka megvan ismét, megnyugodhatunk!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 coedbc.files.wordpress.com/2015/11/manziel-am-weekend-4.jpg

 coedbc.files.wordpress.com/2015/11/manziel-am-weekend-1.jpg

most hétvégén 😊

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
11- Phil Taylor--azért annyira nem volt homály amíg középen lehetett rá számítani és nem volt sérült, sokkal jobban tartott a fal.
12- Trent Richardson--aka Vakegér. Nem itt lett elbaszva, egyszerűen nem látta a lyukat.
12- Brandon Weeden--sosem lett volna szabad nfl pályára engedni, egyértelműen szar pick volt.
13- Barkevious Mingo--nem tudott felnőni a feladathoz, szar pick volt
14- Justin Gilbert--még lehet belőle valami projekt, meglátjuk.
14- Johnny Manziel--lásd feljebb, de kevesebb az esélye, sosem fog top qb magasságokba emelkedni.
15- Danny Shelton--újonc, nem lehet megítélni egyelőre
15- Cameron Erving--lásd feljebb, viszont Bitonio jobb tőle pl.

így utólag okos az ember, de az nfl oldalon ott vannak a re-draftok, ott meg lehet nézni ki lett volna jobb nekünk az adott esetben.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A tegnapi margójára: ugye megvolt az ominózus félidei pettine nyilatkozat, hogy manzinak a zsebben kell maradnia. A cinci topicban meg kulcsként jelölték meg a w-hez, hogy a második félidőben sikerült johnnyt a zsebben tartaniuk.
peach
Ezt nem a Cincy fanok jelölték csak meg kulcsként, hanem ugyanezt nyilatkozta Marvin Lewis a SZÜNETBEN.
baggio
Uhh ez az idióta meg erre is utasította...még durvább így.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
A tegnapi margójára: ugye megvolt az ominózus félidei pettine nyilatkozat, hogy manzinak a zsebben kell maradnia. A cinci topicban meg kulcsként jelölték meg a w-hez, hogy a második félidőben sikerült johnnyt a zsebben tartaniuk.
peach
Ezt nem a Cincy fanok jelölték csak meg kulcsként, hanem ugyanezt nyilatkozta Marvin Lewis a SZÜNETBEN.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A tegnapi margójára: ugye megvolt az ominózus félidei pettine nyilatkozat, hogy manzinak a zsebben kell maradnia. A cinci topicban meg kulcsként jelölték meg a w-hez, hogy a második félidőben sikerült johnnyt a zsebben tartaniuk. Ergó a hc annyira képben volt, hogy belekormányozta a qb-ját és a csapatát a szakadékba. Ez már übereli a mike smith féle azért kértem időt ( ami a lionst segítette ) mert ők úgyis kikérték volna. Sajnos itt még szvsz nincs vége, tavaly végignéztem milye ha egy hc akkora pánikban van, hogy teljesen elveszíti a fonalat és fogalma nincs milyen rendezvényen van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
Shelton játéka is egyértelműen az edzői kar hibája, több cikk is jelent meg már arról (volt is itt egy idézve), hogy túl bonyolult a séma, ami ráadásul a post-snap readre épít. Tehát nagyjából ugyanazt művelik vele, amit a támadóoldalon Manziellel.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
a 8 játékosból az első három már nincs itt, velük nem érdemes foglalkozni, az utolsó ötöt meg a teljesség kedvéért írtam bele. szerintem még bármelyikükből lehet meghatározó játékos, de a jelenlegi clevelandi fertőben erre kevés esélyt látok sajnos.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
15- Danny Shelton

markny
Kevés Browns meccset láttam, ő is annyira gyenge lenne, hogy fél év után már le lehessen írni?
Bazzani
Leírni nem kell, de a jelenléte 8 meccs alatt nem érződik.
Volt, aki azt várta, hogy majd ő teszi jobbá a társait, hát esetleg jövőre.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
15- Danny Shelton

markny
Kevés Browns meccset láttam, ő is annyira gyenge lenne, hogy fél év után már le lehessen írni?

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
hát valóban nem az első pickek az erősségetek, a 09/10-es Mack/Haden páros óta ők jöttek az első körben:

11- Phil Taylor
12- Trent Richardson
12- Brandon Weeden
13- Barkevious Mingo
14- Justin Gilbert
14- Johnny Manziel
15- Danny Shelton
15- Cameron Erving

nem tudom volt-e rá példa korábban, hogy öt év alatt nyolc(!) prémium húzást ennyire rosszul használjon egy csapat...
markny
Az a vicc, hogy Taylor, T-Rich, Mingo, Gilber és Janika papíron kurva jó pickek voltak, és itt lettek elbaszva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
hát valóban nem az első pickek az erősségetek, a 09/10-es Mack/Haden páros óta ők jöttek az első körben:

11- Phil Taylor
12- Trent Richardson
12- Brandon Weeden
13- Barkevious Mingo
14- Justin Gilbert
14- Johnny Manziel
15- Danny Shelton
15- Cameron Erving

nem tudom volt-e rá példa korábban, hogy öt év alatt nyolc(!) prémium húzást ennyire rosszul használjon egy csapat...

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Most következik két elméletileg nyerhető meccs (nem az ellenfelek lebecsülése, inkább, hogy a következő ellenfeleink ellen több esélyünk van mint az elmúlt fordulókban), nem tudom milyen súlyos McCown sérülése, de legrosszabb esetben pár bordája eltörött, vagy erősen zúzódott. Egyértelmű, hogy Pettine őt favorizálja kezdőként, de a bye week előtt megkockáztatnám a Steelers ellen JF játszatását, hadd legyen 3 hete McCownnak a felépülésre, és a végén hátha még nyerünk vele egy meccset, hogy hozzuk az előzetes mérleget a 4 wint. (A ravense meccset alapból winnek számoltam 😀) Pl a 49ers ellen lesz talán a legtöbb esélyünk. Talán még a Chiefs és a Steelers ami még fogható ebből az évből, így kialakulhat a max 6-10 (ami óriási siker lenne) de inkább elvárható a 4-12 tőlünk. Ha hozzuk a maxot, akkor is alul teljesítettünk a tavalyihoz képest, míg a 4-12 óriási visszaesés.

Pettinet addig remélem nem rúgják ki amíg nem találnak helyette valaki értelmesebbet, de egyértelmű, hogy a defenset kell rendesen összerakni és akkor még lehet esélyünk valamire. Egyébként régebben volt itt pár hsz-ben, hogy a defense séma túl bonyolult és nem tudják megérteni a játékosaink. Az előtt nem sokkal nyilatkozta az ellenfél játékosa, hogy túl könnyű olvasni a def fal sémáját... Itt tényleg valami gubanc van.
Csiriba
Steelers szerintem sima két L, Big Ben és Antonio szétszedik ezt a védelmet, Bell nélkül is. Chiefs is sokkal jobb. A Ravenst jó lenne otthon ütni, a 49ers ellen meg konkrétan gáz lenne, ha kikapnánk, így, h. Gabbert lett a kezdő. A szokásos 4-12, top5 pick.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A meccs kapcsán felmerült bennem egy kérdés hogy lassan nem e éri meg a Brownsnak a minnél jobb draft hely kilátásba helyezése ? Mert azzal ha csináltok ezek után egy 6-10-t igaz megsüvegelendő de lehet nem értek vele sokat ... ti hogy látjátok ezt ?
WhoDey83
van annyira szar ez a csapat (főleg a védelem), h. ne kelljen külön küzdeni a vereségért...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Őszintén, tök mindegy, TOP5-ben is bustot húzunk!
Bad 31
ááááááá neee gyorsabb voltál... most akartam ezt beírni 😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Most következik két elméletileg nyerhető meccs (nem az ellenfelek lebecsülése, inkább, hogy a következő ellenfeleink ellen több esélyünk van mint az elmúlt fordulókban), nem tudom milyen súlyos McCown sérülése, de legrosszabb esetben pár bordája eltörött, vagy erősen zúzódott. Egyértelmű, hogy Pettine őt favorizálja kezdőként, de a bye week előtt megkockáztatnám a Steelers ellen JF játszatását, hadd legyen 3 hete McCownnak a felépülésre, és a végén hátha még nyerünk vele egy meccset, hogy hozzuk az előzetes mérleget a 4 wint. (A ravense meccset alapból winnek számoltam 😀) Pl a 49ers ellen lesz talán a legtöbb esélyünk. Talán még a Chiefs és a Steelers ami még fogható ebből az évből, így kialakulhat a max 6-10 (ami óriási siker lenne) de inkább elvárható a 4-12 tőlünk. Ha hozzuk a maxot, akkor is alul teljesítettünk a tavalyihoz képest, míg a 4-12 óriási visszaesés.

Pettinet addig remélem nem rúgják ki amíg nem találnak helyette valaki értelmesebbet, de egyértelmű, hogy a defenset kell rendesen összerakni és akkor még lehet esélyünk valamire. Egyébként régebben volt itt pár hsz-ben, hogy a defense séma túl bonyolult és nem tudják megérteni a játékosaink. Az előtt nem sokkal nyilatkozta az ellenfél játékosa, hogy túl könnyű olvasni a def fal sémáját... Itt tényleg valami gubanc van.
Csiriba
A meccs kapcsán felmerült bennem egy kérdés hogy lassan nem e éri meg a Brownsnak a minnél jobb draft hely kilátásba helyezése ? Mert azzal ha csináltok ezek után egy 6-10-t igaz megsüvegelendő de lehet nem értek vele sokat ... ti hogy látjátok ezt ?
WhoDey83
Őszintén, tök mindegy, TOP5-ben is bustot húzunk!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Most következik két elméletileg nyerhető meccs (nem az ellenfelek lebecsülése, inkább, hogy a következő ellenfeleink ellen több esélyünk van mint az elmúlt fordulókban), nem tudom milyen súlyos McCown sérülése, de legrosszabb esetben pár bordája eltörött, vagy erősen zúzódott. Egyértelmű, hogy Pettine őt favorizálja kezdőként, de a bye week előtt megkockáztatnám a Steelers ellen JF játszatását, hadd legyen 3 hete McCownnak a felépülésre, és a végén hátha még nyerünk vele egy meccset, hogy hozzuk az előzetes mérleget a 4 wint. (A ravense meccset alapból winnek számoltam 😀) Pl a 49ers ellen lesz talán a legtöbb esélyünk. Talán még a Chiefs és a Steelers ami még fogható ebből az évből, így kialakulhat a max 6-10 (ami óriási siker lenne) de inkább elvárható a 4-12 tőlünk. Ha hozzuk a maxot, akkor is alul teljesítettünk a tavalyihoz képest, míg a 4-12 óriási visszaesés.

Pettinet addig remélem nem rúgják ki amíg nem találnak helyette valaki értelmesebbet, de egyértelmű, hogy a defenset kell rendesen összerakni és akkor még lehet esélyünk valamire. Egyébként régebben volt itt pár hsz-ben, hogy a defense séma túl bonyolult és nem tudják megérteni a játékosaink. Az előtt nem sokkal nyilatkozta az ellenfél játékosa, hogy túl könnyű olvasni a def fal sémáját... Itt tényleg valami gubanc van.
Csiriba
A meccs kapcsán felmerült bennem egy kérdés hogy lassan nem e éri meg a Brownsnak a minnél jobb draft hely kilátásba helyezése ? Mert azzal ha csináltok ezek után egy 6-10-t igaz megsüvegelendő de lehet nem értek vele sokat ... ti hogy látjátok ezt ?

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Westet még a Titansből is kirakták, elég nagyot esett a fickó, sosem fogom megérteni ezeket az embereket.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Most következik két elméletileg nyerhető meccs (nem az ellenfelek lebecsülése, inkább, hogy a következő ellenfeleink ellen több esélyünk van mint az elmúlt fordulókban), nem tudom milyen súlyos McCown sérülése, de legrosszabb esetben pár bordája eltörött, vagy erősen zúzódott. Egyértelmű, hogy Pettine őt favorizálja kezdőként, de a bye week előtt megkockáztatnám a Steelers ellen JF játszatását, hadd legyen 3 hete McCownnak a felépülésre, és a végén hátha még nyerünk vele egy meccset, hogy hozzuk az előzetes mérleget a 4 wint. (A ravense meccset alapból winnek számoltam 😀) Pl a 49ers ellen lesz talán a legtöbb esélyünk. Talán még a Chiefs és a Steelers ami még fogható ebből az évből, így kialakulhat a max 6-10 (ami óriási siker lenne) de inkább elvárható a 4-12 tőlünk. Ha hozzuk a maxot, akkor is alul teljesítettünk a tavalyihoz képest, míg a 4-12 óriási visszaesés.

Pettinet addig remélem nem rúgják ki amíg nem találnak helyette valaki értelmesebbet, de egyértelmű, hogy a defenset kell rendesen összerakni és akkor még lehet esélyünk valamire. Egyébként régebben volt itt pár hsz-ben, hogy a defense séma túl bonyolult és nem tudják megérteni a játékosaink. Az előtt nem sokkal nyilatkozta az ellenfél játékosa, hogy túl könnyű olvasni a def fal sémáját... Itt tényleg valami gubanc van.
Csiriba
Nem gondolom, hogy sokat számítana, hogy a Pettine e a HC vagy sem 😀 😛


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Most következik két elméletileg nyerhető meccs (nem az ellenfelek lebecsülése, inkább, hogy a következő ellenfeleink ellen több esélyünk van mint az elmúlt fordulókban), nem tudom milyen súlyos McCown sérülése, de legrosszabb esetben pár bordája eltörött, vagy erősen zúzódott. Egyértelmű, hogy Pettine őt favorizálja kezdőként, de a bye week előtt megkockáztatnám a Steelers ellen JF játszatását, hadd legyen 3 hete McCownnak a felépülésre, és a végén hátha még nyerünk vele egy meccset, hogy hozzuk az előzetes mérleget a 4 wint. (A ravense meccset alapból winnek számoltam 😀) Pl a 49ers ellen lesz talán a legtöbb esélyünk. Talán még a Chiefs és a Steelers ami még fogható ebből az évből, így kialakulhat a max 6-10 (ami óriási siker lenne) de inkább elvárható a 4-12 tőlünk. Ha hozzuk a maxot, akkor is alul teljesítettünk a tavalyihoz képest, míg a 4-12 óriási visszaesés.

Pettinet addig remélem nem rúgják ki amíg nem találnak helyette valaki értelmesebbet, de egyértelmű, hogy a defenset kell rendesen összerakni és akkor még lehet esélyünk valamire. Egyébként régebben volt itt pár hsz-ben, hogy a defense séma túl bonyolult és nem tudják megérteni a játékosaink. Az előtt nem sokkal nyilatkozta az ellenfél játékosa, hogy túl könnyű olvasni a def fal sémáját... Itt tényleg valami gubanc van.